Tantrická masáž


Jdi na stránku 1, 2, 3, 4, 5, 6  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Tantrická masáž  Úvodní stránka -> Sex a vše okolo -> Tantrická masáž
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Bombay


PříspěvekZaslal: po leden 18, 2016 4:06 pm    Předmět: Tantrická masáž Odpovědět s citátem

Není to jisté, ale možná díky "vtipnému" nápadu kamarádů budu nucen absolvovat tantrickou masáž.

Byl jste na tom někdo? Co čekat?
Masáž bude jistě supr věc, jen jsem trochu nervózní z toho, že po mě bude masérka jezdit celým tělem a to po mém celém těle. Neboli že se dostatečné pozornosti dostane i mému "lingamu" a to až do úplného ulingamování
_________________
Symobolika je jejich reč, prave proto ze to nikoho nezajima


Naposledy upravil Bombay dne po leden 18, 2016 4:21 pm, celkově upraveno 1 krát
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ygg


PříspěvekZaslal: po leden 18, 2016 4:12 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

A nervózní jsi jako z čeho:-)?
_________________
Reacher let him go. There were things Reacher didn´t like to do. Running was one of them.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Judson


PříspěvekZaslal: po leden 18, 2016 4:18 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Hm, si musim vyseznamovat co to je )
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Bombay


PříspěvekZaslal: po leden 18, 2016 4:20 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak něco jiného je sbalit holku (na sex), zaplatit si holku na sex a jít na masáž, která skončí tím, že se udělám.
Prostě je to něco, co jsem nezažil a proto jsem nervózní. Asi si nemůžu zvyknout na to, že se na buchtu nesmím vrhnout a přefiknout ji pak
_________________
Symobolika je jejich reč, prave proto ze to nikoho nezajima
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Judson


PříspěvekZaslal: po leden 18, 2016 4:21 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Jak nemuzes ? Tak to bude nejakej vadnej podnik, ne ? )
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
decarabas


PříspěvekZaslal: po leden 18, 2016 4:22 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Bombay napsal:
Tak něco jiného je sbalit holku (na sex), zaplatit si holku na sex a jít na masáž, která skončí tím, že se udělám.
Prostě je to něco, co jsem nezažil a proto jsem nervózní. Asi si nemůžu zvyknout na to, že se na buchtu nesmím vrhnout a přefiknout ji pak


Tak si to nechaj urobiť od borca, na toho hádam nebudeš mať chuť, nie?
_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Bombay


PříspěvekZaslal: po leden 18, 2016 4:30 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Já tušil, že ptát se tady nebude ideální
_________________
Symobolika je jejich reč, prave proto ze to nikoho nezajima
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Som_v_nutricnej_ketoze


PříspěvekZaslal: po leden 18, 2016 5:22 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Nauč to svoju (terajšiu alebo budúcu) priateľku, a nauč sa tantrickú masáž aj ty, aby si jej ju urobil. Tantrické masérky sú len "prezlečené k*rvy". Čo som čítal, chcú za tantrickú masáž od 60 do 120€...... A pritom je to fyzicky podstatne menej namáhavé než masáž klasická (1hod okolo 20€). Ja by som za to nikdy nedal ani korunu, ale kto ako chce, je to každého vec, ja by som sa po tom cítil ako "zákazník" nejakej k*rvičky (ktorá si zvolila tú "akože morálnejšiu" cestu), a toto by mi nevyhovovalo.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mablung


PříspěvekZaslal: po leden 18, 2016 9:37 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Bombay, ty děláš, jako by tě nutili zapadnout po krk do hnoje. Postav se k tomu čelem a nech se odpanit. No, minimálně, něco by stát mělo. A neboj, lidi za to platí těžké prachy, takže ti tam ubližovat nebudou.


Rando, hlavně že jsi o tom četl.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
decarabas


PříspěvekZaslal: po leden 18, 2016 9:54 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Rando, mne pripadá, že nemáš rád masáž s happyendom, lebo sa snažís mesiac neorgazmovať, ako si spomínal v Muscle women.

Ale nemôžeš odsudzovať niekoho, kto si chce nechat vypustiť ventil.

Bombay, choď do toho a nezabudni nás informovať, ako to dopadlo
_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Som_v_nutricnej_ketoze


PříspěvekZaslal: po leden 18, 2016 9:57 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Mablung napsal:
Bombay, ty děláš, jako by tě nutili zapadnout po krk do hnoje. Postav se k tomu čelem a nech se odpanit. No, minimálně, něco by stát mělo. A neboj, lidi za to platí těžké prachy, takže ti tam ubližovat nebudou.


Rando, hlavně že jsi o tom četl.


Rozširujem si obzory. A triedim si veci na tie, ktoré chcem zaradiť do života, a ktoré nechcem.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mablung


PříspěvekZaslal: po leden 18, 2016 10:44 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Som_v_nutricnej_ketoze napsal:
Mablung napsal:
Bombay, ty děláš, jako by tě nutili zapadnout po krk do hnoje. Postav se k tomu čelem a nech se odpanit. No, minimálně, něco by stát mělo. A neboj, lidi za to platí těžké prachy, takže ti tam ubližovat nebudou.


Rando, hlavně že jsi o tom četl.


Rozširujem si obzory. A triedim si veci na tie, ktoré chcem zaradiť do života, a ktoré nechcem.

Dokud nesníš psa, těžko můžeš někomu radit, jak chutná.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Dave1913


PříspěvekZaslal: út leden 19, 2016 6:16 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Něco jsem si o tom v minulosti četl a prý pravá tantrická masáž probíhá tak, že se ti nedotkne genitálií, a přesto dosáhneš orgasmu a to je pecka ne? a pochybuju že toto by dokázala obyčejná k*rva.
PS: když sem o tom říkal kámošovi tak on na to: tak to je na hovno, já chcu aby mě sahala právě JENOM tam
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
wondra


PříspěvekZaslal: út leden 19, 2016 6:57 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Blbost, není to bez dotyku a ne vždy to musí být i s lingamem. Všechno je to na domluvě, takže pokud se stydis a nebo bojiš, stačí ji to říct. Ale zážitek to stejně musí být zajímavý.
_________________
Co zmůžu, to zmůžu.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Makuška


PříspěvekZaslal: út leden 19, 2016 8:02 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Tady se člověk pobaví hned po ránu.... Vaše diskuze je radost číst.

Nicméně pro hrubou orientaci stačí otevřít Youtube.



Jinak kámoš na tom byl (dostal to jako dárek k loučení se svobodou) a říkal, že taky záleží na tom na jaký konkrétní druh tantrické masáže tě kámoši pošlou.

http://www.oaza-tantry.cz/druhy-tantry

Ta klasika probíhá asi následovně:

Na Tantrickou masáž si nemusíte nic brát. Před samotnou masáží je Vám nabídnuta možnost osprchování. Následuje úvodní seznamovací rozhovor, který slouží ke vzájemnému poznání. Při tomto rozhovoru Vám zároveň masérka upřesní průběh masáže, popřípadě Vám ráda odpoví na Vaše dotazy. Rozhovor obvykle trvá 15-30 minut a je zpříjemněn popíjením lahodného čaje. Po této době a vzájemné domluvě se přistoupí k masáži. Masáž se provádí na měkké matraci na zemi bez oděvů pouze v dlouhém šátku zvaném sarong uvázaném okolo těla. Tantrický rituál začíná ve stoje, kde na krátký čas spojíme ruce a sladíme se vzájemným pohledem do očí. Po úvodním rituálu provedeném ve stoje odkládá přijímající i dávající šátek a přijímající ulehá na břicho a je přikryt svým šátkem. Dávající, tedy masérka, je plně naladěn na přijímajícího a s velkým citem volí takové Tantrické techniky, aby navodil přijímajícímu maximálnímu uvolnění a relaxaci. Začíná se různými technikami hlazení či masáže přes šátek. Po následném, velmi jemném odhalení přijímajícího, nastupuje část prohřívací. Za pomoci teplých ručníků, které se přikládají postupně na celé tělo, dochází k prohřátí celého těla, postupnému zklidňování celého organizmu a uvolnění svalového napětí. Technika hlazení peříčky, kožešinou, jemnými šátky a podobně napomáhá k prohloubení relaxace celého prožitku. Následuje hlavní olejová část, kde se s velkou citlivostí masíruje postupně celé tělo. Obdobný postup je i po otočení na záda. Konec masáže je vždy intuitivně vycítěn masérkou. Po ukončení masáže je možno dále setrvat v klidu a nechat uvolněnou energii proudit podle svých potřeb. V této fázi je možný i závěrečný rozhovor pro sdělení zážitku, popřípadě vysvětlení pocitů prožitých při masáži. Po ukončení Tantrické masáže se můžete znovu osprchovat nebo nechat olej dále působit. Celá tantrická masáž probíhá v přítmí svíček, při jemných tónech hluboko zasahující hudby.

Btw. nemyslím si, že tyhle masérky se dají srovnávat se štětkami s ohledem na to, že na ty masáže se posílají i ženské anebo se na ně chodí i v páru. Jen můj názor, bližší zkušenost s tím nemám.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Tantrická masáž Jdi na stránku 1, 2, 3, 4, 5, 6  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: