Rysovaní a sixpack


Jdi na stránku 1, 2  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Rysovaní a sixpack  Úvodní stránka -> Začátečníci -> Rysovaní a sixpack
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Nickolaj


PříspěvekZaslal: út leden 24, 2012 11:13 pm    Předmět: Rysovaní a sixpack Odpovědět s citátem

Tak už nějaký týden rysuju svaly shodil jsem už 6 kilo asi za 5 tydnu cca.
Už vidím sixpack ( spíš je to fourpack).
Ale nevím jestli to není pro tělo moc.. jsem furt zničenej.
Jedu korteho 4x tydne ( bench, MT, dřepy + břicho se zavažím tak 20 kg za hlavou na rovné lavici s fixnutyma nohama)
Sacharidy stackuju 0-50-100-50-150-200
Vážím 75 kg potřebuju dolu jeste tak 3 Kg :) jde mi o to jen dobře vypadat ne být nakorbenej ;)

Nějaké napady ?
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
CIZO


PříspěvekZaslal: út leden 24, 2012 11:18 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Hlavně prosímtě přestaň dělat to "břicho se zavažím tak 20 kg za hlavou na rovné lavici s fixnutyma nohama": To je asi tak to nejdůležitější, co bych zmínil. Sacharidy bych zvýšil o polovinu, nebo spíš na dvojnásobek.
_________________
"Excuses will only get you so far in life, you know? You could make excuses for everything - this hurts, that hurts... but it'll only get you so far.
Won't really get you anywhere with me."

Derek Poundstone
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nickolaj


PříspěvekZaslal: út leden 24, 2012 11:35 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Bez zavaží udělam stovky opakovaní.. chci mít hodně vystouplé břicho :- /
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
grogy


PříspěvekZaslal: út leden 24, 2012 11:36 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Nickolaj napsal:
Bez zavaží udělam stovky opakovaní.. chci mít hodně vystouplé břicho :- /

když je budeš dělat technicky zprávně, tak už to stovky nebudou....
_________________
"Jestli se té činky dotkneš, zabiju tě!"
Kirk Karwoski směrem ke spotterovi



"Vždyť je to jen bolest"



http://www.kstkurim.estranky.cz/
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nickolaj


PříspěvekZaslal: út leden 24, 2012 11:39 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

dělam sklapovačky tak 3 roky, hlídam si dech.. dělam je pomalu, zatahuju i brisní svaly pri kazdym vydechu. Jen za ty 3 roky už to nestačí :- /
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Prasopes.


PříspěvekZaslal: út leden 24, 2012 11:43 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Sed-leh / sklapovacky jsem se taky nikdy nenaucil...vzdycky sem to tahal vsim moznym (= vysledek 100vky opakovani)

Doporucuju zdvihani nohou ve visu (kotniky az k hlave), opisovani kruhu ve visu nohama, netopyri sklapovacky, svicku ve visu.
(u tehle cviku jsem nemel problem s tim, zebych to tahal necim jinym a je u toho hrozne snadna kontrola, jestli to delas spravne = pokud se houpes a to hlavne kdyz nohy vracis do puvodni polohy => delas to spatne)
_________________
Bolest je jen psychická záležitost.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
BumbleBee


PříspěvekZaslal: út leden 24, 2012 11:52 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

A co kladka?

A ak si zniceny asi mas prilis nizky prijem energie a mozno si aj pretrenovany, pridaj trochu energie aspon na tyzden a zacni znova, alebo chod aspon 500sacharidov, raz do tyzdna. podla mna to mas velmi nizke

200gr ked mas tazky korte? mozes akurat skolabovat, osobne sa divim ze este fungujes
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
8Shade


PříspěvekZaslal: st leden 25, 2012 2:11 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Ono už jen 4x týdně korte je masakr. Při dietě si to ani nedovedu představit.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nickolaj


PříspěvekZaslal: st leden 25, 2012 6:34 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Jsem endomorf.. při treninku + 200G sacharidu mi váha stagnuje nebo stoupá.. Nejradši bych se zbavil naducanych tvařiček, ale ty asi půjdou až na konec.. Jak teda na to? Jel jsem korte před dvouma rokama.. držel jsem se na 300G sacharidu a 150 G bilkovin do 50G tuku a přibral jsem za 3 měsíce 10Kg cca z toho pulka tuk co s tím borci ?
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
BumbleBee


PříspěvekZaslal: st leden 25, 2012 6:37 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Aky mas denny prijem energie ked mas 200gr? Dik
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Deadlift
Moderátor


PříspěvekZaslal: st leden 25, 2012 6:52 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Kolik měříš? Při 75 kg bych viděl jako endomorfa člověka s výškou tak 165 cm.

Ten způsob cvičení břicha je blbost. Udělej to co Ti radí CIZO a nešpekuluj na d tím . Je skoro jisté, že nic lepšího nevymyslíš, když to tak sleduji - nic proti.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Emtik


PříspěvekZaslal: st leden 25, 2012 6:56 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

svoje telo znas nejlip ty, pokud vis jak reaguje na co, tak si dokazes poradit nejlip sam, na foru ti muzem rict, jenom takovy ty obecny rady,podle ceho by se clovek mel ridit..

drz se toho co funguje a neshazuj moc rychle, aby ti nesly dolu moc svaly
_________________
Od tý doby, co jsem přešel z efedrinu na sustanon, rostu jako z vody
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nickolaj


PříspěvekZaslal: st leden 25, 2012 7:53 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

175cm 75kg, mam robustní postavu říká mi to dost lidí taky nechápu jak můžu mít tolik svaloviny s tak malou váhou, všici mě tipujou tak 90 kg. Mám taky dost špeků. Potřebuju vysekat boky a trošku víc Sixpack než je.
200G sacharidu myslím když do sebe za den hodím 2 sacky rýže + kuřecí třeba 500G za ten den a tunaka např. Tělo stagnuje prostě je pro něj 200G sachru moc.
Dělat sklapovačky technicky dobře třeba s 15KG zavažím 10x4 je teda blbost ? Dělam aji zvedaní nohou ve visu apod cviky..
Korte 4x tydně není problém jak mám víc jak 50g sachru tak to dávám jsem asi divnej.. váhy na korte kolem 90+-
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Draper


PříspěvekZaslal: st leden 25, 2012 8:07 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

citace:
200G sacharidu myslím když do sebe za den hodím 2 sacky rýže + kuřecí třeba 500G za ten den a tunaka např. Tělo stagnuje prostě je pro něj 200G sachru moc.



Ty potrebujes rozhybat svuj metabolizmus tak, aby tech tech 200 nebylo pro tve telo moc , ale naopak malo, protoze ho mas nejspise dost zpomaleny a ubirat z 200 je kazdopadne nesmysl.

Jinak cviceni bricha je opravdu o technice, zapomen na zavazi, nauc se delat korektne cviky jako zkracovacky, svicka, obracene zkracovacky, metronovy, V-ups, zdvihy nohou ve visu, pritahy kolen k trupu atd a uvidis, ze pri sparavne technice budes rad, pokud jich udelas 12-15 nekdy i to je moc.
_________________
CIZOPASNIK: Drapere, ty nejsi divnej, ty jsi z jiny galaxie a mam podezreni, ze te odtamtud vyhnali, protoze jsi byl divnej i na meritka mimozemstanu
http://mismasfitness.cz/
Nejlepsi trenink na svete? HPM - hlavne poradne makat!! (hovnival)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
BumbleBee


PříspěvekZaslal: st leden 25, 2012 11:08 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ak je tvoja strava pri najvyssom energetickom prijme v diete 1600kcal (podla toho co si napisal) tak sa nemozes divit ze priberas zo vsetkeho pre kristove rany.

To potom ked mas najnizsi prijem tak mas 700kcal?

Chlapce, mas v tom slusny bordel

Ja chodim 2-3x tyzdenne do hajka na kolace a stale aj tak chudnem. Tvoje telo je v takom setriacom rezime ze ked si das banan tak priberies.

Zacni sa normalne stravovat na cca 90% tvojho denneho vydaju a ked sa organizmus zacne spamatavat a metabolizmus sa rozbehne zacni robit normalne sacharidove vlny.

Robil som tu istu chybu co ty a dopadlo to kriticky!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Rysovaní a sixpack Jdi na stránku 1, 2  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: