Trenink pro slečnu začátečnici


Jdi na stránku 1, 2  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Trenink pro slečnu začátečnici  Úvodní stránka -> Začátečníci -> Trenink pro slečnu začátečnici
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Izman


PříspěvekZaslal: čt únor 09, 2012 8:01 pm    Předmět: Trenink pro slečnu začátečnici Odpovědět s citátem

Cau pisu sem misto jedne nesmele slecny co bychtela zacit delat neco pro sve tilko

Je ji 21 let
Meri 168 cm a vazi 58 kilo. Nema zadne fyzicke omezeni.

Chtela by zpevnit cele telo. Jelikoz posleni intenzivnejsi pohyb mela naposledy na zakladni skole v telocviku. Potreboval bych nasmerovat na nejaky trenink na 2-3 navstevy tydne. Predpokladam pro zacatek nejaky trenink celeho tela.


Poradite? Dekuji moc - myslim ze trenink co je uveden tady od Ciza neni uplne to prave orechove (nevim ale nedokazi si ji predstavit jak jede MT, drepy a goodmorningy :D :P)


Pripadne dalsi informace dodam :)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
guruhonza
Anonymní


PříspěvekZaslal: čt únor 09, 2012 8:06 pm    Předmět: Re: Trenink pro slečnu začátečnici Odpovědět s citátem

nahoru
Izman


PříspěvekZaslal: čt únor 09, 2012 9:44 pm    Předmět: Re: Trenink pro slečnu začátečnici Odpovědět s citátem

guruhonza napsal:
pár žen už tu tréning má, můžeš se inspirovat tam ;) spíš tak, jak takové ženy cvičí a že se toho nebojí, protože nemají proč

..............................


Ano na par logu jsem se jiz dival ale jde mi o to by se rozhybala a jeji telo aby si aspon trochu zvyklo na nejaky pohyb takze jsem chtel aspon pro zacatek eliminovat pouzivani volnych vah.

Co rikate na trenink pro prvnich 14 dni - 3 tydny


10-15 minut: rotoped / eliptical / stepper

stahování kladky před hlavu: 3x15
obrácený peck-deck: 3x15
peck deck: 3x15
předkopávání: 1x20, 2x15
zakopávání: 3x15
Roznozování: 2x30
Snozovani (proste opak roznozovani): 2x30
tricepsové stahování kladky: 2x15
zkracovačky: 3x20
hyperextenze: 3x15
(nevim co na stred zad)

10-20 minut: rotoped / eliptical / stepper


nebo je to spatne?
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
guruhonza
Anonymní


PříspěvekZaslal: čt únor 09, 2012 9:53 pm    Předmět: Re: Trenink pro slečnu začátečnici Odpovědět s citátem

se modlím, aby sem někdo něco napsal.... já mám totiž nutkání sem napsat, jak nechápu ženy a cvičení na strojích, protože to je absolutně nepřirozenej pohyb a akorát si tím podle mě musej ničit klouby... když vidím v posilovnach ty příšerný úhly, pod kterejma to cvičej, tak se divím, že se ty malý ručky nezloměj

snad se sem podívá někdo kvalifikovanej, to já totiž nejsem
nahoru
Vladik


PříspěvekZaslal: čt únor 09, 2012 10:04 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

A co třeba www.trxtraining.cz
Takových slečen, dívek a žen mi tam chodí stále víc a víc.
_________________
www.trxtraining.cz
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu MSN Messenger
Luster


PříspěvekZaslal: čt únor 09, 2012 10:07 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

doporucil bych cviceni s vlastni vahou, beh a pripadne lehkej kettlebell, pro jeji cile naprosto dostatecny i bez posilovny, akorat by bylo fajn sehnat si nekoho, kdo by ji ukazal spravnou techniku (ostatne to plati i pro cviceni v posilovne..)

trx taky fajn
_________________
Humans are land-based bipeds. Pullups are for monkeys. Or at least a second-tier priority.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
YUD


PříspěvekZaslal: čt únor 09, 2012 10:12 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Luster napsal:
doporucil bych cviceni s vlastni vahou, beh a pripadne lehkej kettlebell, pro jeji cile naprosto dostatecny i bez posilovny, akorat by bylo fajn sehnat si nekoho, kdo by ji ukazal spravnou techniku (ostatne to plati i pro cviceni v posilovne..)

trx taky fajn


Kolik myslíš, že toho nacvičí s vlastní vahou holka, která se pořádně hýbala naposledy na základce? A s Kettlebellem?
_________________
Nejlepší posilovna v Brně:
www.spinningafitness.cz
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
guruhonza
Anonymní


PříspěvekZaslal: čt únor 09, 2012 10:16 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

já si myslím, že dost.... je plno cviků, který jsou "zacatecnicky" a třeba Zuzanka (Zuzana light/ Bodyrock) ukazuje takovejch cviků možná i stovky
nahoru
Luster


PříspěvekZaslal: čt únor 09, 2012 10:20 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

yud: tak jestli je v nejakym extremne dezolatnim stavu, tak nejspis moc ne, ale verim, ze prumerna holka bude schopna dostatecne odcvicit s vlastni vahou a s nejakou odbornou prupravou i s kettlebell, i kdyby mela cvicit jenom swing a tgu
_________________
Humans are land-based bipeds. Pullups are for monkeys. Or at least a second-tier priority.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Peter Ustinov


PříspěvekZaslal: čt únor 09, 2012 10:55 pm    Předmět: Re: Trenink pro slečnu začátečnici Odpovědět s citátem

guruhonza napsal:
se modlím, aby sem někdo něco napsal.... já mám totiž nutkání sem napsat, jak nechápu ženy a cvičení na strojích, protože to je absolutně nepřirozenej pohyb a akorát si tím podle mě musej ničit klouby... když vidím v posilovnach ty příšerný úhly, pod kterejma to cvičej, tak se divím, že se ty malý ručky nezloměj

snad se sem podívá někdo kvalifikovanej, to já totiž nejsem


draha driv taky cvicila gybda stroje, ale ted drepuje, sice zadne zavratne vahy, ale pekne hluboko a vcelku pravidelne, jede to jako heavy-light takze jednou drepy ajednou legpres a pochvaluje si, ze ma zadek a stehna lepsi nez kdyz snozovala a buhvi co jeste

ja bych doporucil zakladni objemove cviky (bench drep, pritahy, shyby, francouze, bicaky, tlaky na ramena, kliky na bradlech, mozna i mrtve tahy) jenom ve vice opakovani, deset a vice
_________________
Padre vám možná řekne, co je peklo, ale já vám ho ukážu!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Izman


PříspěvekZaslal: čt únor 09, 2012 11:13 pm    Předmět: Re: Trenink pro slečnu začátečnici Odpovědět s citátem

Peter Ustinov napsal:

draha driv taky cvicila gybda stroje, ale ted drepuje, sice zadne zavratne vahy, ale pekne hluboko a vcelku pravidelne, jede to jako heavy-light takze jednou drepy ajednou legpres a pochvaluje si, ze ma zadek a stehna lepsi nez kdyz snozovala a buhvi co jeste

ja bych doporucil zakladni objemove cviky (bench drep, pritahy, shyby, francouze, bicaky, tlaky na ramena, kliky na bradlech, mozna i mrtve tahy) jenom ve vice opakovani, deset a vice


Muj umysl je uplne stejnej ale proste chci tu holku jen rozhybat. Zaprve aby si trochu zvykla na trenink. Za druhe nebudu mit ted cas by s ni kazdy trenink abych aspon trochu dohlizel na techniku.
Ktera se u volnych da pokazit mnohem vic nez na strojich, a je tam mnohem vetsi moznost zraneni.

Cviky s kettlebellem jsem zvazoval taky ale s tim ji ja uz nepomohu. To uz by si musela brat trenera nebo nekoho kdo s tim umi (coz ji jako studentce asi bude delat problem).

Proto prosim pokud to jde zkuste zhodnotit ten trenink nahore, a berte ho jako docasny rozehrivaci aby mohla 2-3 v tydnu beze me cvicit s tim aby si jen protahla telo diky
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Tracey


PříspěvekZaslal: pá únor 10, 2012 6:46 am    Předmět: Re: Trenink pro slečnu začátečnici Odpovědět s citátem

Izman napsal:
Peter Ustinov napsal:

draha driv taky cvicila gybda stroje, ale ted drepuje, sice zadne zavratne vahy, ale pekne hluboko a vcelku pravidelne, jede to jako heavy-light takze jednou drepy ajednou legpres a pochvaluje si, ze ma zadek a stehna lepsi nez kdyz snozovala a buhvi co jeste

ja bych doporucil zakladni objemove cviky (bench drep, pritahy, shyby, francouze, bicaky, tlaky na ramena, kliky na bradlech, mozna i mrtve tahy) jenom ve vice opakovani, deset a vice


Muj umysl je uplne stejnej ale proste chci tu holku jen rozhybat. Zaprve aby si trochu zvykla na trenink. Za druhe nebudu mit ted cas by s ni kazdy trenink abych aspon trochu dohlizel na techniku.
Ktera se u volnych da pokazit mnohem vic nez na strojich, a je tam mnohem vetsi moznost zraneni.

Cviky s kettlebellem jsem zvazoval taky ale s tim ji ja uz nepomohu. To uz by si musela brat trenera nebo nekoho kdo s tim umi (coz ji jako studentce asi bude delat problem).

Proto prosim pokud to jde zkuste zhodnotit ten trenink nahore, a berte ho jako docasny rozehrivaci aby mohla 2-3 v tydnu beze me cvicit s tim aby si jen protahla telo diky


Souhlasím s Peterem, jet normálně základní cviky a neopomíjet cviky na střed těla, já osobně nesnáším rozdělování cviků na ty pro chlapy a pro holky Ten trénink nahoře je takové šolichání o ničem. Místo snožování a roznožování výpady a dřepy, dát klidně kliky, tricepsové kliky, různé dynamické cviky s výskokem apod., používat co nejvíce vlastní váhu, ať se nejdříve naučí pracovat s vlastním tělem a vůbec ty svaly používat.

Na začátku není prostě jiná možnost než že na ni dohlídneš Ty, někdo jiný zkušený nebo trenér. Věř mi, že i na strojích se dá pokazit hodně, kolikrát se divím, co u nás lidé dokážou vymyslet...
_________________
Rozum a chtíč nemohou být v opozici natrvalo (Sigmund Freud).
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
YUD


PříspěvekZaslal: pá únor 10, 2012 11:29 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Luster napsal:
yud: tak jestli je v nejakym extremne dezolatnim stavu, tak nejspis moc ne, ale verim, ze prumerna holka bude schopna dostatecne odcvicit s vlastni vahou a s nejakou odbornou prupravou i s kettlebell, i kdyby mela cvicit jenom swing a tgu


Nemusí být ani v dezolátním stavu. Stačí, když přijde do fitka průměrná holka, která se třeba i trochu hýbe (kolo, zumba, plavání...) a opravdu si nedovedu představit, že by cvičila třeba to, cos napsal (KB swing, turkish get-up,...). Já vím, že je teď strašně módní cvičit tyhle věci, ale pustit se do toho se začátečníkem je o hubu (minimálně o tu jeho/její).
_________________
Nejlepší posilovna v Brně:
www.spinningafitness.cz
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
CIZO


PříspěvekZaslal: pá únor 10, 2012 11:41 am    Předmět: Re: Trenink pro slečnu začátečnici Odpovědět s citátem

Tracey napsal:
Věř mi, že i na strojích se dá pokazit hodně, kolikrát se divím, co u nás lidé dokážou vymyslet...

Přesně tak. Kdo neviděl, neuvěří. Kdysi jsem jedný dámě ve fitku radil, že ta kladka za hlavou se fakt nestahuje až do úrovně pod lopatkama... Odpověděla mi, že jí to tak poradil trenér. Tak jsem jí řekl, že já jsem shodou náhod taky trenér a že takhle se to cvičit nemá, ale zjevně jsem nevzbudil dostatek důvěry, protože dotyčná zarputile tu kladku až někam k prdeli tahala dál
_________________
"Excuses will only get you so far in life, you know? You could make excuses for everything - this hurts, that hurts... but it'll only get you so far.
Won't really get you anywhere with me."

Derek Poundstone
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Diana


PříspěvekZaslal: pá únor 10, 2012 11:48 am    Předmět: Re: Trenink pro slečnu začátečnici Odpovědět s citátem

CIZOPASNIK napsal:
Tracey napsal:
Věř mi, že i na strojích se dá pokazit hodně, kolikrát se divím, co u nás lidé dokážou vymyslet...

Přesně tak. kdo neviděl, neuvěří. kdysi jsem jedný dámě ve fitku radil, že ta kladka za hlavou se fakt nestahuje až do úrovně pod lopatkama... Odpověděla mi, že jí to tak poradil trenér. Tak jsem jí řekl, že já jsem shodou náhod taky trenér a že takhle se to cvičit nemá, ale zjevně jsem nevzbudil dostatek důvěry, protože dotyčná zarputile tu kladku až někam k prdeli tahala dál


Jestli to nebude tím, že ten první trenér na ní zapůsobil velice hluboce Poslední dobou v posilovně vidím zrovna jednoho, co je snad šéf celého harému cvičenek. Jedno zda je tlustá, hubená nebo anorektická, trénink stejný jako přes kopírák, ale slečny mu zobou přímo z ruky ( snad jen z ruky..)
_________________
Já jsem Zelenková, Hujerova sestra. – Já jsem Hujerová. – Manželka? – Ne, manželka jsem já. – Já jsem švagrová. – Já jsem bratranec. – Hujerová, manželka. – Ale manželka… – Já jsem z prvního manželství.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Trenink pro slečnu začátečnici Jdi na stránku 1, 2  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: