Tantrická masáž


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Tantrická masáž  Úvodní stránka -> Sex a vše okolo -> Tantrická masáž
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
palovrba


PříspěvekZaslal: út listopad 14, 2017 4:53 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

nedovoli mi to poslat linku, tak len takto v inotajoch:
vo webovom magazine noizz sk je clanok s nazvom "Niektorí muži chcú len uspokojiť, no o tom to nie je. Tajomstvá tantrickej masáže"
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Svarcenegr


PříspěvekZaslal: ne duben 01, 2018 12:21 pm    Předmět: Nekonečný orgasmus Odpovědět s citátem

Existuje tantrická masáž, která dokáže nabudit nekonečný orgamus u jakéhokoliv muže. Prakticky se jedná o intezivní dráždění semenných váčků a ampulí chámovodu umístěných nad prostatou a orgasmus travá tak dlouho, dokud masérka nemá unavené prsty a udrží potřebný tlak na tyhle orgány a to může být klidně i půl hodiny. To je asi ta nejpříjemnější věc, kterou může chlap zažít. Z bulváru vím, že nekonečý orgasmus si dopřává často například Silvio Berlusconi, on to nazvývá bunga bunga.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Marlon


PříspěvekZaslal: ne duben 01, 2018 2:28 pm    Předmět: Masáž bunga bunga a nekonečný orgasmus Odpovědět s citátem

Svarcenegr napsal:
Existuje tantrická masáž, která dokáže nabudit nekonečný orgamus u jakéhokoliv muže. Prakticky se jedná o intezivní dráždění semenných váčků a ampulí chámovodu umístěných nad prostatou a orgasmus travá tak dlouho, dokud masérka nemá unavené prsty a udrží potřebný tlak na tyhle orgány a to může být klidně i půl hodiny. To je asi ta nejpříjemnější věc, kterou může chlap zažít. Z bulváru vím, že nekonečý orgasmus si dopřává často například Silvio Berlusconi, on to nazvývá bunga bunga.


Kdysi mi tohle ukázala jedna moje kamarádka co se zabývá tantrou a je to teda něco!!! Lepší, než cesta do vesmíru. Bohužel, tohle umí jen malé procento ženských, takže od té doby už jsem to nezažil. Ale pořád na to vzpomínám.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Berserk_Grom


PříspěvekZaslal: út duben 03, 2018 9:11 am    Předmět: Odpovědět s citátem

chalani tak odporucte nejake konkretne tantra maserky nech nejdem naslepo :D
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Tantrická masáž Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: