Strie.... pár otázek


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 11, 12, 13
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Strie.... pár otázek  Úvodní stránka -> Ostatní - kulturistika -> Strie.... pár otázek
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Iron.Pumping
(ban)


PříspěvekZaslal: po prosinec 22, 2008 8:11 pm    Předmět: Re: Strie.... pár otázek Odpovědět s citátem

OnanManiak napsal:
Dobrý den.

Vím že strie se tu řešili asi tisíckrát ale nedalo mi to a musím se zeptat :)

Když jsem se díval na tréninky (videa) různých extrémních bodybuilderů (Coleman,Cuttler ... Arnold ;) nikdy jsem si nevšimnul že by měli na sobě nějaké strie a to byli kamery dost blízko.

Při jejích extrémních vahách a tělesnému objemu se divím že se jim žádné nevytvořili..... je to tím že "používají" as a růstové hormony ?

Mě se totiž udělali strie,pamatuji si že jsem psat tady tak před dvěma lety a někdo mi napsal že to mám mazat a že to má každý.
No a dopadlo to tak že mám strie skoro všude.... biceps,předloktí,prsa,pod paží,záda,trošku na pravém ramenu a i "slzičkách" na kvadricepsu.

Bojím se zvyšovat váhy,bojím se totiž že můžou prasknout..... je to docela i reálné,vrchní kůže není moc hrubá.

Už při 110 kg na benchpressu citím takové divné pnutí... jako by to mělo prasknout.

1:Je možná aby strie praskly ??? i při extrémních vahách ?
2:Máte strie ??? omezují váš nějak ve sportu ?
3:Neodradilo vás to od dalšího budování své postavy ?
4:Nestydíte se za to ?


Díky moc za odpovědi.

A prosím.... Dont flame ;)

podle jmena uzivatele soudim,ze bude mit strie uplne nekde jinde nez vetsina znas
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Bouchalec


PříspěvekZaslal: pá prosinec 26, 2008 9:00 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

......


Naposledy upravil Bouchalec dne út červenec 09, 2013 12:46 am, celkově upraveno 1 krát
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
shooter


PříspěvekZaslal: čt leden 07, 2010 5:55 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

já mám strie na bicepsech a prsách tak v průměru 1cmx5cm...a mažu 2x denně marihuanovou mastičkou a pomáhá mi to...skoro za 14 dní máte strie vybledlé..GL
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
usd07


PříspěvekZaslal: čt leden 07, 2010 6:08 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

za 14 dni mi vyblednou i bez mazani
_________________
"Každý chce mít svaly, ale nikdo nechce zvedat proklatě těžké váhy."
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
Xaphan69


PříspěvekZaslal: pá únor 17, 2012 10:24 am    Předmět: Uvedomte si Odpovědět s citátem

abyste se neprasili, staci rozumny prijem sacharidu a bilkoviny na 2-2,5g/kg (ciste bilkoviny) kureci ma na 100g/20g bilkovin! Atd. Ze ti nejlepsi geneticti talenti naberou 8 kg ciste hmoty rocne. Tedy kdyz uz od mala vidite, ze mate 180cm/65 kg, ze asi podminky nesplnujete. Tak se nepraste. Jinak kdyz jsou tak jsou. :) Berte to ja ,,jizvy z valky", ktere oddeluji bezne lidi (neposilujici) od valecnych hrdinu (posilujici :)).

Pripadne jako prevence berte křemík (nežrat procesory!!! ) Pomaha pnuti kuže.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Smazaný uživatel (071)


PříspěvekZaslal: pá únor 17, 2012 10:33 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Lidi už drogy i snídají
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kubaz


PříspěvekZaslal: pá únor 17, 2012 10:35 am    Předmět: Odpovědět s citátem

ono byl ted nekde nejaky jaderny vybuch, nebo nejake abnormality ? to co se tu objevilo za uzivatele v poslednim cca tydnu.. to musi mit nejake opodstatneni
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Prasopes.


PříspěvekZaslal: pá únor 17, 2012 11:47 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Ja slyšel, že je ideální teda chodit nahej při úplňku venku, prý měsíční záře je velice prospěšná na strie, a co si o tom myslíte vy?

Dva roky starej topik, napsal si xaphane navic totalni hovadinu a jeste mas cislo v nicku ...
_________________
Bolest je jen psychická záležitost.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
Draper


PříspěvekZaslal: pá únor 17, 2012 11:52 am    Předmět: Odpovědět s citátem

kubaz napsal:
ono byl ted nekde nejaky jaderny vybuch, nebo nejake abnormality ? to co se tu objevilo za uzivatele v poslednim cca tydnu.. to musi mit nejake opodstatneni



Jj vcera jsem nad tim taky premyslel, co se to deje, protoze takova koncentrace ruznych druhu demenci a labilit tu snad jeste nikdy nebyla jako letos od zacatku roku. Jak uz jsem psal nedavno, opravdu by stalo za zvazeni zalozit tu sekci pomocna skola.
_________________
CIZOPASNIK: Drapere, ty nejsi divnej, ty jsi z jiny galaxie a mam podezreni, ze te odtamtud vyhnali, protoze jsi byl divnej i na meritka mimozemstanu
http://mismasfitness.cz/
Nejlepsi trenink na svete? HPM - hlavne poradne makat!! (hovnival)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Strie.... pár otázek Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 11, 12, 13
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: