Sluchátka k posilování


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Sluchátka k posilování  Úvodní stránka -> Ostatní -> Sluchátka k posilování
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Tom3


PříspěvekZaslal: po únor 23, 2015 9:37 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak jsem si podle zdejsich recenzi kupil na zkousku koss the plug pecky a teda musim rict ze jsou fakt peckovni z ucha se nehnou ani pri trepani s hlavou, takze i na behani supr. Myslel jsem ze sluchadla od iphonu sou oproti normal zvukem trochu vys, ale tohle je uplne jina liga.. A ty basy
Za me teda
_________________
"First they ask you why you do it, then they ask you how you did it."
"Chodil bys raději po ulici a lidem říkal, že zvedáš tunu a nevypadal tak, nebo bys raději donutil lidi přemýšlet o tom, kolik zvedáš, jen tím, jak vypadáš?‘" - buh vi kdo
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
jirkovac


PříspěvekZaslal: po únor 23, 2015 9:52 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

dobrá volba
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Barthel


PříspěvekZaslal: út únor 24, 2015 9:17 am    Předmět: Odpovědět s citátem

koss the plug pecky jsem měl a opravdu stojí za to - basy jsou opravdu perfektní akorát mě postupem času ty pecky v uších začali vadit, ale je to věc názoru :)
Nedávno jsem je někde vytratil a chvilku v posilce jel bez muziky, ale implus a rádio kontakt mě moc nenabudí

Tak jsem teď koupil na rychlovku tyto :
Phillips SHL3050


recenze perfektní a vyhovuje mi i odhlučení, basy super - hrajou hlasitě.
Akorát jediné co mi vadí je to, že při kardiu se mi dosti potí řepa a sluchátka jsou pak celý maštěný ,ale jinak super!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
lipak


PříspěvekZaslal: út únor 24, 2015 9:22 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Teď budou mít podobný sluchátka v Lidlu :)

http://www.lidl.cz/cs/nabidka.htm?action=showDetail&id=25432
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Barthel


PříspěvekZaslal: út únor 24, 2015 9:31 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Ty z lídlu vypadají jako nějaké DJské buchty .
Oni ty phillips vypadají velké, ale jsou opravdu malé a na alze ve slevě za 399,- :)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Chadzi


PříspěvekZaslal: út únor 24, 2015 9:41 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Barthel napsal:
koss the plug pecky jsem měl a opravdu stojí za to - basy jsou opravdu perfektní akorát mě postupem času ty pecky v uších začali vadit, ale je to věc názoru :)
Nedávno jsem je někde vytratil a chvilku v posilce jel bez muziky, ale implus a rádio kontakt mě moc nenabudí

Tak jsem teď koupil na rychlovku tyto :
Phillips SHL3050


recenze perfektní a vyhovuje mi i odhlučení, basy super - hrajou hlasitě.
Akorát jediné co mi vadí je to, že při kardiu se mi dosti potí řepa a sluchátka jsou pak celý maštěný ,ale jinak super!

Jak drží na hlavě? Nepadají při vyšším pohybu?
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Barthel


PříspěvekZaslal: út únor 24, 2015 10:12 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Chadzi napsal:
Jak drží na hlavě? Nepadají při vyšším pohybu?


Vůbec. Oni jsou otočné horizontálně a perfektně drží na hlavě. Jediné kde mi trochu sjíždějí (opravdu o maličko) jsou shyby na úzko, ale to jsem si ve větší míře dělal sám tím jak jsem sebou při posledních opáčkách házel a rukama se dotýkal sluchátek.

Na kardiu jsem jel střídavě rychlou chůzi a běh a taky v pohodě
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
xman3601


PříspěvekZaslal: st březen 04, 2015 11:21 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Jednoznacne superlux HD 381, vdaka ergonomii nikdy nevypadnu z usi a zvuk je prvotriedny
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Deadlift
Moderátor


PříspěvekZaslal: čt březen 05, 2015 3:23 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Má to kabel=naprd. Není nad to si při těžké sérii dřepů rovnat sluchátka, protože jsem si někde přiskřípnul káblík nebo se mi sluchátka zatažením za kabel posunula. Zásadně bez kabelu. Nehledě k tomu, že člověk vypadá s těma DJ sluchátkama jako retard.

nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Barthel


PříspěvekZaslal: čt březen 05, 2015 3:56 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Deadlift napsal:
Má to kabel=naprd. Není nad to si při těžké sérii dřepů rovnat sluchátka, protože jsem si někde přiskřípnul káblík nebo se mi sluchátka zatažením za kabel posunula. Zásadně bez kabelu. Nehledě k tomu, že člověk vypadá s těma DJ sluchátkama jako retard.



Mě se to nestalo. Kabel si dávám vždy pod mikinu přes záda a nikdy mi nepřekážel. Navíc jsou ty sluchátka tak malá, že kopírují tvar ucha a to mám uši fakt malé.

Věř, že s tím co má Otik na té fotce potkávám lidi ve fitku a taky to není můj šálek kávy, ale ty co jsem postoval jsou pro mě ideální.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Deadlift
Moderátor


PříspěvekZaslal: čt březen 05, 2015 4:40 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

No já dost často vidím právě to co jsem postl na obrázku, ale jasně-to bylo v nadsázce. Každému vyhovuje něco jiného.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Frybis


PříspěvekZaslal: po duben 11, 2016 7:03 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Trochu to tu oživím a pokud někdo zvažuje, jaký sluchátka koupit, tak doporučuju tyto -

https://www.mall.cz/sluchatka-mikrofon/fusion-modra

Za litr hrají parádně, kvalita zvuku stejná jako špuntovky co stojí nad 500kč, ovšem tyhle jsou bluetooth, spárujete s mobilem, což mi trvalo asi 3 sekundy, a jedete. Šňůra krásně krátká, takže si ji hodíte na krk, a ještě se dá stáhnout, takže opravdu nic nepřekáží, ještě si na to nasadíte držátka za uši, díky kterým drží suprově i třeba při běhu.

Za ty prachy opravdu super.

Moje fotka
https://scontent-frt3-1.xx.fbcdn.net/hphotos-xat1/v/t34.0-12/12980560_10206064938405904_196593362_n.jpg?oh=7baaa006d898253286553798180f9452&oe=570D952B
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Sluchátka k posilování Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: