Study - cvičení pro sílu a zdraví


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4 ... 15, 16, 17  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Study - cvičení pro sílu a zdraví  Úvodní stránka -> Osobní tréninkové logy -> Study - cvičení pro sílu a zdraví
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Study


PříspěvekZaslal: pá březen 25, 2011 8:42 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

No nevím, já když netrénuji celé tělo a další trénink mám až 2 den po tréninku, tak z toho nemám moc dobrý pocit, protože jsem neodcvičil celé tělo. Co třeba kdybych místo té neděle dát volno a v pondělí dát lehce fullbody, high reps/ low weight a ve středu naopak? A opakování na krev mám asi úplně vynechat co?
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Study


PříspěvekZaslal: pá březen 25, 2011 8:45 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Politolog: Myslel jsem, že když jedu mrtvý tah, což je silový cvik, tak mám jet spíše méně opakování a více sérií
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Reiben


PříspěvekZaslal: pá březen 25, 2011 8:46 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

tak by to šlo, .. ale opakování na krev je ti úplně k ničemu, tím nezesílíš.. Když jsem já chodil do posilky, tak jsem denně viděl kluky, co se tam pokaždé takhle vyřídili u benče a po půl roce žádný výsledky.
_________________
"Neaktivně žít, znamená pasivně umírat."
„Můžeš mít buď výsledky nebo výmluvy. Nemůžeš mít obojí.“ - Arnold Schwarzenegger
„Jdi statečně dopředu, protože každá zkušenost je lekce.“ - Bruce Lee
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Politolog


PříspěvekZaslal: pá březen 25, 2011 8:52 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Study napsal:
Politolog: Myslel jsem, že když jedu mrtvý tah, což je silový cvik, tak mám jet spíše méně opakování a více sérií

Tak třeba 5x3 nebo 5x5 je OK, ale víc bych to už nehrotil. Ono to samožřejmě můžeš jet jakýmkoliv stylem, ale pokud chceš nabrat svaly a sílu, tak k tomu těm svalům musíš dát možnost a ne je přetěžovat. Rovnice čím víc cvičím, tím víc naberu a zesílím absolutně neplatí, všeho s mírou...
_________________
Nebudeme se pouštět do žádných větších akcí...
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Study


PříspěvekZaslal: pá březen 25, 2011 9:39 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ok, od dneška teda končím Beara a začínám ten program co jsem psal. A to s tím, že nebudu cvičit žádné vícekloubové cviky na krev
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Study


PříspěvekZaslal: so březen 26, 2011 7:58 am    Předmět: Odpovědět s citátem

26.3. Trénink

Dnes by mě měly čekat dřepy, jenže mě dost bolí záda ze včerejška a to fakt nevím z čeho. Nejspíše z tělocviku

Předkopy:
12x25
3x12x30

Dřepy:

12x20
12x30 - warm up

10x40
10x40
8x40
8x40
8x40

- dřepy jedu vždy hluboké
- celkem pohoda dnes

Legpress:
4x15x140kg

- tenhle cvik mě fakt nebaví a od té chřipky stále slabé

- pak jsem zkoušel mrtvý tah s napnutýma nohama, jenže bylo to jakési divné, tak jsem se na to vysr... příště zkusím rumunský na hamstringy nebo si musím najít nějaké video

Výpony na multipressu:
15x70
15x70
12x70
12x70
10x70

a pak následovaly nějaké cviky na břicho

- tenhle cvik taky nemám rád, ale bohužel nic jiného se u nás v posilce cvičit na lýtka nedá

- dnešní trénink nebyl nejhorší a z těch dřepů mám radost, protože se síla nevytratila
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Study


PříspěvekZaslal: ne březen 27, 2011 11:12 am    Předmět: Odpovědět s citátem

27.3. Regenerace

Dnes mě akorát trochu bolí nohy, ale né moc, bolely i víc. :)

Jinak jsem si ustanovil současné cíle:

1) Do tří měsíců přibrat na 70kg a pak nasadit lehčí dietku a aerobku po tréninku, abych to na léto trochu rýsnul a dostal se do formy. Po pátečním fotbálku ve škole jsem zjistil, že má kondička je fakt katastrofální, protože jsem to vůbec neuběhal. Navíc mě inspiroval Frozzův log :)

2) Nabrat nějakou sílu:

Dřep: 12x50kg
MT: 5x90kg
Bench press: 5x40kg

3)Naučit se nové cviky a zařadit je do tréninku:
Push press, čelní dřep, power clean, mrtvý tah s napnutýma nohama
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Frozz.


PříspěvekZaslal: ne březen 27, 2011 11:30 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Díky chlape, makej makej

edit:
3)Naučit se nové cviky a zařadit je do tréninku:
Push press, čelní dřep, power clean, mrtvý tah s napnutýma nohama

pushpress: podobné jako millitary press, jen jdeš od spoda, od nohou, je to víc dynamický, šířku úchopu bych dal o něco větší než máš ramena.

čelní dřep: s tím taky začínám, ale moc mě to baví. Hlavní je si správně činku položit, až ke krku, a hlavně být furt vzpřímenej, jinak předpadneš, případně nedřepneš až dolu. Je to dost těžký na techniku, ale dá se to zvládnout, zezačátku to zkoušej jen s osou.

MT s napnutýma nohama: to je rumunský MT, pěkně jdou z toho cítit hamstringy

Powerclean: to se podívej na videa na youtube, hlavní je provádět pohyb výbušně a od špiček, ramena vytáhnout nahoru a pak se dostat rychle pod činku. Zezačátku bych to být tebou trénoval maximálně s 30kg, hlavní je technika.
_________________
"For me life is continuously being hungry. The meaning of life is not simply to exist, to survive, but to move ahead, to go up, to achieve, to conquer."
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Study


PříspěvekZaslal: ne březen 27, 2011 11:43 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Díky za rady a podporu

Push press jsem zkoušel jen tak včera a šlo to.

Čelní dřep jsem zkoušel jen tak letmo nedávno s osou a mám z toho fakt strach, protože u mě to nemá na čem držet

Mrtvý tah s napnutýma nohama - rumunský jsem včera taky zkoušel a dělal jsem to blbě... chci to obzvláště pro dobro hamstringů, protože u nás v posilce na hamstringy nic není

Power clean bude makačka, ale tu techniku se snad nějak naučím :)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Study


PříspěvekZaslal: po březen 28, 2011 5:43 am    Předmět: Odpovědět s citátem

28.3. Trénink

Dnes jsem nemohl spat, tak jsem párkrát večer zašel navštívit ledničku, ale nevzal jsem si nic hříšného Může za to především ten zk*rv... letní čas. K tomu mě pořád bolí svaly v místě kde se setkává hýždový sval a hamstringy - tady mě to bolí po každém dřepování

Trénink bych dnes viděl asi na power clean, který se chci naučit. Čelní dřep - snad to výjde, přítahy v předklonu a tlaky na šikmé lavici, upažování v předklonu a možná nějaký ten cvik na biceps a triceps - ale nevím jestli si mám piplat s těmito svaly. Uvidíme co ještě řeknou nohy do odpoledne.

K dnešnímu tréninku ... jako začátek jsem zkoušel power cleany s 20kg, celkem do šlo, ale technika se musí zlepšit, pak jsem odjel tlaky na šikmé, ale pak co jsem zkusil se jaksi kurvilo, síla vůbec nebyla, chut do tréninku nulová, prostě dnes nejhorší jaký jsem kdy zažil trénink. Nebudu tu ani říkat co jsem se snažil odjet a co jsem odjel, to je škoda slov. Zřejmě jsem přetrénovaný a asi si dám pauzu.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Study


PříspěvekZaslal: st březen 30, 2011 5:55 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

29.3. Regenerace

- dnes bolela záda a jinak jsme hráli akorát fotbálek ve škole, takže nějaká ta aerobka byla
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Study


PříspěvekZaslal: st březen 30, 2011 6:01 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

30.3. Volno

- dnes jsem nechal tělo odpočinou, akorát jsem si musel jet něco zařídit, tak jsem se projel na kole a jak jsem jel kolem posilky, tak jsem si tam skočil pokecat za kámošem, kterýmu sem pomohl při jednom cviku a nedalo mi to a odjel jsem si pár těžkých seríí na bicák

- zítra snížím bílkoviny at si tělo odpočine, pořád ho akorát zatěžuji hromadou bílkovin

1) špatná zpráva: Zřejmě mám už starý parmazán, tak nevím co si budu na ty těstoviny dávat

Váha ráno po probuzení 29.3. - 66,5kg - už jen 3,5kg a mám 70kg
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
MiKra


PříspěvekZaslal: st březen 30, 2011 6:06 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Připomínáš mi mě.. dostal jsem se nad 60kg a byl jsem šťastný jak blecha, pak jsem chtěl 65kg,70kg a pak to šlo pořád nahoru a nebere to konce..
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Study


PříspěvekZaslal: st březen 30, 2011 6:15 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

No snad to pořád nahoru půjde Když vidím některé kluky co chodí se mnou do posilky a cvičí už přes 4 roky, tak na tom nejsem tak špatně, protože třeba na bench dají o 40kg více, na ramena o 20kg atd... prostě já doufám, že budu za ty 4 roky poctivého cvičení a stravy někde jinde, než jsou oni ted...

BTW: Jak dlouho už cvičíš?
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
MiKra


PříspěvekZaslal: st březen 30, 2011 6:20 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

No posiloval jsem cca rok nebo rok a půl, už nevím..dostal jsem se na 75kg a pak jsem měl 7 měsíců pauzu a začal jsem teďka na 68kg a za tři necelý měsíce mám po ránu 78kg .. Všecko půjde, ale chce to čas no..Hlavně ten jídelníček, ale to psát nemusím..
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Study - cvičení pro sílu a zdraví Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4 ... 15, 16, 17  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: