Tam u Solferina - evo III.


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 42, 43, 44 ... 69, 70, 71  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Tam u Solferina - evo III.  Úvodní stránka -> Osobní tréninkové logy -> Tam u Solferina - evo III.
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
seeya


PříspěvekZaslal: so červen 24, 2017 10:19 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

182? Tak to je strasidelny balik a zaradil si sa do benchovacej hall of fame (minimalne na ronnie hehe)
A gratulujem aj k vzacne vyrovnanemu benchu, drepu a mrtvole
_________________
bp:135@92 sq:180@87 dl(s):240@87 mp: 90@87 pullups 4x60(ng) mu:10x natty
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Dante Flyshit


PříspěvekZaslal: so červen 24, 2017 11:22 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

To musela byť mega úroveň keď s benčom cez 180kg skončíš posledný
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Solferino


PříspěvekZaslal: ne červen 25, 2017 12:18 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak hall of fame, na to je ještě dost času, ale mám z toho samozřejmě radost Ano, já vím jaký jsem Ale holt člověk nemůže mít všechno, a po pravdě řečeno už se zaměřuju fakt jen na ten benč. Samozřejmě vím, že je potřeba cvičit i vše ostatní, a chci mít i trochu nohy atd. Ale netrápí mě čísla na dřepu a mrtvole, i když i tam bych se rád pomaličku zlepšoval. Jenže jsem zjistil, že když jde nahoru mt, tak stagnujou tlaky, a vzhledem k tomu, že teď je tolik soutěží po sobě, jedu hlavně benč. Žiju jen jednou, a když můžu být v něčem dobrý, tak kdy, když ne teď

To jo, podle mě jsem se připletl spíš do kategorie +120kg, nevím, jestli tam někdo mimo mě měl pod 120

Dřepy

150x3 x2
155x3 x2

Záda kladka

4 série do 95x10

Benč

125x6 x4

Břicho

3x15

Biceps

6 sérií


Dneska nic moc, plno lidí, všude obsazeno..
_________________
Instagram: @bench_creep
Stolt fortid, stor fremtid
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Solferino


PříspěvekZaslal: pá červenec 07, 2017 1:42 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Po návratu z dovolené opět ve fitku. Jen tak lehce, aby si tělo trošku připomnělo, co po něm chci Sice jsem byl párkrát v hotelovém fitku, ale nic moc. Alkohol jen sem tam, rozhodně jsem to nepřeháněl. Klasické střevní problémy se ani mě nevyhnuly, ač jsem 5 dní udatně vzdoroval Takže jsem o 3 kila lehčí a slabý jak čaj Dneska to moc nešlo, síla nikde a pump žádnej, ale to bude dobrý, věřím, že za pár dní budu zpátky ve formě.

Benč

130x5 x7

Dřepy

110x8 x2

Horní kladka podhmat

do 85x10



Pro dnešek vše, ještě v neděli něco lehčího, a od úterý bych rád začal naplno přípravu na Extrifit cup. Je na čase jít si pro 190kg Ještě malá vzpomínka na Sedlčany:



_________________
Instagram: @bench_creep
Stolt fortid, stor fremtid
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Solferino


PříspěvekZaslal: ne červenec 09, 2017 11:50 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Dneska ještě lehčí trénink, síla pořád nikde, ale už to šlo o po znání líp než v pátek. Už trochu jistější dráha pohybu a lepší pumpa, samozřejmě to pořád není ono. Mám pocit, že necvičit měsíc, začínal bych úplně od začátku.. Proto je lepší radši nepřestat, než začínat odznova I zdravotní stav se pomaličku lepší, už v sobě udržím aspoň černý čaj, vařenou rýži a tuňákovou konzervu bez tuku Tak snad to bude brzo zase šlapat naplno.

Benč

147,5x3 x8

MT

140x5 x3

Břicho

3x20

Biceps

4 série



Včera večer u nás měly zastávku Tři sestry, takže trocha kultury, samozřejmě už bez piva
I když víc mě teď baví Orden Ogan, mám pocit že dobrá muzika se poslední dobou dělá hlavně v Německu.
_________________
Instagram: @bench_creep
Stolt fortid, stor fremtid
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Solferino


PříspěvekZaslal: út červenec 11, 2017 7:01 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Dneska Pepa fitness Opava, jen to nejnutnější.

Benč

127,5x6 x6

Záda kladka

6 sérií do 100x10

Biceps EZ

5 sérií

Boční delty

4 série
_________________
Instagram: @bench_creep
Stolt fortid, stor fremtid
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Solferino


PříspěvekZaslal: so červenec 15, 2017 11:25 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Ve čtvrtek v Polsku, silownia Olympus v Gorzowě

Benč

135x5 x7

Dřepy

140x5 x3

Záda kladky, biceps, zadní a boční ramena


Dřepy nebyly těžké, ale nepřeháněl jsem to, i tak mám svalovici ještě dneska


Dnešní:

Benč

145x4 x8

Záda kladky

8 sérií

Biceps

4 série

Ramena


Dnes jen lehčeji, zítra je taky (těžkej) den. Dám nějaké mrtvoly, dneska jsem se šetřil. Benč nebyl tak lehký, jak by měl být, vzhledem k tomu, že je to nejlehčí týden, ale síla se pomalu vrací. Uvidíme, jak to bude zítra.
_________________
Instagram: @bench_creep
Stolt fortid, stor fremtid
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Solferino


PříspěvekZaslal: út červenec 18, 2017 9:46 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

V neděli:

Benč

152,5x3 x7

Přítahy jč v předklonu

5 sérií do 42,5x10


Mělo být 10 sérií benče, ale nezadařilo se. Byl jsem cvičit hladový, což se ukázalo jako veliká chyba. Při sedmé séríi přišla hypo jak svině, úplně jsem se rozklepal a byl jsem rád že jsem to dotlačil. Pak už jsem neměl odvahu pokračovat, s raw tyčinkou jsem se donutil odjet přítahy s jednoručkama a mazal jsem domů


Dneska jsem měl jen 35 minut čas, takže jsem dal jen benče. Poslední dobou se to zase trošku hroutí, doufám, že bude líp.

Benč

132,5x6 x6



Zítra půjdu zase cvičit, určitě budou dřepy, a podle situace možná odjedu čtvrteční benče, pokud to bude vypadat se čtvrtkem bledě.
_________________
Instagram: @bench_creep
Stolt fortid, stor fremtid
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Solferino


PříspěvekZaslal: so červenec 22, 2017 11:56 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Je čas na menší deload, vzhledem k tomu, že soutěž je za 4 týdny, je to tak akorát. Poslední dva týdny jsem toho díky práci moc nenaspal, a vlastně ani nesnědl. Takže jsem začal cítit, že jet dál na plný plyn už prostě nejde. Ve středu jsem dal ještě 140x5 x6, ale to už jsem byl úplně grogy. Poslední dobou se mi zhoršil spánek, mám 4-5h spánku a ještě se několikrát vzbudím, to je fakt peklo. Takže jsem snížil objem tréninku a zvýšil objem žrádla na max A snad to tento víkend dospím.

Benč

150x4 x3
160x4 PR

Záda kladky

9 sérií

Dřepy

do 100x4



Ve fitku jsem dneska měl sparingy, tak jsem se nechal vyhecovat, atˇ něco ukážu Tak osobáček. Ale štvou mě dřepy, zase mám namoženou nějakou šlachu na pravém koleně, víc mě to nepustilo. Snad to bude dobrý, občas se to zčistajasna objeví, pak zase zmizí.. Zítra cvičit půjdu, ale nejspíš úplně vynechám benč, dám mrtvoly a břicho, ramena, ruce.
_________________
Instagram: @bench_creep
Stolt fortid, stor fremtid
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Solferino


PříspěvekZaslal: ne červenec 23, 2017 11:35 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Dneska pohodička, zakončená hiit sprintem přes parkoviště k autu, které stálo v bouřkovém lijáku s otevřenými okny

MT

150X4,5
160x4,5

Břicho stroj

2x20 max

Biceps stroj

6 sérií do 40x6



Mrtvola celkem lehká, no belt. Koleno jsem trochu cítil, ale jelikož tady nejdu tak hluboko jako u dřepu, něco se odjet dá.
_________________
Instagram: @bench_creep
Stolt fortid, stor fremtid
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Solferino


PříspěvekZaslal: st červenec 26, 2017 8:17 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

V pondělí fitko Ave v Přerově, zkusil jsem už těžší dřepy a šlo to, i když to bylo po MT.


Benč

137,5x6 x6

Dřepy

120x5 x3

Záda kladky

5 sérií



Dneska pro změnu Extrifit gym Hradec, příjemně málo lidí


Benč

145x5 x7

Dřepy

140x5,4

Záda na strojích, kladkách, biceps



Je to dobrý, síla se vrací v pravý čas, koleno drží, super. Hlavně bych chtěl trošku popohnat ty moje bídné dřepy, abych dřepoval aspoň tolik jako benčuju A po prázdninách chci zapracovat na mrtvole, to bude prostor.
_________________
Instagram: @bench_creep
Stolt fortid, stor fremtid
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Solferino


PříspěvekZaslal: so červenec 29, 2017 11:36 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Dneska jen benče, bylo furt obsazeno a dostal jsem se tam tak pozdě, že už jsem pak nic jiného nestihl.

Benč

152,5x4 x8


Mělo být 155, ale to zkusím příští týden, i tohle bylo dost těžký. Na to, že jsem měl 2 dny pauzu, to moc nešlo. Ale není kam spěchat.
_________________
Instagram: @bench_creep
Stolt fortid, stor fremtid
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Solferino


PříspěvekZaslal: ne červenec 30, 2017 8:18 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Dneska nic moc, čekalo mě cestování, stěhování, cestování zpět, přičemž půl cesty stopem a pro auto pojede zítra odtahovka, shořelo něco v elektrice takže rozbitej fyzicky i duševně, ale něco jsem odcvičit šel.

Benč

160x2 x5
140x2 x3
4 vteřiny pauzy, potěšilo, zezdola to lítalo jako nic

Přítahy v předklonu

5 sérií do 90x15

Břicho

5 sérií

Biceps

5 sérií


Dřepy dneska nemělo smysl zkoušet, spodní záda na kaši. Necelé tři týdny do soutěže, takže trošku zvýším intenzitu a snížím objem. Vynechám úplně trénink 6x6 a dám jen 3 benče týdně, o víkendu nejtěžší. Rád bych dal 165x3 a 172,5x2, tak uvidíme.
_________________
Instagram: @bench_creep
Stolt fortid, stor fremtid
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Solferino


PříspěvekZaslal: čt srpen 03, 2017 10:50 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Poslední dobou absolutně nestíhám, potřeboval bych, aby den měl tak asi 38 hodin. Podle toho pak vypadají i tréninky a jídlo. Od října přijde změna prostředí i práce, do té doby to musím nějak doklepat. Potréninkové jídlo - klobáska a 2 rohlíky, pro představu asi stačí

Benč

142,5x6 x4

Dřepy

110x5 x3




Na trénink jsem měl tak 40 minut, takže víc se prostě nevešlo, i když bych rád. Psal jsem, že šestky nepojedu, ale dneska už jsem mlel z posledního, na nějaké velké váhy to nebylo. V úterý jsem cvičit byl, ale taky jen na půl hodiny, benč 150x5 a pak 4 série se 122,5kg + řetězy. Benče pojedu až v neděli, zkusím těch 165x3 a 172,5x2. V sobotu asi pořádně dřepy a záda, konečně.
_________________
Instagram: @bench_creep
Stolt fortid, stor fremtid
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Solferino


PříspěvekZaslal: so srpen 05, 2017 7:41 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Dneska jen tak lehce na půl plynu, rozcvička před dopoledním benčem Taky bych rád dal i nějaké dřepy, takže jsem se dneska nechtěl zničit, dodělám se zítra..


MT

140x5 x4

Biceps

5 sérií

Břicho

4x15



Dneska jsou u nás pivní slavnosti, a já tam jak idiot chodím s flaškou vincentky
_________________
Instagram: @bench_creep
Stolt fortid, stor fremtid
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Tam u Solferina - evo III. Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 42, 43, 44 ... 69, 70, 71  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: