Silnější pes mrdá - 2012: rok kripla


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... , 24, 25, 26  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Silnější pes mrdá - 2012: rok kripla  Úvodní stránka -> Osobní tréninkové logy -> Silnější pes mrdá - 2012: rok kripla
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Smazaný uživatel (071)


PříspěvekZaslal: pá červen 01, 2012 11:35 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Aktuálně bych jako antidepresivum uvítal pořádnej kus šťavnatý krávy...
Aspoň teda že venku leje a není vedro - uvažuju nad variantou jít aspoň dřepovat, ale to rameno bolí tak kurevsky moc, že nedám ruku dozadu
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Smile04


PříspěvekZaslal: pá červen 01, 2012 2:26 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Octopuss napsal:
Děte do prdele, co se vám nezdá?
Paštika, ale domácí , tzn. asi 90% jater.
Nudličky=libový vepřový nakrájený na nudličky.
Lžička tatarky je fakt nic.
Nechápu co řešíte.

Kuřecí na vodě a rejži fakt žrát nebudu.


no ja teda nejsem taky uplně na rejži a kuřecím tedka...ale z tohodle se mi přímo zvedá kufřík :D
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu AOL Instant Messenger Yahoo Messenger MSN Messenger
Smazaný uživatel (071)


PříspěvekZaslal: pá červen 01, 2012 2:32 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

To je celkem tvůj problém.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Smazaný uživatel (071)


PříspěvekZaslal: pá červen 01, 2012 7:46 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

1.6.

Dnešek byl/je absolutní katastrofa. Docela jsem to posral, ale snad za to ani nemůžu. Včera odpoledne nebo v průběhu dne mě začlo bolet rameno, což se stupňovalo až do dneška, a jako bonus ještě hlava. Nemoh jsem vůbec spát, hlava bolela furt víc, měl jsem ucpanej nos, prostě úplně k hovnu. Nakonec jsem ze zoufalství vyžral něco z lednice a ve čtyři ráno konečně kapituloval a vzal si brufen. Neměl jsem si hrát na hrdinu a vzít si ho rovnou večer. Každopádně slušně rozhozenej režim.
Problém č. 2: rameno. Buď se mi zase dojebalo upažováním (ale jen jsem to šmrdlal doma a s úplně lehkejma činkama - jenže zase hodně technicky, a ty vnitřní rotace se zátěží mi asi budou dělat problémy už napořád), nebo jak jsem zalíval skleník a tahal desetikilovou konev z barelu a z ramene dělal solidní hydraulickou páku. Každopádně od rána jsem rukou sotva hnul, bolest jako kurva, sotva jsem se oblíknul. Nálada pochopitelně pod psa, a na sraz kašlu.
Jídlo přes den samozřejmě pokračovalo v duchu nočního žraní, a i když toho na objem možná nebylo moc, byla to prasárna, protože výkrm (velkýma) pribináčkama, povidlama a ochucenýma tvarohama je jen cukrová vražda, už to nemá nic společnýho ani s objemem. Stane se...

Nicméně...
V pozdním odpoledni jsem se začal nudit, byl jsem zpruzelej a nevěděl do čeho píchnout. Po krátký debatě s Draperem (že je mu po pěti letech nonstop cvičení konečně blbě a dostihlo ho to mi udělalo vážně radost a vlilo mi to energii do žil ) jsem si řek že na to seru a jdu aspoň zkusit dřepy, takže jsem si dnešní cvičení pracovně nazval way of Deadlift
V zásadě jsem nevěděl co přesně jdu dělat a dopadlo to následovně:

dřepy 5x60, 5x80, 5x100, 3x120, 3x120, 3x120, 3x120, 3x120
stahování kladky 15x40, 10x55, 10x60, 10x60, 10x65, 10x65
zakopávání 10x24, 10x30, 10x30, 10x35, 10x35, 7x40
PC&PP 5x60, 5x60, 5x60, 5x60, 5x60, 2x80 , 2x80 huráá, už přemístím skoro tolik co slabší holky!!!!
triceps s červeným bandem 50, 50, 40
břicho nic, kolo nic

...nakonec z toho byl docela slušnej trénink nohou, a povedla se mi kombinace A+C (A - těžký dřepy, B - mrtvoly, C - lehký dřepy a PC/PP)

U dřepů mě zase začlo bolet pravý koleno, ale jsem si poměrně jistej, že jde o nějakej problém s technikou nebo něčím co dokážu srovnat v Geri.
PC/PP mi udělalo radost, vůbec netuším kde se tam těch 80kg vzalo obzvlášť s ohledem na nakřáplý zápěstí co se nějak nechce lepšit (dojebal jsem si ho právě na tomhle; od tý doby se snažím zápěstí rozhýbávat a protahovat) a fakt, že jsem to v poslední době prakticky necvičil.

Porušil jsem svoje loňský předsevzetí nikomu neradit, protože koukat co ten kluk předvádí místo cvičení ramen bylo horší než hypotetická trojka s Evou a Vaškem. Bohužel se to zcela minulo účinkem, resp. lidi si zjevně neumí věci dát do souvislostí, a jakkoli upažování na lavici nakonec zvládnul relativně slušně, klasický upažování připomínalo něco mezi baletem, vítáním slunovratu a záchvatem epilepsie : ( Ach jo.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Luster


PříspěvekZaslal: pá červen 01, 2012 7:56 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

to se ti to strasne bolavy rameno zazracne vylecilo tim PC+PP?
_________________
Humans are land-based bipeds. Pullups are for monkeys. Or at least a second-tier priority.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Smazaný uživatel (071)


PříspěvekZaslal: pá červen 01, 2012 8:01 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ono u tlakových cviků vůbec nebolí. Problém jsou převážně jen ty vnitřní rotace. Kozy jsem ale kupodivu nemoh vůbec. Je to zvláštní no.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
sousedovic Toníček


PříspěvekZaslal: pá červen 01, 2012 8:06 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ty vole, červená knihovna hadra Takové zápletky Hlavně, že popřád cvičíš... jenom by to možná chtělo trochu optimismu do těch "neustálých sraček"
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Smazaný uživatel (071)


PříspěvekZaslal: pá červen 01, 2012 8:28 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ono není prdel hledat optimismus, když se ti furt něco sere :P Náhodou se ještě docela držím.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
sousedovic Toníček


PříspěvekZaslal: pá červen 01, 2012 8:33 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

"Úspěch je čistě záležitost štěstí! Jen se zeptejte kteréhokoliv neúspěšného člověka!"
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Smazaný uživatel (071)


PříspěvekZaslal: so červen 02, 2012 1:12 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Mám příšernej zvířeckej HLAD!!! Dřepy a PC/PP je smrtelný kombo
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
EddieCz


PříspěvekZaslal: so červen 02, 2012 1:46 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Posli tam spekovy knedliky, to je presne co potrebujes
_________________
Willst du dich von etwas trennen
dann musst du es verbrennen. (Rammstein)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Pavelcb


PříspěvekZaslal: so červen 02, 2012 3:16 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

hod video s PC+PP to musí být omrd jak svině
_________________
Věci se nestávají..věci se tvoří !
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Smazaný uživatel (071)


PříspěvekZaslal: so červen 02, 2012 3:41 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

EddieCz napsal:
Posli tam spekovy knedliky, to je presne co potrebujes

Ty vole to ani nevím co je

Pavelcb napsal:
hod video s PC+PP to musí být omrd jak svině

Až to budu mít na co natočit... Nebo pokud se někdy povede Cizovi najít čas na společnej trénink, ten snad v mobilu kameru má
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Smazaný uživatel (071)


PříspěvekZaslal: so červen 02, 2012 6:18 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

2.6.

Necelá hodina kriplcvičení, pokusů o balancování na BOSU, trochu břicha, pumpování bicepsu. Už udělám čtyři dřepy na BOSU aniž bych hodil držku o zem!
Taky už alespoň málo hroznou technikou zvládnu dva shyby. Docela slušný na metrák sádla
Asi půl hodiny na kole v okolních lesech a polích.

jídlo:
kód:

9:30   50g vloček, rozinky, med, průmyslová mléčná rýže+domácí marmeláda
12:30   čtyři míchaná vejce, kousek sýra, "fitness" chleba s pomazánkovým máslem, rajčata
14:00   proteiňák

+k večeři budou kachní prsa, na což jsem docela zvědavej. Nikdy jsem tohle nejed, protože se mi vždycky zvedal kufr z toho nechutnýho žlutýho sádla - ale zjevně jsou i jiné způsoby výkrmu a přípravy domácího ptactva než podle našich babiček
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
EddieCz


PříspěvekZaslal: so červen 02, 2012 6:23 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

hele a k tomu cviceni si poustis video s Sipkovou nebo Kynychovou ?
_________________
Willst du dich von etwas trennen
dann musst du es verbrennen. (Rammstein)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Silnější pes mrdá - 2012: rok kripla Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... , 24, 25, 26  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: