šunka


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - šunka  Úvodní stránka -> Kuchařka -> šunka
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
wiro


PříspěvekZaslal: pá září 02, 2011 6:27 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

ja som mal dlhu dobu smolu na rozne sunky.

Nakoniec som skoncil u toho, ze si kupim krutie prsia, nakorenim, upecem v celku a nakrajam na tenke platky ;)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
myval


PříspěvekZaslal: čt září 08, 2011 11:00 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Hel napsal:
Taky jsem milovník Putenbrust, a to zrovna té na obrázku, Asia Curry.


Souhlasím, je vynikající
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Foresten


PříspěvekZaslal: po srpen 27, 2012 8:33 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Jen me tak napadlo, je sunka stravitelnejsi, nez varene maso ?
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
matesak3


PříspěvekZaslal: so září 08, 2012 9:46 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Teď už jedině šunka od kosti, cena téměř stejná a o kvalitě se nemusíme bavit.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
8_MICHAEL_8


PříspěvekZaslal: pá září 28, 2012 10:59 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Já kupuji šunku v Lidlu. Za 200g dostanete šunku s 98% kuřecího nebo krůtího prsa :-) Jsou tam i krásné nutriční hodnoty přímo na obale. Cca 19g bílkovin a 1-2g tuku (na 100g samozřejmě)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
MAST3R


PříspěvekZaslal: pá září 28, 2012 11:33 am    Předmět: Odpovědět s citátem

A cena? :)
Já kupoval tu putten brust (krutí), přes 90% masa, ale teď jí zdražili, takže stojí skoro 40,- za 100g. Ještě, že už jí nejím.
_________________
Do posilovny chodím jen proto, abych mohl říkat, že tam chodím.
Chvála je příjemná, kritika potřebná! - Jaromír Jágr 68.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
jir.ka


PříspěvekZaslal: pá září 28, 2012 11:59 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Taky sunku jedine z lidlu 95% dusena veprova Dulano 150g za 40,-
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
eSko
Naivka


PříspěvekZaslal: pá září 28, 2012 12:15 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Mě štve, že jak jsem teď v Brně, tak mám Globus hodinu a půl MHD. Tady ve Varech jsem si vždycky zajel pro čerstvej žitnej chleba (500 g za 16 Kč), šunku s 95 % masa za 22,90/100 g... Už aby Lidl postavil všude svoje pekárny, protože už se nemůžu dívat na ty štítky, že je všechno z polotovarů. Neví někdo o nějaké dobrém pekařství v blízkosti Bohunic/Nový Lískovec?
_________________
"Ti, kteří si myslí, že nemají čas na tělesná cvičení, si budou muset dříve či později najít čas pro nemoc." Edward Stanley
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
8_MICHAEL_8


PříspěvekZaslal: pá září 28, 2012 6:32 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

MAST3R napsal:
A cena? :)
Já kupoval tu putten brust (krutí), přes 90% masa, ale teď jí zdražili, takže stojí skoro 40,- za 100g. Ještě, že už jí nejím.


Právě že za 200g stojí jen 50,-Kč. Nakupuji jí hodně, takže opravdu jsem se nespletl :-)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
cohy


PříspěvekZaslal: pá září 28, 2012 6:36 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

eSko napsal:
Už aby Lidl postavil všude svoje pekárny, protože už se nemůžu dívat na ty štítky, že je všechno z polotovarů.

Ale Lídl má pečivo taky z polotovarů, pekárnu mají proto, že je to "čerstvě rozmražené" copak ty jsi tam viděl pekaře
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Draper


PříspěvekZaslal: pá září 28, 2012 6:58 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Sunky jsem drive zral fakt ve velkem (radeji ani nebudu psat co v mem pripade znamena ve velkem ), pred par mesici jsem si na to uplne odvykl, jednak tim docela dost usetrim, jednak jsem tim snizil prijem bilkovin, ktery jsem mel a asi jeste mam porad zbytecne vysoky a take jsem tim dost snizil prijem soli, protoze v tom mnozstvi, co jsem toho denne sezral, to uz nabyvalo docela vysokych hodnot a loni mne to potvrdil i doktor, ze muj prijem soli je doslova extremni (a to sul samu o sobe prakticky nepouzivam). Jinak jsem tedy kupovaval take Dulano z Lidlu a nebo maji nebo alespon mivavali v Lidlu i kureci sunku v celku (valecky) za celkem rozumnou cenu (cca 90% masa).
_________________
CIZOPASNIK: Drapere, ty nejsi divnej, ty jsi z jiny galaxie a mam podezreni, ze te odtamtud vyhnali, protoze jsi byl divnej i na meritka mimozemstanu
http://mismasfitness.cz/
Nejlepsi trenink na svete? HPM - hlavne poradne makat!! (hovnival)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
eSko
Naivka


PříspěvekZaslal: pá září 28, 2012 7:43 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

cohy napsal:
eSko napsal:
Už aby Lidl postavil všude svoje pekárny, protože už se nemůžu dívat na ty štítky, že je všechno z polotovarů.

Ale Lídl má pečivo taky z polotovarů, pekárnu mají proto, že je to "čerstvě rozmražené" copak ty jsi tam viděl pekaře


Ano, má, ale třeba v Karlových Varech přistavují část, kde si budou dělat svoje pečivo. Aspoň mi to tak bylo řečeno, na otázku, co to tam přistavují za kasami.
Tak snad se podaří i v Brně časem...
_________________
"Ti, kteří si myslí, že nemají čas na tělesná cvičení, si budou muset dříve či později najít čas pro nemoc." Edward Stanley
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
cohy


PříspěvekZaslal: pá září 28, 2012 8:41 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

eSko napsal:
cohy napsal:
eSko napsal:
Už aby Lidl postavil všude svoje pekárny, protože už se nemůžu dívat na ty štítky, že je všechno z polotovarů.

Ale Lídl má pečivo taky z polotovarů, pekárnu mají proto, že je to "čerstvě rozmražené" copak ty jsi tam viděl pekaře


Ano, má, ale třeba v Karlových Varech přistavují část, kde si budou dělat svoje pečivo. Aspoň mi to tak bylo řečeno, na otázku, co to tam přistavují za kasami.
Tak snad se podaří i v Brně časem...


Nemá všude kde máš napsáno prodejna s pekárnou tzn., že tam rozmrazují pečivo (nebo ho dodělávají polotovary) jestli nevěříš počkej až to udělají i v Brně a běž se tam podívat. Mají to jen v určitých lokalitách kde je více lidí a mají odbyt pečiva a tím pádem si pečou v průběhu dne...
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
eSko
Naivka


PříspěvekZaslal: pá září 28, 2012 9:04 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

A prosím Tě, ty jsi z Varů a byl si v tom Lidlu, nebo proč mě tu přesvědčuješ? Byl jsem tam kdysi pečenej vařenej, takže vím, že to takhle funguje (přivezou polotovary a tam je jen rozpejkají), ale nyní prodejnu rozšiřují o pekárnu (místnost o velikosti malé kavárny), která nebude jen rozmrazovat polotovary, jak to tam dělají doteď, ale budou si dělat svoje pečivo. Tak mi to bylo řečeno, když jsem se tam ptal, protože mě jako nutričního zajímá, kde klientům můžu doporučit kupovat pečivo apod... Pokud se tu ale bavíme o Lídlu, tak to potom jo, o něm nic nevím.
_________________
"Ti, kteří si myslí, že nemají čas na tělesná cvičení, si budou muset dříve či později najít čas pro nemoc." Edward Stanley
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
cohy


PříspěvekZaslal: pá září 28, 2012 9:11 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Nejsem z Varů, ale vím jak to mají po celé republice. Protože jsme jim tam něco dělali.
Nechtěl jsem se hádat. ale když vím jak to je to proč se nepodělit. Pro tebe jsem našel článek, když mě nevěříš třeba si něco přečteš.
http://dobreazdrave.cz/cerstve-pecivo-z-mrazaku/
citace:
Když se před časem začalo objevovat v supermarketech takové pečivo, mnozí z nás to uvítali. Mysleli si, že snad obchod si postavil vlastní pekárnu, zaměstnal pekaře v bílých čepicích a že tam někde vzadu pro nás mísí a pečou čerstvý chléb nebo koláčky. No pojem „vlastní pekárna“ si každý vysvětluje po svém. Například v Lidlu to znamená jednu velkou prosklenou elektrickou troubu. Kterákoli prodavačka může být pekařka. A netřeba jí k tomu ani zástěra, ani čepice, ba ani výuční list. Vždyť naskládat hotový zmražený polotovar na plechy, vsunout do trouby a spustit program zvládne každý.


Takhle to vypadá
http://cs.wikipedia.org/wiki/Soubor:LIDL_prodejna_-_koutek_pek%C3%A1rna.jpg

A až to tedy budou mít v těch Varech nebo kde hotovo, tak se jich pak běž zeptat. Kde mají toho "pekaře", který dělá těsto ...

sorry za offtopic k šunce
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - šunka Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: