Tantrická masáž


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Tantrická masáž  Úvodní stránka -> Sex a vše okolo -> Tantrická masáž
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Som_v_nutricnej_ketoze


PříspěvekZaslal: út leden 19, 2016 10:32 am    Předmět: Odpovědět s citátem

sk napsal:
No tak to je problem ciste toho, ze nase ,,zapadni,, kultura prejima veci z ,,vychodu,, aniz by jim vubec rozumela, nebo se je snazila pochopit. Vezmeme si z toho co se nam hodi nebo libi a ostatni odsuneme na druhou kolej.

Pro opravdoveho hinduistu nebo buddhistu je tantrismus cesta k dosazeni vyssiho vedomi a jejim cilem neni zazit lepsi formu sexu. To ze u nas to samozrejme zdegeneruje v ,,erotickou masaz,, je celkem pochopitelne a podle toho si muzete oznacit provozovatele techto procedur :)

Kazdopadne hinduista by se na vas dival minimalne jako na podiviny (spis jako na idioty), kteri pijou proteinak kvuli tomu ze jim chutna a ne kvuli latkam co obsahuje.


A slovenský bača čo chová ovce by sa zas pýtal, o čo je od proteínu horša živá nepasterizovaná ovčia bryndza s 20g bielkovín na 100g hmotnosti, s kvalitnými tukmi, kopou minerálov a vitamínov, a v neposlednom rade obrovským množstvom laktobacilov
(samozrejme je len a jedine lepšia, mnohonásobne, než akýkoľvek proteínový prášok na svete)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
sk


PříspěvekZaslal: út leden 19, 2016 10:35 am    Předmět: Odpovědět s citátem

je mi jedno na co se pta slovensky baca
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
decarabas


PříspěvekZaslal: út leden 19, 2016 10:38 am    Předmět: Odpovědět s citátem

sk: AMEN

Rando: prepáč, ja som sa v tom stratil komplet...
_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Grimley


PříspěvekZaslal: út leden 19, 2016 11:11 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Rando, jdi se skočit vych*at, exni to a pak si běž přemýšlet o nemytejch ženskejch, v tomto topicu chybí už jen Tommy se svým zednářstvím ....
_________________
[img:b9a3a7a497]http://forum.ronnie.cz/images/uploads/img_1290793266_1.jpg[/img:b9a3a7a497]
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
cipinek


PříspěvekZaslal: út leden 19, 2016 11:56 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Rando má výjimečně pravdu...
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Som_v_nutricnej_ketoze


PříspěvekZaslal: út leden 19, 2016 12:21 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Grimley napsal:
Rando, jdi se skočit vych*at, exni to a pak si běž přemýšlet o nemytejch ženskejch, v tomto topicu chybí už jen Tommy se svým zednářstvím ....


Neumytých mladých žien čo robia 12-tky (a na konci smeny ich určite cítiť, ale nie cez oblečenie....keď sú zdravé, tak je to MŇAM) mám plný autobus, keď chodím domov z 12-tky z obchodného centra, sú to moje "kolegyne" a je ich plný autobus (ktorý ešte na inej zastávke keď niektoré vystúpia, pozbiera ďalšie čo idú domov z 12-tky z iného nákupného centra, lebo autobus má takú ideállnu trasu...). Ale zas si nemysli, že o tom v autobuse rozmýšľam.... To nie. O sexe nerád rozmýšľam. Veď ani nemasturbujem, tak načo by som sa týral, nie ?
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Petey


PříspěvekZaslal: út leden 19, 2016 12:25 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

kopa kuriev ked sa im uz nechcelo sukat za peniaze presli na tantru, cize handjob s olejom a 1000% prirazkou, to ano
_________________
Komu tim prospejete?!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
cipinek


PříspěvekZaslal: út leden 19, 2016 1:00 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

přeji ti krásnou tantrickou masáž a určitě nezapomeň napsat velmi zevrubnou recenzi... nejlépe s opravdu bohatým obrazovým doprovodem...
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mablung


PříspěvekZaslal: út leden 19, 2016 2:31 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

sk napsal:
No tak to je problem ciste toho, ze nase ,,zapadni,, kultura prejima veci z ,,vychodu,, aniz by jim vubec rozumela, nebo se je snazila pochopit. Vezmeme si z toho co se nam hodi nebo libi a ostatni odsuneme na druhou kolej.

Pro opravdoveho hinduistu nebo buddhistu je tantrismus cesta k dosazeni vyssiho vedomi a jejim cilem neni zazit lepsi formu sexu. To ze u nas to samozrejme zdegeneruje v ,,erotickou masaz,, je celkem pochopitelne a podle toho si muzete oznacit provozovatele techto procedur :)

Kazdopadne hinduista by se na vas dival minimalne jako na podiviny (spis jako na idioty), kteri pijou proteinak kvuli tomu ze jim chutna a ne kvuli latkam co obsahuje.

Nesouhlasím. Uvědom si, že tady na Západě je díky křesťanství sex hříchem (a to nemluvme o islámu). V jiných náboženstvích je prostě sex v pořádku a není to potřeba okecávat energiemi. Energiemi se okecává, proč to funguje. Nesnaží se omlouvat, že si dovolí mít sex. I díky tomu tam mají méně exotů jako Rando, na kterých by si mohlo udělat diplomku pár psychiatrů. Třeba v takovém Thajsku se chlápek převleče za ženskou a je to více méně akceptované. Tady se z něj stane Rando číslo dvě.

Bombay prostě půjde na masáž, masérka mu ho vyhoní a bude kecat něco o energiích. Bombay bude spokojený, protože on to neplatí, kámoši budou spokojení co mu koupili a masérka bude spokojená, že vyinkasovala peníze a neležel jí tam sedmdesátiletý důchodce. Všichni spokojení, není co odsuzovat.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Som_v_nutricnej_ketoze


PříspěvekZaslal: út leden 19, 2016 4:04 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Mablung napsal:
.....Uvědom si, že tady na Západě je díky křesťanství sex hříchem (a to nemluvme o islámu).


Ty vôbec žiješ na západe, že toto tvrdíš ? Dnes 15-tky s frajermi š*kajú ostošesť, tak o akom hriechu to rozprávaš....... O teoretickom, ktorý ani "neparalizuje" ľudí, čiže tým pádom neexistuje ? Aha..... Alebo si pletieš západnú pologuľu s cirkevou školou, a aj to ortodoxnou ? Aha...
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ygg


PříspěvekZaslal: út leden 19, 2016 4:32 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Mablung napsal:


Bombay prostě půjde na masáž, masérka mu ho vyhoní a bude kecat něco o energiích. Bombay bude spokojený, protože on to neplatí, kámoši budou spokojení co mu koupili a masérka bude spokojená, že vyinkasovala peníze a neležel jí tam sedmdesátiletý důchodce. Všichni spokojení, není co odsuzovat.


Moc mu to raději nemaluj, záleží jak se kámoši praštili přes kapsu. Aby se chudák netěšil a pak nešel domů "navrdo".
_________________
Reacher let him go. There were things Reacher didn´t like to do. Running was one of them.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
DiamonD123
(ban)


PříspěvekZaslal: út leden 19, 2016 4:52 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

ygg napsal:
Mablung napsal:


Bombay prostě půjde na masáž, masérka mu ho vyhoní a bude kecat něco o energiích. Bombay bude spokojený, protože on to neplatí, kámoši budou spokojení co mu koupili a masérka bude spokojená, že vyinkasovala peníze a neležel jí tam sedmdesátiletý důchodce. Všichni spokojení, není co odsuzovat.


Moc mu to raději nemaluj, záleží jak se kámoši praštili přes kapsu. Aby se chudák netěšil a pak nešel domů "navrdo".


Z tebe mluví zkušenost
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
AHOLA


PříspěvekZaslal: út leden 19, 2016 4:54 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

NEchce sa mi citat cely topic, ale pisal Bombay niekde, ze to bude maserka a nie maser?
_________________
drlift_: Mne vyhovuje bejt zatuhlej.
g_dgrim: uzka, kratka a makka, proste napicu
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ygg


PříspěvekZaslal: út leden 19, 2016 5:39 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

DiamonD123 napsal:

Z tebe mluví zkušenost


Já na kamarády moc nejsem, já mám raději kamarádky, a ty by jistě podobný nápad řešily svépomocí, takže ... by to nějak dopadlo.


Jinak tedy nic proti tantře, ale jako takováhle limitovaná jednorázovka mi přijde dost na pytel. S pěknou je škoda si pořádně ... víc se s ní nepoznat:-) ... nepěkná na mě nemá co šmatlat.

Ale zase, darované hoňce na ... na nic moc nekoukej.
_________________
Reacher let him go. There were things Reacher didn´t like to do. Running was one of them.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Makuška


PříspěvekZaslal: út leden 19, 2016 5:42 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Som_v_nutricnej_ketoze napsal:
Dave1913 napsal:
Však jasně, každý ať si udělá názor a postoj jaký chce.
Naprosto ale nesouhlasím s tím, že tantrické masérky jsou prostitutky jinou formou. Třeba já mám problémy s hamstringy a třísly. Moje masérka (radši napíšu "klasická masérka"), když mi masíruje a uvolňuje upínání šlach hamstringů a třísel, se mi pohybuje dost blízko genitálií. Kdybych byl nějaký úchyl a masérka neměla 50 let a byla to mladá atraktivní slečna a já při tom dosáhl orgasmu, budeš nazývat moji masérku také "prostitutkou v jiné formě"? U tantrické masáže jde absolutně o jiné věci, než o orgasmus. Například ten hlavní - zbavit se psychických problémů pomocí speciálních technik. Ano, souhlasím, většina tantrických masérek je pravděpodobně nevzdělaná a různým hlazením tě přivede k orgasmu, ale to není ta pravá tantrická masáž. Ty profesionální spíše beru jako masérku-psycholožku.
Navíc nezapomínej - ne vždy končí tato masáž orgasmem.


Je to druh prostitúcie, s tým nikto nič nenarobí, toto tvrdenie je nepriestreľné, vidí to každý, kto si dá dole ružové okuliare, alebo zosadí slnečné.


Páni tady si člověk odskočí do práce a propásne přesné definice tantrických masáží.

Ale víš co Rando (nebo jak ti tu říkají??)....naprosto s tebou souhlasím a po přečtení tvých definic jsem došla k závěru, že největším prostitutem je můj fyzioterapeut při léčbě mých nataženin a natrženin úponů harmstringů......roztahuje mi nohy, bere za to prachy (co na tom že od zdravotní pojišťovny), pohybuje se nebezpečně blízko mých genitálií občas a já pak odcházím celá šťastná jak se krásně uzdravuju.

Ještěže jsi mi to tak hezky vysvětlil.

Btw. já bych nikdy masérům a masérkám do práce nefušovala.....jsem líná.

Každopádně doufám, že si to Bombay užije ať už mu provedou cokoliv.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Tantrická masáž Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: