Soustředění


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Soustředění  Úvodní stránka -> Ostatní -> Soustředění
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  

Měli by jste zájem o soustřědění?
Ano
51%
 51%  [ 16 ]
Ne
48%
 48%  [ 15 ]
Celkem hlasů : 31

Autor Zpráva
Mike Tyson


PříspěvekZaslal: pá červenec 07, 2006 6:33 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Bara napsal:
Mike Tyson napsal:
jel bych taky!

Tak a trenéra máme


tak jako...no kdo bude chtít proč ne...na vlastní rizika
_________________
hraju rovinu at se deje co se deje.Nemusi se nekomu libit co rikam,ale nemuze rict ze si myslim neco jineho nez rikam,kdyz chlap ztrati cest,nema uz nic!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mára


PříspěvekZaslal: pá červenec 07, 2006 6:35 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Takže zájem je, pmka chodí...
chce to dopilovat do zavěru.

- KLIKNI - něco podobného by to bylo jako zde, ale něco by se pozměnilo... ale takový základ. (na odkaze byly propozice na loňský neuskutečněny soustredeni)
_________________
Život je jako hra se smrtí, je jen na člověku jak dlouho tu hru vydží hrát.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
Mike Tyson


PříspěvekZaslal: pá červenec 07, 2006 6:39 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

mara:domluv datum a cenu.Libi se mi to
_________________
hraju rovinu at se deje co se deje.Nemusi se nekomu libit co rikam,ale nemuze rict ze si myslim neco jineho nez rikam,kdyz chlap ztrati cest,nema uz nic!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mára


PříspěvekZaslal: pá červenec 07, 2006 6:42 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Mike Tyson napsal:
mara:domluv datum a cenu.Libi se mi to


Snažím, teď se tomu věnuji docela dost...
Myslím si, že to nemusí být špatná věc, ještě to nikdo u nás nezkusil, tedy pokud nebudu počítat repre svazový a něco pro baby od Kubešový.
_________________
Život je jako hra se smrtí, je jen na člověku jak dlouho tu hru vydží hrát.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
Mára


PříspěvekZaslal: pá červenec 07, 2006 6:58 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ještě mě napadlo, pokud je tady někdo, kdo ví o nějakým středisku, kde je posilovna (na úrovni), nemyslím total gym a rotoped.
Tak ať mi to pošle pmkou... už mám nějaké tipy.
Dokonce dnes jsem se byl přímo podívat na Vranovské přehradě, kde je docela super areál, dost ubytoven, restaurací, jídelen, relax přehrada, dokonce tam uváděli i posilovnu, tu jsem nenašel. Dále co si pamatuji jako kinder klučina, tak tam byla hardcore venkovní posilovná, jako za Arnola beach... plot a tam kupa železa.

- není to sranda, za rozumné peníze sehnat něco dobrého, kde je posilovna a přizpůsobení k tzv. bodybuilding stravě.
_________________
Život je jako hra se smrtí, je jen na člověku jak dlouho tu hru vydží hrát.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
Nazgul


PříspěvekZaslal: pá červenec 07, 2006 7:32 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Zni to dost huste ale chtelo by to nejak upresnit tu cenu
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Bara


PříspěvekZaslal: pá červenec 07, 2006 8:10 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Mike Tyson napsal:
mara:domluv datum a cenu.Libi se mi to

Super holiny
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
SCHWACA


PříspěvekZaslal: pá červenec 07, 2006 8:48 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Bara napsal:
Mike Tyson napsal:
mara:domluv datum a cenu.Libi se mi to

Super holiny


aaa cucate dodovu medicinu, hmm to uz mam dávno spichnutý :-D ;-)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Bara


PříspěvekZaslal: pá červenec 07, 2006 9:37 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

SCHWACA napsal:
Bara napsal:
Mike Tyson napsal:
mara:domluv datum a cenu.Libi se mi to

Super holiny


aaa cucate dodovu medicinu, hmm to uz mam dávno spichnutý :-D ;-)

Soustředění pro kadety ostříhaný podle kastrolu:-)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
Drago


PříspěvekZaslal: pá červenec 07, 2006 9:40 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Mara: Kdyz se ti to povede zaridit tak bych jel taky. Ta cena kdyz bude zaklad tech 6tisic tak tam se vleze i vsecko to jidlo myslis? Ja nebudu ale jest cely dny ryzu a kurata, na to prdim, chci hovezi steaky s americkyma bramborama . Vsak pak hodis detailni info, at nemusis psat kazdymu zvlast. Byl bych rad kdyby to vyslo, ja sem pro kazdy soustredeni a vsecko kde je parta lidi stejnyho zamereni (zamerenim nemyslim to podavani mydla a podobny hratky ). A jinak Miku vezmem kdyztak pytel a lapy ne?
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mike Tyson


PříspěvekZaslal: so červenec 08, 2006 6:33 am    Předmět: Odpovědět s citátem

jasne! lapy mam vsechny druhy vc.vyborneho pasu na bricho (od bratra )timer bych vzal taky a vic paru rukavic apd....s tim pocitam!ale pytel by byl na tobe,to uz se mi do meho maleho auticka nevejde taky to jdilo bych nehonil jen kuratama a ryzi,proste rict ze jedou sportovci a na omacky nejsme zvedavi,v podstate cokoli ostatni berem,vydaj bude tomu odpovidat,to se da zaridit
_________________
hraju rovinu at se deje co se deje.Nemusi se nekomu libit co rikam,ale nemuze rict ze si myslim neco jineho nez rikam,kdyz chlap ztrati cest,nema uz nic!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mára


PříspěvekZaslal: so červenec 08, 2006 7:06 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Dneska jedu objíždět další relax. střediska... uvidíme.
Tam se taky ta cena na vyšší kvůli stravě, kdyby jsme dělali jiný sport, tak ráno dva rohlíky s máslem a hotovo., ale tady to chce pořádnou zásobu bílkovin.

Pomalu dávám vše dohromady, ale pořád nemůžu najít nějaké kloudné místo, i když věřím, že někde je, ale kde...

Když byla řeč o lapách, paňákách, box.pytlech tak tohole bojového sortimentu mám tolik, že není problém dovézt, ale spíše mě trápí jiné problémy.
_________________
Život je jako hra se smrtí, je jen na člověku jak dlouho tu hru vydží hrát.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
Monsterbad


PříspěvekZaslal: so červenec 08, 2006 7:37 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Mára napsal:
Dneska jedu objíždět další relax. střediska... uvidíme.
Tam se taky ta cena na vyšší kvůli stravě, kdyby jsme dělali jiný sport, tak ráno dva rohlíky s máslem a hotovo., ale tady to chce pořádnou zásobu bílkovin.

Pomalu dávám vše dohromady, ale pořád nemůžu najít nějaké kloudné místo, i když věřím, že někde je, ale kde...

Když byla řeč o lapách, paňákách, box.pytlech tak tohole bojového sortimentu mám tolik, že není problém dovézt, ale spíše mě trápí jiné problémy .


trudovité akné je v tvém věku normálni, nic si z toho nedělej.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mike Tyson


PříspěvekZaslal: so červenec 08, 2006 8:30 am    Předmět: Odpovědět s citátem

no jeidne co mi na bilych rohlikach s maslem muze vadit ze se po nich enda jit trenovat:)))bilkoviny si kazdy zodpovedny stejne veze, aminy popr.protein,neresil bych to o jdle...lze koupit maso a grilovat ne?Na to se ptej a vyreseno...
_________________
hraju rovinu at se deje co se deje.Nemusi se nekomu libit co rikam,ale nemuze rict ze si myslim neco jineho nez rikam,kdyz chlap ztrati cest,nema uz nic!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
bibinka


PříspěvekZaslal: so červenec 08, 2006 6:46 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Mára napsal:
Dneska jedu objíždět další relax. střediska... uvidíme.
Tam se taky ta cena na vyšší kvůli stravě, kdyby jsme dělali jiný sport, tak ráno dva rohlíky s máslem a hotovo., ale tady to chce pořádnou zásobu bílkovin.

Pomalu dávám vše dohromady, ale pořád nemůžu najít nějaké kloudné místo, i když věřím, že někde je, ale kde...

Když byla řeč o lapách, paňákách, box.pytlech tak tohole bojového sortimentu mám tolik, že není problém dovézt, ale spíše mě trápí jiné problémy.



Tak co,jak to vypadá???
Našel jsi dneska nějaké to vhodné místečko,pro pár drobečků??
Já si myslím, že ten Vranov by nebyl až tak špatný. Záleží jestli se tam nachází právě to, co hledáte ...
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Soustředění Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: