Strongman trénink Brno a okolí



 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Strongman  trénink Brno a okolí  Úvodní stránka -> Strongman -> Strongman trénink Brno a okolí
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
marek99


PříspěvekZaslal: čt srpen 09, 2012 1:24 pm    Předmět: Strongman trénink Brno a okolí Odpovědět s citátem

Zdravím,

Zajímalo by mě jestli v Brně nebo širším okolí je někdo takovej kdo má nářadí na trénink strongman disciplín a byl by ochotný mě k tomu pustit . Chtěl bych zkusit závody, ale potřeboval bych si to prvně aspon zlehka vošahat .Něco se dá zkusit i v gymu, ale když tam není nikdo kdo by řekl jak na techniku tak je to špatný navíc na mě čuměj jak na blázna
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Miroslav Brabenec


PříspěvekZaslal: ne srpen 12, 2012 5:40 pm    Předmět: Re: Strongman trénink Brno a okolí Odpovědět s citátem

marek99 napsal:
Zdravím,

Zajímalo by mě jestli v Brně nebo širším okolí je někdo takovej kdo má nářadí na trénink strongman disciplín a byl by ochotný mě k tomu pustit . Chtěl bych zkusit závody, ale potřeboval bych si to prvně aspon zlehka vošahat .Něco se dá zkusit i v gymu, ale když tam není nikdo kdo by řekl jak na techniku tak je to špatný navíc na mě čuměj jak na blázna


Ahoj,

mohu nabídnout něco u sebe v Jihlavě. Kromě toho jsem se rozhodl trochu s tímto problémem pohnout - viz http://ceskystrongman.cz
.

Mirek
_________________
Práce všeho druhu.
www.ceskystrongman.cz
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
Smile04


PříspěvekZaslal: pá srpen 24, 2012 7:37 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu AOL Instant Messenger Yahoo Messenger MSN Messenger
marek99


PříspěvekZaslal: ne září 02, 2012 8:12 pm    Předmět: supr Odpovědět s citátem

Díky moc,
že se někdo ozval...zkontaktuju Vás emailem.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Strongman  trénink Brno a okolí
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: