STRONGMAN ŠTERNBERK(Olomouc,Morava)


Jdi na stránku 1, 2, 3, 4, 5  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - STRONGMAN ŠTERNBERK(Olomouc,Morava)  Úvodní stránka -> Strongman -> STRONGMAN ŠTERNBERK(Olomouc,Morava)
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
MartinM


PříspěvekZaslal: so březen 17, 2012 8:42 pm    Předmět: STRONGMAN ŠTERNBERK(Olomouc,Morava) Odpovědět s citátem

Rozhodli jsme se založit tento log pro podporu strongman sportu na Moravě,ale samozřejmě nejen zde,ale pro všechny fanoušky.
Pojďme rozšířit základnu strongman fanoušků,zavodníků,i organizátorů na Moravě.
Vždyť je o čem diskutovat,ne?
Ahoj Martin
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
nEcro


PříspěvekZaslal: ne březen 18, 2012 2:24 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

bylo by podreba, vsechny zavody jsou na druhem konci republiky pro moravaky.
_________________
BP 165 l DL 300 l SQ 240 l RAW
BP 180 l DL 300 l SQ ??? l EQ
195cm/126kg 21let
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
honzik833


PříspěvekZaslal: ne březen 18, 2012 5:35 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Pravda pravda hoji. Ale mozna by to chtelo domlouvat s tim kdo ma na starosti proadani zavodu strongmanu, pokud to ma nekdo pod palcem cele a neorganizuje to kazdy zvlast :-)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
MartinM


PříspěvekZaslal: ne březen 18, 2012 9:24 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Jo,jo,co se týká závodů na Moravě,zatím zde nebyla ani jedna oficiální pro zápočet bodů do poháru-jakéhokoli.
Ale nebojte už se jeden závod chystá.
No a co se týká organizací závodů,je to tak,že se musí ozvat individuální zájemci a pak to nahlásit pod pohárovku,ale vše je na něm-prachy,organizace....,ale jde to. [/video]
_________________
STRONGMAN ŠTERNBERK
"nikdy si nenech ukrást svůj sen"
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
mirous


PříspěvekZaslal: ne březen 18, 2012 10:18 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Morava letos Strongmany PŘIVÍTÁ!!!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
MartinM


PříspěvekZaslal: po březen 19, 2012 9:47 am    Předmět: nářadí Odpovědět s citátem

Co se týká vybavení, máme základní nářadí na disciplíny:pneu cca 300kg2x,420kg1x,
kufry v základu 95kg s rozšířením až na 140kg,
Axle-osa 50mm s váhou 120kg a postupně přibyde další.
Kdyby byl zájem 1x300kg pneu dáme za odvoz.
Posléze sem dám i foto.
_________________
STRONGMAN ŠTERNBERK
"nikdy si nenech ukrást svůj sen"
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
mirous


PříspěvekZaslal: po březen 19, 2012 2:20 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

A ve výrobě je i cca 63kg jednoručka pevná s osou 60mm.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
honzik833


PříspěvekZaslal: po březen 19, 2012 5:50 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

mirous a MartinM koukam asi na tom spolupracujete navzajem ze?:-)

Jeden typ zkuste si posefovat i vyrobu kontrukce na Super Yoke Prevazne na americky soutezich jsou videt pekne kontrukce, kdy dle meho laickeho pohledu je to par jeklu povarenych a jedna trubka pres zada ;-) a kdybyste nevedeli coby, Log Lif to take jisti

kazdopadne preji hodne stesti.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
mirous


PříspěvekZaslal: po březen 19, 2012 7:19 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

honzik833 napsal:
mirous a MartinM koukam asi na tom spolupracujete navzajem ze?:-)

Jeden typ zkuste si posefovat i vyrobu kontrukce na Super Yoke Prevazne na americky soutezich jsou videt pekne kontrukce, kdy dle meho laickeho pohledu je to par jeklu povarenych a jedna trubka pres zada ;-) a kdybyste nevedeli coby, Log Lif to take jisti

kazdopadne preji hodne stesti.


Díky!Jo,jo, děláme na tom spolu.Jsme bráchové.
Ten Yoke taky časem pořešíme,ale zatím to asi necháme tak.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
MartinM


PříspěvekZaslal: po březen 19, 2012 9:09 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

všechno bude...telefon až do maštale :)
_________________
STRONGMAN ŠTERNBERK
"nikdy si nenech ukrást svůj sen"
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
MartinM


PříspěvekZaslal: út březen 20, 2012 10:13 pm    Předmět: 1.ročník STRONGMAN ŠTERNBERK-pozvánka!!! Odpovědět s citátem

již brzy sem dám pozvánku na historicky první závody českého poháru na Moravě -.ročník STRONGMAN ŠTERNBERK,viz kalendář.
_________________
STRONGMAN ŠTERNBERK
"nikdy si nenech ukrást svůj sen"
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
MM-1


PříspěvekZaslal: út březen 20, 2012 11:25 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Chlapy vy jste z Mladejovic? Ja jsem ze Sternberka , dlouho jsem hledal v okoli nekoho kdo ma vybaveni na strongmany bylo by mozny si to vyzkouset az budete trenovat?
_________________
To seš ty petera??? Neee to nejsem já...
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
MartinM


PříspěvekZaslal: st březen 21, 2012 8:53 am    Předmět: Odpovědět s citátem

MM-1 napsal:
Chlapy vy jste z Mladejovic? Ja jsem ze Sternberka , dlouho jsem hledal v okoli nekoho kdo ma vybaveni na strongmany bylo by mozny si to vyzkouset az budete trenovat?


myslím si,že by to neměl být problém.Můžem si třeba napsat,nebo zavolat a potkat se třeba ve Šternberku a domluvit se.
_________________
STRONGMAN ŠTERNBERK
"nikdy si nenech ukrást svůj sen"
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
MM-1


PříspěvekZaslal: st březen 21, 2012 7:10 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

MartinM napsal:
MM-1 napsal:
Chlapy vy jste z Mladejovic? Ja jsem ze Sternberka , dlouho jsem hledal v okoli nekoho kdo ma vybaveni na strongmany bylo by mozny si to vyzkouset az budete trenovat?


myslím si,že by to neměl být problém.Můžem si třeba napsat,nebo zavolat a potkat se třeba ve Šternberku a domluvit se.


Ok poslal jsem ti soukromou zpravu.
_________________
To seš ty petera??? Neee to nejsem já...
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
MartinM


PříspěvekZaslal: čt březen 22, 2012 9:40 pm    Předmět: Předběžná pozvánka Odpovědět s citátem

Pozvánka na historicky první závody ve strongman sportu na Moravě spadající do ČPS.
_________________
STRONGMAN ŠTERNBERK
"nikdy si nenech ukrást svůj sen"
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - STRONGMAN ŠTERNBERK(Olomouc,Morava) Jdi na stránku 1, 2, 3, 4, 5  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: