Ryvaru power


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... , 47, 48, 49  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Ryvaru power  Úvodní stránka -> Osobní tréninkové logy -> Ryvaru power
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Pr!nc


PříspěvekZaslal: so listopad 05, 2016 10:34 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

citace:
možná na to bude mít trochu vliv že dřepuju nakřivo kvůli jinak dlouhým kostem a i jinak vytočeným kolenům


Jestli to myslíš tak, že ti nejde stejným směrem špička chodidla jako osa kolena, tak bych hledal příčinu právě v tomto.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ryvaru


PříspěvekZaslal: ne listopad 06, 2016 7:27 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Pr!nc napsal:
citace:
možná na to bude mít trochu vliv že dřepuju nakřivo kvůli jinak dlouhým kostem a i jinak vytočeným kolenům


Jestli to myslíš tak, že ti nejde stejným směrem špička chodidla jako osa kolena, tak bych hledal příčinu právě v tomto.


no prostě nedokážu dřepnout tak aby pánev byla uprostřed mezi chodidlama a rovně... vždycky je vyditelně blíž k pravý noze a celkově je ta pánev trochu nakloněná od pravý kyčle k tý levý... kolena mi jdou relativně dobře, ale ať se snažím jak chci, vždycky je to nakřivo, musí to bejt určitě odlišně dlouhejma kostma, ale nikdy jsem s tím problémy neměl, takže bych ten problém asi hledal jinde než v tomhle
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Turakam


PříspěvekZaslal: ne listopad 06, 2016 9:14 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Grom ti radí veľmi dobre, choď sa ukázať športovému...
_________________
"I guess he’s taking Hunt to Takedown City, where the pain is free and the hits are plenty."
On to Turakam nemyslí zle, občas jsou ty jeho poznámky na ránu, ale většinou jsou dost na místě. To je takový náš Dr. House
"Conor Bless"
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ryvaru


PříspěvekZaslal: út listopad 08, 2016 5:43 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

úterý 8.11.

bench
20xosa
20x35
20x55
10x75
10x75
10x75+10x55

rozpažky
3x15x7.5
20x7.5

military
12x35
6x45
2x10x35

ramena jednoručky

superserky ruce

břicho

fajn trénink, tohle jsem potřeboval... síla je o něco horší, to se dalo čekat, ale objemově vršek nevypadá špatně zejtra snad nějaká podobná pumpa nohy+záda, tak uvidíme kam mě to pustí
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ryvaru


PříspěvekZaslal: st listopad 09, 2016 6:41 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

středa 9.11. -dneska trénink s menšíma úpravama už docela šel... takže začnu asi konečně s původní offseason... jelikož věci jako 12x115dřep atd. nestojej moc o zápisy a tréninky budou teď celkem nudný když pojedu objemově, tak sem asi moc psát nebudu


jinak se mi povedlo dneska při fotbale o těláku udělat něco s nártem... doufám že to není zlomený, uvidím zejtra a kdyžtak bych se zašel prohlídnout do nemocnice... docela to bolí, ale snad je to jenom naražený


jo a spolužák (fotbalista) mi dneska řekl že jsem tlustý prase až když jsem si dneska dával pásek na přítahy tak jsem zjistil jakou měl ten zmrd pravdu, zapnu to přesně o 2 díry dál než před měsícem asi jsem přece jenom neměl do sebe cpát tolik dortů a tak ryvaru už není ten ekťáček s 70cm pasem co byl před prázdninama, toho jsem snědl
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Berserk_Grom


PříspěvekZaslal: st listopad 09, 2016 11:00 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

ryvaru napsal:

jo a spolužák (fotbalista) mi dneska řekl že jsem tlustý prase


nazory futbalistu jsou nepodstatne a meli by byt vysmany
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ryvaru


PříspěvekZaslal: út listopad 15, 2016 8:51 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

úterý 15.11. -dneska super trénink, tak něco málo zapíšu a hodím nějaký aktuálky...

bench
30x15
25x35
20x55
15x75
10x85
4x95+12x55 (na těch 95 ještě rezerva, nešel jsem na max)

military
superserky ramena
superserky ruce+břicho

-pumpovačka jako teď pořád... ale hrozně mě to bavilo, zase mě to trochu chytlo zejtra nohy+záda, když z toho budu nadšenej jako dneska tak zase něco napíšu

rozhodl jsem se nechat tyhle objemový tréninky do konce roku a pak se rozhodnu jak dál... když to půjde, bude chuť a hlavně tělo ok tak se budu připravovat na závody okolo dubna... v opačným případě budu dál cvičit pro sebe na postavu... ale doufám že to bude ok a budu se moct zase pustit do závodění co se momentálního stavu týče, tak síla je na tom dost mizerně, ale pomalu se to lepší (uvidíme zejtra jak na tom bude MT, ten jsem ještě nejel) každopádně objemově to jde nahoru... nohy teda moc ne, ale vršek určitě... bohužel dost narostl pas za ten měsíc flákání, ale už toho tuku ubývá, tak snad se to dostane na nějakou přijatelnou míru




(všechny fotky z dobrýho úhlu, ve skutečnosti jsem poloviční ale musím uznat že to vypadá líp jak před tou pauzou)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ryvaru


PříspěvekZaslal: st listopad 23, 2016 3:51 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

středa 23.11. -měl jsem čas mezi testem a jízdou v autoškole, tak jsem si odskočil do posilky

nohy superserky -zákop, předkop, roznožování (nebo co to je za blbost), lýtka

dřepy -pumpa, procítění
-serky po 10x100

fajn trénink, nožky hezky napumpovaný, po asi 2 měsících v posilce takhle dopoledne tam skoro nikdo není, škoda že nemůžu chodit takhle častějc autoškolu jsem pak v poho udělal, i když jsem se trochu bál že mi nohy po tom tréninku nebudou úplně sloužit
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
decarabas


PříspěvekZaslal: út prosinec 20, 2016 9:58 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Žiješ?
_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
gesag
(ban)


PříspěvekZaslal: út prosinec 20, 2016 11:15 am    Předmět: Odpovědět s citátem

dostal cerstve ridicak, tak snad
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ryvaru


PříspěvekZaslal: st březen 01, 2017 6:10 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Po delší době všechny zdravím doufám že se vám tu daří... nakouknul jsem na takovou tu ronnie klasiku - magumi, vlk, carabas, ripper, bestial, turakam, grom,... a koukám že všichni dřou jako předtím, to mě fakt těší, přeju hodně sil


já teď dlouhou dobu nepsal, jednak to za to moc nestojí a nijak zvlášť to nehrotím a navíc na to nemám moc času... vrhnul jsem se do práce na e-shopu https://www.renesans.cz/ a společně se školou to toho času sežere fakt hodně... cvičit samozřejmě chodím, jenom už to není priorita jako dřív


výkony teď nic moc závratnýho nejsou... dřep a mrtvolu jsem těžší od závodů v řijnu nešel... nejvíc nějaký opáčka na 180, tuším že nějaký pětky... každopádně bych se moc přes 200 nedostal... vršek a tlaky jsou na tom tak podobně, bench tam bude okolo těch 120, military lehce přes 80... trochu jsem přibral přes pas a zhubnul všude jinde, jak se dalo čekat jedu teď takovou udržovačku 3-5 týdně co se mi chce... časem bych se do toho rád zase opřel, ale viděl bych to až tak na září, přes prázdniny bych rád někam do anglie, nebo prostě do zahraničí kvůli ájině a abych něco vydělal... toť tak stručně jak to se mnou je, kdyby to někoho zajímalo


rád jsem se tu zase byl mrknout, snad teď budu chodit aspoň jednou do týdne a občas něco sem nebo k někomu napíšu ještě jednou ať se daří
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vlk#


PříspěvekZaslal: st březen 01, 2017 9:53 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

fajn, že jsi dal vědět, výkony pořád dobrý, zase se do toho opři, bude Ti to chybět ;-)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Dante Flyshit


PříspěvekZaslal: st březen 01, 2017 10:58 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Veľmi kvitujem nápad odísť do cudziny, aspoň na leto. Svaly naberieš nazad, ale skúsenosti sú jedinečné. A prachy sa taktiež vždy hodia
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Turakam


PříspěvekZaslal: st březen 01, 2017 11:01 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Dante Flyshit napsal:
Veľmi kvitujem nápad odísť do cudziny, aspoň na leto. Svaly naberieš nazad, ale skúsenosti sú jedinečné. A prachy sa taktiež vždy hodia


Jj, naučí sa dosť dobre poľsky, niečo srbsky a tak no, plus vypiluje techniku umývania riadov alebo obsluhy na sto a jeden spôsob, good luck.
_________________
"I guess he’s taking Hunt to Takedown City, where the pain is free and the hits are plenty."
On to Turakam nemyslí zle, občas jsou ty jeho poznámky na ránu, ale většinou jsou dost na místě. To je takový náš Dr. House
"Conor Bless"
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Dante Flyshit


PříspěvekZaslal: st březen 01, 2017 11:44 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Povrchný názor. Nebuď negativistická posera a rob veci, pri ktorých opúšťaš svoju komfortnú zónu. Viem, je jednoduchšie ostať doma a mamka sa o všetko postará, rozumiem všetkým navôkol...Takisto je jednoduchšie ostať doma a neísť do gymu, takisto je jednoduchšie si v bare sadnúť do rohu a pozorovať ženské zadky ako ísť a pozvať ju na pohárik. Je jednoduchšie chodiť do roboty a nakladať na šéfa, čo všetko nefunguje a prečo máš malý plat, ako byť podnikateľ.

Všetko toto je jednoduchšie, ale neposúvaš sa nikam. Život je sínusoida a ak sa chceš niekam posunúť, je treba prehryznúť aj tie zlé obdobia. Good luck.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Ryvaru power Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... , 47, 48, 49  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: