Strie.... pár otázek


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... , 11, 12, 13  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Strie.... pár otázek  Úvodní stránka -> Ostatní - kulturistika -> Strie.... pár otázek
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Big Stone


PříspěvekZaslal: st leden 02, 2008 5:28 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Jako ja to proste me rostou tak rok vubec sem to neresil, zaclo me to trochu stvat po lete kdyz se objevily na rukach, s tim sem se nejak smiril ze sem vul kdyz sem pribral 25kg za rok, no a ted nepribiram a rozlejzaj se stejne
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Číča


PříspěvekZaslal: čt leden 03, 2008 12:01 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Big Stone napsal:
Jako ja to proste me rostou tak rok vubec sem to neresil, zaclo me to trochu stvat po lete kdyz se objevily na rukach, s tim sem se nejak smiril ze sem vul kdyz sem pribral 25kg za rok, no a ted nepribiram a rozlejzaj se stejne

jen potvrzuju :) je to sranda docela :D cvicim,sjem zvykly,ze pri treninku a dalsi den jsou cerveny. a pak sjem 14 dni nemocnej a cumim na predlokti a tam rejhy
_________________
Jsem zvíře,které pustili ze ZOO za dobré chování.
Log:
http://forum.ronnie.cz/post1122639.html#1122639
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Válec


PříspěvekZaslal: pá březen 14, 2008 11:23 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Big Stone napsal:
Jako ja to proste me rostou tak rok vubec sem to neresil, zaclo me to trochu stvat po lete kdyz se objevily na rukach, s tim sem se nejak smiril ze sem vul kdyz sem pribral 25kg za rok, no a ted nepribiram a rozlejzaj se stejne



no dopr****... začínaj se mi objevovat taky, takže hele je tady spousta příspěvků... zajímalo by mě jak se to teda minimalizuje když se to nedá úplně vyléčit: 1) opálení zabírá ? 2) mazat čim?
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Číča


PříspěvekZaslal: so březen 15, 2008 8:06 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Válec napsal:
Big Stone napsal:
Jako ja to proste me rostou tak rok vubec sem to neresil, zaclo me to trochu stvat po lete kdyz se objevily na rukach, s tim sem se nejak smiril ze sem vul kdyz sem pribral 25kg za rok, no a ted nepribiram a rozlejzaj se stejne



no dopr****... začínaj se mi objevovat taky, takže hele je tady spousta příspěvků... zajímalo by mě jak se to teda minimalizuje když se to nedá úplně vyléčit: 1) opálení zabírá ? 2) mazat čim?

Za par minuto to tu mas cely precteny....
_________________
Jsem zvíře,které pustili ze ZOO za dobré chování.
Log:
http://forum.ronnie.cz/post1122639.html#1122639
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Darion


PříspěvekZaslal: so březen 15, 2008 2:02 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

uff tak tohle je jedna z mala veci ktery me skoro netrapej:) jediny misto kde je mam je u pasu a tam jsou jen lehce a vybledly:D
_________________
"Sahni si na dickense, at poznas klasiku..." Jan Tomasik
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Bouchalec


PříspěvekZaslal: so prosinec 13, 2008 12:57 am    Předmět: Odpovědět s citátem

......


Naposledy upravil Bouchalec dne út červenec 09, 2013 12:47 am, celkově upraveno 1 krát
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
jari


PříspěvekZaslal: so prosinec 13, 2008 2:19 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak každopádně mazat mazat mazat, je vidět, že jsi na strije náchylný. Někdo je více někdo méně. To že stále nabíráš a kůže se ti natahuje a proto nemají strie šanci "zblednout" má svou logiku, proto mazat, zajdi do lékarny, dneska je na strije spousta přípravků, který používaj ženský v těhotenství. Já mám v podpaždí už asi 5 let a stále jsou načervenalý, naštěstí to nění tak vidět. Jediný možný vizuelní lék je solárko. Na nějaký A,B,C se vykašli, nebo ty se rozhoduješ, jestli přestat cvičit nebo pokračovat? Doufám že ne. Strije máš a už ti zůstasnou, můžeš ale bojovat proti případným dalším.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Bouchalec


PříspěvekZaslal: so prosinec 13, 2008 9:07 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

......


Naposledy upravil Bouchalec dne út červenec 09, 2013 12:47 am, celkově upraveno 1 krát
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
smetak


PříspěvekZaslal: so prosinec 13, 2008 10:50 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Bejt to z te lepsi stranky muzes rikat, ze ses porval s medvedem, kdyz si byl na houbach
_________________
[img:3613abfd0c]http://media.fukung.net/images/4301/4f10967de9cdmoustaches7xp5db1te.gif[/img:3613abfd0c]
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Bouchalec


PříspěvekZaslal: so prosinec 13, 2008 10:55 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

......


Naposledy upravil Bouchalec dne út červenec 09, 2013 12:46 am, celkově upraveno 1 krát
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Wygh


PříspěvekZaslal: ne prosinec 14, 2008 12:52 am    Předmět: Odpovědět s citátem

přesně tak , ne hele to sluníčko ej asi nejlepší, pokud nabíráš tak je to celkem jasný kor jeslti jsi na to víc nýchylný, vždy když jsme přibral do měsíce víc jak 5kg tak jsem se potrhal (podpaží, prsa/ramena, boky, biceps, při prvním objemu i prdel a třísla), pak jsem tam dal dietu, ale ne proto že bych byl jak vepř, ale sraly mě strie - většinou to zbledlo... nicméně je mam stále rudé na latech, ramenech a trochu na bocích, ae vzhledem k tomu, že pomaloučku nabírám (ano poučil jsem se:)), tak je to ještě v cajku. Někdy sem hodim fotku a to si potom pár lidí přestane stěžovat

edit: Jinak jako prevence nejspíš ty krémy, jak tu bylo řečeno. Osobně jsem je nezkoušel, takže nevim jak to funguje, či nefunguje
_________________
"Clean food is rocket fuel to the athletic body."

Jesse Marunde
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Bouchalec


PříspěvekZaslal: út prosinec 16, 2008 12:38 am    Předmět: Odpovědět s citátem

......


Naposledy upravil Bouchalec dne út červenec 09, 2013 12:46 am, celkově upraveno 1 krát
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Adno


PříspěvekZaslal: út prosinec 16, 2008 12:55 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Ja mam strie na ramenach (tam su asi najhorsie), prsiach, kridlach, spodnom chrbte (to z rastu do vysky), vnutornej stren bicepsov, zadok a dokonca aj lytka .

Ja som to pouzival aj ako ukazovatel dobreho treningoveho planu pamätam ako mi kamarat hovoril, ze by som sa mal viacej zamerat na objem hrudnika, tak som zvysil pocet serii, cvikov (dovtedy som siel skor silovo 3x3 len tlaky) a vysledok - strie aj na prsiach . No co, aspon viem, ze cvicim dobre .

Na niektorych miestach niesu velmi vidno, ale na ramenach je to este pomerne stale cervene, ale vidno, ze aj tam to pomaly bledne.

Viem, ked som prisiel z dovolenky od mora cierny ako uhlie, tak mi nebolo vidiet ani jednu striu. Len skoda, ze to je kratkodobe a chodit celorocne do solaria kvoli tomu sa mi teda nechce...
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Bouchalec


PříspěvekZaslal: út prosinec 16, 2008 4:38 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

......


Naposledy upravil Bouchalec dne út červenec 09, 2013 12:46 am, celkově upraveno 2 krát
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Bouchalec


PříspěvekZaslal: ne prosinec 21, 2008 12:37 am    Předmět: Odpovědět s citátem

........


Naposledy upravil Bouchalec dne čt červenec 25, 2013 11:23 pm, celkově upraveno 1 krát
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Strie.... pár otázek Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... , 11, 12, 13  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: