shixinův intenzivní trénink :)


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - shixinův intenzivní trénink :)  Úvodní stránka -> Osobní tréninkové logy -> shixinův intenzivní trénink :)
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Shixin


PříspěvekZaslal: po prosinec 12, 2005 12:59 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

to lopan: díky, snažím se, dřu furt
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
Shixin


PříspěvekZaslal: po prosinec 12, 2005 1:03 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

DOPLNĚNÍ:

Vzhledem k tomu, že trénink směřoval hlavně k závodům ve šplhu na laně (Mistrovství ČR), a to proběhlo tuto sobotu, tady je výsledek:

Dosavadní osobní rekord na 8 metrů: 8,01sec -květen 2005
Nynější sobotní rekord na 8 metrů: 7,67sec (10.12.2005), 8. místo

Bohužel nejvíc rozjeté pokusy se nepovedly. V jednom jsem prohmátl a v druhém jsem dvakrát špatně chytil lano.
Ale stejně jsem naprosto spokojenej a šťastnej, osobáček je na světě!!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
krulis


PříspěvekZaslal: po prosinec 12, 2005 2:36 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

ty jo tak vysoko bych v zivote nevylez respect !
_________________
[url]http://krulis.net[/url] | dneska jsem vyskočil z auta, padl přímo na hlavu a odrazil se deset metrů vysoko, osedlal létajícího koně a proletěl jsem se pod karlovým mostem, nevím o ničem vyjímečným co by se dnes stalo....
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
miras


PříspěvekZaslal: po prosinec 12, 2005 3:13 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Fakt neuvěřitelný ! Seš machr
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Shixin


PříspěvekZaslal: st listopad 22, 2006 7:01 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Zdravim po dlouhe dobe!


Jsem zrovna na studiich v Kanade, takze moje fyzicka je dost mizerna . Snazim se ale trochu udrzovat.

V cervnu jsem si alespon udelal v Cechach osobak na 8 metrovem lane. Vysledek je 6,98s , takze jsem se KONECNE dostal tesne pod 7 vterin.

Koncem prosince prijedu do Prahy, tak se pokusim navazat v treninku a snad i ve zdejsim logu.

Jen tak pro zajimavost, tady je muj, zatim nejlepsi, pokus:

nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
ia


PříspěvekZaslal: ne únor 18, 2007 1:02 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

nieco nove?
_________________
Jestlize vlakova stanice je misto, kde se vlak zastavuje, co je potom pracovni stanice?
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Shixin


PříspěvekZaslal: ne únor 18, 2007 1:44 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Diky za optani
Noveho celkem nic, jak jsem psal, uz jsem prijel z te Kanady, ale trenink ted nic moc. Chytla se me nejaka viroza, uz se s tim trapim 3 tejdny, moje neschopna doktorka mi na to dava leky, ktere vubec nezabiraji . Pred tydnem se mi uz udelalo lip, tak jsem se nastval a pres nemoc jel na zavody...docela dobry (2.misto)....ale do 2 hodin po zavode jsem pak lehnul s teplotou 38,5 C. A zas dokola.
Ted uz jsem na tom docela gut, ale jeste tak 4 dny nebudu trenovat, pak se na to vrhnu. Dalsi zavody jsou v Praze 10. brezna, takze mam dost malo casu. Ale snad neco jeste nashybovat stihnu
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
ia


PříspěvekZaslal: út únor 20, 2007 1:05 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

tak vela stastia, nech sa ti dari!
a potom napis, ked zacnes trenovat
_________________
Jestlize vlakova stanice je misto, kde se vlak zastavuje, co je potom pracovni stanice?
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Shixin


PříspěvekZaslal: čt říjen 02, 2008 10:50 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Doplnění:

vzpomnel jsem si na tenhle stary log, tak jej jenom aktualizuji (pozde, ale prece):

v prosinci 2007 jsem si zlepsil osobak na lane - dal jsem jej za 6,44 sec (2. misto na MČR)

tady je odkaz na reportaz ze zavodu:
http://www.svetsplhu.wz.cz/mcr07.pdf

tady je odkaz na video meho pokusu:


letosni mistrovstvi ČR (bude 29.11.2008) si nenecham ujit a snad se to jeste trosku zlepsi
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
Sacharidacek
(ban)


PříspěvekZaslal: čt říjen 02, 2008 10:52 am    Předmět: Odpovědět s citátem

mazec ty davas aj shyby na jedne ruce ne ?
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kadd


PříspěvekZaslal: čt říjen 02, 2008 11:08 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Sacharidacek napsal:
mazec ty davas aj shyby na jedne ruce ne ?


a co kdybysis ten log nejdřív přečetl?

majiteli logu přeju hodně úspěchů a kdyby měl náladu tak by bylo fajn kdyby zase pokračoval v logu. Je to zajímavé čtení.
_________________
Co nejde silou, jde ještě větší silou!

Na tebe sou i fizli kratci , ty ses dobrej exemplar, az budes mit ty hnupe nekdy mlady, si tak dva kousky zamlouvam...
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Shixin


PříspěvekZaslal: pá srpen 14, 2009 1:19 pm    Předmět: opět se zpožděním aktualizace Odpovědět s citátem

zdravím, jen tak pro formu musím zaktualizovat svůj starý log, na který jsem si zas vzpomněl

Když to shrnu, tak mistrovství ČR 2008 byla pro mě celkem tragédie, nebyl jsem vůbec připravenej a výsledkem bylo slabé 7. místo.

To mě celkem zdravě naštvalo a v rozporu se všemi zvyky, tj. po sezóně, kdy všichni odpočívají, jsem začal trénovat tak, že jsem bez výjimky až do konce května 2009 nevynechal téměř žádný z těžkých tréninků, které jsem si rozvrhl tak, aby to vycházelo na 3x až 4x týdně.

Trénoval jsem šplh se zátěží (většinou s 15kg opasku), v extrémech až 25kg na opasku, celkem cca 15 šplhů za trénink (6-8 metrů).

První výsledky se dostavily celkem záhy, na prvním závodě sezony - Varnsdorf 2009 (14.2.2009) osobák v hodnotě 6,15 sec a první místo, potom následoval závod v Praze - Šplh Schodištěm 2009 - výsledkem bylo zas první místo, ale hlavně nový osobní rekord 6,01 sekundy - tudíž jsem se dostal na druhé místo v žebříčku současných závodníků v ČR a na 4. místo v historickém žebříčku této disciplíny . Radost byla obrovská a satisfakce za tu dřinu víc než dostatečná.

Na dalších dvou závodech zas 2x 2. místo a čas o cca 2 desetiny vteřiny za osobákem. Jeden z těchto závodů musím zdůraznit, a to Memoriál Bedřicha Šupčíka, který se koná kažý rok (již 15.ročník) na počest prvního československého olympijského vítěze, a to právě v této pozapomenuté disciplíně. Od té doby každý, kdo na tomto závodě překoná zlatý Šupčíkův čas (7,2 sec), stane se členem klubu Bedřicha Šupčíka - po několika letech smůly se mi to letos podařilo.


Tím pro mne pravděpodobně sezona skončila - v září jedu na rok do Manchesteru na universitu a nejsem si jist jestli budu mít dostatečné zázemí na trénink na MČR 2009, které bude počátkem prosince. Spíš asi přiletím jen kvůli účasti a můžu začít snít o tom, že někdy se mi podaří prorazit hranici 6ti sekund, k čemuž jsem měl teď už celkem blízko

video s osobáčkem zde:


komentář k závodu:
http://svetsplhu.wz.cz/schodiste_2009.pdf
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
Shixin


PříspěvekZaslal: čt březen 01, 2012 9:28 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak opět po dlouhé době krátká aktualizace.
Na šplh jsem se nevykašlal, jen jsem teď měl ztížené tréninkové podmínky (v letech 2009/2010 studijně v GB, 2010/2011 studijně v NL).

Nicméně povedlo se mi, již jako třicátníkovi, překonat svůj osobáček a jako prozatím jediný jsem se dostal pod hranici šesti vteřin, výsledkem je tedy čas 5,95 na závodě v Písku v říjnu 2011.

Nevím, jestli to ještě někdy v životě půjde rychleji, zítra slavím 31. narozeniny, ale trénuji pořád, a dost intenzivně.

Včera jsem například absolvoval šplh s přidanou zátěží 23kg, jednoruční shyby (po pěti, celkem 45 na každou ruku), shyby s dvěma resistance bands (modré - tzn. jeden je cca 100lbs odpor), takže síla tam pořád je, teď jen si zachovat dynamiku ....

Tady je odkaz na můj nový osobák:


Komentář ze závodu:

http://svetsplhu.cz/zavody/2011/pisek_2011.pdf

Tak hoši tužte se, sportu, shybům a šplhu zdar!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
Shixin


PříspěvekZaslal: so listopad 30, 2013 7:51 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Dne 14. 12. 2013 bude v Praze v OC Galerie Harfa mistrovství ČR ve šplhu. Přijďte se pro inspiraci podívat, šplhat bude nejužší republiková špička v čele se světovým rekordmanem, který dokáže 8 m vyšplhat pod 5 vteřin.

www.svetsplhu.cz



P.S: já jsem momentálně s formou v pytli, už skoro 4 měsíce se trápím s angínami, žádný trénink
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
Shixin


PříspěvekZaslal: po prosinec 11, 2017 11:17 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

úplně jsem zapomněl (pár let ) updatovat.

Takže alespoň toto, abych dokreslil jak to se mnou dopadlo loni (2016):
http://kulturistika.ronnie.cz/c-26492-ondrej-kostak-prekvapil-na-mcr-v-olympijskem-splhu-porazil-favorita.html

a rozhovor před MČR:
http://kulturistika.ronnie.cz/c-26449-ondrej-kostak-klicova-je-pro-me-rychlost-a-vybusnost.html

celý rok 2017 jsem byl bez tréninku (zranění ramene), teď začínám takřka z nuly, ale už se na to těším

mějte se
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - shixinův intenzivní trénink :) Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: