Strečink před silovým tréninkem ?



 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Strečink před silovým tréninkem ?  Úvodní stránka -> Trénink -> Strečink před silovým tréninkem ?
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  

Strečink před silovým tréninkem ?
ano
52%
 52%  [ 13 ]
ne
48%
 48%  [ 12 ]
Celkem hlasů : 25

Autor Zpráva
Miraa6


PříspěvekZaslal: pá prosinec 31, 2010 9:48 pm    Předmět: Strečink před silovým tréninkem ? Odpovědět s citátem

I přestože jsem doposud enormní význam důkladného střečinku opomíjel, tak nyní se o to víc zajímám.
Dnes jsem vyslechl názor, že strečink před silovým (tím není myšleno výhradně powerlifterský,ale všeobecně kulturistický s těžkými váhami) cvičením není dobrý ,ale naopak špatný z hlediska toho, že svaly se před výkonem napínají a hrozí tak více při těžkém posilování zranění. Prý je to zejména zásada u posilování pro sportovce v oblasti bojových sportů.
Co si o tom myslíte Vy ? Já osobně vidím strečink jako žádoucí i před samotným cvičením nikoliv pouze při a po cvičení.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
CIZO


PříspěvekZaslal: pá prosinec 31, 2010 9:50 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Před tréninkem dynamický, statický až po. Stáhni si dvd magnificent mobility, jsou tam vynikajíci cviky.
_________________
"Excuses will only get you so far in life, you know? You could make excuses for everything - this hurts, that hurts... but it'll only get you so far.
Won't really get you anywhere with me."

Derek Poundstone
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Miraa6


PříspěvekZaslal: pá prosinec 31, 2010 10:13 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

CIZOPASNIK napsal:
Před tréninkem dynamický, statický až po. Stáhni si dvd magnificent mobility, jsou tam vynikajíci cviky.


Nedaří se mi najít žádný download funkční. Můžeš mi dát prosím odkaz a ve zkratce vysvětlit co je dynamický a co statický strečink ? Děkuji.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Miraa6


PříspěvekZaslal: pá prosinec 31, 2010 10:34 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Miraa6 napsal:
CIZOPASNIK napsal:
Před tréninkem dynamický, statický až po. Stáhni si dvd magnificent mobility, jsou tam vynikajíci cviky.


Nedaří se mi najít žádný download funkční. Můžeš mi dát prosím odkaz a ve zkratce vysvětlit co je dynamický a co statický strečink ? Děkuji.


Našel jsem na youtube 6 videí. Dohromady asi 50 minut, je to vše ?
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
bikon


PříspěvekZaslal: pá prosinec 31, 2010 10:41 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

jj. cely puvodni video ma akorat 50min
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jan_Marcell


PříspěvekZaslal: so leden 01, 2011 3:48 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

S_Stretch:


:))
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Azmodan


PříspěvekZaslal: so leden 01, 2011 4:28 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Miraa6 napsal:
Miraa6 napsal:
CIZOPASNIK napsal:
Před tréninkem dynamický, statický až po. Stáhni si dvd magnificent mobility, jsou tam vynikajíci cviky.


Nedaří se mi najít žádný download funkční. Můžeš mi dát prosím odkaz a ve zkratce vysvětlit co je dynamický a co statický strečink ? Děkuji.


Našel jsem na youtube 6 videí. Dohromady asi 50 minut, je to vše ?


http://thepiratebay.org/torrent/4098463/M2_-_Magnificent_Mobility_%5BDVDRip%5D

Bez prolémů valí, teď jsem to stahoval.
_________________
Šťasten ve svém šílenství hlupák objal Ďábla.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
U.B0B


PříspěvekZaslal: so leden 01, 2011 4:37 pm    Předmět: Re: Strečink před silovým tréninkem ? Odpovědět s citátem

Miraa6 napsal:
Já osobně vidím strečink jako žádoucí i před samotným cvičením nikoliv pouze při a po cvičení.


" Nikdy nezačínejte strečink bez zahřátí a prokrvení svalů. Stačí kratší rozcvička, pár dřepů, rozklusání, pár lehkých výskoků, krouživé pohyby pažemi ... prostě zahřátí svalů bez zátěže. "
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Miraa6


PříspěvekZaslal: so leden 01, 2011 7:24 pm    Předmět: Re: Strečink před silovým tréninkem ? Odpovědět s citátem

U.B0B napsal:
Miraa6 napsal:
Já osobně vidím strečink jako žádoucí i před samotným cvičením nikoliv pouze při a po cvičení.


" Nikdy nezačínejte strečink bez zahřátí a prokrvení svalů. Stačí kratší rozcvička, pár dřepů, rozklusání, pár lehkých výskoků, krouživé pohyby pažemi ... prostě zahřátí svalů bez zátěže. "


Ano tak samozrejme..ja nejprve davam min. 5minut stridavy intenzity na pase behacim.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
SimsonCZ


PříspěvekZaslal: po leden 10, 2011 5:15 am    Předmět: Re: Strečink před silovým tréninkem ? Odpovědět s citátem

Miraa6 napsal:

Ano tak samozrejme..ja nejprve davam min. 5minut stridavy intenzity na pase behacim.


Což tě na benchi nespasí :)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Miraa6


PříspěvekZaslal: po leden 10, 2011 5:24 pm    Předmět: Re: Strečink před silovým tréninkem ? Odpovědět s citátem

SimsonCZ napsal:
Miraa6 napsal:

Ano tak samozrejme..ja nejprve davam min. 5minut stridavy intenzity na pase behacim.


Což tě na benchi nespasí :)


Prave proto to resime :)...staticky strecink treba prave pred bench pry vede spis ke zraneni, cili volit dynamicky. Pouc nas :)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Strečink před silovým tréninkem ?
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: