TRICEPS


Jdi na stránku 1, 2, 3, 4  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - TRICEPS  Úvodní stránka -> Trénink -> TRICEPS
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  

Cvičení tricepsu pro objem, můj pruzkum, zajímá mě praxe zde na foru
Bradla - co nejtěžší váha 3-5 opakování
9%
 9%  [ 4 ]
Bradla - střední váha 8-10 opakování
34%
 34%  [ 14 ]
Bradla - spíše lehčí váha 15 a více opakování
7%
 7%  [ 3 ]
franc.tlak v leže s EZ - těžká váha 3-5 opakování
9%
 9%  [ 4 ]
franc.tlak v leže s EZ - střední váha 8-12 opakování
19%
 19%  [ 8 ]
franc.tlak v leže s EZ - lehká váha 15-20 opakování
0%
 0%  [ 0 ]
Bench úzkým úchopem - těžká váha 2-5 opakování
4%
 4%  [ 2 ]
Bench úzkým úchopem - středně těžká váha 6-8 opakování
14%
 14%  [ 6 ]
Celkem hlasů : 41

Autor Zpráva
lukas95


PříspěvekZaslal: st červen 08, 2011 7:49 pm    Předmět: TRICEPS Odpovědět s citátem

AHoj, zajímá mě jak cvičíte tricepsy, co Vám zabíralo, cviky, hlavně počty opakování

Jsem typ člověka co jezdí triceps od 4-20 opakování nejčastěji
8-15 opakování, ale s výsledkem nejsem spokojen.
Triceps mám spíše vlezlý dovnitř tak jako biceps.
Cvičím ho 1-2x týdně, strava je, praxe je, nedávno jsem jej končil s
Korte.

Vyzkoušel jsem za více jak rok a půl na tricák-EZ v leže, s jednoručkou za hlavou, bench na úzko, Lock out, bradla, kladka s provazem, kliky na lavicích, kick back - ten spíše jen zvýrazňuje než že by dal hmotu, .....

Chci spíše názor než radu, chci na tricáku zamakat.
Sice mě kámoš říká, že ruce mam jak hovado, když viděl starou fotku,ale pokud dáte něco podnětného budu rád.
Jenže nutno dodat žed on má ruce slabé a dříve jsem měl ruce jak špejle, tak proto to říká.

Dali vám více hmoty spíše silovější trénink tricepsu nebo více opakování?
TO je asi to co mě zajímá.

PS: základ bych postavil na-
lock out, bradla, bench úzkým úchopem, občasně kladka
bradla, franc. tlak jaký byste volili počty opakování.


Naposledy upravil lukas95 dne st červen 08, 2011 7:59 pm, celkově upraveno 2 krát
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lunreal


PříspěvekZaslal: st červen 08, 2011 7:52 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Jen takovy dotaz- lock out je jen sebrani cinky na benchi ze stojanu ne? Nebo tam delas i nejaky pokrceni v loktech?
_________________
Liftin: Sem slyšel, že Popi po tom co nedal základ, normálně zdrhnul a ani nikomu nic neřekl... :-D
Popshoit:Je to tak..Ten rozhodčí to nemohl myslet vážně...
BMW-fan:chtěl po tobě, abys to zvednul, co?:-D
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
lukas95


PříspěvekZaslal: st červen 08, 2011 7:56 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Je to spíše jakési část.opakování trošku na hmotu, spíše na sílu
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Marinus


PříspěvekZaslal: st červen 08, 2011 8:40 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

na kazdeho pusobi neco jineho,rika se ze zaklad je uzke tlaky a bradla ale na nekoho to nemusi vubec pusobit a naopak mu dobre roste triceps z kladek,francouzu atd.. Na me osobne nejvic zabira triceps u cviku:francouzke tlaky kombinovane s puloverem,dam si vyssi vahu nez s kterou jedu bezne francouzy,cinku spoustim prvne jak ve francouzkem tlaku,ale az uplne za hlavu a pak pres hlavu na hrudnik,tlakem nahoru a znova,jsou to vlastne take negativni opacka u francouzu.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Partridge


PříspěvekZaslal: st červen 08, 2011 8:57 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Můj názor je, že nejlepší je ho odcvičit 2x týdně jednou lehce podruhé těžce. Těžký trénink se držet od těch 5 do 8 opakování (cvik to už je hodně individuální já mám nejraději boar press nebo kliky na bradlech naopak třeba úzký bench mi moc nesedí) v lehký si v některých seriich dovolit i těch 15 klidně.
_________________
If the Jesus comes back, we will kill him again.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Oddo


PříspěvekZaslal: st červen 08, 2011 9:01 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

U mě jednoznačně těžké dotlaky, je to vlastně úzký bench ale ne v celé dráze pohybu, protože v dolní fázi benche na úzko děsně trpí ramena.
_________________
F*CK AVERAGE
https://www.facebook.com/ironwisdom1
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
Frozz.


PříspěvekZaslal: st červen 08, 2011 9:18 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Pro mě bradla, 4-8 serií po 8-10-12 op.
_________________
"For me life is continuously being hungry. The meaning of life is not simply to exist, to survive, but to move ahead, to go up, to achieve, to conquer."
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
lukas95


PříspěvekZaslal: st červen 08, 2011 9:34 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Díky chlapi, zajímavé.....
Alespoň si udělám představu jak se to jeve v ČR.

Narazil jsem na článek, kde se uvádí, že triceps se má občas civičt těžce
a jinak velmi vysokými počty opakování, pokud u bicepsu 12
tak u tricepsu od 15-25, to mě udivilo, takový pumping že by rostli tricáky???

Střídám, zkouším, je mě jasné, že na každého platí něco jiného.
Obdivuji ty lidi co mají krásný veliký triceps, přitom necvičí nic extra.


To mě připomíná jeden kluk z fitka jezdí na soutěž v páce takový 17ti letý namakaný, trošku zavalitý klučina, ale ty pazoury.
A cvičí jen vysoké počty opakování na biceps a triceps.
To mě hlava nebrala jak z toho mohl narůst???

Příští trénal zkusím i vysoké počty opakování na bradlech........

PS: pomohli někomu kliky na lavičkách? Co já pamatuji mě to vždy jen dorazilo a napumpovalo tricepsy, jinak nic.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
lukas95


PříspěvekZaslal: st červen 08, 2011 9:39 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Oddo: no pokude chápu to co myslíš, to by měl být práve lock out, vypadá to na to. Mě to spíše zlepšilo sílu, takové přeskočení stagnace.



Zkoušel někdo doma:




Slyšel jsem z doslechu od lidí co to cvičili pouze doma -nikdy nebyli ve fitku, že měli pak relativně slušný triceps, někteří to dělají i z výšky, že nohy si dají do výšky na něco. Zajímavý cvik
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
hovnival
(ban)


PříspěvekZaslal: st červen 08, 2011 9:54 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

a proc by jako nemohly narust ruce na hodne opakovanich ? Me spis zarazi ta tvoje anketa jak tam je cosi 2 az 5 opakovani to je jako co ? 2 opakovani pri cviku na triceps to si delas srandu ne ? Jinak muj nazor je takovej, ze tricak maka hodne u tlaku na kozy a tlaku na ramena, takze kdyz k tomu prictu jeste trening primo na triceps, tak ten tricak maka minimalne 3x za tyden, takze je uplne zbytecny ho cvicit 2x tydne. Co se tyce cviku tak je asi nejlepsi cviky stridat, tech cviku na triceps je s cinkama a kladkama asi 50 a proto me vzdycky na trening tricaku tesim, protoze neni mesic, abych mel 2 treningy tricaku stejne. Vcera jsem zkousel paradni cvik, kdy se opru o osu na multipresu a jedu neco jako tlaky za hlavu, ze spoustim hlavu pod tu osu, je to fakt paradni cvik a pak normalne ze jedu jakoby kliky na te ose na uzko, je to fakt paradni na dorazeni. Nejak tak jsem to jel jak to jede Flex tady na videu
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
lukas95


PříspěvekZaslal: st červen 08, 2011 9:58 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Hovnival: ježíš ty počty ber jen orientačně, 2-4 opakování je vyloženě silovka, já to výjměčně jako šok dával.
Jestli si občas dám nevím ať už 3-5 opakování toje úplně fuk, prostě je to spíš na sílu. Ale nikdo neříká že u silovek se nebudují svaly.
Je to na sílu, objem to dá minimálně, jen že bys jel hodně serií, ale co někteří z nás to občas jedou
a pak zase s měnší váhou dáš více opakování než minule
.....
Napsáno hodně zjednodušeně samozřejmě, takže s rezervou.
Já tím nezlehčuju vyšší počty opakování, jen s edivím, že u naturálů, kteří neberou AS - kde u AS je jasné, že vysoké počty opakování fungují skvělě, tak že se dá na třeba 20 opakováních vyrůst, protože je to minimální váha, že to dá dostatečný stimul, když to stimuluje spíše vytrv.vlákna a zbytek je jen krev a kyselina mléčná :)
Kolik maximálně jedeš opáček na triceps?


Proto mě zajímá praxe lidí, zda spíše cvičí silově nebo na více opak. atd. atd.....


PS: ten poslední cvik je jakýsi klik na mulťáku zajímavé, zajímavé co se dá vše vymyslet. Cvičíš s vlastní váhou.....

Ten klučina na videu vypadá super, ale co vše zobe ...
Jo Gaspari tam je na videu, ten býval.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
hovnival
(ban)


PříspěvekZaslal: st červen 08, 2011 10:44 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

tak ja pocty opakovani stridam, to je proste nesmysl met nejake schema a jet jen treba 5 opakovani, nebo jen 10. Jedu proste jak to cejtim a je jasny, ze u partie jako je triceps moc neucejtis serii o 3 opakovanich, tam to zacina brat ten tricak az po tech 6/8 takze vetsinou davam serie o 12/15 ... Jinak to ze nekdo jede 15/20 opakovani neznamena, ze to je lehka vaha, je to proste tezka vaha primerene pro 15 opakovani, takze to neni tak, ze prvnich 6 opakovanich u toho spis. Ja si ani nedovedu predstavit, ze bych zkousel zvedat nejakou maximalni vahu na triceps pro 2/3 opakovani ? Vzdyt to je o utrzeni nejakeho uponu nebo splachy, otom to vubec neni. U takovejch malejch partii jako je biceps/ triceps, co si jako myslis, ze se deje, kdyz clovek zveda zbytecne velky vahy na tyhle male partie ? No zapojuje se vsechno kolem a ta procvicovana oblast minimalne. Cviky jako francouzkej tlak atd. sou technicke cviky a tam nejde o nejake trhani rekordu, to je o napumpovani a vnimani toho svalu, to neni jak trojky u mrtvoly, to je komplexni cvik a to je uplne neco jineho, takze podle me na male partie serie pod 6 opakovani uplnej nesmysl...
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
lukas95


PříspěvekZaslal: čt červen 09, 2011 7:46 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Zajímavý názor.
Tak já jednu dobu jezdil hodně zaměřeně na tlak za hlavou obouruč
a mohu ti říci, že pokud jsem jel těžkou váhu 3-4 opakování, krátká pauza více serií, myslel jsem že mě tric upadna

Jinak jezdím nejvíc od 8-15 opakování, těch 15 občas.
Ježíš no to je mě jasné, že pokud nejdu jen lehce pumpovat, těch 15 opakování musí být těžkých, bolet a musím je vydřít.
.


No uvidím pojedu triceps možná v Ne.
Kolik se vám osvědčilo dní na regeneraci tricepsu, aby byl ok a rostl?
Pokud jedete objem od cca 6-8 serií?

Měl jsem o tom debatu s trénérem, nutil mě 5-7 dní.........
Osobně bych to viděl na min 3 dny, ideálně alespoň 4dni volna.
Nějaká jiná praxe? Znám kluky co jej jezdí každých 48 hodin, to přeci nemůže stačit růst než jej znovu načnu
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
elrubio


PříspěvekZaslal: čt červen 09, 2011 7:55 am    Předmět: Odpovědět s citátem

těžká váha na triceps má smysl jen u CG benche.. to je v podstatě jediný cvik, který dělám na triceps.. jinak zabírá v rámci normálních tlaků na prsa, při všech overhead cvicích, bradla, kliky.. jsem toho názoru, stejně jako hovnivál, že na malé partie (triceps, biceps, delty) je ideálni rozsah 8-20opak.. vyloženě rostu z biceps pumpovačů, kteří si naloží činku a pak tam švihnou jednou opakování tažené zády, div si nevyrazí zuby..
_________________
there is no point in being alive if you cannot do the deadlift¨

I am the Viking!

http://www.facebook.com/pages/Fitness-models-galleries/125473037559547
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu MSN Messenger
hovnival
(ban)


PříspěvekZaslal: čt červen 09, 2011 8:25 am    Předmět: Odpovědět s citátem

je to tak no, ja si ted na EZtu na bicak nakladam min, nez sem si nakladal, ale stojim rovne, a jediny co se hejbe je ruka od loktu dolu a ten bicak dostava nesrovnatelne vetsi stimul, nez kdyz mam na cince vetsi vahu a zacnou se zapojovat dalsi svaly jako ramena a zada a pak mam misto bicaku napumpovany spodni zada, nehlede na to, ze tak setris slachy a upony...
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - TRICEPS Jdi na stránku 1, 2, 3, 4  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: