Seeya univerzalna kondicka

Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 55, 56, 57

odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Seeya univerzalna kondicka  Úvodní stránka -> Osobní tréninkové logy -> Seeya univerzalna kondicka
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
seeya

PříspěvekZaslal: po leden 29, 2018 10:50 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Jc sikma:
8x10
8x22
8x32
8x37

Mrtvola klasika:
10x60
10x80
10x100

Zhyby:
3x8

Zakopy unilat:
3x8 kazda

Bruchostroj:
3x12

Bradla:
3x8

Zapazky:
3x10

Oda na lyzovanie:
Oddychnuty po tyzdnovej lyzovacke rovno do roboty, ktora sa prekvapivo sama nespravila ale ma trpezlivo pockala hehe.
Bolo to super najradsej by som sa prestahoval niekde na kopec a lyzoval cely rok. Vzdy ked sa niekde trochu rychlejsie spustim, je to strasny raus, nemozem si jednoducho pomoct. Jedine co bolo naprd bola obcasna hmla :/ Prekvapilo (a potesilo) zapochlebovanie miestneho instruktora :)

Aktuality z fitka:
Miestny powerlifter kategoria masters dal 230 na mrtvolu, trenuje aj s dcerou ktora mu tam asistovala dajakym zmrazovacim sprejom na rameno, chrbat a boh vie co dalsie. Spolu s jeho anamnezou ktoru mi spominal, som si znova raz uvedomil ze si svoju pohyblivost prilis cenim na to aby som musel robit okolo vsetkeho taketo orgie a citil sa permanentne dolamany. Radsej sa dobrovolne vzdam par percent vykonnosti.

Trening:
Drepy by boli zbytocne ale zaradil som lahku mrtvolu, bolo to prijemne a lahke. Na zakopoch som fakt slusne zosilnel. Volakedy by som s tou vahou snad nedal ani jednotku a teraz velmi pohodovne 8. Znova budem pozorne sledovat ako sa budu tvarit krize. Oddychnuty po lyzovacke som prakticky bez symptomov. Jednine co este pretrvava je ze nevydrzim na bruchu otoceny do prava spat celu noc, ale aj to sa podstatne zlepsilo.

Aha a aby som nezabudol tentokrat som si rozbil lavy prostrednik takze som s lezenim asi skoncil, fok

Vaha 86
seeya

PříspěvekZaslal: ne únor 11, 2018 9:55 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

hspu:
8x
8x

2x15 kliky

2x20 drepy

idem si dat protein od extrifitu, som zvedavy :D
seeya

PříspěvekZaslal: út únor 13, 2018 9:59 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

hspu:
3x8

kb swing28:
3 serie

kliky:
3 serie

tric extenzie o bar pult ©:
3 serie

ked neprsi aspon kvapavka
seeya

PříspěvekZaslal: čt únor 22, 2018 12:19 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Hspu:
6x8

Kb28 swing:
4x20

Kliky:
4x12

Tric extenzie:
4 serie

Ne zle, doma je doma :) V robote v poslednej dobe nejak vela robotujem

odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Seeya univerzalna kondicka Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 55, 56, 57
Rychle na stránku:

Přejdi na: