tenisový loket


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - tenisový loket  Úvodní stránka -> Ostatní - kulturistika -> tenisový loket
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Tsunami


PříspěvekZaslal: so prosinec 08, 2012 6:34 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Nevím, proč se všichni snaží léčit vše svépomocí, na tenisový loket pomáhají DD proudy, ultrazvuk a cvičení s fyzio. Ale většina lidí se radši postaví na hlavu, dá na babské rady a bude se s tím trápit déle.
edit: Wondra: tvůj příspěvek jsem nějak přehlídla, zkus i ultrazvuk a proudy přidat procedury + cvičit. Ale ultrazvuk si nemůžu vynachválit.
_________________
Běda muži, kterému žena vládne.
Moje stránka o zdravém vaření: https://www.facebook.com/TsunamiVari
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Frozz.


PříspěvekZaslal: so prosinec 08, 2012 6:38 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Tsunami napsal:
Nevím, proč se všichni snaží léčit vše svépomocí, na tenisový loket pomáhají DD proudy, ultrazvuk a cvičení s fyzio. Ale většina lidí se radši postaví na hlavu, dá na babské rady a bude se s tím trápit déle.


Už jsem byl téměř rozhodnutý jít k fyzio + proudy, ale nakonec mě bolest přešla - jak ty říkáš, zřejmě babskýma radama .-), tkže se jen dělím o zkušenost.
_________________
"For me life is continuously being hungry. The meaning of life is not simply to exist, to survive, but to move ahead, to go up, to achieve, to conquer."
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Poman


PříspěvekZaslal: so prosinec 08, 2012 7:20 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Hmm krása 4 měsíce...bodejď by se to vyléčilo když se to furt kurví dál když cvičíš že...
_________________
Nikoho nemasíruju...
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
wondra


PříspěvekZaslal: so prosinec 08, 2012 8:24 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

a myslis ze bys mi mohl poradit? vim ze to delas i profi tak klidne se muzem nejak dohodnout pres PM, rad uz bych to nejak vyresil
_________________
Co zmůžu, to zmůžu.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
wondra


PříspěvekZaslal: út prosinec 25, 2012 8:17 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak už skoro měsíc jsem na neschopence a ruce nijak nezatěžuju. Necvičím ani nepracuju. Bolest je zase o něco mírnější, ale že by se blížilo NORMÁLNO se říct nedá... mažu indoben gelem co mi napsal doktor. Nejvíc mě zaráží že on mi ani neřekne jak protahovat, rehabilitovat nebo mi nenapíše aspoň další proceduru. Hlavně že už to budu mít pátý měsíc, ale co jeho to nebolí.

Myslíte že má smysl zkloušet nějaké placené procedury typu tejpování nebo rázovou vlnu? má někdo další zkušenosti nebo někdo nějaké nové?

Váš oštěpař....
_________________
Co zmůžu, to zmůžu.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Frozz.


PříspěvekZaslal: út prosinec 25, 2012 8:23 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Zkus investovat do tohodle balzámu, mě pomohl, i když jsem tomu nevěřil.

http://artroza-artritida.heureka.cz/swiss-konsky-balzam-hrejivy-250-plus-50-ml/specifikace/#section
_________________
"For me life is continuously being hungry. The meaning of life is not simply to exist, to survive, but to move ahead, to go up, to achieve, to conquer."
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Culda13


PříspěvekZaslal: út prosinec 25, 2012 8:57 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

pomáhá tejpování , tak šup k někomu kdo to umí
_________________
nevzdávám se
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
wondra


PříspěvekZaslal: st prosinec 26, 2012 9:40 am    Předmět: Odpovědět s citátem

mas v tom nejake vlastni zkusenosti?:)
_________________
Co zmůžu, to zmůžu.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
blazen


PříspěvekZaslal: st prosinec 26, 2012 11:02 am    Předmět: Odpovědět s citátem

jasně, tejpováním se mu to rameno zázračně vyléčí
nech si od obvoďáka napsat rehabilitace, tam tě dají do kupy
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
wondra


PříspěvekZaslal: ne leden 06, 2013 11:33 am    Předmět: Odpovědět s citátem

tak jsem ted dostal laser, jsem po prvni aplikaci. jeste zbyva 5x. dal jsem si koupil ten colafit. ruce protahuju, nezatezuju. jine rehabky podle ortopeda nemaji smysl. pokud nezabere laser tak uz je podle nej na rade jen operace:)
_________________
Co zmůžu, to zmůžu.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Poman


PříspěvekZaslal: ne leden 06, 2013 12:06 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

wondra napsal:
tak jsem ted dostal laser, jsem po prvni aplikaci. jeste zbyva 5x. dal jsem si koupil ten colafit. ruce protahuju, nezatezuju. jine rehabky podle ortopeda nemaji smysl. pokud nezabere laser tak uz je podle nej na rade jen operace:)


Jsem to tu nějak přehlídnul.
1. ortoped je vůl
2. je to furt vůl
Já bych se sebral a šel jinam.

Laser je panebože DOPLŇKOVÁ léčba to nic samo o sobě nevyléčí a to nemluvím o tom že 6 aplikací je samo o sobě na hovno protože to je málo,alespoň 10 a nějaký mírný změny jsou cítit minimálně 10-14 po první aplikaci...

Jo a ty masti jsou taky na hovno.

K tomu tejpování, záleží co a jak se tejpuje je toho víc druhů,ale v zásadě se tady používá tejp na odlehčení,místo ortéz...

S timhle jsou někdy dlouhý a táhlý problémy,ale přístup dám mast,nic,dám laser,nic,operace je teda WTF... Na každýho to jde trochu jinak samozřejmě proto se taky využívá kombinace více věcí,ať už léků,imobilizace,fyzikální terapei (laser,ultrazvuk,rázová vlna) tak samozřejmě rehabilitace ve smyslu cvičení (protahování,stabilizace hlavně úpravava pohybovejch stereotypů)
_________________
Nikoho nemasíruju...
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
wondra


PříspěvekZaslal: ne leden 06, 2013 3:09 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

jojo uz si shanim jineho. ale tady na vych. morave moc vyber neni: (
_________________
Co zmůžu, to zmůžu.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
wondra


PříspěvekZaslal: so leden 12, 2013 5:15 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

lecba pokracuje laserem (uz ctvrta aplikace) a mazani ondoben gelem a konskou hrejivkou. klidova bolest uz se nevyskytuje a pri zatezi je uz jen velmi mirna. ted mam v planu zacit chodit na rehabky a laser dobrat na pocet 10 aplikaci a podle potreby to zopakovat. suplementuju kolagen od colafitu jednu kosticku po ranu.
_________________
Co zmůžu, to zmůžu.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
wondra


PříspěvekZaslal: čt leden 24, 2013 9:14 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

terapie laserem konci a vysledky nikde. doktor mi rekl ze rehabilitace az po nem. byl jsem u jineho, udajne kvalitniho a ten rekl ze bud zkusit razovku a nebo skalpel. pry je moznost jeste ozarovani laserem ale nevim nevim...

tak se ty moje osteparske lokty stavaji chronickou soucasti zivota...: ( uz ani nevim jak vypadaji cinky
_________________
Co zmůžu, to zmůžu.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Josef


PříspěvekZaslal: so květen 18, 2013 3:07 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ahoj, nechci zakládat novej topik, tak se zeptám tu. Jdou s tenisovým loktem dělat nějaké tlakové cviky (military, pushpress...atd), nebo je potřeba vypustit i ty?
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - tenisový loket Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: