SPALOVAČE a STIMULANTY (kofein, synephrine, ...)


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 101, 102, 103, 104, 105, 106  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - SPALOVAČE a STIMULANTY (kofein, synephrine, ...)  Úvodní stránka -> Výživa a suplementace -> SPALOVAČE a STIMULANTY (kofein, synephrine, ...)
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
LindaM


PříspěvekZaslal: út prosinec 13, 2016 9:24 pm    Předmět: Re: Synephrine Odpovědět s citátem

Tak jo, já si ten Synephrine koupím.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
MMarek


PříspěvekZaslal: st leden 04, 2017 10:49 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Ahoj Ronnie a ostatní. Prosím o krátkou pomoc se spalovačem. Mám nadváhu (15kg), potřebuji cvičení podpořit něčím dalším. Už jen pro sebe, abych měl radost z výsledku. O svaly a jejich rýsování mi nejde. Jde mi na 50% o shození kil a na 50% o snížení tuků.

Měl jsem Stacker Black Burn, bral ho před jídlem 3x denně. Nepříjde mi, že by byl zlý, ale nic závratného to dle mého laického poznatku není. Měl jsem Grenade Thermo Detonator a po jeho užití jsem nemohl nic dělat, měl jsem pocit, že moje tělo jede na plné obrátky, což bylo asi OK, ale cvičit "nešlo", nebylo to nijak přijemné s ním. A nyní přemýšlím nad spalovačem LIPO6, což mi doporučil kamarád a nebo z Vašeho webu Thermogenic Extreme Fair Power. Ani jeden vyzkoušený nemám. Alergii a jakékoliv problémy nemám.

Před cvičením 30 minut si dávám tekutý L-Carnitin. Vyhovuje.

Než koupím jeden z nich stylem omyl-pokus, napsal jsem sem. Nějaká rada co s tím a se mnou kombinovat?
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
balbi


PříspěvekZaslal: st leden 04, 2017 10:52 am    Předmět: Odpovědět s citátem

MMarek: A jsi si jistý, že máš dostatečně vyřešenou stravu (výdej větší než příjem), aby ti ten spalovač v tvém snažení vůbec nějak pomohl? Jak často cvičíš a jakým stylem?
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
Mablung


PříspěvekZaslal: st leden 04, 2017 10:57 am    Předmět: Odpovědět s citátem

MMarek napsal:
Ahoj Ronnie a ostatní. Prosím o krátkou pomoc se spalovačem. Mám nadváhu (15kg), potřebuji cvičení podpořit něčím dalším. Už jen pro sebe, abych měl radost z výsledku. O svaly a jejich rýsování mi nejde. Jde mi na 50% o shození kil a na 50% o snížení tuků.

Měl jsem Stacker Black Burn, bral ho před jídlem 3x denně. Nepříjde mi, že by byl zlý, ale nic závratného to dle mého laického poznatku není. Měl jsem Grenade Thermo Detonator a po jeho užití jsem nemohl nic dělat, měl jsem pocit, že moje tělo jede na plné obrátky, což bylo asi OK, ale cvičit "nešlo", nebylo to nijak přijemné s ním. A nyní přemýšlím nad spalovačem LIPO6, což mi doporučil kamarád a nebo z Vašeho webu Thermogenic Extreme Fair Power. Ani jeden vyzkoušený nemám. Alergii a jakékoliv problémy nemám.

Před cvičením 30 minut si dávám tekutý L-Carnitin. Vyhovuje.

Než koupím jeden z nich stylem omyl-pokus, napsal jsem sem. Nějaká rada co s tím a se mnou kombinovat?

Pokud spalovače vůbec fungují, jsou jen doplňkem s malým účinkem a ty nedokážeš rozpoznat, nakolik se na tvém hubnutí podepsaly. Pleteš si spalovače a nakopávače. Nakopávače mají za úkol nabudit tvůj systém, aby se ti cvičilo lépe.
Co ty s největší pravděpodobností potřebuješ je úprava jídelníčku a pohybu. Do sekce začátečníci si napiš svůj obvyklý jídelníček, obvyklý denní režim co se pohybu týče a snad ti někdo poradí. Pokud ti nejde o svaly, potřebuješ pořešit hlavně jídelníček, protože staré a docela platné pravidlo říká, že se hubne v kuchyni.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
MMarek


PříspěvekZaslal: st leden 04, 2017 11:54 am    Předmět: Odpovědět s citátem

S jídelníčkem mi to je jasné. Nebojte. Nakopnout se do cvičení nepotřebuji. Jde mi jen o radu co eventuálně použít jako čistě doplněk pro rychlejší úbytek váhy. Snažím se o vyšší výdej než příjem. Samozřejmě. Cukry takřka schválně nejím a nepřidávám. Jde mi spíš o doporučení jestli zůstat u aktuálního Stacker Black Burn nebo s jiným na tom budu efektivněji lépe. Jídelníček jsem komplet změnil. Cvičit se snažím každý den 25-40 min. 1x nebo 2x denně doma, 2x týdně venku. Na víc není čas.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Olejnas


PříspěvekZaslal: st leden 04, 2017 12:10 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Spalovače jsou jeden z nejzbytečnějších doplňků, co na trhu existují. Když pominu ty, které opravdu fungují a jako takové jsou zakázané, protože mají řadu vedlejších efektů, od zánětu žaludku až po mozkové embolie, či v krajním případě i smrt, tak neexistuje nic, co by fungovalo tak, jak chceš. Neznám jediného člověka a ani jsem o něm neslyšel, kterému by nějaký legální spalovač pomohl. Hubne se v kuchyni, tak to pochop. Pokud nemáš astma, nezbývá ti než jíst jako člověk, denně ujít alespoň 10tis kroků a být trpělivý, protože ke své váze ses také neprožral za jeden měsíc.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Ronnie
Administrátor


PříspěvekZaslal: st leden 04, 2017 12:17 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Já nemám čas se tu nějak do toho dnes montovat:), ale s názorem o jedno výše nesouhlasím, spalovače založené na kombinaci kofein, synephrin, aspirin, reálně fungují. Nicméně vždy jen jako "třešnička na dortu", o tom žádná (ale to tu píšete všichni).
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
MMarek


PříspěvekZaslal: st leden 04, 2017 12:48 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Olejnas:
Nevím jak to tu máte, ale možná budu někdo vybočující z řady, který chápe, že kam jsem se prožral teď, tak v únoru nekoupím o dvě konfekční velikosti menší oblečení. Vím to. Tečka za větou.

Zkusím to trochu jinak a nechám příspěvek zde - ve spalovačích.....
Budu jíst normálně a řádně, vše dodržovat a táááák. Začnu (už jsem začal) v kuchyni. Cvičím okolo šesté večer a to až "do omdlení". Před cvičením mám L-Carnitin. Nepotřebuji žádné nakopávače a další podpůrné věci na zvýšení energie. Až budu potřebovat, napíšu. Mám doma Kreatin, neberu ho. Síly a energie je dost. I se spánkem denně okolo 6-7 hod.

A když jsme tedy v těch suplementech... Mám s každým velkým jídlem do sebe dát onen spalovač (čili 3x denně) nebo ne? Když ho použiji, podle mě laicky mi to uhoršit nemůže v odbourávání tuků.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Olejnas


PříspěvekZaslal: st leden 04, 2017 1:14 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

@Ronnie: Vim o kombinaci kofein, synephrin, *efko*, ale to zde logicky nezminuji. Aspirin jsem v teto kombinaci take slysel zminovany, hlavne u old school kultiku, ale vazne jsem nikdy nikoho nepotkal, kdo by to kdy pouzil. Vetsina lidi sahne po funcnich vecech, i za cenu zdravotniho rizika, jako je *clen* apod. Samozrejme moje znalosti jsou vyrazne omezene a rozhodne si nedovolim tu polemizovat s tebou, takze pokud bys nejak zasahnul do debaty, budu jen rad :)

@MMarek: Cetl jsi opravdu pozorne co jsme ti napsal? Krome jidla jsem tam zminil fakt, ze bys za den mel ujit alespon 10tis kroku, protoze to je v zasade nejlepsi kardio k podpore spalovani. Pokud se trikrat do tydne zblaznis na 20-40 minut, tak se nestane nic. Pokud 7x tydne budes mit 90ti minutovou prochazku, uvidis sam. Na suplementy se vyser a zamer se na jidelnicek, na plnohodnotne kalorie..to je totiz vec co ma smysl. Pokud nemas zaklad, tak jsou to pro tebe vyhozene penize. A pokud se chces tady mlatit do prsou, jak moc poladeny jidelnicek mas, tak ho sem napis. Vsadim se s tebou, ze to je cele spatne...
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
MMarek


PříspěvekZaslal: st leden 04, 2017 1:25 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Nehádám se. Napsal jsem si o radu, poslouchám tě. Teď přes zimu uznávám a přiznávám - je to těžší, ale denně udělám naprosto s klidem 6km po lese. V létě okolo 10-12 km. A to vcelku rychlou chůzí a nemám pocit, že by byl úbytek znát : ( A to nepříjdu domů a nesním špekový knedlíky.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Frybis


PříspěvekZaslal: st leden 04, 2017 1:29 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

To MMarek:

Kluci tady mají pravdu. Co je nejúčinnější na spalování tuku? No, pohrát si se sacharidy a kaloriema Samozřejmě, když já začínal, taky jsem chtěl spalovač. Dlouhou dobu jsem bral kofein a synefrin. U synefrinu jsem nepoznal výsledek, kofein jsem nahradil kafčem nebo kvalitním zeleným čajem, což je mimochodem taky spalovač, současně nakopávač, a ještě je zdravotně velmi přínosný. Ale abych nekecal, žral jsem Clenburexin

https://s3.sbodypak.pl/img/p/8/0/3/0/8030-home_default.jpg

a krom toho, že mě po něm občas pálila žáha, tak jsem se po tomhle vždycky zapotil jak prase.

No a dávat si nakopávač před každým jídlem, nebo 3x denně jak píšeš, mi přijde hloupost. Za prvé si tělo zvyšuje toleranci na dané látky, za druhé být celej den na kofeinu, to už je dost individuální, někomu by to mohlo vadit (beru to tak, že snad každej spalovač obsahuje kofein). Spíš to dávej cíleně před posilkou, pokud nepoužíváš nakopávač. Možná i ráno, ale přes den je to zbytečný dle mě.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Ronnie
Administrátor


PříspěvekZaslal: st leden 04, 2017 1:30 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Já napsal aspirin, ale myslím bílou vrbu, tzn. její přírodní alternativu, kdy je tato trojkombinace základem řady (z mého pohledu normálně a dobře funkčních) suplementů. Jinak nevěřím, že "většina lidí sáhne po zakázaných látkách i za cenu zdravotního rizika", tak to není, většina lidí ani netuší, že takovéhle (nutno zopakovat zakázané a zdraví škodlivé) látky někde existují, natož aby je používali (což je samozřejmě dobře).
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
Mablung


PříspěvekZaslal: st leden 04, 2017 1:44 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

MMarek napsal:
Olejnas:
Nevím jak to tu máte, ale možná budu někdo vybočující z řady, který chápe, že kam jsem se prožral teď, tak v únoru nekoupím o dvě konfekční velikosti menší oblečení. Vím to. Tečka za větou.

Zkusím to trochu jinak a nechám příspěvek zde - ve spalovačích.....
Budu jíst normálně a řádně, vše dodržovat a táááák. Začnu (už jsem začal) v kuchyni. Cvičím okolo šesté večer a to až "do omdlení". Před cvičením mám L-Carnitin. Nepotřebuji žádné nakopávače a další podpůrné věci na zvýšení energie. Až budu potřebovat, napíšu. Síly a energie je dost. I se spánkem denně okolo 6-7 hod.

A když jsme tedy v těch suplementech... Mám s každým velkým jídlem do sebe dát onen spalovač (čili 3x denně) nebo ne? Když ho použiji, podle mě laicky mi to uhoršit nemůže v odbourávání tuků.

Když odpovím na tvou otázku, bez dalších připomínek.
L-Carnitin nekupuj. Tečka.
Kup si něco ve stylu https://obchod.ronnie.cz/s-4528-thermogenic-fair-power.html , což je legální obdoba účinného, ale nelegálního efedrin, kofein, aspirin (ECA). Dej si klidně jeden ráno, jeden před cvičením.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Hulkie


PříspěvekZaslal: st leden 04, 2017 6:11 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ve Francii a v Austrálii byl kreatin zakázán jako karcinogen. Kdyby sem přišel nějaký frantík a začal vykřikovat, že všichni zhebnem, protože žerem kreatin, asi by měl brzo tolik fanoušků co Rando. V UK je naopak třeba efedrin volně prodejný na chřipku a nachlazení, podobně jako u nás pseudo. Varovat před spalovači na bázi ephedry, které už dávno neobsahují tu účinnou (tj. ephedra sinica) ale nějaké s daleko menším obsahem, pokud vůbec nějakým, je legrační. Ano, nesmí se prodávat, ano, skoro nic nedělají, nicméně třeba chuť k jídlu docela potlačují. Synefrin mi nedělá skoro nic, mimochodem není nic lehčího, než ho sežrat, pokud se tělesná teplota před a po nezmění, je termogenní účinek nulový.
Jestli seš buřt tak to máš nejspíš podobný problém jako všichni buřti - honí tě mlsná a cokoliv ti sníží chuť k jídlu se hodí, některé spalovače to umí docela slušně. Najdi ten, co na tebe funguje nejvíc.
Děkuju za smazání neurvalého příspěvku, umím to napsat i lépe, to je pravda:)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Ronnie
Administrátor


PříspěvekZaslal: st leden 04, 2017 6:27 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
Thermogenic Fair Power ® | Survival
Účinná kombinace synefrinu, kofeinu, L-karnitinu a dalších látek do redukce hmotnosti.
399 Kč
Agrezz ® | Extrifit
Maximálně napumpované svaly, dokonalá koncentrace na trénink, skutečná intenzita!
699 Kč
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - SPALOVAČE a STIMULANTY (kofein, synephrine, ...) Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 101, 102, 103, 104, 105, 106  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: