Thaibox + objem



 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Thaibox + objem  Úvodní stránka -> Bojové sporty -> Thaibox + objem
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
dandyvican


PříspěvekZaslal: ne září 08, 2013 2:14 pm    Předmět: Thaibox + objem Odpovědět s citátem

Takže začnu eště jednou :) Dělám thaibox po,st,pá do toho bych chtěl přibrat trochu na té váze (svaly) takže v posilce út+čt můj dotaz zní jestli by byl dobrý na ten objem jet Korte trénink ? Popřípadě jak žrát + suplementace ? :))
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Olafekk


PříspěvekZaslal: ne září 08, 2013 2:34 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

korte je vždycky dobré na objem, otázka je jak moc to uplatníš v thai boxu
nicméně do objemu hodně sacharidů z vloček, rýže a brambor třebas, nezapomínat na bílkoviny a tuky, nic složitýho
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
dandyvican


PříspěvekZaslal: ne září 08, 2013 2:44 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Olafekk napsal:
korte je vždycky dobré na objem, otázka je jak moc to uplatníš v thai boxu
nicméně do objemu hodně sacharidů z vloček, rýže a brambor třebas, nezapomínat na bílkoviny a tuky, nic složitýho



Potřebuju nabrat nějaký to kilo protože sem fakt jak tyčka ... při trénincích jedeme cross + tabatu a pak ty stínovačky, sparingy atd... prostě jde mi o to přibrat na váze přibrat nějakej ten sval :)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mano_1990


PříspěvekZaslal: po září 09, 2013 8:59 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak s tímhle jsem taky tady otravoval. Ale asi nemusíš zakládat dva topicy najednou. Sám dělám thajský box cca 1,5 roku (trénuji v Áčku se závodníkama, tak bych řekl, že nějaké zkušenosti mám), ale teď mám zranění, to je ale nepodstatné. Já jsem tohle taky řešil, ale záleží jak to máš, jestli máš v plánu závodit tak, bych se do vyšších kategorií nehrnul a raději zůstal tam kde jsi a piloval techniku a fýzu a zlepšoval schopnosti v jakých si myslíš, že máš rezervy. Bojovník potřebuje být univerzální, takže se nemůžeš zaměřit jen na box a posilování. Ale jestli to neřešíš a děláš to jen pro zábavu, tak by se objemový trénink dal zařadit nebo silový 5x5, ale stejně je to zase jen o jídle, chce to prostě žrát a žrát, ale musíš počítat s tím, že jakmile váha půjde nahoru, budeš pomalejší a fyzička na tom bude o něco hůře, to vím z vlastní zkušenosti.
Zkus objemový trénink se základníma cvikama (BP,MT,Dřepy) a k tomu doplňkové cviky, jel bych to 3x týdně, ale budeš muset fakt jíst za dva, hovořím z vlastní zkušenosti.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mr. Muscle


PříspěvekZaslal: út září 10, 2013 8:44 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Musíš si uvědomit, proč ten thaibox vůbec děláš. Jinak kyla přibereš především jídlem. Pokud budeš dělat nějaký těžký treninky (dřepy, mrtvá tahy,...) Taky si myslím že to bude těžké uregenerovat. Ale jak říkám, musíš se zamyslet co je u tebe na první místě. Thaibox? Svalový objem?
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mano_1990


PříspěvekZaslal: čt září 12, 2013 8:37 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Přesně musíš se rozhodnout co chceš. Podle mě je to dost těžký dělat TB a přitom nabírat svalovou hmotu, ale asi se to dá, já jsem to taky chtěl. Doporučil bych ti jíst za dva jak už bylo řečeno a zkusil bych silový trénink 5x5 (dobré články jsou na extraround.cz, kde je tento silový trénink doporučený přímo pro BS). Určitě od věci by nebylo špatné zkusit CF, při kterém se dá nabrat svalová hmota a vlastně je i přímo vhodný pro BS (je tu spoustu logů, kde si můžeš vzít inspiraci, nebo si sestavit svůj trénink).
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lex_X


PříspěvekZaslal: čt září 12, 2013 10:19 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Pokial CF znamena CrossFit ten by som na naberanie hmoty urcite neodporucal popri TB, to chalan nacisto nema sancu uregenerovat, bude rad ked si pri tom za mesiac neodpali krize, CF treningy su strasny zaberak.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Frozz.


PříspěvekZaslal: čt září 12, 2013 11:22 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Lex_X napsal:
Pokial CF znamena CrossFit ten by som na naberanie hmoty urcite neodporucal popri TB, to chalan nacisto nema sancu uregenerovat, bude rad ked si pri tom za mesiac neodpali krize, CF treningy su strasny zaberak.

To je pravda, proto zápasníci zařazují CF tréninky výjimečně, rozhodně ne pravidelně - nezvládli by to uregenerovat. Ale jako občasné zpestření proč ne.
_________________
"For me life is continuously being hungry. The meaning of life is not simply to exist, to survive, but to move ahead, to go up, to achieve, to conquer."
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
rotik


PříspěvekZaslal: pá září 13, 2013 8:49 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Ahoj vsem,
omlouvam se ale musim tu zareagovat. Nechapu co tu mate, ze by po 3x treninku TB a nejakemu posilku nemel zvladnout regeneraci. Nevite kolik mu je, netusite jak jeho telo regeneruje. Netusite jak intezivni treninky ma.... Telo zvladne regenerovat lip, nez si vetsina lidi mysli a pretrenovani zazil jen malo kdo. Takze za me, doporucuju si najit jak cvici a jakej ma jidelnicek treba Andre Reinders. To ti muze byt dobrym navodem pro zacatek. Vzhledem k tvemu nejspis telesnemu typu, urcite zarad Gainery, jinak bys fakt musel jist hrozne moc. Ostatni suplementace zalezi kolik do toho chces/muzes dlouhodobe vrazet. A na tvym miste bych se nebal posilovat vic, nez 2xtydne.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
tarzos


PříspěvekZaslal: pá září 13, 2013 9:55 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Co by nemohl uregenerovat? Kdyby měl 8 tréninků týdně, tak už bych si asi dával bacha, ale takhle?? Za sebe bych doporučil UFT tréninky (cvičí se tam jak se svojí váhou, tak s kettlbely, lany, pneumatikama atd..), takže na nabrání síly, váhy, fýzy i výbušnosti (což je pro BS důležitý) je tohle super trénink. Taky ho zařazuji mezi bojový tréninky. Do posilky pak chodím 1x týdně, kde jedu fullbody.
Rozhodně to není nic, co by se nedalo uregenerovat. Když jsem hrával ještě závodně hokej, tak jsme měli běžně 2 tréninky denně. Někdy jsme měli ráno a odpoledne trénink na ledě a hned potom ještě cca. hodina v posilce.
Jen to bude chtít víc a kvalitně žrát.
_________________
Dokud matka funí, zůstaneme u ní!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mano_1990


PříspěvekZaslal: pá září 13, 2013 10:44 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Já si to taky myslím, že to jde uregenerovat v pohodě, dříve jsem taky chodil na dvoufázové tréninky. Stačí více jíst a spát. Jinak já k BS jezdím kruháče nebo cviky s vlastní váhou apod.
Výskoky na penumatiku, hrazda, medicimbál, KB, lano, lehké činky,....je toho moc, ideální trénink nenajdeš, sestav si svůj.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Thaibox + objem
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: