Sby - log


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 9, 10, 11
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Sby - log  Úvodní stránka -> Osobní tréninkové logy -> Sby - log
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Sby


PříspěvekZaslal: čt únor 23, 2017 9:00 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

14. trénink

- TGU 2+2/24; 3+3/20 (bez pauz)
- tah s KB/goblet s KB, tah 10x5/60, goblet 10x6/28 vše OTM
- floor press 5x8/20 na střídačku s 30s plank
- farmář JC 5x gym/20 kg KB

Jednoznačně nejtěžší cviky plank, farmář:)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sby


PříspěvekZaslal: so únor 25, 2017 12:53 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Včera soukromka s Kubíkem. Spíše zaměřená na rehabko, techniku TGU a tahu.

Chtěl bych se zeptat v plénu, jestli to tu náhodou někdo čte. Neznáte dobrý místo na cvičení v blízkosti Smíchova? Stačí vybavenost KB a velké osy, dřepovací klec:)

Bohužel do arény v Nuslích chodím kvůli práci v takový čas, že se tam nedá hnout a jsem nucen se s ní rozloučit.

Kubík samozřejmě jako Dark Lord zůstává.

Pokud máte nějaký dobrý tip, tak předem děkuji.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Olejnas


PříspěvekZaslal: so únor 25, 2017 6:24 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Proc ne Jinonice? Jinak me napada Xfitness v Braniku.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sby


PříspěvekZaslal: po únor 27, 2017 9:10 am    Předmět: Odpovědět s citátem

15. trénink

- rehab. hejbání
- TGU 3+3/24; 2+2/20 (bez pauz)
- tah s osou 5x5/80
- MP 2x KB - 5x7/16 na střídačku s 30s lezení na místě
- farmář 8x 2x28 KB gym na střídačku s 8x8/28 dřep O1,5M

Možná eště něco k výsledkům lehce upraveného jídelníčku po 4 týdnech. Začátek na krásně vyžraných 102 kg. Stávající stav 96 kg a v pase - 4,5 cm. Zatím to vychází co týden, to - 1 cm v pase. Váha moc dolů nejde, což je super:)

Technika se teď ladí u TGU a tahů.

Je to Láďo jednoduchý. Ono je s tím spojeno vícero problémů. Aréna nemá open gym v časech od 6:30 do 9:00 a od 17:00 dál (respektive má, ale jsou k tomu i vedené, a ty nechci). Ve výsledku pak při 3-4 návštěvách týdně jsi na 2000-2400 Kč/měsíc. Chápu, že to je kvůli tomu, aby se nepraly soukromky a open gym, ale bohužel jindy to nestíhám. Pak mám kamaráda, co by chtěl se mnou cvičit občas, ale jednorázový vstup je pro něj už vcelku raketa.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sby


PříspěvekZaslal: st březen 08, 2017 9:09 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Minulý týden byly dva tréninky.

Tento týden je ve znamení lyží na Bormiu atp. v Itálii. Respektive byl. Člověk si takhle poměrně rychle frčí na lyžích, pak něco nesrozumitelného slyší za zády, a pak už jen pád do sněhu a pár docela nepříjemných lupnutí. Suma sumárum výron jak svině na kotníku, koleno opuchlé a modlím se ke všem svatým, aby ten zvuk co jsem slyšel byl kotník a vyskočení a naskočení kolene. Pokud ne, tak to asi odnesly vazy: ( Nějak jsem se dostal dolu a teď leduji. Takže zase časem na shledanou:) A bacha na horách na ty, co neovládají svoje lyže...
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
cohen999


PříspěvekZaslal: st březen 08, 2017 9:17 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Uff, aka smola. A zaroven stastie, mohlo to dopadnut aj podstatne horsie... teda ak to neboli vazy.
_________________
Zvykne sa hovorit, ze kto zabehne maraton, uz si nemusi nic dokazovat. Ja by som ale este rad snatch test s 32kg, press s 40 a TGU s 48kg :)
185/82
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vlk#


PříspěvekZaslal: st březen 08, 2017 9:49 am    Předmět: Odpovědět s citátem

tos jel rychle a ještě Tě někdo sejmul? tak ať to není nic vážného.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sby


PříspěvekZaslal: čt březen 09, 2017 11:10 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Ne ne vlku. Měl jsem bigfooty a šupajdil to až příliš rychle. Když na mě ze zadu někdo zahulákal, tak jsem se lek, ujelo mi to. Ztratil jsem rovnováhu a pad bokem do hlubokého sněhu (vyjel jsem moc ke kraji). Nevím jak se noha otočila, ale poměrně jasně jsem slyšel trhání mokrého hadru a pár lupnutí: ( Upozornění se týkalo před "profíky" mého kalibru,) Jinak díky. Také se modlím ke všem svatým.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sby


PříspěvekZaslal: pá březen 31, 2017 1:26 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Za týden operace. Utržený křížový vaz, takže plastika kostním štěpem. Je tam toho porvanýho víc a meniskus taky dostal poprdět. Prý se tomu říká nešťastná trojice. Z paty už postupně leze pryč otok. Snad bude ok.

Tak zase časem...
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sby


PříspěvekZaslal: čt květen 04, 2017 8:11 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak mě před více jak 20 dni obohatili o trochu titanu. Včera první trénink v aréně. Zatím to necháme na 2x trénink/týden. Postupně budem přitvrzovat. Hlavní rehabilitací je chůze. Cvičení je zaměřeno na zaktivování po nicnedělání.

* hodně ořezané prime move hýbání (jen horní půlka těla+ kotníky)
* plank 5x5 (5 nádechů do břicha)
* znovunakopnutí středu těla
* kliky 5x5
* přítah na kruzích s nohami na zemi, 5x5
* aktivní vis 5x5 (5 nádechů do břicha)
* MP JR s KB 5x10/8
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sby


PříspěvekZaslal: út červen 13, 2017 5:09 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Cvičení probíhá pravidelně, jen jsem přesedlal na domácí mrcasení (nezapisuji, není tam nic zajímavého). Kotník se dává dokupy pomalu, koleno je jak nové. Chodím už plynule. Nejdelší ušlá trasa 6 km (nechci přetěžovat kotník). Měření oproti poslednímu stavu v logu:
Před úrazem ramene a kolene/teď
stehna: 69/pravá 67, zraněná levá 57
hrudník: 113/109
biceps: 41/39
pupek: 95/hodně: (

Zatím mám v týdnu 2x plavání (pouze kraul). 2-3 procházky (do 6 km). A rotoped bez zátěže skoro každý den.
Obden trénink primárně na střed těla, kliky, TRX, rehab.

Výhledově je v plánu toto udržet než se trochu probere tělo. Kloubní výživa a jiné srandy jsou denním chlebem.

Pokud byste vymysleli něco na trénink spodních zad bez zatížení nohou, máte to u mě. Ze sedavé práce s nimi už začínám mít velký problém.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sby


PříspěvekZaslal: st září 13, 2017 9:36 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Znovu mě baví cvičit. Tréninky si zapisuji zatím pouze do svého papírového deníčku + fotodokumentace průběhu... Nicméně to tu trošku zaktualizuji.

Strava na uzdě s mírným deficitem abych se zbavil panděra (7 kg dole od posledního vážení před měsícem a půl). Nicméně stále velký pupek.

Denně:
Kubova rozcvička na nohy + střed těla (mosty, polomosty, plank atd.) + stojky
1 - 2h na rotopedu což odpovídá cca 20 - 40 km. V průběhu proměnlivá zátěž, různé nastavení výšky sedačky.
Dělám ještě mrtvý tah (zatím s malým čtvercovým kanystrem na 10l. Madlo je můj patent:) Hlavně nácvik techniky, takže dost často i bez kanystru a jen projíždět přes jednotlivé polohy. Výhodou zmrveného kolene je, že pokud jen trochu vybočíte z optimální polohy, tak se ozve (vytočení ven či dovnitř).

Plavání:
Místo chůze jsem se zaměřil na plavání, a to hlavně styl kraul. Pomáhá mi to výrazně i na kotník. 2 - 3x týdně s tím že jednou to je s trenérkou (piluji techniku).

Cíle: Srovnat tělo, nabrat kondici, zhubnou a nastartovat se po destrukci těla:) Hlavně ale již s použitím hlavy...

Shrnutí a poznatky:
Snad to pomůže někomu kdo si utrhne rameno a koleno. Absolutně největší přínos v rámci rehabilitací vidím v plavání stylem kraul (technicky samozřejmě). Navíc se tím člověk pěkně srovnává (pokud si to utrhnete jako já do kříže a máte ochablejší pravý vršek a spodní levou stranu.

Samozřejmě to chce vše dělat postupně, takže plavání a kolu předcházely nachozené kilometry ...
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Sby - log Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 9, 10, 11
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: