Smile04 - silová příprava na strongy, mám svůj cíl


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... , 59, 60, 61  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Smile04 - silová příprava na strongy, mám svůj cíl  Úvodní stránka -> Osobní tréninkové logy -> Smile04 - silová příprava na strongy, mám svůj cíl
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  

co je lepší pro někoho kdo začíná cvičit a má v normálu tuk i pomer vyska vaha?objemovka nebo rys??dumejte nad tim.
objemovka
80%
 80%  [ 112 ]
rysovacka
19%
 19%  [ 27 ]
Celkem hlasů : 139

Autor Zpráva
Smile04


PříspěvekZaslal: čt květen 26, 2016 5:14 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

ješiši tolik treninku sem zase nezapsal :D

nooo tak to shrneme, trenuju skoro denně, sem tam dam den volna...jezdim trochu lehčeji ale ne vždy, od posledniho zapisu jsem zapsal

OFFseason- 245 deadlift
- 240 dřep - bez band, bez jištění, sám
- 130 log a 140 3x vyraženo nad hlavu ale bez lockoutu, nešlo to zamknout byl sem vysileny docela z předešleho dne :)
- 120 military press na challengi...to je off PR - tim jsem zvitězil v military na nutella chalenge pořadane pro smetanku :D , blejskl sem se 4 shyby s 20kg na pasku xD (vitěz 23) sem těžkej, musim shodit pupik :D


na off jsou to zatim slušny vykony, ještě na tom makam abych zvedl tu mrtvolu očekavam do měsice zlepšení tedka to drtím a jezdim ruzny specialni doplnkovy cviky na posileni...držte palce at mě to zlepší mrtvolu konečně :)


sem tam odskočim do komerčniho fitka a dam si svaly ktery us ebe odjet nemožu a dam si stroje a kardio na doplnění je to fajne a hlavně to krasně drtim když už nemožu v spc hard trenink dojdu si dat kulturistickej trenink jako odpočinek muehehe :D jojo lidi takhle se to dělá...bez prace nejsou koláče :) dneska sem měl v planu rest day...ale řikam si že si zajdu napumpovat aspon a doplnkovy zase at jsem o něco silnější než včera :)

P.S. sem fakt krasne na sračky rozbitoučkej ale to je jenom dobře :) potřebuju se celkově posílit a makam jak šrub

lets go...dotedka ste zatim ještě nic neviděli to se poserete ještě
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu AOL Instant Messenger Yahoo Messenger MSN Messenger
Judson


PříspěvekZaslal: čt květen 26, 2016 6:11 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Nazdar, co znamena to off ? A military si me 130, pokles o 10 kg bych necekal, ani kdyby si to prestal trenovat a byl utahanej nejak..
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Poman


PříspěvekZaslal: čt květen 26, 2016 7:49 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Judson napsal:
Nazdar, co znamena to off ? A military si me 130, pokles o 10 kg bych necekal, ani kdyby si to prestal trenovat a byl utahanej nejak..


Bez creatinu přeci.
_________________
Nikoho nemasíruju...
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
Judson


PříspěvekZaslal: čt květen 26, 2016 7:54 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Poman napsal:
Judson napsal:
Nazdar, co znamena to off ? A military si me 130, pokles o 10 kg bych necekal, ani kdyby si to prestal trenovat a byl utahanej nejak..


Bez creatinu přeci.


Jo, me to trklo hned jak sem to odeslal )
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Smile04


PříspěvekZaslal: pá červen 24, 2016 1:08 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

jo hoši bez creatinu to hovno zvedá :D každopádně se podařilo docela slušně udržet jak sílu tak hmotu...ale v objemu sem zatučněl tak jedu odtučnovačku alespon decentne :)

jinak v diete se mi podařilo par pěknych treninku,
mrtvola
200x3 7 sérií

dřep 240 TOTAL RAW, bez pasku bez bandu, ani neopreny, nic a prdelka na zemičku...

mam to i natočeny ale zatim se mi na mobilu ani za boha nepodařilo video otočit protože se natočilo (nechapu proč) prostě otočeny... proč to tak pan mobil se rozhodl udělat to mě zatim zustava skryto :D a to jsem celkem technologicky zdatný. Ovšem takova jednoducha věc jakou se zda otočit video o 90st je poměrně ořech a mě se to nechce dělat kvuli tomu střihat :D takže asi toho udělam aspon fotku třeba a hodim sem potom :D jak nizko to bylo ...

jinak pohoda jazz, treninky po,st, pa a mezitim jezdim crossfitove wodka namixovane s kruhači...utery čtvrtek a možna i v sobotu se uvidi :) to dělam totiž treninky pro holky :)

kdybyste měly holky z Brna zajem zamakat a zkusit i si i trochu funkčni zabavnejši trenink než šlapani namistě na stroji tak se ozvěte na facebook.com/spcgym

:) konec sdělení



něco už sme asi shodil ale zatim žadna slava tak pokračujem :)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu AOL Instant Messenger Yahoo Messenger MSN Messenger
Smile04


PříspěvekZaslal: po červen 27, 2016 9:02 am    Předmět: Odpovědět s citátem

zase shrnu tyden cca at je vidět že to uplně neflakam no, tedka to vypada tak že se snažim po, st, pa treninky, mezitim ut čtvrtek crossfity a kruhače, o vikendu se snažim taky jit většinou s klienty nebo s kamošema

čtvrtek crosshit, kruhač, crosshit, kruhač rozsekanej na hadry

patek - odpočinek, šel bych ale nemohl sem vylezt z postele jakoby mě někdo zavřel do ztuhlyho krunyře z myho vlastniho těla :D žebra atd i vepředu i vzadu uplně jak z kamene jako brnění :D bolesti asi zminovat nemusim

sobota - trenink brutal pumpa (zada, kozy, triceps, bic trochu)- horko a předtreninkovka, dala žily neskutečny... dost naročny na vahy i volume, na zavěr na magora, 5km za 40 minut na páse :) tropicky vedro, mrtvola- totalně na hraně vykon, alespon pro tlustyho medu jako jsem ja :D

...po treniky sem se dopotacel k činanum a tam to kompletně vyžral, takovy hypo sem hlouho neměl, 1,5 litru kofoly sem do sebe obratil, a pak sem zářil měl sem cukrovej HIGH totálně jak na karlovi...

neděle - deadlifty up to 240 easy, pak kufry sprinty se 100vkama, nějaky shyby ty se snažim dohanět - večer sem měl pocit jakoby mě někdo velkym bouracim kladivem rozmlazil od krku až na bedra :D doslova každej pohyb, bolest nejakyho střepu v zadech :D asi trochu potrhany ty svalečky to poroste :)

na žáver treninku kardi tire flip s 250tkou hazel sem ju lehce jak papirek :) na gumy sme šli protože kamoš chtěl zkusit :)

odkaz na video s gumkou :)

pondělí (dnes) - rozbitoučkej se davam dokupy, měl sem banky na zadech, to mě dost pomohlo ale i tak regenerace nestiha, ale doufam že timhle makanim se nezkurvim ale naopak budu jak šutr a bude forma :) tkaže pokračuju, rano trochu sacharidů odpoledne utahuju na proteiny se zeleninou, dneska mě čeka ještě trenink, dam asi mrtvy tahy na pracovky, včera sem jel spiš silovku...dneska tam nahodim opačka

dneska je v planu dat trenal a připadně otestovat kolo po zimě jestli se nerozpada :D co je potřeba koupit atd :)

foto s dušou :) kolik je mezi nami rozdil v kg tipujte :) vyherce dostane podpis na kozu :D

https://scontent.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/13466418_888506154611540_4066179154862205689_n.jpg?oh=13822ad9396c5f68384d8601c251cd76&oe=57FEC4D6

btw dřiv my sem šlo normalně vložit do IMG-odkaz-/IMG a zobrazilo to tu fotku tedka to nešlape, z facebooku jako když se da odkaz na obrazek...nebo možna sem to už zapomel klidně poradte jakej je spravny styl vkladani.[/url]
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu AOL Instant Messenger Yahoo Messenger MSN Messenger
Judson


PříspěvekZaslal: po červen 27, 2016 10:25 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Ja tipuju 15 kg, ale tu vyhru necu )
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Smile04


PříspěvekZaslal: st červen 29, 2016 6:57 am    Předmět: Odpovědět s citátem

ahahahah :D tak to mame prvni tip, zatim nebudu nic prozrazovat

bohužel vyhru odvolat nelze : ( :D mohl bys dojit do spc judsone nekdy sem tě neviděl od posledniho srazu :D když už o tom mluvime co udělat nějakej srazek spojeny s workoutem v Brně? hmm? kdo je pro :)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu AOL Instant Messenger Yahoo Messenger MSN Messenger
Smile04


PříspěvekZaslal: st červenec 27, 2016 9:01 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Judson napsal:
Ja tipuju 15 kg, ale tu vyhru necu )


no tak nic tady svama neni žadna bžunda... rozdil na fotce je krasnych 35kg :D tramdadaaaa vyhral judson ale zřekl se vyhra ta jde tudiš na charitu...

posledni vykony

nic seru na to odpočivam :D mam dovolenou takže mě može jebat vtom horku něco dělat potim se ikdyž jedu šalinou :D

o vikendu byla již le gen dár ní soutěž
nutella chalenge
(only for VIP) což je soutěž pro nelidsky zrudy... o nutellu :)

discipliny -
tlak v dřepu - jo taky sem nevěděl co toje ...to si date dřep klasickej a dole v dřepu vytlačite čistym tlakem činku nad hlavu... toto pasuju na jeden z nejtěžších cviků ever...OHS je podle toho fakt legrace

můj výkon 90kg...pak mi došly pokusy, dělene druhe misto s Tomášem Hrančíkem, což je vzpěrač a zvíře a sem rád že sem ho dorovnal :D a vubec se nestydim snim stat na druhem mistě :) ... vyhral bestial ktery mě přezvedal o 2,5 kg... nebudu tu brečet že si podložil paty a měl vzpěračsky boty ale buuuuuhuhuhuuuu :D je to sranda match :D



přemístění podhmatem (puvodne sme tomu řikali bicepsovy zvid ale vzhledem k neometenym pravidlům se to zvrhlo v přemístění xD)

výkon - nevim jistě asi sem failnul na 100-110kg a pak sem mimo soutěž zkusil 120 a to sem tam skoro hodil chybaly milimetry :D ale dobré...tam jsem obsadil myslim třetí místo :)


---
sraz byl super after party ještě lepší :D super den a něco sem ja pozvedal...těch 90kg na tojsem hrdej...klidně si to zkuste kdo si mysli že je to lehky :D...ten tlak v dřepu

discipliny jako obvykle nahovno a nebezpečný co víc si přát :D byla to fakt prča... pak sme ještě obracely cca 500kg pneumatiku to bylo moc výživné a ještě předtím sem si dal dřepy up to 3*190 (hluboky dřep, PAUZA DOLE v dřepu, na vzpěrače :P ) ... a pozor rekord... pauze squat total hloubka s 220kg...to byla krasa :)

nejspiš bude z akce i video ktery možna zveřejnime :D


Naposledy upravil Smile04 dne st červenec 27, 2016 10:08 am, celkově upraveno 1 krát
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu AOL Instant Messenger Yahoo Messenger MSN Messenger
Hulkie


PříspěvekZaslal: st červenec 27, 2016 9:05 am    Předmět: Odpovědět s citátem

vytlačíš a můžeš to pustit zpátky, nebo s tím musíš vstát?
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Smile04


PříspěvekZaslal: st červenec 27, 2016 10:00 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Hulkie napsal:
vytlačíš a můžeš to pustit zpátky, nebo s tím musíš vstát?


čau Hulkie - toto sme v pravidlech neměli takže nevím, ani nevím jak to korektně má být...ale musím se přiznat že když to pustím zpátky tak mě to hodně rozhodí stabilitu takže sem stím pak většinou vstal (stejně jako většina soutěžících) případně byl možný odhoz byli sme na podiu odhazovacim, hlavni bylo vytlačit v dřepu do napnutych paží...zbytek se nehodnotil ani nebyl stanoven...jenom musiš byt v dřepu a žadny hmity a tak
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu AOL Instant Messenger Yahoo Messenger MSN Messenger
Hulkie


PříspěvekZaslal: st červenec 27, 2016 11:57 am    Předmět: Odpovědět s citátem

tlaky za hlavou cvičím ze spodní pozice ve stoji, takže to by problém být neměl, ale olympijský dřep neudělám ani s prázdnou osou, takže tak:)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Smile04


PříspěvekZaslal: st září 21, 2016 1:32 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

ahoj ahoj

po odmlce nejakej update aneb po deloadu a zregenerování se do teho pustíme zase trošku jedeme silovku a už to začina trochu nabírat správnej směr...

taky pojedu závodit na karpaták s klukama jenom tak zesrandy ale tak trochu se připravit můžu aj tak ne :) takže nějaky ty dřepiky s bandama na cvičíme a zlepšíme mrtvolku at tam padne nejaky osobaček

aktualni osobaky
260
260
180

není to žádný sláva já vím ale tak nezapomínejte že se soustředím i na tlaky nad hlavu, atlasy, nošení, super yoke, gumy atd :D je toho hodně...ale abych uspěl na strongmanech musim se plošně zlepšovat ve všem tudíž i v královském trojboji :)

cíle jsou vysoké ale minimálně
280
280
190

plus tady video ze včerejších military jen tak pro představu jak tedka vypada medvidek :)

nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu AOL Instant Messenger Yahoo Messenger MSN Messenger
Judson


PříspěvekZaslal: st září 21, 2016 2:40 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Za chvilu budes sirsi nez vyssi
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Smile04


PříspěvekZaslal: po září 26, 2016 2:01 am    Předmět: Odpovědět s citátem

čau judsone, jasně už to skoro je :D aspon to tak vypada...ale tak ja se stim nějak srovnam :D sice musim chodit do dveři stranou ale tak co nadělaš :D

======

posledni trenaly,

deadlifty do 260x2 docela ok
deadlift do 270 na lačno, bez pasku, odvodneny docela... masakr to je ono :)
věřím že to pude ještě up :) ještě nejsem ani zdaleka totiž na vrcholu silovky

muj novy program se začina vyplacet...změnil sem toho hodně, a snad se už konečně posunu směrem k (pro nas zakrsliky s kratkyma ručičkama) magické 300

kromě deadliftů cvičím i jiny věci sem tam :D netřeba nějak asi zduraznovat...možna tak lehky vyrazy se 110kg logem...asi 5 sérií :) po cca 7 op :)

pak sme tu měli dneska po kalbe benchiky...130kg se stopkama po 5 op a pohodička...vzhledem ktomu že sem dement a v připravě sem byl kalit a odvodnil se tak sem dneska při benchi dostal křeče a ted pozor....při každe serii křeč do čelisti...ale takovou že sem to musel rukama roztlouct :)

při mostu na 130 křed do hamu, břicha a krku zaroven :D...tak sem posledni serie se 130 jel čistě rovně bez mostu se stopkama bralo to ;) je tam sila :P citim rekord :P


tot vše takovy vyplach trochu minuleho tydne...jo vlastne ty vyrazy logu sem kombinoval s farmers walkem nějakym moc sem ho nechodil posledni dobou tak si leč je to opruz musim natrenovat trošku
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu AOL Instant Messenger Yahoo Messenger MSN Messenger
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Smile04 - silová příprava na strongy, mám svůj cíl Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... , 59, 60, 61  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: