Tom.K. takové to domácí žvýkání...


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 29, 30, 31
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Tom.K. takové to domácí žvýkání...  Úvodní stránka -> Osobní tréninkové logy -> Tom.K. takové to domácí žvýkání...
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Tom.K.


PříspěvekZaslal: so únor 11, 2012 1:45 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Dnes:

Břicho
2 stroje v supersérii po 3 sériích do max

Benč
20 x 60 kg
10 x 90 kg
3 x 110 kg
6 x 3 opak. 130 kg

Chtěli jsme jít 5x3 ale bylo to pořád nějaký lehký tak jsme dali ještě sérii navíc. Spároš šel se 135 kg. Dělá mi radost. 19 let a cvičí chvilku.

Triceps bradla
10 x já
5 x 6 opak já + 20 kg

Triceps kladka + biceps kladiva v supersérii
5 sérií do max


Jinak dnes jsem si splnil cíl dostat se s pasem pod metr. Začal jsem po silvestru s TH 118 a pasem 109 cm. Dnešní TH 109,6 kg a pas 99 cm. Škoda že jsem se nevyfotil před. Vím že tam je sádla pořád moc, ale aspon trochu zmizela ta pneumatika kolem pasu. A po dlouhý době i vidim žíly na rukách. Divný.

_________________
I love Bůček!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Tom.K.


PříspěvekZaslal: so únor 18, 2012 8:38 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Dnes:

RAM benč
5 x 100 kg
3 x 120 kg
1 x 140 kg
1 x 150 kg
1 x 160 kg
1 x 170 kg
1 x 180 kg

180 kg těžký jak prase

Board benč 15 cm
3 x 140 kg
3 x 3 opak. 150 kg

Biceps s JČ
4 x 6 opak. 25 kg

Scottovka
3 x 12 opak. 40 kg

TH 109,2 kg
_________________
I love Bůček!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Arnie_one


PříspěvekZaslal: so únor 18, 2012 8:39 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Kouknu po dlouhy dobe do logu co nevidim, konečně pořádný tělo :) Jak je strejcu ?
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kubaz


PříspěvekZaslal: so únor 18, 2012 9:23 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

spravna reklama na jedno toceny
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Tom.K.


PříspěvekZaslal: ne únor 26, 2012 1:36 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

No nevim Arnie. Pořádný tělo si představuju jinak. Škoda že jsem to nevyfotil před, aby byla vidět změna. Jinak je pěkně na prd. Mám pořád bloklý záda, takže toho moc nemůžu.

Dnes:

Benč:
5 x 3 opak. 132,5 kg

Nějaký divný. První dvě série těžký až jsem myslel, že se na to vybodnu. Pak si to nějak sedlo a v poslední to bylo úplně nejlehčí. Nechápu. Tohle se mi ještě nestalo.

Pak nějaký rozpažení, trochu ramena a triceps a dom. Jinak mám ,,něco" v levém vzpřimovači. Jakýsi spazmus cca 4+2 cm a nikdo mi to není zatim schopnej dát do kupy.. Kdyby někdo poradil co s tim, budu velmi vděčnej. Už přes dva měsíce se nemůžu pořádně hnout...
_________________
I love Bůček!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Deadlift
Moderátor


PříspěvekZaslal: ne únor 26, 2012 1:49 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Já to mazal mastí s diclofenakem. Pojídal coxtral a pomohlo mi mít záda v teple.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Arnie_one


PříspěvekZaslal: ne únor 26, 2012 5:07 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

pořád bloklý, to už máš dost dlouho, chtělo by to navštívat šamana :) Jinak stárneš dědku :)
Dej se dohromady
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Tom.K.


PříspěvekZaslal: ne únor 26, 2012 6:37 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

No mam tam právě něco mechanicky bloklýho a chtělo by to zase nejspíš mechanicky odbloknout. Cítím to podobně, jako když jsem si zle poranil záda před lety. Záda v teple mám pořád, pořídil jsem neoprenovej bederní pás. Bez toho to prostydne a zatuhne tak, že si nezavážu ani tkaničky. Šamana právě ted navštívit nemůžu, momentálně mi čas ani finance nedovolujou dojíždět přes celou republiku. Paní od CIZA by to zmákla věřím taky, ale ta zas nedelá o víkendu a jindy než o víkendech nemůžu, takže je to dost jakože na pi*u. Nikoho jinýho šikovnýho poblíž jsem zatim nesehnal. Všichni si hrajou na odborníky a nechávaj si za ,,péči" draze platit, ale jak je teda možný, že ti ,,odborníci" mi to ani nenahmatali a přitom si to najdu sám bez větších obtíží... Nechápu.
_________________
I love Bůček!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
powr


PříspěvekZaslal: ne únor 26, 2012 8:13 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Podle mě tam máštrochu hnutou plotnu a u toho svalovej spazmus, to je to co tě bolí. v okolí toho bolestivého vychýlení si tělo tu páteř chrání tím, že svaly v okolí toho problému co nejvíc stáhne, aby se to nevychylovalo čím dál víc.. ty potřebuješ odborníka, kterej ti uvolní buď mechanicky nebo injekcí ten svalovej spazmus a pak ti prokřupe a srovná záda. bez tohohle zásahu se nehneš z místa. uvolnit, prokřupat. good luck
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Tom.K. takové to domácí žvýkání... Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 29, 30, 31
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: