SOJOVE MASO VS KURIATKO?


Jdi na stránku 1, 2, 3  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - SOJOVE MASO VS KURIATKO?  Úvodní stránka -> Kuchařka -> SOJOVE MASO VS KURIATKO?
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
lepton


PříspěvekZaslal: st duben 12, 2006 9:16 pm    Předmět: SOJOVE MASO VS KURIATKO? Odpovědět s citátem

som v rysovacej faze kazdy to urcite pozna...suplementy su drahe a tak som sa rozhodol miesto kuracich prsiciek nasadit sojove maso co vy na to?
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
JayPee


PříspěvekZaslal: st duben 12, 2006 9:25 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

podle meho by bylo dobre oboji. Aspon budes mit tu stravu pestrejsi. Oboji ma tuku malo...
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
serpent


PříspěvekZaslal: st duben 12, 2006 9:52 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

kuracie maso je pre teba suplement ??

btw.

SOJA vs KURA 0:1, KURA WINS
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Francois di Riminni


PříspěvekZaslal: st duben 12, 2006 10:17 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

dokola la la la la,dokolalalala:-?????

šlo by Jaypee neradit,když o tom mnoho nevíš (mluvím slušně,všímáš si?)
Sojová bílkovina je velmi,ale velmi nekvalitní,proto se vyrábí takzvané TVP neboli textured vegetable protein (u náš známé "sojové maso"),které má sice 40g bílkovin na 100,ale narozdíl od prsou kuřete (20g na 100) jsou to prázdné hodnoty,není tam dostatek esenciálních aminokyselin a celé aminokyselinové spektrum se nedává srovnat s masem: jinak řečeno,v rýsovací fázi,kde potřebuješ udržet svaly kvalitními bílkovinami je to nanejvýš nevhodné...

ve všem a jednou provždy : Nejde o kvantitu ale o kvalitu,je to stejné jako by jsi napsal dělám v rýsovací fázi 40 sérií na prsa (rozumněj 40 nekvalitních,neplnohodnotných sérií) a zatím jich stačí klidně 8 (a kvalitních)...
_________________
[i:35ab045195]..we are still somewhere in the desert...forever[/i:35ab045195] Freimen
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
JayPee


PříspěvekZaslal: st duben 12, 2006 10:43 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Francois di Riminni napsal:
dokola la la la la,dokolalalala:-?????

šlo by Jaypee neradit,když o tom mnoho nevíš (mluvím slušně,všímáš si?)
Sojová bílkovina je velmi,ale velmi nekvalitní,proto se vyrábí takzvané TVP neboli textured vegetable protein (u náš známé "sojové maso"),které má sice 40g bílkovin na 100,ale narozdíl od prsou kuřete (20g na 100) jsou to prázdné hodnoty,není tam dostatek esenciálních aminokyselin a celé aminokyselinové spektrum se nedává srovnat s masem: jinak řečeno,v rýsovací fázi,kde potřebuješ udržet svaly kvalitními bílkovinami je to nanejvýš nevhodné...

ve všem a jednou provždy : Nejde o kvantitu ale o kvalitu,je to stejné jako by jsi napsal dělám v rýsovací fázi 40 sérií na prsa (rozumněj 40 nekvalitních,neplnohodnotných sérií) a zatím jich stačí klidně 8 (a kvalitních)...


Na prvni pohled jsem si vsimnul, ze mluvis slusne, coz je dobre. Chvalim te. S textem, co jsi sem zkopiroval, opsal nebo jinym zpusobem dostal nezbyva nez souhlasit. Sikovnej. Nerikam, aby se autor topicu cpal sojovym masem, ale az mu bude blbe z kureciho masa, tak ze muze zkusit v uvazlive mirne mire i sojove, ktere je temer bez tuku. Souhlasis?
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Francois di Riminni


PříspěvekZaslal: st duben 12, 2006 10:54 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

JayPee napsal:
Francois di Riminni napsal:
dokola la la la la,dokolalalala:-?????

šlo by Jaypee neradit,když o tom mnoho nevíš (mluvím slušně,všímáš si?)
Sojová bílkovina je velmi,ale velmi nekvalitní,proto se vyrábí takzvané TVP neboli textured vegetable protein (u náš známé "sojové maso"),které má sice 40g bílkovin na 100,ale narozdíl od prsou kuřete (20g na 100) jsou to prázdné hodnoty,není tam dostatek esenciálních aminokyselin a celé aminokyselinové spektrum se nedává srovnat s masem: jinak řečeno,v rýsovací fázi,kde potřebuješ udržet svaly kvalitními bílkovinami je to nanejvýš nevhodné...

ve všem a jednou provždy : Nejde o kvantitu ale o kvalitu,je to stejné jako by jsi napsal dělám v rýsovací fázi 40 sérií na prsa (rozumněj 40 nekvalitních,neplnohodnotných sérií) a zatím jich stačí klidně 8 (a kvalitních)...

S textem, co jsi sem zkopiroval, opsal nebo jinym zpusobem dostal nezbyva nez souhlasit. Sikovnej.

Ty debile co si to dovoluješ?OK,nestojíš o rady,polib si prdel a radši nic nikde nepiš a nikomu neraď-pokud nedovedeš skousnout,že někdo toho ví víc než ty (nenapsal jsem zas nic tak odborného) a studuje výživu a je závodní kulturista,tak se kliď leptonovy z cesty,jemuž jsem radil,akorát mu uškodíš....ty reziduum rozumu,jistě že nesouhlasím,v rýsovací fázi je nutné aby každé jídlo obsahovalo dost kvalitních bílkovin na to,aby dokázaly při rýsování svaly udržet...a ne se ládovat zbytečným jídlem,které tě sice zasytí,ale jsou to prázdné bílkoviny....
_________________
[i:35ab045195]..we are still somewhere in the desert...forever[/i:35ab045195] Freimen
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Francois di Riminni


PříspěvekZaslal: st duben 12, 2006 10:59 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

PS:ještě jedna věc,co tu zkoušíš kompromis větou "muze zkusit v uvazlive mirne mire i sojove, ktere je temer bez tuku. Souhlasis?"
prosímtě zaháníš to do rohu,víš prd.....a chovám jsem jak narcistní balík,protože pohrdáš mojí radou,místo aby jsi minimálně držel hubu neřkuli poděkoval.......
PS:odkdy je v redukční dietě důležité,že je soja téměř bez tuku???Víš ony ani jogurty s 0,01% tuku nejsou do diety vhodné,ale to ty asi nepochopíš,joudo:-),ty je žer ať jsi krásný,vole
_________________
[i:35ab045195]..we are still somewhere in the desert...forever[/i:35ab045195] Freimen
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
serpent


PříspěvekZaslal: st duben 12, 2006 11:04 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

freimen ma pravdu
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
JayPee


PříspěvekZaslal: st duben 12, 2006 11:11 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

ty se proste chces hadat a ja si tebou nechci kazit naladu. Napsal jsem, ze s tim, co jsi uved souhlasim. Dal jsem napsal, jestli soulasis s tim, ze je sojovy maso nizkotucny. Na to jsi odpovedel svym zpusobem... Nadavat ti nebudu. Nechci se snizit na tvoji uroven.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Olimpia


PříspěvekZaslal: st duben 12, 2006 11:20 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

no by ma zaujmalo preco taky jogurtik nieje do diety vhodny?hmmm?
_________________
Hlbku nasich vedomosti urcuju nase ciny!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Francois di Riminni


PříspěvekZaslal: st duben 12, 2006 11:26 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

JayPee napsal:
ty se proste chces hadat a ja si tebou nechci kazit naladu. Napsal jsem, ze s tim, co jsi uved souhlasim. Dal jsem napsal, jestli soulasis s tim, ze je sojovy maso nizkotucny. Na to jsi odpovedel svym zpusobem... Nadavat ti nebudu. Nechci se snizit na tvoji uroven.

moje úroveň je taková,že někomu kdo se ptá ve svém volném čase a pro svou radost obsáhle odpovím,dám mu i názorné příklady a přirovnání proč je to špatně a na to přijde jiný blbec,který nejdřív poradí špatně a když já poradím líp jen tak si rýpne,že jsem to od někud přetáhl nebo opsal-a jako vrchol,že já se chci hádat ???Nehrabe ti???Ty se chceš hádat,jinak by jsi nerýpal...
PS:nenapsal jsi,jestli souhlasím s tím,že je sojové maso nízkotučné (to je pravda),ale """ tak ze muze zkusit v uvazlive mirne mire i sojove , ktere je temer bez tuku. Souhlasis?""""..nemůže,v rýsovací fázi ne,nesouhlasím....tak to nepřekrucuj ty malý schizofreniku:-)
_________________
[i:35ab045195]..we are still somewhere in the desert...forever[/i:35ab045195] Freimen
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Francois di Riminni


PříspěvekZaslal: st duben 12, 2006 11:34 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

to serpent : děkuju

to olimpia : já ti nevím,jednu dobu tu rozdáváš rady jak zkušený profesionál a jindy do topicu pro potěšení oka postuješ holky,které jsi přejel jak puberťák (btw.to kdybych si dovolil já,že..to by bylo keců,jaký jsem narcista-model) či se zeptáš na takovou chujovinu,proč se nemůže nízkotučný jogurt do kulturistické diety (záměrně píšu do kulturistické)

Je to proto,že si safra konečně uvědomte,že při redukční kulturistické dietě nejsou důležité tuky (tedy jsou,ale ne tak,jak se jich vy obáváte jak čert kříže,zatímco si dopřejete kilo rýže,protože je bez tuku..) ale hlavně sacharidy,to že to má 0,01% tuku neznamená,že to neobsahuje jednoduché cukry včetně laktózy,navíc není kalorie jako kalorie a bílkovina jako bílkovina,ale to už jsem naspal výše....
PS:zeptej se ragnara či mutagenna,řešilo se to tu nedávno,tak kdyby jsi místo těch holek měl na srdci (a nebo na kalhotech:-) jogurt...
_________________
[i:35ab045195]..we are still somewhere in the desert...forever[/i:35ab045195] Freimen
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
JayPee


PříspěvekZaslal: st duben 12, 2006 11:37 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

tak aspon, ze se to vyjasnilo a nejsem schizofrenik. Rypnul sis poprve ty viz.: šlo by Jaypee neradit,když o tom mnoho nevíš (mluvím slušně,všímáš si?)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Olimpia


PříspěvekZaslal: st duben 12, 2006 11:40 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

no neni jogurt ako jogurt, prave som dojedol takyto 150g v baleni: B-7,2g
S-6,8 T-0,15...tri take a mas 21g B a 19g S co neni az take napicu ako nektore ine jogurty...laktoza sa netravi nejak rychlo takze pohoda a mliecna bielkovina je napicu...to mi je novinka, to mam co iba Whey a maso zrat?
keby si napostoval nejaku kocku,nenahnevam sa...ale ty si hovno postol
a este OTAZKA: "To ze som postol byvalku so mna robi narcistu alebo modela?"
_________________
Hlbku nasich vedomosti urcuju nase ciny!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Monsterbad


PříspěvekZaslal: čt duben 13, 2006 7:25 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Martin Dajč v rozhovoru říkal, že jeho předsoutěžní dieta spočívá v mase upraveném na oleji, zelenině a bílých jogurtech... Tři dny má teoretické nuly, potom nacukruje (300 sacharidy). To kdyby věděl, že nemá jíst bílý jogurt, protože bez něj nevyrýsuje, tak by vypadal úplně na ho... Ještě, že je tak nevzdělaný.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - SOJOVE MASO VS KURIATKO? Jdi na stránku 1, 2, 3  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: