shyby při svalové disbalanci



 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - shyby při svalové disbalanci  Úvodní stránka -> Začátečníci -> shyby při svalové disbalanci
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Davuluss


PříspěvekZaslal: pá březen 02, 2012 8:39 am    Předmět: shyby při svalové disbalanci Odpovědět s citátem

Zdravím.zatím sem schopný udělat tak 3shyby,ale ne uplně na široko.Chci je cvičit,ale mám problém s disbalancí svalů.Na levačce mám větší triceps než na pravé..a u bicepsu zas naopak...pravý je ok,levý slabší a menší.Pravé rameno mám taky jinak posazené než levé (mírně)u cvičení to cítím téměř u všech cviků co dělám.Má cenu dělat shyby??abych to ještě neprohloubil?prostě nahoru nejdu rovnoběžně
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Magumi


PříspěvekZaslal: pá březen 02, 2012 9:25 am    Předmět: Odpovědět s citátem

To je spíš otázka pro nějakého terapeuta, ale já bych v takové situaci naopak využil shyby k nápravě té disbalance. Dělal bych je po jednom s přestávkami a soustředil se na technické provedení a rovnoměrné zatížení svalů. Nejvíc by ale asi pomohlo cvičení, které by nerovnováhu řešilo cíleně.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Davuluss


PříspěvekZaslal: pá březen 02, 2012 11:16 am    Předmět: Odpovědět s citátem

ptal sem se už i jinde,a jediné co sem se dozvěděl ,že mám dělat všechno s jednoručkama..já jsem si myslel že i když budu používat velkou tak ta silnější strana bude časem stagnovat a srovná se to
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - shyby při svalové disbalanci
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: