Společenská témata ll.


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 406, 407, 408 ... 426, 427, 428  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Společenská témata ll.  Úvodní stránka -> Události, komentáře... -> Společenská témata ll.
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Roper
(ban)


PříspěvekZaslal: út říjen 03, 2017 2:36 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

mysH napsal:
Roper napsal:
Jaký dáváte šance ODA a Realistům? Nepřipadá vám Robejšek lehce nemocnej, když budu slušnej?


ODA je mrtvá a zůstane .. Realisty bych tam rád viděl. Maj spoustu kvalitních lidí i nápadů, nejen keci co dělat, ale hlavně i JAK dělat ..
A Robejška na youtube, články atd sleduju už několik let, naprosto vyjímečně s něčím co řekne nesouhlasím. Hodně chytrej člověk s přehledem .. víc k tomu není co dodat.


Mě negativně udivuje Robejškovo heslo na billboardu "Pro tátu.", přičemž by tam mělo být "Pro kapsu.", kdyby byl upřímnej, byť se na upřímnost - zvlášť před volbama - nehraje.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
mysH


PříspěvekZaslal: út říjen 03, 2017 5:53 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Zrovna Robejšek má ty hodnoty jinde, zajištěnej rozhodně je svojí současnou prací. V každý straně jsou tací, kteří si tam jdou případně namastit kapsu, o Robejškovi si to nemyslím. Navíc se podívej kolik mu je, myslíš že v tomhle věku má zapotřebí se najednou hnát za penězma? Když to nikdy nedělal? To není Babiš, který by bez dotací neudělal vůbec nic a celý jeho "podnikání" je na nich založený.
PS: těch debilních hesel je na billboardech víc .. teda který heslo debilní není :)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Dante Flyshit


PříspěvekZaslal: út říjen 03, 2017 6:18 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

mysH napsal:
Zrovna Robejšek má ty hodnoty jinde, zajištěnej rozhodně je svojí současnou prací. V každý straně jsou tací, kteří si tam jdou případně namastit kapsu, o Robejškovi si to nemyslím. Navíc se podívej kolik mu je, myslíš že v tomhle věku má zapotřebí se najednou hnát za penězma? ...


Prepáč ale korelácia starý = nemá potrebu kradnúť je totálne mimo. Realisti sú rýchlokvasená strana, bohvie kým financovaná (je rozdiel mať peniaze na dobrý život a na politickú kampaň, to bude iný level podľa mňa) a s necharizmatickým lídrom. Realisticky to odhadnem že skončia hlboko pod 5%, tipujem tak 2% výsledok.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ygg


PříspěvekZaslal: út říjen 03, 2017 6:46 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Mablung napsal:

Ja v poslednich volbach hodil hlas SSO. Ze zoufalstvi. Ted uz skutecne nemam koho volit.


Já taky ... ale letos jednak nejsem ochoten riskovat, že můj hlas skončí tam kde posledně:-), jednak Svobodní ... to je prostě už kóma a nemohoucnost. Nic víc. Spi sladce Péťo:-))).

To Roper ... myslím to vážně, a kdybys uměl číst, a udělal to, tak bys věděl proč. A taky bys buď byl zticha, nebo přestal furt opakovat koho NE ... a přišel s někým lepším a napsal PROČ je lepší.

Protože ... volit Pentu nebo Sehnala ... no to určitě. To fakt lepší není. Jinak co se konkrétně Robejška týče, doporučuji si někde zjistit jeho postoje v ekonomické oblasti. Já s ním pár rozhovorů viděl a četl, a v mnoha ohledech to dává smysl. Ale volit člověka, u kterého nevím, zda je "jen" zapálený neokeynesiánec, nebo už umírněný neomarxista:-), se mi fakt nechce. A Dospiva vzadu je poslední hřebík .... jednak protože jednoho, co to tu chce všechno řídit jako firmu, už máme, jednak právě Dospiva/Penta jsou jasným důkazem, že Robejšek je tam holt jen takový kluk z plakátu. To co ti první dělají, a co Robejšek v ekonomické oblasti zastává ... to je jak kdyby myš kandidovala za kočky:-).

A vidět na plakátech Sehnala s Krobovou - Hášovou, to fakt nemá chybu:-))).

Takže ještě jednou pro Ropera ... kandidovat DNES Topol nebo Bém, a že mne svého času srali neskutečně, tak jim to možná i hodím. On tu totiž nikdo jiný, výrazně lepší, není.
_________________
Reacher let him go. There were things Reacher didn´t like to do. Running was one of them.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ygg


PříspěvekZaslal: út říjen 03, 2017 6:51 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Dante Flyshit napsal:


Prepáč ale korelácia starý = nemá potrebu kradnúť je totálne mimo. Realisti sú rýchlokvasená strana, bohvie kým financovaná (je rozdiel mať peniaze na dobrý život a na politickú kampaň, to bude iný level podľa mňa) a s necharizmatickým lídrom. Realisticky to odhadnem že skončia hlboko pod 5%, tipujem tak 2% výsledok .



Kým .... Pentou. Odhad sdílím.

Aby mi bylo dobře rozuměno ... to není nic až tak proti Pentě ... kde kdo chce vydělávat a mít raději víc, než míň, a posichrovat si to i politicky. Ani proti Robejškovi ... kandidovat sám za sebe do Senátu, tak to min zvážím.

Ale takhle dohromady ...
_________________
Reacher let him go. There were things Reacher didn´t like to do. Running was one of them.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Roper
(ban)


PříspěvekZaslal: st říjen 04, 2017 2:46 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

ygg napsal:
Mablung napsal:

Ja v poslednich volbach hodil hlas SSO. Ze zoufalstvi. Ted uz skutecne nemam koho volit.


Já taky ... ale letos jednak nejsem ochoten riskovat, že můj hlas skončí tam kde posledně:-), jednak Svobodní ... to je prostě už kóma a nemohoucnost. Nic víc. Spi sladce Péťo:-))).

To Roper ... myslím to vážně, a kdybys uměl číst, a udělal to, tak bys věděl proč. A taky bys buď byl zticha, nebo přestal furt opakovat koho NE ... a přišel s někým lepším a napsal PROČ je lepší.

Protože ... volit Pentu nebo Sehnala ... no to určitě. To fakt lepší není. Jinak co se konkrétně Robejška týče, doporučuji si někde zjistit jeho postoje v ekonomické oblasti. Já s ním pár rozhovorů viděl a četl, a v mnoha ohledech to dává smysl. Ale volit člověka, u kterého nevím, zda je "jen" zapálený neokeynesiánec, nebo už umírněný neomarxista:-), se mi fakt nechce. A Dospiva vzadu je poslední hřebík .... jednak protože jednoho, co to tu chce všechno řídit jako firmu, už máme, jednak právě Dospiva/Penta jsou jasným důkazem, že Robejšek je tam holt jen takový kluk z plakátu. To co ti první dělají, a co Robejšek v ekonomické oblasti zastává ... to je jak kdyby myš kandidovala za kočky:-).

A vidět na plakátech Sehnala s Krobovou - Hášovou, to fakt nemá chybu:-))).

Takže ještě jednou pro Ropera ... kandidovat DNES Topol nebo Bém, a že mne svého času srali neskutečně, tak jim to možná i hodím. On tu totiž nikdo jiný, výrazně lepší, není.


Co se týče mě, tak ze svého pohledu mě neoslovila žádná strana svým programem, takže abych se necejtil tolik provinile, dám hlas Burešovi, respektive Babišovi. Když odmyslím ty skandály a podmínky v jeho firmách, tak to, že zvedl s Pilným státní rozpočet, byť v ekonomickým růstu, je podle mě dobrej počin.

Nevím, proč se rozčiluješ, že píšu, koho nevolit, když ze svojí ekonomický třídy, jak už si trochu naznačil, prostě nemáš eventualitu.

To, že jsi schopnej napsat, že bys případně volil Topolánka/Béma, je na nejednu facku.

Abych byl úplně upřímnej, tak mě nepatrně zaujaly provolební argumenty Adámka z Občanů 2011. Jenže elementární problém tkví v tom, že pravděpodobně dopadnou hůř než Piráti či Zelení a podobný strany, jež se vejdou do výtahu.

A ještě mě zaráží fakt, že jak si téměř každej myslí, že když bude volit KSČM, tak už nebude pracovat za minimální mzdu.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Roper
(ban)


PříspěvekZaslal: st říjen 04, 2017 3:35 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

mysH napsal:
...Navíc se podívej kolik mu je, myslíš že v tomhle věku má zapotřebí se najednou hnát za penězma?...


Wtf, to nemyslíš vážně? I když jedno je, strčit si dva prsty do prdele a jeden z nich olíznout, tak je ale absolutně lichý, kolik mu je. Vidina ještě většího finančního obnosu v politice není vůbec podmíněná věkem. Vsaď se, že když teď v řinu neuspěje, stranu zruší.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Dante Flyshit


PříspěvekZaslal: st říjen 04, 2017 4:27 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Sleduje niekto z Vás v súvislosti s voľbami aj ponuku stávkových kancelárii? Už niekoľko mesiacov sa dá staviť na dosiahnuté % jednotlivých strán a tam už väčšina dobrých príležitostí vyklesala na smiešne hodnoty. Snáď s výnimkou Starostov na under 3,7% a ČSSD under 14,5%. Tam je to ešte stále rozumné osoliť podľa mňa. Dnes v noci nahodili možnosť staviť na jednu z dvojice strán, ktorá dostane vo voľbách viac hlasov.

Veľmi slušné value vidím v dueli Pirátov s Ľudovcami v kurze 1,8 na to, že Piráti dostanú viac hlasov. Celkovo Piráti teraz hodne rastú, ešte pred pár týždňami mali na FB okolo 75 tisíc likes, dnes už o 10 tisíc viac. Aj keď FB neni úplne relevantný zdroj na tieto odhady, ostatné strany sa na toto tempo ani zďaleka nechytajú (robím si štatistiku už také 3 mesiace) Takisto TOP 09 by podľa mňa mala Ľudovcov predbehnúť, tiež pekný kurz 1,75. Za nižší vklad by sa možno oplatilo skúsiť duel Realistov a Starostov, slušný kurz 2,94 na to, že Realisti budú mať viac hlasov.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Spazik


PříspěvekZaslal: st říjen 04, 2017 5:04 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Mě je sympatický docela i Domink Feri, jak ho sleduju ho na FB.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ygg


PříspěvekZaslal: st říjen 04, 2017 5:32 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Roper napsal:


Co se týče mě, tak ze svého pohledu mě neoslovila žádná strana svým programem, takže abych se necejtil tolik provinile, dám hlas Burešovi, respektive Babišovi. Když odmyslím ty skandály a podmínky v jeho firmách, tak to, že zvedl s Pilným státní rozpočet, byť v ekonomickým růstu, je podle mě dobrej počin.

Nevím, proč se rozčiluješ, že píšu, koho nevolit, když ze svojí ekonomický třídy, jak už si trochu naznačil, prostě nemáš eventualitu.

To, že jsi schopnej napsat, že bys případně volil Topolánka/Béma, je na nejednu facku.

Abych byl úplně upřímnej, tak mě nepatrně zaujaly provolební argumenty Adámka z Občanů 2011. Jenže elementární problém tkví v tom, že pravděpodobně dopadnou hůř než Piráti či Zelení a podobný strany, jež se vejdou do výtahu.

A ještě mě zaráží fakt, že jak si téměř každej myslí, že když bude volit KSČM, tak už nebude pracovat za minimální mzdu.



Než Bábu, to raději nejen Topola s Bémem, ale i tragéda Nečase i s tou jeho fuchtlí, kterou jsem mu platil ze svých daní ... mám silný pocit, že na rozdíl od tebe.

A pokud jsi měl volbu Filip nebo Bába, tak za současného stavu se ti i v tomhle případě podařilo si vybrat blbě.

Kecy o fackách mi od někoho jako ty přijdou ... vlastně jen smutné.

BTW ... zvedl rozpočet ... ty máš jaké vzdělání, že jsi schopen tohle napsat? A když jsme u těch píčovin, tak schválně kontrolní otázka, ať se taky něco díky gůglu dozvíš. Kolik lidí u nás pracuje za minimální mzdu?
_________________
Reacher let him go. There were things Reacher didn´t like to do. Running was one of them.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Marky V.


PříspěvekZaslal: st říjen 04, 2017 5:51 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

To Roper:
Co se týče mě, tak ze svého pohledu mě neoslovila žádná strana svým programem, takže abych se necejtil tolik provinile, dám hlas Burešovi, respektive Babišovi. Když odmyslím ty skandály a podmínky v jeho firmách, tak to, že zvedl s Pilným státní rozpočet, byť v ekonomickým růstu, je podle mě dobrej počin.


Pořád se divím, kde bere slovenský mafián hlasy.... Jestli někdo volí pravici nebo levici, to si každý odůvodní sám, ale volit zlodějskýho oligarchu a manipulátora, to mi rozum nebere.
Stačí malinko pobrousit po netu a najdeš mraky faktů, který ani kobliha nezachrání.

Jen namátkou:
http://dfens-cz.com/ne-babis-nebude-vase-devka-a-uz-vam-neda-druhou-sanci/
_________________
"Dřep je dřep, pane řediteli!" - profesor tělocviku z filmu Cesta do hlubin študákovy duše.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
g_dgrim
Moderátor


PříspěvekZaslal: st říjen 04, 2017 6:45 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Voľby 2017, "50 odtieňov Komunizmu" Čechia edišn

KSČM - konzervatívni marxisti
ČSSD - reformovaní marxisti
Zelení - autentickí neomarxisti
TOP 9 - umiernení neomarxisti tváriaci sa ako neoconi
Piráti - umiernení nemoraxstickí anarchosydikalisti s Linuxom



_________________
JOGUBELLA! NOVÝ ŘASOVÝ JOGURT S EXTRA VELKÝMI KOUSKY TYKADEL! VAŠE ZAŽÍVÁNÍ SE VÁM ODMĚNÍ - KLINICKY TESTOVÁNO! JAKÝ DOVNITŘ, TAKOVÝ VEN!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Roper
(ban)


PříspěvekZaslal: st říjen 04, 2017 9:12 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Se pokáknu z tý vaší mentality na styl „fuj, Babiš, ne, to radši z trucu budu volit Piráty/Zelený, protože ti zde něco ,udělají'“. Udělají velký nic, když nebudou mít ani 5% (rád se budu mýlit). Nemůžu se zbavit pocitu, že si myslíte, že vás Piráti/Realisté spasí. Pořád budete brát to, co berete. Pořád budete stejně nasraný...
Neříkám, že Babiš není zlo, ale když se kouknu na ostatní, vidím jen obří máslo na hlavách a státní rozpočet hluboko v červených číslech.
Chtělo by si to sundat ty růžový brejle, aspoň teda někdy.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
KrystofK


PříspěvekZaslal: st říjen 04, 2017 10:30 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Pokud bych si měl vybrat ten nejzakladnejsi princip proc nevolit Babise (logicky se musi psat "Babise" namisto "ANO") a zbytek soucasne koalice:
Ekonomicky system v kapitalisticke spolecnosti ma jednoduse urcite, pravidelne opakujici se cykly. Aktualne nase ekonomika plne prochazi vrcholem. To neni zasluha nynejsi vlady, je to prirozeny vyvoj a nasledek dlouhodobeho rozvoje a dlouhodobych a nekterych strednedobych investic z predchozich let. Co je ale mou pointou je tragicke nakladani soucasne koalice s rozpoctem a nulova priprava na recesi, popripade na depresi.
Zatimco do soukromych subjektu se sikovnou dotacni politikou pumpuji miliardy; skolstvi, veda a vyzkum - dva zakladni pilire statu jsou financovany fakticky stejne, jako je tomu u ekonomicky mnohem mene rozvinutych vychodnich statu. Koho serou kladna cisla a papirove slusny rozpocet popripade dluh, kdyz investice (infrastrukturou a podporou malych zivnostniku pocinaje, vysokym skolstvim konce) jsou na tom stejne jako v dobe recese za toho "zlodeje" Kalouska? Plno lidi to k memu udivu stale nedokaze pochopit, ikdyz vsechna potrebna data, vcetne rozpoctu jsou pristupna na netu. Vtipne potom je, ze ohaneni se rozpoctem je jeden z trumfu, kterym Babis uspesne ovlivnuje mnohe jedince. Jedna se ale spis jen o takove, co fakticky ani nedokazou definovat makroekonomii bez vydatne pomoci wikpedie.

Pro me to tedy neni capi hnizdo, agrofert a podobne afery, ktere by na zapade byly nemyslitelne ale paradoxne ta fiskalni politika/rozpoctova politika, kterou babisovci berou jako zakladni argument.

Sory pisu z tabletu.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Spazik


PříspěvekZaslal: čt říjen 05, 2017 1:06 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Společenská témata ll. Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 406, 407, 408 ... 426, 427, 428  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: