The Final Countdown


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4 ... 16, 17, 18  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - The Final Countdown  Úvodní stránka -> Osobní tréninkové logy -> The Final Countdown
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
xMichalx


PříspěvekZaslal: pá únor 26, 2016 11:47 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

26.2.2016 (pátek) - posilovna + běh
Dřep 5x6x60kg (+ váha multipressu)
Tlaky na ramena ve stoje 5x6x34kg (+ váha osy a zarážek)
Dipy 5x12
Poměrně těžce, svižně, šlo to, s radostí

S během jsem moc nepočítal, proto jsem si dal dřepy, ale brácha chtěl jít, tak přeci ho neodmítnu, takže jsem to vzal jako kardio po posilce. Jen jsem přejel domů, převlékl se a vyrazili jsme.
12,34km
1:16:26
Tempo 6:10/km; konverzační tempo, po tmě, lehce
+ 2,2km (už sám; navázal jsem bez jakékoli pauzy!) v tempu 4:45/km.
Po těch 12,3km, co jsem běžel s bráchou jsem byl úplně v pohodě, tak jsem si ještě přidal, abych trošku vylepšil celkové tempo :-)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
xMichalx


PříspěvekZaslal: po únor 29, 2016 10:17 am    Předmět: Odpovědět s citátem

27.2.2016 (sobota) - běh
Zase s bráchou. Stále se zlepšuje.
8km
45:14
- objevování nové trasy po tmě není zrovna ideální. Zabloudili jsme, takže jsme pak běželi cca 500m přes zorané pole. Náladu jsem si spravil posledním kilometrem, to už bylo po asfaltu na oválu, tak jsem si to stopl a bylo to asi 3:35
pak 2h sauna, pára, vířivka

28.2.2016 (neděle) - běh
Sám, takže po čase zase s hudbou
11,21km
56:53
tempo 5:05/km
únava z páteční posilovny, pátečního běhání a sobotního běhání se nějak nastřádala. Až do nějakého 5.km úplně v pohodě a pak přišlo utrpení. Trápil jsem se asi až na 9.km a pak se to zase nějak rozběhlo, ale raději jsem podle plánu mířil k domovu.

ÚNOR - 101km (cíl 100km splněn)
Březen bude na objem kilometrů slabší. Musím začít trénovat rychlostní vytrvalost. Zjišťuji, že se mi zlepšuje vytrvalost, ale moc nedokážu zrychlit, takže se asi vrhnu na intervaly... :-)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
xMichalx


PříspěvekZaslal: út březen 01, 2016 10:05 am    Předmět: Odpovědět s citátem

nejdřív hodinka lehkého volejbalu, pak posilovna:

29.2.2016 (pondělí) - posilovna (záda, prsa, biceps)
shyby nadhmatem širokým úchopem 5x8
přítahy v předklonu 5x8x30kg (+ váha osy)
hyperextenze 5x8
incline bench s jč 5x7x25kg
peckdeck + kliky: 5x8x50kg + 5x8
biceps s jč v sedě 2x8x11kg
biceps s jč v sedě kladivový 2x8x11kg
pak jsem to ještě napumpoval shazovanou sérií jen tak pro dobrý pocit

hodinka bazén (pára)

Docela mi teď v hlavě leží možná účast na Spartan Race Ultra Beast (min 42km), ale nejsem ještě úplně rozhodnutý...
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
xMichalx


PříspěvekZaslal: čt březen 03, 2016 9:29 am    Předmět: Odpovědět s citátem

2.3.2016 (středa) - posilovna (nohy, ramena)
Dřep 5x6x64kg (+ váha multipressu; tzn +20kg ??)
Výpady 3x8 (v každé ruce 18kg jč; nejvíce trpěl asi úchop :D)
Dřepy na jedné noze s oporou 3x8
Tlaky na ramena ve stoje 5x7x36kg (+ váha osy a zarážek; tzn +10kg ??)
Předpažování 3x7x13kg jč (plán byl jít to s 11kg jč, ale byly obsazené, tak jsem vyždímal pár opakování s 13kg)
Cvik na zadky ramen 3x8x10kg jč
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
xMichalx


PříspěvekZaslal: út březen 08, 2016 9:11 am    Předmět: Odpovědět s citátem

3. - 6. 3. 2016 jsem měl návštěvu (8 lidí ze severní Moravy), takže bez cvičení i bez běhání. Aspoň hodina volejbal, hodina fotbal. I tak to byl super víkend.

7.3.2016 (pondělí) - posilovna
shyby 5x8
veslování v sedě
incline bench s jč 5x8x26kg
biceps s jč ve stoje 3x8x12kg
biceps s jč ve stoje kladivový 2x8x12kg
stroj na ramena v sedě

- Vyzkoušel jsem nové fitko. Je o něco větší než kam chodím obvykle, mají klec na dřepy a hlavně mají otevřeno 6-22h, což je pro mě super. Ale má to i své mouchy. Třeba jsem si tam nikde nevšiml volné osy, kdybych chtěl jet MT nebo tlaky na ramena ve stoje. Byly tam asi 2 EZ osy, ale to by asi na MT nebylo nejlepší. Ale třeba jsem si jen nevšiml. Při odchodu jsem se ptal kolik lidí tam chodí po ránu, že bych to zvládal před prací. Nejlepší to ale bude si tam někdy zkusit zajít a uvidím sám. Celkový dojem pozitivní.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
xMichalx


PříspěvekZaslal: čt březen 10, 2016 10:24 am    Předmět: Odpovědět s citátem

9.3.2016 (středa) - posilovna
Dřep 5x6x66kg (+ váha multipressu; tzn +20kg ??)
Tlaky na ramena ve stoje 5x7x36kg (+ váha osy a zarážek; tzn +10kg ??)
Dipy 5x12
Bicepsový zdvih ve stoje s EZ 3x8x26kg (+ váha osy)

- Posilovna prázdná. Když jsem přišel, tak tak 2 chlapíci, ti po 5 min odešli a pak přišel jeden klučina, jinak PRÁZDNO :-) Super
- V sobotu mě čeká jeden menší závod, ale je to spíš "for fun". 12km terénem , takže si dávám reálný cíl tak 60 minut, což je 5:00/km a jakýkoli lepší čas bude jedině příjemné překvapení.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
xMichalx


PříspěvekZaslal: po březen 14, 2016 9:25 am    Předmět: Odpovědět s citátem

11.3.2016 (pátek) - posilovna (před závodama, tak jsem chtěl lehce, ale byl sparing, tak jsem ten bench zkusil)
Bench-press 5x5x70, 1x80, 1x84 PR
Shyby 5x8 (v poslední sérii 9)
Dipy 5x12 (v poslední dérii 11)

pak hodinku bazén a pára (resp 100m plavání a pak pára :-) )
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
xMichalx


PříspěvekZaslal: po březen 14, 2016 11:59 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Report z Táborského trailu (12.3.2016)
Byl to 1. ročník, takže to omlouvá nedostaky, kterých ani nakonec nebylo tolik. Šlo o charitativní běh, takže startovné snad i přispělo na dobrou věc. Už když jsme přišli, bylo mi jasné, že se plánovaný start posune. A stalo se tak, ale jen asi o 25 minut, takže to nebylo nejhorší. Jinak zázemí pěkné, toalety OK, jen jich mohlo být více, ale stačilo to i takhle. Trať krásná, pěkně kopcovitá, značení dobré až na jedno místo, kde většina skoro zabloudila. Za to se pak pořadatelé i omlouvali, ale dobře to dopadlo. I když já běžet sám, tak běžím špatně. Naštěstí si to někdo předemnou uvědomil, takže jsme si zaběhli jen asi 15 metrů :D Diplom pro všechny zúčastněné také potěšil. Škoda, že startovní číslo chtěli vrátit.
Moje cíle byly dva.
1. cíl: zvládnout trasu do hodiny . Bylo ohlášeno, že to bude 12km, což je 5min/km a neměl by být problém, ale zároveň pořadatelé slibovali pořádné kopce a celkové převýšení více než 350m, takže cíl 60min se zdál být rozumný.
2. cíl: předběhnout kamarádku . Pro někoho to možná bude znít vtipně, ale ona je na tom běžecky krapet lépe. Resp je schopná uběhnout 50km v kuse, a asi na jakoukoli trasu 15km+ by mě předběhla, ale na kratší bych měl předběhnout já ji.
Jeden cíl se splnit podařilo, druhý ne. Chvilka napětí... ... Můj výsledný čas je 1:02:10, z čehož je jasné, že cíl zvládnout to do hodiny jsem nedal, ale kamarádku jsem předběhl. A to jsem to ani neudělal jako jsem to dělával za mladých let v atletice na závodech - udržet se v závěsu do finiše a soupeře 100m před cílem přesprintovat. Tentokrát jsem si prostě od startu běžel to svoje a až v cíli jsem zjistil, že posledních pár kilometrů mě měla na dohled a doběhla asi 20s za mnou :-)
Celkový dojem dobrý, jsem zvědav na fotky.
Mimochodem, kdybych se přihlásil na kratší vzdálenost (7km) tak bych bojoval o stupně vítězů, takhle jsem doběhl celkově 49., mezi muži 44. a v kategorii 26. Celkem 102 zúčastněných na delší vzdálenost.

Následující závod: 1.5.2016 - Baťův běh v Sezimově Ústí, 3km. Loni jsem nebyl, z předloňského roku se budu snažit obhájit nebo ještě lépe vylepšit 3. místo.

Foto - já vlevo, uprostřed kamarádka co mě tak prohnala, vpravo kamarád co se v poslední době snaží taky běhat (resp zhubnout :D)

(po kliknutí jde zvětšit, to jsem šikovnej, co? :D )
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
xMichalx


PříspěvekZaslal: st březen 16, 2016 9:01 am    Předmět: Odpovědět s citátem

14.3.2016 (pondělí) - posilovna
Dřep 5x6x70kg (+ váha multipressu, tzn. celkem 90kg ??)
Peckdeck 3x8x50kg
Tlaky na ramena v sedě s jč 3x4x25kg
Biceps v sedě s jč 3x8x13kg

Ty tlaky na ramena jsem chtěl vyzkoušet, kolikrát to dám a docela to šlo. Jen se mi to blbě nahazovalo, tak asi prozatím zůstanu u tlaků v velkou činkou

Pak bazén, jen tak na odreagování asi 150m a pak pára. Posilce opět předcházela hodinka volejbalu.

15.3.2016 (úterý)
Tak a je to venku... co? No přeci zub :D Tuším, že jsem se několik příspěvků zpět zmiňoval o zubaři, tak snad už to je definitivně vyřešené. Dnes (úterý) musím dát úplné volno a pak ještě pár dní volno od posilovny. Když to ale bude k tomu, tak bych zkusil ve středu jít lehce běhat.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
xMichalx


PříspěvekZaslal: čt březen 17, 2016 1:07 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

16.3.2016 (středa) - běh
Díra po zubu trochu pobolívá, ale nic hrozného, tak jsem vyrazil. Měl to být lehký a krátký výběh, ale nakonec je z toho i docela dobrý čas. A to jsem trasu vymýšlel až za pochodu, teda za běhu. Asi po 45 minutách jsem se vrátil do města, tak jsem si řekl, že bych to do té hodiny mohl natáhnout (a už v tu chvíli mě napadalo, že by bylo super do té hodiny zvládnout 12km, abych si, co se tempa týče, spravil náladu po sobotním Trailu). Minutka k minutce a už jsem měl na hodinkách 58 minut, takže co nejkratší cestou pěkně svižně domů.
Čas 1:01:25
Vzdálenost 12,64km
Tempo 4:51/km

- celkový pocit super. Běželo se krásně, lehce. Při návratu do města mě už zaskočila tma (a bahno), ale to pak ještě stihlo opadat :D Od posilky musím dát na pár dní oraz kvůli zubu, takže 17.3.2016 (čtvrtek) bude volno a v pátek dám zase nějaký pěkný výběh, snad pro změnu za světla :-) co o víkendu to teprve uvidím, ale v pondělí už zase klasicky posilka. Těším se na dřepy, nějak mě ta bolest začíná bavit :D
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
xMichalx


PříspěvekZaslal: po březen 21, 2016 4:21 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

17.3.2016 (čtvrtek) - volno

18.3.2016 (pátek) - běh
První část s bráchou, konverzační tempo
Čas 58:22
Vzdálenost 10km
Tempo 5:50/km

Druhá část už sám, v přímé návaznosti po první, bez pauzy.
10x200m sprint a meziklusem 200m
Teda spíš pokusy o sprint. Ty jednotlivé dvoustovky byly zhruba za 36s, meziklusy asi 70s.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
xMichalx


PříspěvekZaslal: út březen 22, 2016 8:49 am    Předmět: Odpovědět s citátem

19.3.2016 (sobota) - běh
Objevování nové trasy, celé poměrně rovinka, na závěr dva pěkné kopečky.
Čas 1:13:49
Vzdálenost 13,9km
Tempo 5:18/km
(prvních asi 5km bylo pod 5:00/km, ale pak jsem musel trošku zvolnit, abych to celé uběhl)
Běhání z předchozího dne jsem cítil hlavně v chodidlech. Celková únava trošku byla, ale nic hrozného, dech taky v pohodě, ale chodidlům už se moc nechtělo.

20.3.2016 (neděle) - volno
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
xMichalx


PříspěvekZaslal: st březen 23, 2016 8:42 am    Předmět: Odpovědět s citátem

21.3.2016 (pondělí) - posilovna
Klasicky nejdříve volejbal, pak posilovna. Po tom týdenním nuceném volnu jsem nechtěl trhat rekordy, jen v ideálním případě navázat na výkony z posledních tréninků. A to se snad podařilo...
Dřep 5x6x70kg (+ váha multipressu, tzn. celkem 90kg ??)
Bench-press 5x5x70kg, 1x80kg
Shyby 5x8

Pak opět bazén, tzn. 100m plavání a hlavně pára. V posledních dnech se mi zdá, že se o mě pokouší nějaká nemoc, ale statečně do sebe peru céčko a multivitamín a zatím je vše OK.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
xMichalx


PříspěvekZaslal: út březen 29, 2016 8:19 am    Předmět: Odpovědět s citátem

22.3.2016 (úterý) - běh
Šel jsem běhat někdy okolo 21h a jen po městě, ale i tak celkem dobré...
Čas: 32:39
Vzdálenost: 6,84km
Tempo: 4:46/km
(prvních 570m na rozběhání, pak 5,8km v ostřejším tempu 4:27/km a zbytek zase na vyklusání)

23.3.2016 (středa) - běh (večer něco mám, tak posilku nedám. Aspoň běh tedy...)
Někdy okolo 21:45h, jen po městě.
Čas: ??? (ani přesně nevím, myslím, že téměř stejný jako den před tím)
Vzdálenost: 6,84km
Tempo: ???
(prvních 570m na rozběhání, pak 5,8km v ostřejším tempu a zbytek zase na vyklusání)

24.3.2016 (čtvrtek) - běh
Někdy okolo 21:45h, jen po městě.
Čas: ??? (ani přesně nevím, myslím, že o něco málo lepší než den před tím)
Vzdálenost: 6,84km
Tempo: ???
(prvních 570m na rozběhání, pak 5,8km v ostřejším tempu a zbytek zase na vyklusání)

25.3.2016 (pátek) - běh (svátek, i tak jsem toho měl tolik, že jsem posilku nestíhal, alespoň tedy běh s bráchou)
Čas: 56:31
Vzdálenost: 8,97km

V čase zahrnuta i asi 5min návštěva obchodu. S bráchou, takže konverzační tempo, pro mě spíš na výklus, i když po předchozích 3 dnech běhání trošku únava byla. Nevím proč, ale to běhání po městě mě nějak rychleji vysiluje.

26.3.2016 (sobota) - posilovna
Nějak nebyla síla. Nevím čím to bylo, možná tím běháním... Takže ani nestojí na to zapisovat. Procvičené zlehka celé tělo, kromě nohou.

27.3.2016 (neděle) - běh (původně jsem si chtěl dát den volna, ale bylo venku tak hezky, že jsem prostě musel vyrazit. Konečně taky trochu vyletněn a hned se běželo lépe)
Čas: ???
Vzdálenost: ???

Pokus o rychlých 5km v terénu. Nějak jsem to ale špatně vypočítal a u posledního kilometru jsem toho měl už docela dost. Takže rekord na 5km zůstal nepokořen, ale i tak jsem z běhu měl radost. A pak jsem ještě pokračoval (rekord na 5km nepadl ale i tak docela hezký čas 21:36, tzn 4:19/km).
10 minut pauza a pokračujeme...
5x sprint do kopce (cca 25m, špatně se odhaduje), pauza jen než jsem sešel dolů.
A pak výklus domů (asi 1km)

28.3.2016 (pondělí) - posilovna
Incline bench s jč 5x5x26kg, šlo docela snadno
Shyby 5x8
Dipy 5x12, 1x18kg, 1x25kg, 3x30kg
pár sérií na břicho

pak bazén...
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
xMichalx


PříspěvekZaslal: čt březen 31, 2016 12:22 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

30.3.2016 (středa) - posilovna
Dřep 5x7x70kg (+ váha multipressu; tzn. celkem 90kg??)
Tlaky na ramena v sedě s jč 5x8x18kg
Bicepsový zdvih v sedě s jč 5x8x12kg

Svižný pěkný trénink, který mě bavil. Za chvíli hotovo. Asi bych ještě cvičil dál, ale ty dřepy mě nějak vyšťavily, tak jsem se přidržel původního plánu. Dnes (druhý den po tréninku) pěkně nohy cítím když vstávám z křesla :-)

Od běhu si dávám pár dnů oraz po tom minulém týdnu... O víkendu už bych ale rád vyběhl. Třeba i pocítím nějaké zlepšení.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - The Final Countdown Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4 ... 16, 17, 18  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: