Strength wars (česká odnož - swaglift)


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Strength wars (česká odnož - swaglift)  Úvodní stránka -> Soutěže -> Strength wars (česká odnož - swaglift)
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Dave1913


PříspěvekZaslal: čt leden 14, 2016 6:22 am    Předmět: Odpovědět s citátem

spekounP napsal:
Záleží na tom, v čem budou soutěžit.
Nevím jak je na tom teď silově Pavla, byla někde v Thajsku trénovat MMA, ale Tomáš Kejík není jen tak nějakej physique.
Je to původem vzpěrač, kterej si do fyziků odskočil kvůli zdravotním problémům. Osobně jsem ho viděl dělat OHS se 150kg.
Aktuální výkony na facebooku - bench 1x172kg, čelní dřep 5x160kg, silové přemístění a pushpress 140kg, prostě žádnej pumpičkář

Nejen fyzík a vzpěrač, ale vloni se zúčastnil mistrovství východních čech v silovým trojboji se solidním výsledkem (215-155-252,2 (zámek)=622,5). Navíc co jsem viděl v poslední době jeho formu, je solidně nastřelenej, tak by mohl Beranovi nejen konkurovat.
Jak píšete, hodně bude záležet na výběru cviků. Ale pokud vím, tak v Dojčlandu si každý závodník vybere jeden cvik a jeden je nějakej kompromis. A Pavla s Tomem ví, v čem je dokáží porazit :)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Magumi


PříspěvekZaslal: čt leden 14, 2016 7:06 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Tomáš teď nedávno dával video, na kterém benčoval 172 úzkým úchopem, přes dvě stě dřepne i ve spaní. :) Ale pořád váží o třicet kilo míň než Beran. ;)
_________________
Somewhere in China, a thirteen-year old virgin is warming up with my max.

http://forum.ronnie.cz/magumi-lean-strength-t28783.html
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
drlift_


PříspěvekZaslal: čt leden 14, 2016 7:25 am    Předmět: Odpovědět s citátem

CIZOPASNIK napsal:

Pokud to bude férové, zohlední diametrálně odlišnou tělesnou hmotnost a dají cviky ve vztahu k vlastní váze (třeba dřepy s 1,5násobkem váhy, přemístění a výraz s ekvivalentem tělesné váhy, shyby, kliky na bradlech a pod.), pak bych neváhal ani na vteřinu a vsadil bych si na Tomáše a Pavlu. Pokud dají stejné váhy bez ohledu na tělesnou hmotnost, moc objektivní to nebude.


To by moc spravedlivy nebylo. Telesne nasobky vzdy pomerne vyrazne nahravaji tem lehkym ... Resenim by byl Wilks nebo podobny koeficient.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Magumi


PříspěvekZaslal: čt leden 14, 2016 8:43 am    Předmět: Odpovědět s citátem

drlift_ napsal:
CIZOPASNIK napsal:

Pokud to bude férové, zohlední diametrálně odlišnou tělesnou hmotnost a dají cviky ve vztahu k vlastní váze (třeba dřepy s 1,5násobkem váhy, přemístění a výraz s ekvivalentem tělesné váhy, shyby, kliky na bradlech a pod.), pak bych neváhal ani na vteřinu a vsadil bych si na Tomáše a Pavlu. Pokud dají stejné váhy bez ohledu na tělesnou hmotnost, moc objektivní to nebude.


To by moc spravedlivy nebylo. Telesne nasobky vzdy pomerne vyrazne nahravaji tem lehkym ... Resenim by byl Wilks nebo podobny koeficient.


Wilks zase znevýhodňuje střední váhy. Pokud by to mělo být fér, musel bys to počítat alometricky, viz: http://www.strengtheory.com/whos-the-most-impressive-powerlifter/
_________________
Somewhere in China, a thirteen-year old virgin is warming up with my max.

http://forum.ronnie.cz/magumi-lean-strength-t28783.html
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
SnakeSoft


PříspěvekZaslal: pá únor 12, 2016 4:14 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

čau sory že obnovuju, ale nevíte kdy to bude teda?
_________________
Mít 6 pack při 50 kg je stejné jako když má tlustá holka velký kozy ... nepočítá se to
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
PavlisVacek


PříspěvekZaslal: pá březen 18, 2016 11:05 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Čau lidi, všiml jsem si že tady jedete naše Strength wars :) za což jsem rád. Jen jako autor Vám něco připíšu, 1. díl byla zkouška, museli jsme s něčím začít a ikdyž jsme třeba v průběhu natáčení viděli nedostatky (rozhodčí občas selhali) tak to prostě nějde za chodu řešit, nemůžeme stopnout kamery a říct hej počkej takhel ne, už se to prostě muselo dojet :) ale věřte že před natáčením byla pravidla jasně daná a všichni byly proškolení, v 2. epizodě na to budeme ještě důslednější s Jirkou.
Asi už víte že další souboj vyjde 11.4. kvůli zranění Pavly, jsme to museli posunout.
Další věc, nelze přepočítávat ani vést koeficienty, jestli sledujete originální války, nejsou to žádné vzpěračské nebo trojbojařské soutěže, kde by šlo o koeficienty a přepočty... jde o porovnání a souboj odlišných sportovců, jak tělesně tak i zaměření, jde o to, zjistit jestli jedni stačí druhým a ty rozdíly jsou právě potřeba ;)
Sledujte dál, bzdy snad velké překvapení a posun :) který bude totální mazec v české fitness komunitě :) však uvidíte doufám, mějte se pěkně, Pavlis aka Swaglift
_________________
Swaglift - motivace není nikdy dost !
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
AHOLA


PříspěvekZaslal: po duben 11, 2016 7:16 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak a je to tu, zatial nekomentujem, nech si to kazdy kto chce pozrie....


_________________
drlift_: Mne vyhovuje bejt zatuhlej.
g_dgrim: uzka, kratka a makka, proste napicu
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
podpako


PříspěvekZaslal: po duben 11, 2016 7:40 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Nejvíc mě vytáčí jak ten název ve videu říkají ''strenč'' wars. Příště si prosím tu výslovnost opravte
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
decarabas


PříspěvekZaslal: po duben 11, 2016 8:16 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ale jo, prečo nie, pozerať sa to dá a nemám vážnejšie výhrady.

Kulišácky team je sympatický a bodybuilderi sú zas riadne zvery.

Ale...

Keď to porovnám s poslednými nemeckými strength wars (to bol tiež poriadny boj a odporúčam checknúť), niečo tomu chýba. Neviem, či sú nejak brutálnejší, alebo majú inú atmosféru, ale niečo tam je holt inak Na druhú stranu, toto bolo len druhé (?) video, je sa kde zlepšovať.
_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
AHOLA


PříspěvekZaslal: po duben 11, 2016 8:34 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak teda spoil :



Tiez si myslim, ze sa bolo na co pozerat, trebars Pavlin zadok v tych leginach pri trhu jednoruc, ale je aj co vybrusit. Je to len druha epizoda, tak si myslim, ze to pojde este k lepsiemu.

Klucom je vzdy zlozenie sutaziacich a vyber disciplin. Bolo to vcelku vyrovnane, takze ok, akurat na mna to bolo prilis lahkoatleticke, ci co. Skratka az na poslednu disiplinu tym vsetci preleteli viac menej na rychlost. Lepsia drama byva, ked sutaziaci musia uprostred "serie" pauzovat na viac krat, lebo uz nemozu, je to potom aj viac suboj vole. Na druhu stranu nie je dobre, ked niekto uleti uz pri prvej discipline a zvysok je uz len povinna jayda, je jasne kto vyhral.

K. Kyptova mala teda ten hlas proklate nizko , celkovo to vsak nebolo zle, kulturisti boli prosto lepsi (vyssiu TH asi mali kompenzovat nizsie hmotnosti na viac opakovani a ta stojka na rukach, moc to asi nepomohlo....mozno by boli lepsie zhyby a mozno vobec, ktovie).
_________________
drlift_: Mne vyhovuje bejt zatuhlej.
g_dgrim: uzka, kratka a makka, proste napicu
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
deafslap


PříspěvekZaslal: po duben 11, 2016 8:38 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

pochopil jsem dobře, že chlap co váží 88 kg má na čince stejně jako chlap, co má 120kg? Protože jestli ano, tak vyhráli vzpěrači. Já různým koeficientům moc nefandím, ale pokud není váhová kategorie, je to nutnost, tohle nemá smysl... Teda pokud se nepletu a měli fakt stejné váhy. Platí i pro holky :)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
člověk


PříspěvekZaslal: po duben 11, 2016 8:41 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Určitě, němci mají ty videa propracovanější, a tím z toho vyřazuje taková "drsnější" atmosféra.
Navíc mi přijde, že váhy jsou nastavené moc nízko, protože to není ono, když odjedou celou disciplínu na jeden zátah. Když jsem například koukal na poslední video originálních Strength Wars na poslední disciplínu - 20x220kg na Mrtvý tah, tak mě až zamrazilo z toho, jak jsem viděl že to dojíždějí po jednom opakování, jeden borec poslední opáčko zatáhnul až na třetí pokus a druhému borci valí krev z nosu a během sérií chodí pro kyblík ...
Je to už docela brutální, ale ono to nemá být lehké.

Jinak ale potenciál tak určitě je, chce to vypilovat :o)
_________________
Můj log:
http://forum.ronnie.cz/clovek-log-t33609.html

Volná sestava:
http://www.youtube.com/watch?v=M9eTnVam068

18 let /// 180cm /// váha je parametr, který u mě nikdy nelze přesně určit :)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
AHOLA


PříspěvekZaslal: po duben 11, 2016 8:46 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

citace:
pochopil jsem dobře, že chlap co váží 88 kg má na čince stejně jako chlap, co má 120kg? Protože jestli ano, tak vyhráli vzpěrači.


Ved aj tak to bolo vyrovnane, aj co sa bencov aj drepov tyka. Ved nato je to mix disciplin, pri zhyboch byva vacsinou vyhoda nizsia TH, tu to boli kliky v stojke...
Navyse neviem ako je na tom Pavla silovo teraz oproti zenitu, ked trenuje na fighty, lieta do Thajska a pod.
Skoda ze Cizo je teraz zena v domacnosti ci co, keby bol vo forme, mohol by mat duel s Grznarom, to by bola atmoska :D
_________________
drlift_: Mne vyhovuje bejt zatuhlej.
g_dgrim: uzka, kratka a makka, proste napicu
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Turakam


PříspěvekZaslal: po duben 11, 2016 8:48 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

AHOLA napsal:
citace:
pochopil jsem dobře, že chlap co váží 88 kg má na čince stejně jako chlap, co má 120kg? Protože jestli ano, tak vyhráli vzpěrači.


Ved aj tak to bolo vyrovnane, aj co sa bencov aj drepov tyka. Ved nato je to mix disciplin, pri zhyboch byva vacsinou vyhoda nizsia TH, tu to boli kliky v stojke...
Navyse neviem ako je na tom Pavla silovo teraz oproti zenitu, ked trenuje na fighty, lieta do Thajska a pod.
Skoda ze Cizo je teraz zena v domacnosti ci co, keby bol vo forme, mohol by mat duel s Grznarom, to by bola atmoska :D


Cizo je pacifista, Grzno, no, ehm, po ránu nejde daleko hehe
_________________
"I guess he’s taking Hunt to Takedown City, where the pain is free and the hits are plenty."
On to Turakam nemyslí zle, občas jsou ty jeho poznámky na ránu, ale většinou jsou dost na místě. To je takový náš Dr. House
"Conor Bless"
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
CIZO


PříspěvekZaslal: po duben 11, 2016 8:56 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

AHOLA napsal:
Skoda ze Cizo je teraz zena v domacnosti ci co, keby bol vo forme, mohol by mat duel s Grznarom, to by bola atmoska :D

Když já neumím ani dřep s dopomocí, ani čtvrt-shyby a porazit ho ve strongman disciplínách by mě nějak nebavilo, protože mám rád výzvy
_________________
"Excuses will only get you so far in life, you know? You could make excuses for everything - this hurts, that hurts... but it'll only get you so far.
Won't really get you anywhere with me."

Derek Poundstone
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Strength wars (česká odnož - swaglift) Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: