Scheila


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 31, 32, 33 ... 74, 75, 76  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Scheila  Úvodní stránka -> Osobní tréninkové logy -> Scheila
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Scheila


PříspěvekZaslal: ne květen 14, 2017 9:34 am    Předmět: Odpovědět s citátem

14.5.2017

Výklus 8 km, cca 1 hod...

Lepším se, prvních 3,5 km jsem zvládla na jeden zátah za 19 min, což je celkem pokrok, oproti tomu, když se podívám cca 2 měsíce nazpátek, kdy jsem potřebovala 3 přestávky a bylo to za nějakých 26 min ...
_________________
One Life, One Chance <3...
www.instagram.com/scheilai
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Scheila


PříspěvekZaslal: st květen 17, 2017 7:27 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

17.5.2017

1.2

Mrtvý tah - sumo
8x50kg
4x70kg
4x80kg
3x90kg
3x100kg
5x3x110kg

Benč pres
2x8x20kg
5x40kg
5x50kg
2x4x60kg
2x3x65kg
2x2x70kg
2x3x65kg
4x60kg
6x50kg
10x40kg

Kliky na bradlech
1x6
1x6 + 10kg
3x6 + 20kg

Mrtvý tah - sumo "till knees"
4x70kg
4x80kg
4x90kg
4x4x100kg

Shyby
8x2


Pěkně jsem si odpočinula, po dlouhé době se stihlo všechno pořádně zregenerovat, že jsem šla na trénink a nic jsem necítila...zvláštní pocit ...
Mrtvolky moc příjemné, pomalu ale jistě mi zase začínají trochu jít...respektive, přestávám k nim mít takovej psychickej odpor, takže mi už tak nevadí ...
Benče jsem zase zvládla sama , veliká spokojenost.
_________________
One Life, One Chance <3...
www.instagram.com/scheilai
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Scheila


PříspěvekZaslal: pá květen 19, 2017 7:26 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

19.5.2017

1.3

Benč pres
2x8x20kg
6x40kg
5x50kg
2x3x60kg
5x3x70kg
...bez sparinga...lehký...rezerva v každé sérii minimálně 2-3 opak...prostě benče ...

Dřep
10x20kg
8x40kg
5x60kg
4x70kg
3x80kg
3x90kg
SBD
5x3x100kg

Benč pres
5x50kg
3x60kg
5x3x65kg

Horní kladka triceps. jednoruč
5x8-10x?

Břicho


Benče úžasné...do dřepů jsem ze začátku měla problém se poskládat, asi jsem měla ještě unavené hamy z mrtvol...tak jsem trochu zúžila postoj a šlo to jako po másle ...
_________________
One Life, One Chance <3...
www.instagram.com/scheilai
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Dante Flyshit


PříspěvekZaslal: pá květen 19, 2017 9:50 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Super benč! Keď píšeš 5x3x70 s rezervou na 2-3 reps, tak po dobrom peaku musí ísť aspoň 1x90.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Scheila


PříspěvekZaslal: so květen 20, 2017 12:58 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Dante Flyshit napsal:
Super benč! Keď píšeš 5x3x70 s rezervou na 2-3 reps, tak po dobrom peaku musí ísť aspoň 1x90.


Moc díky :)...peakovat se zatím nechystám, ještě nejsem rozmyšlená na jaké soutěže se budu chystat, tak podle toho se uvidí...Nicméně můj aktuální PR je 77,5kg, takže všechno nad 80 kg bude úspěch... 90 jsem před 2 měsícema tlačila v dresu, byla by to haluz, kdybych to dala už i RAW ...
_________________
One Life, One Chance <3...
www.instagram.com/scheilai
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Scheila


PříspěvekZaslal: so květen 20, 2017 1:38 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

20.5.2017

1.4

Mrtvý tah - klasika z deficitu 10 cm
2x5x50kg
5x70kg
4x80kg
5x2x90kg

Trhy JČ
(3xlevá + 3xpravá) 14kg
(3xlevá + 3xpravá) 18kg
(3xlevá + 3xpravá) 22kg
(3xlevá + 3xpravá) 24kg
(3xlevá + 2xpravá) 26kg
....třetí opak na pravé ruce fail, podcenila jsem váhu, nesoustředila jsem se jak bylo potřeba, trhla jsem to asi jen do výše ramen, ale už nedotlačila.
2x (3xlevá + 3xpravá) 26kg .

Tlaky na ramena za hlavu VČ
5x10x25kg

Mrtvý tah - sumo dotahy z 10 cm
5x80kg
4x90kg
4x100kg
3x110kg
3x120kg
4x2x130kg


Ráno se mi hrozně nechtělo vstávat ... a navíc ještě na mrtvoly ... ale šlo to , až do chvíle než přišly na řadu dotahy... u deficitů jsem si celkem slušně obrazila holeň, takže mega boule a modřina zrovna v té výšce, ze které vychází osa na dotazích ...takže každé rovnání do setupu bylo moc "příjemný". No a když jsem se chystala na první sérku se 130, tak jsem pomalu začala dostávat hypo, roztřásly se mi ruce, studenej pot, když jsem se šla napít, tak do všeho co neuhlo jsem vrazila ... Dozvedáno silou vůle...

Na videjku dneska i trhy...děsně mě to baví, vím, že to tam rvu hodně silou, nezvládám tam dávat zatím ještě dynamiku...nicméně asi mi to ani nevadí, nemám ambice vzpírat...spíš mi jde o to, aby to bylo jakštakš technicky v cajku, čili uhlídat záda, snažit se to udržet v dráze, což mi občas ještě ujíždí atd...
Nějaký názor někoho, kdo vzpírání (pro liftery "zběsilým nekontrolovatelným pohybům") trochu více rozumí, bych moc uvítala ...

PS. učil mě to P.U. takže kritika jde za ním ....

_________________
One Life, One Chance <3...
www.instagram.com/scheilai
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Scheila


PříspěvekZaslal: ne květen 21, 2017 5:34 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

21.5.2017

Lipová Lázně - Šerák - Ramzová - Nemocnice PV...
15 km výšlap, cca 900m stoupání, cca 3 hodinky + 1,5 hod na poslední 2 km...




2 km před autem, na rovné cestě, jsem šlápla na kamínek, trochu mi zavrávoral kotník, pak už jen "křup" a pak jsem už jen asi 10 min střídavě omdlívala a snažila se udržet v sedě na pařezu... Následující 2 km byly nejdelší v mém životě ...
Zlomený není...díky bohu...ale vzhledem k velikosti otoku a toho jak to bolí, pravděpodobně natržený vazy....modlím se, aby nebyly utržené úplně...překvapilo mě, že mě neposlali i na sono, myslela jsem si, že kdyby to bylo utržené bude potřeba to zašít...ale doufám, že doktor ví, co dělá...
Nicméně minimálně týden na to nesmím vůbec stoupat a ležet doma... další týden bych už chtěla začít pomalu fungovat, uvidím jak to bude bolet...Sádra prej na 2-3 týdny...
Snad budu schopná aspoň trošku odcvičit vršek, nějaké benče, paže, ramena, záda na kladkách atd...



No...jdu si pobrečet do polštáře, sežrat pár tabulek čokolády, pak se utápět v depresi, že přece nemůžu jest čokoládu, když se teď nebudu pár týdnů hýbat a tak pořád dokola ...
_________________
One Life, One Chance <3...
www.instagram.com/scheilai
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Judson


PříspěvekZaslal: ne květen 21, 2017 7:23 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

No ty brdoooo
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ygg


PříspěvekZaslal: ne květen 21, 2017 8:41 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Vršek cvičit půjde, i když bych tak 2-4 dny počkal. S chodící sádrou to jde už v pohodě, s nechodící a berlema je to náročnější na koordinaci ... nespadnout na hubu:-) ... ale jde to taky. Jen to chce všechno pomalu a nezapomenout se.
A je to jedinečná příležitost se výrazně zlepšit ve shybech:-))).
Jen s ohledem na roční období rada nad zlato ... nezpotit se.

Jinak je vidět, že patříš do fitka a ne do přírody:-).

V každém případě ti spolu s klasikem přeji ... tlač a srůstej!
_________________
Reacher let him go. There were things Reacher didn´t like to do. Running was one of them.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
decarabas


PříspěvekZaslal: ne květen 21, 2017 8:45 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

To sú nápady, chodiť do prírody
No tak sa zahoj čím skôr, na druhú stranu, čo by dali iní za to, aby nemuseli cvičiť nohy a mohli drtiť len vršok
_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vlk#


PříspěvekZaslal: po květen 22, 2017 11:28 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Ty seš tele... "šikulka" jsem chtěl napsat... kde jste s tím byli, v Jeseníku? tam se nám moc neosvědčili... ale sádrou se asi nic nezkazí. využij to... i když jsi teď vlastně nedávno psala, jak je fajn, že nic nebolí
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nabuko


PříspěvekZaslal: po květen 22, 2017 6:41 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

To poznam, ked uz si clovek mysli ze mu to zacina celkom ist tak si nieco utrhne ... Skore uzdravenie prajem
_________________
Nie som povinný byť taký,aký by som podľa ostatných mal byť.Je to ich omyl,nie moje zlyhanie. (R.P.Feynman)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
daveM


PříspěvekZaslal: po květen 22, 2017 11:20 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

trh se dela malinko jinaac :).. zvedas se a az pak zaberes rychle trapezem a ono to vyleti samo :) a jen se to dotlaci kousek.takle to je takovy vselijaky :)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
Scheila


PříspěvekZaslal: út květen 23, 2017 8:58 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Děkuju pánové ... já vím, jsem hrozně šikovná... koleno jsem si zrakvila na kolečkových bruslích, teďka kotník na rovné lesní cestě ...asi budu tyto aktivity muset doopravdy omezit, páč v posilce jsem si snad neudělala ještě nikdy nic...

decarabas napsal:
na druhú stranu, čo by dali iní za to, aby nemuseli cvičiť nohy a mohli drtiť len vršok

No já zrovna nejsem ten typ ...a navíc, bojím se, aby tu nebyla druhá želatina ....ještě bych musela měnit šatník, páč nemám snad ani jedny volné gatě .

vlk# napsal:
Ty seš tele... "šikulka" jsem chtěl napsat... kde jste s tím byli, v Jeseníku? tam se nám moc neosvědčili... ale sádrou se asi nic nezkazí. využij to... i když jsi teď vlastně nedávno psala, jak je fajn, že nic nebolí

Nene, dojeli jsme s tím až do Prostějova...respektive v prvním obchodě jsme koupili mraženej hrášek, a pak už mi bylo stejně všechno jedno ... A doktor se mě ptal, jestli tu sádru chci nebo ne...a po menší diskuzi jsme se shodli na tom, že ten kotník chci mít funkční a bez následků, k čemuž je nejdůležitější to ze začátku co nejvíc fixovat a dát tomu klid...

daveM napsal:
trh se dela malinko jinaac :).. zvedas se a az pak zaberes rychle trapezem a ono to vyleti samo :) a jen se to dotlaci kousek.takle to je takovy vselijaky :)

No, ne že bych měla špatnou představivost, ale nějak si to z tvého popisu nedokážu představit ... ani když jsem se koukala na nějaké tutorialy, tak jsem to tam neviděla. Zkus nahodit nějaké videjko, ať vím, co máš na mysli....budu mít teď chvíli čas si to teoreticky nastudovat ...


No a k aktuálnímu stavu...Snad to nebude tak hrozné... když ta noha je v klidu, vůbec nebolí, s prstíkama můžu hýbat a nebolí, v koleni krčit, trošku procvičovat kvadriceps a taky nebolí....Zabolí trošku jenom když cíleně hejbnu s tím kotníkem...Zatím jenom ležím, když by bylo hodně dobře, možná bych zavítala v pátek do fitka si trochu protáhnout ten vršek, ale uvidíme, asi bych byla schopná s tím počkat až do pondělí ...

Nemáte někdo nějaký typ na podporu hojení vazů a měkkých tkání?
Co jsem si tak hledala, tak se doporučuje enzymoterapie, bohužel mám lehkou hemofilii, což se asi moc neslučuje. Takže nějaké jiné návrhy nebo zkušenosti?
_________________
One Life, One Chance <3...
www.instagram.com/scheilai
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
cohen999


PříspěvekZaslal: út květen 23, 2017 9:09 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Scheila: do buducnosti mas dve moznosti.
1. zaobstarat si turisticke topanky, ktore ti zafixuju clenok
2. zapracovat na antifragilite clenkov, aby vydrzali "vsetko"
target="_blank" class="postlink">
_________________
Zvykne sa hovorit, ze kto zabehne maraton, uz si nemusi nic dokazovat. Ja by som ale este rad snatch test s 32kg, press s 40 a TGU s 48kg :)
185/82
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Scheila Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 31, 32, 33 ... 74, 75, 76  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: