šunka


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - šunka  Úvodní stránka -> Kuchařka -> šunka
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
elnino


PříspěvekZaslal: ne srpen 21, 2011 7:19 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

schwarzwaldska sunka the best !
_________________
Fanaticzny styl życie
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
petr616


PříspěvekZaslal: ne srpen 21, 2011 7:21 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ja sem myslel tady ten : http://mprofi.eu/?p=productsMore&iProduct=262&sName=Sunkovar-Forma-na-sunku--nerez

Nema nekdo zksuenost stim levnejsim, jestli to ma cenu vubec kupovat ?
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
madball


PříspěvekZaslal: ne srpen 21, 2011 7:27 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Vzhledem k tomu, že někdo to dělá jen v zavařovačce, která je shora zatížená, tak si myslím, že by to mělo být v pohodě. Až koupím a udělám, tak klidně poreferuju, ale časově na mě nespolíhej, může to být klidně za rok.
_________________
Non-functional hypertrophy (sarcoplasmic hypertrophy) doesn’t lead to an improvement in the capacity to produce force, but it does lead to added body weight (thus you have to carry more weight without having more strength).
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
hovnival
(ban)


PříspěvekZaslal: ne srpen 21, 2011 7:33 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

myslim, ze kazdej konzument sunky by se hodne divil s ceho to je vyrobene a pak uz by si to asi nekoupil... Nekdo tu psal 80% masa ? Tak mozna 8% hahaha
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kid


PříspěvekZaslal: ne srpen 21, 2011 7:36 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Deadlift napsal:
protože tam není ta voda Nevím, proč by dětská šunka neměla být vhodná pro dospělé.

Kupuji jednu šunku a přizpůsobuji se dětem.

Jinak ...drahá. Kupuji to na Slovensku a tady stojí šunka plus mínus euro / 100 g a je fuk, že to je šunka co u nás stojí 13 Kč / 100 g nebo Zimbo co u nás stojí 30..tj. raději pak koupím Zimbo.


Tak velkej a takový idealista

http://ekonomika.idnes.cz/specialni-priloha.aspx?y=test/test-dnes-uzeniny.htm

Hlavně se podívej na dětský šunky.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
madball


PříspěvekZaslal: ne srpen 21, 2011 7:41 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

kid napsal:
Deadlift napsal:
protože tam není ta voda Nevím, proč by dětská šunka neměla být vhodná pro dospělé.

Kupuji jednu šunku a přizpůsobuji se dětem.

Jinak ...drahá. Kupuji to na Slovensku a tady stojí šunka plus mínus euro / 100 g a je fuk, že to je šunka co u nás stojí 13 Kč / 100 g nebo Zimbo co u nás stojí 30..tj. raději pak koupím Zimbo.


Tak velkej a takový idealista

http://ekonomika.idnes.cz/specialni-priloha.aspx?y=test/test-dnes-uzeniny.htm

Hlavně se podívej na dětský šunky.


Gutfried Junior nevypadá zle, ale není nejlevnější.
_________________
Non-functional hypertrophy (sarcoplasmic hypertrophy) doesn’t lead to an improvement in the capacity to produce force, but it does lead to added body weight (thus you have to carry more weight without having more strength).
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Draper


PříspěvekZaslal: ne srpen 21, 2011 8:44 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Neco takoveho jsem dlouho hledal.... Nektere z nich obcas kupuji a dopadly celkem dobre. Zajimalo by me, co ta moje, kterou kupuji prevazne. Na obalu uvadi 96% kurecich prsou, coz mne pripada hodne, ale zase ze 25 kc /10 dkg by to kvalita byt mohla.
_________________
CIZOPASNIK: Drapere, ty nejsi divnej, ty jsi z jiny galaxie a mam podezreni, ze te odtamtud vyhnali, protoze jsi byl divnej i na meritka mimozemstanu
http://mismasfitness.cz/
Nejlepsi trenink na svete? HPM - hlavne poradne makat!! (hovnival)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Deadlift
Moderátor


PříspěvekZaslal: ne srpen 21, 2011 9:02 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

kid napsal:
Deadlift napsal:
protože tam není ta voda Nevím, proč by dětská šunka neměla být vhodná pro dospělé.

Kupuji jednu šunku a přizpůsobuji se dětem.

Jinak ...drahá. Kupuji to na Slovensku a tady stojí šunka plus mínus euro / 100 g a je fuk, že to je šunka co u nás stojí 13 Kč / 100 g nebo Zimbo co u nás stojí 30..tj. raději pak koupím Zimbo.


Tak velkej a takový idealista

http://ekonomika.idnes.cz/specialni-priloha.aspx?y=test/test-dnes-uzeniny.htm

Hlavně se podívej na dětský šunky.


Neznám ani jednu z těch šunek:o))))
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Draper


PříspěvekZaslal: ne srpen 21, 2011 9:16 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Obcas kupuji tu druhou (aktiv) a treti (schneider fitness ale kureci ne veprovou), zajimalo by me, co je spatneho na te vlaknine nebo jak to mam chapat?
_________________
CIZOPASNIK: Drapere, ty nejsi divnej, ty jsi z jiny galaxie a mam podezreni, ze te odtamtud vyhnali, protoze jsi byl divnej i na meritka mimozemstanu
http://mismasfitness.cz/
Nejlepsi trenink na svete? HPM - hlavne poradne makat!! (hovnival)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Frozz.


PříspěvekZaslal: ne srpen 21, 2011 9:22 pm    Předmět: Re: šunka Odpovědět s citátem

madmatt37 napsal:
na co koukáte při výběru šunky?

která šunka je nejkvalitnější?
a která je naopak jen mouka?


Podle mě tu většinou platí, čím dražší, tím lepší. Já kupuju zásadně 85%+ obsahu masa, většinou nějaké ty dětské nejsou špatné, když jsou peníze tak 94% masa - ale to jsou většinou německé, a taky cena okolo 35-45Kč za ten balíček.
_________________
"For me life is continuously being hungry. The meaning of life is not simply to exist, to survive, but to move ahead, to go up, to achieve, to conquer."


Naposledy upravil Frozz. dne ne srpen 21, 2011 9:23 pm, celkově upraveno 1 krát
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Deadlift
Moderátor


PříspěvekZaslal: ne srpen 21, 2011 9:22 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

nic...jen šunka nejvyšší kvality nemůže obsahovat vlákninu...byť by jinak splnila všechny parametry. I kdybys do šunky nejvyšší kvality přidal jen trochu vlákniny...už se tak jmenovat nemůže.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Deadlift
Moderátor


PříspěvekZaslal: ne srpen 21, 2011 9:24 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Když už šunku tu na Slovensku kupuji, tak Zimbo vařenou šunku s 95 % masa.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kid


PříspěvekZaslal: ne srpen 21, 2011 9:28 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Na šunkách mi vadí, že to povětšině má se šunkou společný jen název. To co se prodává je něco jako salám a to ještě kdoví jestli.

V šunce má být maso, možná nějaký ten cukr (přidává se do láku, v kterém se to maceruje asi i kvůli tomu, že zdůrazňuje růžovou barvu), nějaká sůl a nic moc extra navíc.

Vláknina tam nemá co pohledávat, to je ojeb na zákazníka stejně jako křehčená prsa.

Ad dětské šunky - Tenhle název neošetřuje žádná norma, takže to lze napsat na cokoli. Většinou se takové výrobky kvalitou téměř neliší od jiných výrobků.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
madmatt37


PříspěvekZaslal: ne srpen 21, 2011 10:02 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

já si normálně kupuju řezanou ne balenou a když nemám čas tak jdu do lidlu je nejblíže a tam prodávaj tuhle šunku

http://www.mimibazar.cz/rodinne_foto.php?id=2584104

s 96% je suchá a musí se spotřebovat do jednoho dne jinak je fakt hnusná no :D stojí 50kč ale je to celkem velký balení... a jinak krutí šunka pro děti..
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Draper


PříspěvekZaslal: po srpen 22, 2011 4:38 am    Předmět: Odpovědět s citátem

To je ta, co jsem psal ze kupuji, akorat ze se ted prodava pod znackou DULANO. Je vazne vyborna, asi nejlepsi, co jsem mel. Je trochu sucha, to je pravda, ale to mne spise vyhovuje, protoze nemam rad masne sunky. Je nakrajena na hodne tenke platky, takze i dele vydrzi :)
_________________
CIZOPASNIK: Drapere, ty nejsi divnej, ty jsi z jiny galaxie a mam podezreni, ze te odtamtud vyhnali, protoze jsi byl divnej i na meritka mimozemstanu
http://mismasfitness.cz/
Nejlepsi trenink na svete? HPM - hlavne poradne makat!! (hovnival)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - šunka Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: