skolni svacina


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, ... 9, 10, 11  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - skolni svacina  Úvodní stránka -> Kuchařka -> skolni svacina
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Iron.Pumping
(ban)


PříspěvekZaslal: ne únor 15, 2009 5:42 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Pavelcb napsal:
TheLeague napsal:
Respekt tem ktery do skoly nosily rejzi+ maso nebo tunaka. Ja bych si pripadal jak Cutler kdybych to rozbalil. Chce to neco neutralnejsiho pro okoli.

ale tebe tam musí mit už ted za Cultera..když jdeš jen v tričku

akorat v tom ksichtu mu moc podobnej nejsi
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sacharidacek
(ban)


PříspěvekZaslal: ne únor 15, 2009 5:46 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

TheLeague napsal:
Respekt tem ktery do skoly nosily rejzi+ maso nebo tunaka. Ja bych si pripadal jak Cutler kdybych to rozbalil. Chce to neco neutralnejsiho pro okoli.
LOL tak jijou tu svacinu spoluzaci nebo ty? By me zajimalo co je neutralni pro okoli ?Kureci bageta a kofola na zapiti ... To bude ok
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ptaak


PříspěvekZaslal: ne únor 15, 2009 6:02 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

TheLeague napsal:
Respekt tem ktery do skoly nosily rejzi+ maso nebo tunaka. Ja bych si pripadal jak Cutler kdybych to rozbalil. Chce to neco neutralnejsiho pro okoli.

prave proto se mi spis zamlouvaji syri a pecivo...nez kdybych tam kazdy den rozbalil bednu s ryzi
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
katzenka


PříspěvekZaslal: ne únor 15, 2009 6:06 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

ptaak napsal:
TheLeague napsal:
Respekt tem ktery do skoly nosily rejzi+ maso nebo tunaka. Ja bych si pripadal jak Cutler kdybych to rozbalil. Chce to neco neutralnejsiho pro okoli.

prave proto se mi spis zamlouvaji syri a pecivo...nez kdybych tam kazdy den rozbalil bednu s ryzi


oni si zvyknou:) tak jak nekteri nosi pytel chipsu ty budes nosit pytel ryze
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ptaak


PříspěvekZaslal: ne únor 15, 2009 6:15 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

katzenka napsal:
ptaak napsal:
TheLeague napsal:
Respekt tem ktery do skoly nosily rejzi+ maso nebo tunaka. Ja bych si pripadal jak Cutler kdybych to rozbalil. Chce to neco neutralnejsiho pro okoli.

prave proto se mi spis zamlouvaji syri a pecivo...nez kdybych tam kazdy den rozbalil bednu s ryzi


oni si zvyknou:) tak jak nekteri nosi pytel chipsu ty budes nosit pytel ryze

tak me uz to nevadi,.....stejne si ze me delaj furt prdel ze sem kulturista tak kdyz vytahnu misku s ryzi tak asi pohoda....
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Ben


PříspěvekZaslal: ne únor 15, 2009 6:19 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

me se osvedcil ovocnej tvaroh od madety (jahodovej nebo broskvovej), vanicka ma 220g, je v tom kolem 25g bilkovin, sachru 30g, tuku zanedbatelne. a chutna to dobre. problem akorat je, ze ne vsude uz jej prodavaji... cena kolem 16kc je furt ok.
pridej k tomu nejaky pecivo a budes poradne najezenej
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sloty


PříspěvekZaslal: ne únor 15, 2009 6:42 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

u mě už si zvkli a jen závistivě koukaj někdy dávam i ochutnávky :)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
TheLeague
(ban)


PříspěvekZaslal: ne únor 15, 2009 8:09 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Sacharidacek napsal:
TheLeague napsal:
Respekt tem ktery do skoly nosily rejzi+ maso nebo tunaka. Ja bych si pripadal jak Cutler kdybych to rozbalil. Chce to neco neutralnejsiho pro okoli.
LOL tak jijou tu svacinu spoluzaci nebo ty? By me zajimalo co je neutralni pro okoli ?Kureci bageta a kofola na zapiti ... To bude ok

Za prvy by se mi to nechtelo jist studeny (a na nejaky litani do kuchyne za kravama kucharkama taky nemam naladu). Za druhy me nejak extra nebere odpovidani na bambilion otazek proc to jim. Mozna ze ty mas radost ze si necim zajimavej. Ja nepotrebuju bejt zajimavej tim ze ve skole kde vetsina lidi povazuje za normalni svacit snickersku a kafe,budu svacit 450 gramu rejze a 287 gramu kurecich prsou a na konci hodiny si zacukruju do nosu kreáč. A za treti nevim jestli bych na takovou svacinu vubec mel chut, daleko lepsi (pro me) mi prijde dat si nejaky celozrny pecivo se sunkou nebo cottage. Za ctvrty by se mi to nechtelo rano delat a pripravovat to. Hold profik ze me asi nebude
_________________
Proud member of the Axis of evil

NIKDY NECHCI ZEMRIT!!!

In memoriam
http://www.youtube.com/watch?v=kNnW7GwI33Q
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
VeRt3x


PříspěvekZaslal: ne únor 15, 2009 8:20 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

TheLeague napsal:
Respekt tem ktery do skoly nosily rejzi+ maso nebo tunaka. Ja bych si pripadal jak Cutler kdybych to rozbalil. Chce to neco neutralnejsiho pro okoli.


To je mi docela jedno jak si pripadam, akorat me obcas nasere (a hlavne v diete) kdyz se me porad nekdo pta, proc jim kazdej den to hnusny smradlavy kure se slepenou ryzou
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
dablin


PříspěvekZaslal: ne únor 15, 2009 8:36 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

ze zacatku to bylo s tunakem horsi prece potom pak trida docela smrdela ale co muzou delat ja zas musim cichat ty jejich prdy z burgru od macdonaldu nevim jak vam ale kdyz vytahnou tu placku (rikaj tomu hamburger) tak me to smrdi jako zapecenej plast neznate nahodou nekdo nutricni hodnoty


Naposledy upravil dablin dne ne únor 15, 2009 8:42 pm, celkově upraveno 2 krát
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Roumec


PříspěvekZaslal: ne únor 15, 2009 8:36 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

TheLeague napsal:
Respekt tem ktery do skoly nosily rejzi+ maso nebo tunaka. Ja bych si pripadal jak Cutler kdybych to rozbalil. Chce to neco neutralnejsiho pro okoli.

Ja sem si pripadal jak king, protoze vsichni kolem me jen vice ci mene tise zavideli
_________________
ICQ:
A: hej jsem v prdeli:D
B: Co je
A: zvedal jsem nohy ve visu a pritahoval kolena na jact-packu a narostl mi zevni sikmy sval brisni a vypadam jako presipaci hodiny
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Tomi88


PříspěvekZaslal: ne únor 15, 2009 9:02 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

dablin napsal:
ze zacatku to bylo s tunakem horsi prece potom pak trida docela smrdela ale co muzou delat ja zas musim cichat ty jejich prdy z burgru od macdonaldu nevim jak vam ale kdyz vytahnou tu placku (rikaj tomu hamburger) tak me to smrdi jako zapecenej plast neznate nahodou nekdo nutricni hodnoty


12g proteínov, 31g sacharidov a 9g tukov na 100g
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jarack


PříspěvekZaslal: so únor 21, 2009 8:55 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Já preferuju pečivo namazaný ňákým máslem, sýr, atd. K tomu kus syrovýho ovoce nebo zeleniny.
_________________
Ryba plave, pták lítá a člověk běhá..
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Roumec


PříspěvekZaslal: so únor 21, 2009 10:05 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Jarack napsal:
Já preferuju pečivo namazaný ňákým máslem, sýr, atd. K tomu kus syrovýho ovoce nebo zeleniny.
To mi neprijde jako priklad idealni "Bodybuilding snack"
_________________
ICQ:
A: hej jsem v prdeli:D
B: Co je
A: zvedal jsem nohy ve visu a pritahoval kolena na jact-packu a narostl mi zevni sikmy sval brisni a vypadam jako presipaci hodiny
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Michael Müller


PříspěvekZaslal: so únor 21, 2009 10:22 am    Předmět: Svačinka. Odpovědět s citátem

Já jsem asi před rokem začal praktikovat sojovou tyčinku od nutrendu, k tomu třeba dvě jablka a je to. Tyčinku kupuju za 22,-, ještě se to dá.
_________________
Michal.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - skolni svacina Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, ... 9, 10, 11  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: