Tam u Solferina - evo III.


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 37, 38, 39 ... 69, 70, 71  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Tam u Solferina - evo III.  Úvodní stránka -> Osobní tréninkové logy -> Tam u Solferina - evo III.
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Solferino


PříspěvekZaslal: so říjen 29, 2016 11:36 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Trénink 1C. Zjistil jsem, že jet dřepy po benči je pro mě dost špatné. Zajímavé, že ani dřepovat po mrtvole není tak zlé, jako po benči. Mám z toho mostu dost unavené záda, a jet bez pásku nějaké větší váhy zavání průserem. Navíc dneska jsem se snažil za pochodu pilovat techniku dřepů, a to mě nejspíš odrovnalo ještě víc. Síla v nohách byla, ale skrz záda jsem to radši moc nedráždil.

Benč

132,5x4 x8

Dřepy

60x8
80x6
100x6
120x6
140x2
Není to ještě ono, odnaučit se plejádu zlozvyků bude dlouhá cesta. Odhalila se má největší slabina - že jsem slabej
_________________
Instagram: @bench_creep
Stolt fortid, stor fremtid
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Solferino


PříspěvekZaslal: ne říjen 30, 2016 12:37 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Trénink 1D, tím končí první týden. Dneska to bylo celkem v pohodě, ne tak lehké, jak jsem doufal, ale ne tak těžké, jak jsem se bál Váhy jsem snad navolil dobře. A příští týden bude o pár kilo zajímavější.

Benč

140x3 x10

Přítahy jč v předklonu

25x10
35x10
42,5x15,12


Dneska jsem toho moc nestihl, protože jsem si zapomněl doma kratasy a musel jsem se pro ně vracet domů.
_________________
Instagram: @bench_creep
Stolt fortid, stor fremtid
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Solferino


PříspěvekZaslal: po říjen 31, 2016 9:18 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Dneska se mi teda moc nechtělo, asi to je tím časovým posunem. Ale donutil jsem se. Musel jsem zkusit dřepy, dřív než si vybuduju nějaký psychický blok včera jsem záda ještě dost cítil, takže ani dneska jsem se do nějakých hloupostí nepouštěl, vyloženě jen udržovačka. Ve čtvrtek zkusím lehce mrtvolu, zítra lehký benč.

Dřep

60x8
80x8
100x8
120x6
130x5 x2
135x3 x2
140x1

Záda stroj

50x10
65x10 x2
80x10 x2

Břicho kladka

45x12
47,5x12
50x12 x2

Biceps

6 sérií





_________________
Instagram: @bench_creep
Stolt fortid, stor fremtid
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Solferino


PříspěvekZaslal: út listopad 01, 2016 4:16 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Trénink 2A. Zatím nic náročného, ale to přijde.

Benč

120x6 x6

Přítahy jč v předklonu

25x10
35x10
42,5x10 x4

Upažování

12,5x10 x5

Biceps

5 sérií
_________________
Instagram: @bench_creep
Stolt fortid, stor fremtid
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Solferino


PříspěvekZaslal: čt listopad 03, 2016 9:16 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Trénink 2B. Byla znát únava, ale celkem to šlo, pořád je to lehké.

Benč

127,5x5 x7

MT

150x5 x4
170x1

Břicho

60

Biceps stroj

25x8 x5
_________________
Instagram: @bench_creep
Stolt fortid, stor fremtid
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Solferino


PříspěvekZaslal: so listopad 05, 2016 7:40 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Trénink 2C. Dneska jen benč a nějaké lehce záda na stroji, začíná přituhovat a musím šetřit energii Ale zítra tomu dám víc, asi i dřepy zkusím.

Benč

137,5x4 x8



Šlo to, musel jsem se na benči střídat, ale ničemu to nevadilo.
_________________
Instagram: @bench_creep
Stolt fortid, stor fremtid
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Solferino


PříspěvekZaslal: ne listopad 06, 2016 7:43 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Trénink 2D. V pohodě to nebylo, ale dal jsem to

Benč

145x3 x10

Přítahy vč v předklonu

55x10
75x10
85x10 x4

Biceps stroj

6 sérií

Upažování

5 sérií



Zítra pokud stihnu, tak dřepy a břicho. Ranní váha 105,1 - voda z kreatinu a tuk už jsou zpátky
_________________
Instagram: @bench_creep
Stolt fortid, stor fremtid
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Solferino


PříspěvekZaslal: st listopad 09, 2016 8:13 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Trénink 3A až dneska, včera jsem nestíhal. Pro dnešek jen benč, na víc nebyla energie ani čas. Ted´ se mi to o den posunulo, což je úplně naho.no. Zítra to snad bude lepší, budou dřepy a nějaké záda.

Benč

125x6 x6


Už se těším na závěrečný masakr, snad ještě příští dva tréninky dokončím podle plánu, to by bylo super. No a poslední 10x3 se 150, to je dost utopie, tím spíš když to bude muset být večer po práci, ale uvidíme.
_________________
Instagram: @bench_creep
Stolt fortid, stor fremtid
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Solferino


PříspěvekZaslal: pá listopad 11, 2016 2:22 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Včerejšek v H fitness Břeclav. Trénink 3B. Nakonec se mi to podařilo srovnat, a poslední 2 tréninky budou o víkendu. I když v sobotu jdu do práce, takže úplně čerstvý nebudu.

Benč

134x5 x7

Dřepy

140x3 x4

Přítahy jč v předklonu

25x10
35x10
40x10
45x10

Břicho

30


Na benči mělo být 132,5, ale nejmenší použitelné kotouče byly 2kg, takže jsem musel dát víc. Ale ničemu to nevadilo. Dřepy potěšily, záda úplně v pohodě, i když síla trošku šla dolů, po té delší mezeře. Dobré to bylo
_________________
Instagram: @bench_creep
Stolt fortid, stor fremtid
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Solferino


PříspěvekZaslal: ne listopad 13, 2016 10:48 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Včera trénink 3C, blížíme se do finále, které je dneska

Benč

142,5x4 x8

Záda stroj

50x12
65x12
80x10
95x8

Biceps stroj

4 série



Tak uvidíme jak půjde dnešek. Potom možná v úterý ještě zkusím trošku osahat těžší váhy, a pak volno až do soboty. V sobotu se chystám na soutěž do Polska, na tu samou kde jsem byl i loni. Minule to bylo myslím 7. místo za 170kg, tak doufám, že to letos vylepším, minimálně ten výkon.
_________________
Instagram: @bench_creep
Stolt fortid, stor fremtid
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Solferino


PříspěvekZaslal: ne listopad 13, 2016 9:11 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Trénink 3D. Je to tam, podařilo se mi dojet celý program až do konce. Což je zároveň poprvé za dobu co cvičím, kdy jsem měl dost disciplíny na to, abych dotáhl do konce něco, co jsem začal Tři týdny sice nejsou bůhvíco, ale i tak je to pokrok Dneska to bylo hodně drsné, po druhé sérii jsem měl pocit, že to absolutně nemůžu dát. Rozjezd mám pomalejší, nejtěžší jsou vždycky první 3 série. Pak už nebyla síla na nic dalšího, ale zítra zajdu na dřepy.

Benč

150x3 x10

Záda stroj

50x12 x3



Pokud bych měl ze svého pohledu Smolov Jr. nějak zhodnotit, tak bych řekl že to je opravdu těžký, ale geniální program. Nevím teda, jak se to promítne do síly, to se ukáže v sobotu. Počítal jsem z počáteční reálné maximálky 165kg. Takže základní pokus dám 160 na jistotu, 172,5 druhý, a podle situace pak zvolím třetí, ale doufám že 175 padne. Uvidíme. Tenhle program zbořil hned několik stereotypů. Hlavně ten, že se nedá benčovat dva dny po sobě Taky jsem dost omezil rozcvičovací série, chodil jsem ze 60 hned na 100, atd. Psychicky nejnáročnější byl asi trénink C, 8 sérií po 4, kdy už ta váha byla dost velká a moc to neutíkalo. Ale celkově mám z toho dobrý pocit. Akorát ted´je mi trochu blbě a benčovou lavičku už nechci nikdy vidět
_________________
Instagram: @bench_creep
Stolt fortid, stor fremtid
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Solferino


PříspěvekZaslal: so listopad 19, 2016 5:14 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Takže dneska proběhla soutěž v Polsku. Celkem zklamání bylo, že se sjelo jen 8 účastníků, minule bylo myslím 13. Navážil jsem 104,1, tedy o 3,5kg míň než loni. S umístěním spokojený být musím, s výkonem už vůbec ne. Bylo to celkem vyrovnané, a nakonec mi mizerných 160kg stačilo na 3. místo. Pokusy byly 150,160,175 no lift. Byla v tom trochu i taktika, 175 by mi za jistých okolností stačilo na 2. místo, kdežto i 170 by pořád znamenalo 3. flek. Ale dneska tam na 175 nebylo ani náhodou. Myslím si, že příčiny jsou 2. Za prvé, tento týden jsem byl neustále v pracovním nasazení, málo spánku, junk food a nulový odpočinek. Díky tomu jsem se nedostal do fitka ani jednou, a i když bych asi benč už nejel, protože do středy jsem byl rozbitý z víkendu a ve čtvrtek už by to nemělo smysl, dva dny před soutěží. Ale mohl jsem zajít na dřepy a záda aspoň jednou, takhle jsem úplně vypadl z rytmu a koncentrace veškerá žádná. Chyběla taková ta nabuzenost, nažhavenost, připadal jsem si slabej. Těch 5 dní pauzy bylo prostě moc. A za druhé, na soutěž jsem byl připravenej jen napůl. Chyběly tomu 2 - 3 tréninky, kde bych si osahal větší váhy. Takže velká zkušenost do příště, Smolov jr. začít ne 4, ale 5 týdnů před soutěží, pak týden peakovat, pak 4 dny pauza a soutěž. Ale štve mě to, na těch 175 jsem natrénováno měl. No, na Štěpána bude šance na reparát Později přidám video z druhého pokusu.
_________________
Instagram: @bench_creep
Stolt fortid, stor fremtid
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Solferino


PříspěvekZaslal: ne listopad 20, 2016 8:31 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Dneska staré fitko, nějaké dřepy po delší době. Už jsem si odvykl od tohohle stojanu, takže jsem se zase nemohl srovnat a najít správný úchop. Docela to šlo, ale nechtěl jsem to přehnat, navíc jsem měl za sebou rande s lopatou a hromadou uhlí Při neděli na mě padla nějaká deka, připadám si vyhořelý a bez motivace. A na to je nejlepší lék se prostě zvednout a jít cvičit.

Dřepy

60x8
80x8
100x8
120x5
140x2,2,4

Břicho kladka

38x15
44x15,12,12
_________________
Instagram: @bench_creep
Stolt fortid, stor fremtid
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Solferino


PříspěvekZaslal: st listopad 23, 2016 9:27 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Motivace se vrátila, někde na cestách jsem ji našel

Benč

145x4 x8
130x9,10

Triceps F. tlaky

5 sérií


Dneska jsem chtěl natočit něco z tréninku, tak jsem sbíral síly na 130x10. Bohužel jsem ale ve fotáku neměl kartu, a vestavěná pamět´ se naplnila po osmém opakování takže to sem dám příště, až se mi podaří natočit něco celého.
_________________
Instagram: @bench_creep
Stolt fortid, stor fremtid
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Solferino


PříspěvekZaslal: ne listopad 27, 2016 1:19 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Sobotní benč. Nějaký trénink byl i ve čtvrtek, dřepy a záda, dneska teda benč a lehce záda, zítra dřepy. Konečně se mi podařilo 5x150, a to opravdových, ne s 15kg osou jako minule

Benč

120x5
135x5
150x4,5,3
130x8 x2

Záda stroj

50x10
65x10
80x8 x3

Záda kladka

45x10+60x10+80x10
pálivá supersérie


Tady je video, je to nějaká prapodivná kvalita, ale tak to hlavní tam snad vidět je.


_________________
Instagram: @bench_creep
Stolt fortid, stor fremtid
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Tam u Solferina - evo III. Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 37, 38, 39 ... 69, 70, 71  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: