STRONGMAN ŠTERNBERK(Olomouc,Morava)


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - STRONGMAN ŠTERNBERK(Olomouc,Morava)  Úvodní stránka -> Strongman -> STRONGMAN ŠTERNBERK(Olomouc,Morava)
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
honzik833


PříspěvekZaslal: út duben 03, 2012 9:06 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Ja myslim, ze nastavene to bude asi dobre. Pro me je vsecko az moc tezke, takze tim odpada ma ucast na zavodech Bych potreboval kategorii Strongman Amater kinder edition
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
deco


PříspěvekZaslal: út duben 03, 2012 9:29 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Honzík833
Jsem myslel že ta by byla pro nekoho jako jsem já :D
Ty máš aspon váhu a rozmery odpovídající,já jenom pupek.
Možná bych to mohl zkusit s holkama.......
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
nEcro


PříspěvekZaslal: út duben 03, 2012 9:38 am    Předmět: Odpovědět s citátem

tos to bude zajimave :-D
_________________
BP 165 l DL 300 l SQ 240 l RAW
BP 180 l DL 300 l SQ ??? l EQ
195cm/126kg 21let
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
honzik833


PříspěvekZaslal: út duben 03, 2012 9:52 am    Předmět: Odpovědět s citátem

deco napsal:
Honzík833
Jsem myslel že ta by byla pro nekoho jako jsem já :D
Ty máš aspon váhu a rozmery odpovídající,já jenom pupek.
Možná bych to mohl zkusit s holkama.......


No to je napad. tez bych to mohl zkusit mezi holkama. No rozmery na to nemam. ja jsem spise drobnejsi, dle meho nazoru.

nEcro napsal:
tos to bude zajimave :-D
Pojedes vyhrat?
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
mirous


PříspěvekZaslal: út duben 03, 2012 9:52 am    Předmět: Odpovědět s citátem

honzik833 napsal:
Ja myslim, ze nastavene to bude asi dobre. Pro me je vsecko az moc tezke, takze tim odpada ma ucast na zavodech Bych potreboval kategorii Strongman Amater kinder edition


Souhlasím,až bude Strongman kinder edition tak bych se taky přihlásil.Aspoň jako uklízeč
Takový váhy co oni zvedaji už asi nikdy zvedat nebudu tak proto alespoň pořádání soutěže.Holt líbí se mi to a rád pomůžu v propagaci tohoto sportu.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
MartinM


PříspěvekZaslal: čt duben 05, 2012 4:16 pm    Předmět: je tu oficiální plakát závodů Odpovědět s citátem

Tak a konečně je tu oficiální plakát závodů
NEVÁHEJTE A ZŮČASTNETE SE JAKO DIVÁCI A NEBO ZÁVODNÍCI-POSÍLEJTE PŘIHLÁŠKY NA STRONGMANSTERNBERK@SEZNAM.CZ
PODPOŘÍTE STRONGMAN SPORT NA MORAVĚ
_________________
STRONGMAN ŠTERNBERK
"nikdy si nenech ukrást svůj sen"
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
MartinM


PříspěvekZaslal: st duben 18, 2012 8:19 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Už jen necelých 8 týdnů a je tu první pohárovka na Moravě.
Neváhejte přijet a příjemně si užít strongman atmosféru.Kdo se chce zůčastnit,ať neváhá a pošle kontaktní mail,budeme se na vás těšit.Ceny jsou připraveny (finance a doplňky fy AMIX).
_________________
STRONGMAN ŠTERNBERK
"nikdy si nenech ukrást svůj sen"
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
honzik833


PříspěvekZaslal: st duben 18, 2012 5:25 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

no jak tak koukam na di discipliny tak mozna krom 2 bych si veril, ze bych s tim mohl uspesne zapasit aspon pro jedno opakovani. Jsem zvedavy kdo to vyhraje. Bude to jiste zajimavy zavod.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
No_pain


PříspěvekZaslal: čt duben 19, 2012 8:36 am    Předmět: Odpovědět s citátem

honzik833 napsal:
no jak tak koukam na di discipliny tak mozna krom 2 bych si veril, ze bych s tim mohl uspesne zapasit aspon pro jedno opakovani. Jsem zvedavy kdo to vyhraje. Bude to jiste zajimavy zavod.


tak nemel a jdi do toho :) mít na to nebudeš dokud to nevyzkoušíš! :)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
honzik833


PříspěvekZaslal: čt duben 19, 2012 8:43 am    Předmět: Odpovědět s citátem

No_pain napsal:
honzik833 napsal:
no jak tak koukam na di discipliny tak mozna krom 2 bych si veril, ze bych s tim mohl uspesne zapasit aspon pro jedno opakovani. Jsem zvedavy kdo to vyhraje. Bude to jiste zajimavy zavod.


tak nemel a jdi do toho :) mít na to nebudeš dokud to nevyzkoušíš! :)


Tak vim co zvedam a co jsem zousel a proto vim, ze neco proste nedam dokud nebudu mit natrenovane :-) Nejsem jak nekteri co jsou pohar amateru vyhrat
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
No_pain


PříspěvekZaslal: čt duben 19, 2012 8:56 am    Předmět: Odpovědět s citátem

honzik833 napsal:
No_pain napsal:
honzik833 napsal:
no jak tak koukam na di discipliny tak mozna krom 2 bych si veril, ze bych s tim mohl uspesne zapasit aspon pro jedno opakovani. Jsem zvedavy kdo to vyhraje. Bude to jiste zajimavy zavod.


tak nemel a jdi do toho :) mít na to nebudeš dokud to nevyzkoušíš! :)


Tak vim co zvedam a co jsem zousel a proto vim, ze neco proste nedam dokud nebudu mit natrenovane :-) Nejsem jak nekteri co jsou pohar amateru vyhrat


Nejde o vítězství, máš to blízko, když nějakou disciplínu nedokončíš tak se svět nezboří, přidej se a rozšiřuj tento správný sport pro chlapy!!!A neříkej že nejsi chlap!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
honzik833


PříspěvekZaslal: čt duben 19, 2012 9:39 am    Předmět: Odpovědět s citátem

No_pain napsal:

Nejde o vítězství, máš to blízko, když nějakou disciplínu nedokončíš tak se svět nezboří, přidej se a rozšiřuj tento správný sport pro chlapy!!!A neříkej že nejsi chlap!


Jak nejde o vitezstvi :-) jak nejdes pro prvni cenu tak co uz No delam si srandu. Ja jsem dost velky strelec na to, abych si ty souteze zkusil, ale preci jen po asi dvakrat trenink disciplin se necitim na to, ze bych si s tim nejak poradil. Ja jsem si stejne rikal, ze pojedu az pristi rok a to rozsirim rady strongmenu o svou malou malickost ale budu to letos peclive sledovat
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
mirous


PříspěvekZaslal: pá červen 08, 2012 11:50 am    Předmět: JIŽ ZÍTRA!!! Odpovědět s citátem

Všichni jste zváni!

nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
mirous


PříspěvekZaslal: ne červen 10, 2012 8:58 pm    Předmět: Vítězem II.kola ČPS ve Šternberku je Pavel Zadražil! Odpovědět s citátem

Na závodech Strongman Šternberk 2012 se vítězem stal:Pavel ,,Zadra,,Zadražil!

1.Pavel Zadražil
2.Michal Tichý
3.Honza Pluháček
4.Zdeněk Chuchel
5.Jan Šleis
6.Jiří Vytiska
7.Adam Derner
8.Jiří DejmaL
9.Denis Šindel
10.Honza Vojtěchovský
11.David Oberlander
12.Svatopluk Vobejda
13.JosefPeška
14.Jiří Janda
15.Michal Slivoň

Velké díky patří všem zúčastněným,bez vyjímky!

nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
mirous


PříspěvekZaslal: po červen 11, 2012 9:28 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

STRONGMAN ŠTERNBERK 2012 v MF Dnes





nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - STRONGMAN ŠTERNBERK(Olomouc,Morava) Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: