Silnější pes mrdá - 2012: rok kripla


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 23, 24, 25, 26  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Silnější pes mrdá - 2012: rok kripla  Úvodní stránka -> Osobní tréninkové logy -> Silnější pes mrdá - 2012: rok kripla
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Pavelcb


PříspěvekZaslal: čt květen 31, 2012 10:29 am    Předmět: Odpovědět s citátem

kravina..já běhal se 103kg a to měřím 175cm a jde to. Jen chtít.
_________________
Věci se nestávají..věci se tvoří !
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
magion


PříspěvekZaslal: čt květen 31, 2012 10:32 am    Předmět: Odpovědět s citátem

nejlepsi by bylo, kdyby jsi zacal chodit do bojovyho sportu.. tam by z tebe ty speky strhaly, kdyz se sam nedokazes hecnout do poradnyho, tvrdyho treninku.. nekomu hold ta silna vule a odhodlani chybi
_________________
Go For Your Dream..
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Smazaný uživatel (071)


PříspěvekZaslal: čt květen 31, 2012 10:36 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Pavelcb napsal:
kravina..já běhal se 103kg a to měřím 175cm a jde to. Jen chtít.

Neser :) Radši budu teď jezdit na kole, protože je to efektivnější než uběhnout 100m, poblít se a další kilák jít

magion napsal:
nejlepsi by bylo, kdyby jsi zacal chodit do bojovyho sportu.. tam by z tebe ty speky strhaly, kdyz se sam nedokazes hecnout do poradnyho, tvrdyho treninku.. nekomu hold ta silna vule a odhodlani chybi

Všechno postupně... I tohle je v plánu. Chci začít zase s boxem, ale ne dřív než dám dokupy záda, protože tohle je dost jednostranně zaměřenej sport, a nechci se zkřivit ještě víc než už jsem.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Pavelcb


PříspěvekZaslal: čt květen 31, 2012 10:46 am    Předmět: Odpovědět s citátem

aby jsi moc nezestárl,než se k necemu dohrabeš
_________________
Věci se nestávají..věci se tvoří !
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Luster


PříspěvekZaslal: čt květen 31, 2012 11:13 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Octopuss napsal:
ne dřív než dám dokupy záda
jenze timhle stylem treninku si ty zada nikdy nespravis, vratil bych se zpatky k uplnymu zakladu a cvicil vyhradne cviky s bw, do toho samozrejme klidne nejaka aerobka, zarazovat unilateralni cviky s lehci zatezi apod, ale hlavne naucit telo pracovat (zapojovat svaly) tak jak ma, potom postupne zase zacit treba pridavat zatez.. muj nazor
_________________
Humans are land-based bipeds. Pullups are for monkeys. Or at least a second-tier priority.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Smazaný uživatel (071)


PříspěvekZaslal: čt květen 31, 2012 11:47 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Já se na cvičení chtěl vykašlat, ale fyzioterapeutka (jedna a pak i ta druhá) říkaly že ne, ať cvičím dál, ale nepřeháním to. Tak jim budu věřit :)

Mám svoje kriplcvičení, který se snažím točit každej den, doma máme BOSU, což je taky parádní posilovač HSS, takže z tohohle úhlu pohledu mám myslím solidní základ.

Ono co se týká těch fixátorů mám dojem, že to nespravím tak jako tak nikdy - zatím půl roku pravidelnýho cvičení a efekt skoro nula Ale zatím to nevzdávám.
Priorita jsou stejně ale ty spodní, ty mě omezujou víc. Pracuju na tom.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Smazaný uživatel (071)


PříspěvekZaslal: čt květen 31, 2012 7:32 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

31.5.

Tak ze sportu toho moc nebylo, ale dal jsem si povinnej rehab Nějaký pokusy na BOSU, protahování a tak. Nemile mě překvapilo zjištění, že mě kurevsky bolí rameno při upažení - asi jsem to přechválil. Asi za to může včerejší co nejtechničtější šmrdlání upažování. Každopádně má svině nejpozději do zítra odpoledne, aby se dala do kupy.

jídlo:
kód:

2:00 vanilkový tvaroh 
9:30 2 vejce, plátek šunky, hnus(fitness) chleba s domácí játrovou paštikou
13:30 kousek sýra, lžička tatarky (nic jinýho po ruce nebylo a šilhal jsem hlady)
15:30 vepřové nudličky+noky, spousta salátu
20:00 malej zbytek oběda, pár krajíčků celozrnného chleba s pomazánkovým máslem a šunkou; trochu hroznovýho vína na chuť

..jen doufám, že mě v noci zase nechytí žravá. Dneska jsem to zvládnul ještě dobře.

edit: váha 99kg (-1kg)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
EddieCz


PříspěvekZaslal: čt květen 31, 2012 10:45 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Clovece co to jis ? Co to je veprove nudlicky ? Co je tatarka. Ty jo pastika ....

Se mi zda, Jasanek, ze se vam nechce makat !
_________________
Willst du dich von etwas trennen
dann musst du es verbrennen. (Rammstein)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Draper


PříspěvekZaslal: pá červen 01, 2012 6:21 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Se nediv s timhle jidelnickem, ze ses porad unavenej a mas hovno vysledky
_________________
CIZOPASNIK: Drapere, ty nejsi divnej, ty jsi z jiny galaxie a mam podezreni, ze te odtamtud vyhnali, protoze jsi byl divnej i na meritka mimozemstanu
http://mismasfitness.cz/
Nejlepsi trenink na svete? HPM - hlavne poradne makat!! (hovnival)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Smazaný uživatel (071)


PříspěvekZaslal: pá červen 01, 2012 8:35 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Děte do prdele, co se vám nezdá?
Paštika, ale domácí , tzn. asi 90% jater.
Nudličky=libový vepřový nakrájený na nudličky.
Lžička tatarky je fakt nic.
Nechápu co řešíte.

Kuřecí na vodě a rejži fakt žrát nebudu.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
EddieCz


PříspěvekZaslal: pá červen 01, 2012 9:41 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Jo taaaaak Hele bud rad, ze muzes sedet doma na zadku, ja jezdim 2 x tejdne 300 km, kazdej den si varim do krabicek, vypadam jak kokot, kdyz vsichni jdou zrat sushi a ja si ohrejvam krabicku v mikrovlnce, nebo kdyz ve vlaku vytahnu rejzi. Na projekt do Nemecka jsem si v kufru tahnul remosku a varic abych si mohl v hotelu varit, kufr mel tenkrat 31 kilo ...
A Ty si cece stezujes.
_________________
Willst du dich von etwas trennen
dann musst du es verbrennen. (Rammstein)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Smazaný uživatel (071)


PříspěvekZaslal: pá červen 01, 2012 9:46 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Ale nestěžuju, a technicky vzato proti rejži nic nemám, ale člověk napíše něco co nespadá do pytle pseudokulturistiský stravy a hned se na něj sesypou :P
Krabičky tu ostatně praktikujeme pořád. Teď sice ne v takový míře, když nepracuju, ale žena si s sebou vozí jídlo pořád.
S tím sushi jsi mi připomněl ty zmrdy se kterýma jsem pracoval. Rok poslouchání keců co to žeru, že žeru sračky, že ty moje sračky smrdí, debilní pohledy a milion ještě debilnějších keců.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
EddieCz


PříspěvekZaslal: pá červen 01, 2012 10:01 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Hehe o tom bych mohl vypravet, chodim si to zrat do ustrani a aspon nepotrebuju na obed 2 hodiny jako ostatni.
Doufam ze to neberes moc osobne, je to jen legrace. Ja mam taky mezi krabickama balicek susenek Bebe kakao -30% cukru a vozim si je vsude po svete
_________________
Willst du dich von etwas trennen
dann musst du es verbrennen. (Rammstein)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Smazaný uživatel (071)


PříspěvekZaslal: pá červen 01, 2012 10:06 am    Předmět: Odpovědět s citátem

V pohodě, od několika málo konkrétních lidí tady to snesu

Já jsem na poznámky o jídle mírně alergickej, protože naposled když jsem si nechal radit co se záchvatovitým přežíráním resp. nezvladatelnou chutí k jídlu, Jirka Orság i s kulíškem na mě "ječeli", že jím úplně blbě, mám kdovíjakou hladinu cukru, a musím (když to přeženu) ke všemu jíst rejži, celkově zvýšit příjem komplexních sacharidů a blablabla, a výsledek bylo cca šest kilo nahoře bez jakýhokoli jinýho efektu.
Na žádný PPP se tu nevymlouvám, ale je to psychická záležitost a souvisí to spíš se stresem a pár dalšíma věcma, ale to tu nebudu rozmazávat..
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
EddieCz


PříspěvekZaslal: pá červen 01, 2012 11:29 am    Předmět: Odpovědět s citátem

patrne nemas sveho psychiatra a nejis antidepresiva, coz je v dnesni dobe naprosto zakladni predpoklad
_________________
Willst du dich von etwas trennen
dann musst du es verbrennen. (Rammstein)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Silnější pes mrdá - 2012: rok kripla Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 23, 24, 25, 26  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: