Sacharidy hned po tréninku


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Sacharidy hned po tréninku  Úvodní stránka -> Začátečníci -> Sacharidy hned po tréninku
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Deadlift
Moderátor


PříspěvekZaslal: út duben 14, 2015 10:27 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Čokoláda není vhodná protože obsahuje mix. sacharidů a tuků, asi nejblbější kombinaci co si můžeš po tréninku vybrat. Pokud čokloládu, tak nad 70 % a ne shit typu Milka. ROZHODNĚ ALE NE JAKO ZDROJ SACHARIDŮ PO TRÉNINKU!!!!! To bys mohl pít colu - ta má cukru.
Když už chceš dělat chytrého, tak nezakládej topic s dotazem žáka první třídy zvláštní školy.

Každým rokem se tu registrují noví a noví cvičenci s větším a větším sebevědomým a jejich znalosti jsou nepřímo úměrné právě tomu sebevědomí - smutný fakt.

Každý má nastudováno, případně hledal a nenašel a nohy vymakané z fotbalu.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Study


PříspěvekZaslal: út duben 14, 2015 10:37 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Tazatel očividně moc nastudovaneho nemá. Už jen kdyby si autor procet ronniho tak bude mít veškeré základy a nebude uvažovat nad čokoládou po tréninku ...
_________________
Chce to čas...

https://www.instagram.com/studynkapetr/
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
libik


PříspěvekZaslal: út duben 14, 2015 10:38 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Deadlift napsal:
Čokoláda není vhodná protože obsahuje mix. sacharidů a tuků, asi nejblbější kombinaci co si můžeš po tréninku vybrat.


Vidíš, tohle jsi mohl napsat hned na začátku. namísto nesmyslného útočení na nějakou virtuální identitu.

Deadlift napsal:
Pokud čokloládu, tak nad 70 % a ne shit typu Milka.

V životě jsem se nezmínil o tom, že si chci dát milku.

Deadlift napsal:

Každým rokem se tu registrují noví a noví cvičenci s větším a větším sebevědomým a jejich znalosti jsou nepřímo úměrné právě tomu sebevědomí - smutný fakt.

Podle mě je spíš smutné, že nedokážeš normálně odpovědět a namísto toho napíšeš pasivně agresivní příspěvek bez jakékoli přidané hodnoty :).
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Deadlift
Moderátor


PříspěvekZaslal: út duben 14, 2015 11:34 am    Předmět: Odpovědět s citátem

To víš, jsem rebel:o)

Nechtěl jsem svojí triviální odpovědí urazit Tvé znalosti, když to máš nastudované. Kdybys napsal, že nevíš a potřebuješ radu-dozvěděl by ses více, ale tady to má kadý sestudované a pak se zeptá na takovou věc, to je prostě těžká nahrávka na smeč a znáš to ...na blbou otázku:o)

Milku jsi nezmiňoval??? Pročti si to po sobě.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
libik


PříspěvekZaslal: út duben 14, 2015 1:25 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Deadlift napsal:
To víš, jsem rebel:o)

Nechtěl jsem svojí triviální odpovědí urazit Tvé znalosti, když to máš nastudované. Kdybys napsal, že nevíš a potřebuješ radu-dozvěděl by ses více, ale tady to má kadý sestudované a pak se zeptá na takovou věc, to je prostě těžká nahrávka na smeč a znáš to ...na blbou otázku:o)

Milku jsi nezmiňoval??? Pročti si to po sobě.


Tak já tím chtěl dát najevo, že i když píšu do začátečníků, tak mám povědomí o nutričních hodnotách, že vím kde jsou sacharidy / tuky / bílkoviny, že znám nějaký jídelníčky apod., (hodně začátečníků nezná vůbec nic) jsem netušil, že se toho tolik lidí chytne.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Tom3


PříspěvekZaslal: út duben 14, 2015 3:08 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

min studovat, vic cvicit!
_________________
"First they ask you why you do it, then they ask you how you did it."
"Chodil bys raději po ulici a lidem říkal, že zvedáš tunu a nevypadal tak, nebo bys raději donutil lidi přemýšlet o tom, kolik zvedáš, jen tím, jak vypadáš?‘" - buh vi kdo
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
libik


PříspěvekZaslal: st duben 15, 2015 9:14 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Deadlift napsal:

Milku jsi nezmiňoval??? Pročti si to po sobě.


Jsem si téhle části nevšiml předtím, tak odpovídám až teď :).

Ne, nezmínil, na začátku jsem řekl pouze "čokoládu", poté, co jsi napsal, že doplnit sacharidy čokoládou je blbost, jsem jako příklad hodil odkaz na nutriční hodnoty první čokolády, co jsem našel na googlu.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
urba


PříspěvekZaslal: út únor 09, 2016 1:15 pm    Předmět: sacharidy Odpovědět s citátem

frameborder="0" allowfullscreen>
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Minikorbič


PříspěvekZaslal: út únor 09, 2016 5:15 pm    Předmět: Re: sacharidy Odpovědět s citátem

urba napsal:
frameborder="0" allowfullscreen>


asi si chtel dat

_________________
... kamarádky mám tři, levou jednoručku, pravou jednoručku a obouručku.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Pajasrac
(ban)


PříspěvekZaslal: st září 07, 2016 1:34 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Nechápu, co máte proti čokoládě - samozřejmě myslím tu 99%, což jsou de facto kakaové boby ve formě tabulek čokolády. Je to jedna z nejzdravějších potravin vůbec, která má hodně kvalitních tuků, sacharidů i bílkovin. Jinak spíš před tréninkem než po - kvůli obsahu širokýho spektra stimulantů. Potom po tréninku už není třeba přijmout další rychlý sacharidy. Stačí normální jídlo jako maso + komplexní sacharidy (rýže, brambor, luštěniny...).

Čokoláda ala milka není čokoláda, ale shit různejch umělejch sladidel, které mají asi stejnou hodnotu jako bílej rohlík. Sice tedy po konzumaci dojde ke zvýšení hladiny inzulinu, která je po tréninku do jisté míry žádoucí, ale pokud k tomu nejsou podány kvalitní makro živiny, tak jediný, co se stane, je to, že si tím vybuduješ inzulínovou rezistenci a z živin nepřijmeš vůbec nic, takže nepřibereš ani gram svalů.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vlkisekk


PříspěvekZaslal: st září 07, 2016 1:56 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Pajasrac napsal:
Nechápu, co máte proti čokoládě - samozřejmě myslím tu 99%, což jsou de facto kakaové boby ve formě tabulek čokolády. Je to jedna z nejzdravějších potravin vůbec, která má hodně kvalitních tuků, sacharidů i bílkovin. Jinak spíš před tréninkem než po - kvůli obsahu širokýho spektra stimulantů. Potom po tréninku už není třeba přijmout další rychlý sacharidy. Stačí normální jídlo jako maso + komplexní sacharidy (rýže, brambor, luštěniny...).

Čokoláda ala milka není čokoláda, ale shit různejch umělejch sladidel, které mají asi stejnou hodnotu jako bílej rohlík. Sice tedy po konzumaci dojde ke zvýšení hladiny inzulinu, která je po tréninku do jisté míry žádoucí, ale pokud k tomu nejsou podány kvalitní makro živiny, tak jediný, co se stane, je to, že si tím vybuduješ inzulínovou rezistenci a z živin nepřijmeš vůbec nic, takže nepřibereš ani gram svalů.

Pokud z zivin nic neprijmes, tak by muselo byt pul naroda po smrti😂
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
JPS1


PříspěvekZaslal: st září 07, 2016 2:01 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

půl národa taky neřeší zásobování svalu živinami po treningu
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Magumi


PříspěvekZaslal: st září 07, 2016 2:09 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Pajasrac napsal:
Nechápu, co máte proti čokoládě - samozřejmě myslím tu 99%, což jsou de facto kakaové boby ve formě tabulek čokolády. Je to jedna z nejzdravějších potravin vůbec, která má hodně kvalitních tuků, sacharidů i bílkovin.


Já proti čokoládě nic nemám, ale jelikož si zrovna tuhle příležitostně kupuju, vím, že v jednom balení, tedy v padesáti gramech 99% čokolády je 25 gramů tuku a 7 gramů bílkovin, sacharidů jen asi 1 gram. Určitě bych ji nedoporučoval jako snack po cvičení.

Pokud bych si měl z běžných potravin vybrat jednu, která dobře funguje na regeneraci po cvičení, bylo by to plnotučné mléko. :) Zažene žízeň a ve sklenici máš 15 gramů sacharidů, 10 gramů bílkovin a 10 gramů tuku. Když do toho přisypeš ještě odměrku proteiňáku, máš na další dvě tři hodiny vystaráno, než se dostaneš k normálnímu jídlu.
_________________
Somewhere in China, a thirteen-year old virgin is warming up with my max.

http://forum.ronnie.cz/magumi-lean-strength-t28783.html
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mendrovec


PříspěvekZaslal: st září 07, 2016 3:02 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Magumi napsal:
Pajasrac napsal:
Nechápu, co máte proti čokoládě - samozřejmě myslím tu 99%, což jsou de facto kakaové boby ve formě tabulek čokolády. Je to jedna z nejzdravějších potravin vůbec, která má hodně kvalitních tuků, sacharidů i bílkovin.


Já proti čokoládě nic nemám, ale jelikož si zrovna tuhle příležitostně kupuju, vím, že v jednom balení, tedy v padesáti gramech 99% čokolády je 25 gramů tuku a 7 gramů bílkovin, sacharidů jen asi 1 gram. Určitě bych ji nedoporučoval jako snack po cvičení.

Pokud bych si měl z běžných potravin vybrat jednu, která dobře funguje na regeneraci po cvičení, bylo by to plnotučné mléko. :) Zažene žízeň a ve sklenici máš 15 gramů sacharidů, 10 gramů bílkovin a 10 gramů tuku. Když do toho přisypeš ještě odměrku proteiňáku, máš na další dvě tři hodiny vystaráno, než se dostaneš k normálnímu jídlu.


Takze ja piju po treninku cfm nekdy hydro a mam tam prilejt mliko ? To je trochu blbost ne ?
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Magumi


PříspěvekZaslal: st září 07, 2016 3:19 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Mendrovec napsal:
Magumi napsal:
Pajasrac napsal:
Nechápu, co máte proti čokoládě - samozřejmě myslím tu 99%, což jsou de facto kakaové boby ve formě tabulek čokolády. Je to jedna z nejzdravějších potravin vůbec, která má hodně kvalitních tuků, sacharidů i bílkovin.


Já proti čokoládě nic nemám, ale jelikož si zrovna tuhle příležitostně kupuju, vím, že v jednom balení, tedy v padesáti gramech 99% čokolády je 25 gramů tuku a 7 gramů bílkovin, sacharidů jen asi 1 gram. Určitě bych ji nedoporučoval jako snack po cvičení.

Pokud bych si měl z běžných potravin vybrat jednu, která dobře funguje na regeneraci po cvičení, bylo by to plnotučné mléko. :) Zažene žízeň a ve sklenici máš 15 gramů sacharidů, 10 gramů bílkovin a 10 gramů tuku. Když do toho přisypeš ještě odměrku proteiňáku, máš na další dvě tři hodiny vystaráno, než se dostaneš k normálnímu jídlu.


Takze ja piju po treninku cfm nekdy hydro a mam tam prilejt mliko ? To je trochu blbost ne ?


Jestli ti jde o to, mít v těle aminokyseliny, jen co docvičíš, máš lepší dát si ten šejk před cvičením, stejně chvíli trvá, než doputují, kam mají. Ne, že by na tom záleželo, ono je to slavné "anabolické okno" poměrně dlouhé. :)

Pokud to máš jako já, že cvičíš brzo ráno na lačno a před cvičením se najíst nemůžeš, protože by ti bylo špatně, tak mi mlíko po přijde jako dobrá alternativa. Když do toho přihodíš nějaké ty bílkoviny navíc, tělo si s tím vystačí až do oběda. Jestli cvičíš odpoledne, respektive do čtyř hodin od posledního jídla, je to v podstatě fuk.
_________________
Somewhere in China, a thirteen-year old virgin is warming up with my max.

http://forum.ronnie.cz/magumi-lean-strength-t28783.html
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Sacharidy hned po tréninku Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: