Totalni makeover :)


Jdi na stránku Předchozí  1, 2
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Totalni makeover :)  Úvodní stránka -> Začátečníci -> Totalni makeover :)
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Mablung


PříspěvekZaslal: čt leden 19, 2012 10:09 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

mr.awe napsal:
Jinak ten web (bazalni metabolismus) ukazuje 2257 kcal..., kdyz zvednu ten dnesni o 100%, tak to nebude moc deficitni ze? :)

Bazální metabolismus (BMR) je stav, kdy tvůj jediný pohyb vykonává palec na dálkovém ovládání televize.

citace:
Online výpočet bazálního metabolizmu
vaše pohlaví žena muž Váš BMR je 2231 kcal (9335 kJ)
pohybová aktivita
vaše výška v centimetrech
vaše váha v kilogramech
váš věk
Hodnota BMRp

Hodnota BMRp je Vaše optimální denní spotřeba energie (BMR) zvýšená o přibližný výdej energie na základě odhadnuté pohybové aktivity. Takové množství energie byste měli také přijmout. Pokud se chystáte snížit svoji hmotnost, měl by být Váš denní příjem energie o něco nižší. Nezapomeňte však také na vyvážení sacharidů, tuků a bílkovin.

Přesnější představu o svém energetickém příjmu si můžete udělat, pokud si budete týden nebo 14 dnů zapisovat vše co sníte (vč. kalorické hodnoty) a poté záznamy vyhodnotíte.


Váš BMRp je 3124 kcal (13071 kJ)


Chcete-li začít hubnout, Váš denní energetický příjem by neměl přesahovat 2646 kcal (11071 kJ)

Přečti si qoute a měj na vědomí že jsem zadal nulovou aktivitu, zatímco ty cvičíš.
Tento výpočet bazálního metabolismu je jen velice přibližný. Nicméně ti dá povědomí v jakých hodnotách se máš přibližně pohybovat. Dle mého názoru je tvé hubnoucí optimum 2 000 - 2 500 Kcal, ale kolik to je ve skutečnosti, to si musíš vysledovat ty.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
mr.awe


PříspěvekZaslal: čt leden 19, 2012 10:11 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Mno skoro kazdy den nejaka aktivita.. odhadem kolem 500-1000kcal + to co se "spali" beznym dennim pohybem ze... takze prijem rekneme 2000kcal ideal? Presne proto jsem sem napsal, diky za rady!

na jednom webu jsem nasel tyto doporucene hodnoty (pro mou osobu/den)
Bílkoviny: 109 g
Sacharidy 229 g
Tuky: 63 g
Vláknina: 25-30 g

Muze byt?
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mablung


PříspěvekZaslal: čt leden 19, 2012 10:35 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

mr.awe napsal:
Mno skoro kazdy den nejaka aktivita.. odhadem kolem 500-1000kcal + to co se "spali" beznym dennim pohybem ze... takze prijem rekneme 2000kcal ideal? Presne proto jsem sem napsal, diky za rady!

na jednom webu jsem nasel tyto doporucene hodnoty (pro mou osobu/den)
Bílkoviny: 109 g
Sacharidy 229 g
Tuky: 63 g
Vláknina: 25-30 g

Muze byt?

Když počítám.
Bílkoviny 436 kcal
Sacharidy 916 kcal
Tuky 504 (nebo 567? Ted si nevzpominam zda gram tuku se počítá za 8 ci 9 kcal) kcal
Jsi stale pod 2 000 kcal. Jak jsem psal, pokud příliš přiškrtíš příjem, jediné co dostaneš je jojo efekt. Naber to tak na 2 200 kcal. To už by podle mě byl ideál, pokud budeš 5 - 6x týdně sportovat. Ale musíš si vyzkoušet co ti bude vyhovovat.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Wojtkingson


PříspěvekZaslal: čt leden 19, 2012 10:42 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ve dny tréningu dávej víc ve dny volna sniž a jedeš
_________________
The pain you feel today will be the strength you feel tomorrow
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Totalni makeover :) Jdi na stránku Předchozí  1, 2
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: