Rysovanie, trening, strava, atd



 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Rysovanie, trening, strava, atd  Úvodní stránka -> Začátečníci -> Rysovanie, trening, strava, atd
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
3Sammy


PříspěvekZaslal: út listopad 15, 2011 8:18 pm    Předmět: Rysovanie, trening, strava, atd Odpovědět s citátem

Zdravim.
Potreboval by som poradit, ak by sa dalo.
Mam 22 rokov, vyska 174cm, vaha 78kg.
Chcel by som vyrysovat postavu, som aktivny futbalista. 78kg si myslim ze je vela na futbalistu, chcel by som zhodit cca 4 kg, o tie kila az tak nejde, ide hlavne o to aby som sa dobre citil. Pri sucasnej vahe nie som zrovna najrychlejsi a najobratnejsi. Som ten typ ze malo rychlosti ale zas o to viacej vytrvalosti. Dlhodobo rekreacne posilujem, kliky, obcas posilka atd, ale ta strava bola dost zla v minulosti vysoky prijem sacharidov (sladkosti, velke mnozstva bieleho peciva, sladene napoje atd), nizky prijem bielkovin. K moje postave, mam dost silne nohy a zadok s tym by bolo treba popracovat najviac. Moj tyzden vyzera asi takto nejako: po-pia 9-10 v praci na nohach na linke , cize aj unava sa casto dostavuje:? 2-3 krat do tyzdna futbalovy trening, 1 krat zapas a chcel by som 3 krat zaradit posilku. V ramci regeneracie 1 krat plavaren, 1-2 krat masaze. V posilovni by som chcel znizit vahy, zvysit pocet opakovani, kratke prestavky, cvicit izolovane cviky s preciznostou a presnostou, cviky na dynamiku, vybusnost, samozrejme aj formovat vrchnu cast tela.
K strave chcel by som denne prijat okolo 2g na 1 kg bielkovin, t.j. okolo 150g, len neviem co so sacharidami. Ak moc znizim prijem, nebudem slaby, bez energie? cca 4 litre vody, magneziova mineralka, zleneny caj ochuteny citronom, 1 inst kava pred treningom (je to vhodne, ak ano kolko pred treningom?)
jedalnicek, tam potrebujem najviac pomoct:
1. ovsene vlocky, nizkotucny biel. jogurt, mlieko, jablko (na dochutenie vlociek, same ich nezjem)
2. sunka, zelenina
3. kur. prsia 1/2 porcia ryze, po pripade dotlacit zeleninou
4. Cottage s cim?
5. tuniak, 1 celozrne pecivo, zelenina
6. Tvaroh, biel. jorgurt, mlieko (tu je zasa problem samotny tvaroh nezjem)

4. jedlo by malo byt pred treningom
5. po treningu
ake jedla spravne zaradit?
nemali by sa jedla lysit vzhladom na to ci sa jedna o trening v posilovni alebo futbalovy???
je moc mimo ten jedalnicek?

Doplnky: L- Carnitin 100 000, BCAA, Multi Mega Sport (vitamin)

Za kazdu radu budem vdacny, vo pred dakujem :)
asi som dost narocny, ale som v zaciatkoch
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
BCAA 4:1:1 Ultra Pure Tablets | Survival
Volné fermentované aminokyseliny BCAA v tabletové formě.
499 Kč
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Rysovanie, trening, strava, atd
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: