Triko "ARNOLD IS NUMERO UNO" aneb co nosíte vy?


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Triko "ARNOLD IS NUMERO UNO" aneb co nosíte vy?  Úvodní stránka -> Fotografie -> Triko "ARNOLD IS NUMERO UNO" aneb co nosíte vy?
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Nasser


PříspěvekZaslal: pá září 03, 2010 3:11 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Draper napsal:
Nasser napsal:
potrpím si na GASPu

nj kdyz mas obchod hned pod posilkou, to ti je tam rovnou i perou ne? :)

To by mohli :) Ale už dlouho jsem si tam nic nekoupil, budu to muset změnit.

Jinak mě třeba příjde divné, když někdo cvičí v roztrhaných hadrech, jak jsem někde četl... možná si hraje na hardcore styl, ale vypadá jak chudák bez peněz. Přeje jen v dnešní době ty fitka jsou veřejnou záležitostí a cvičit propocený v potrhaných hadrech patří někam do sklepa. To je můj názor
_________________
IMPOSSIBLE IS NOTHING
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
JOga


PříspěvekZaslal: pá září 03, 2010 3:13 pm    Předmět: Odpovědět s citátem



já třeba už nějaký čas chodím do fitka občas v tomhle
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Azmodan


PříspěvekZaslal: pá září 03, 2010 3:31 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Do posilky jedině starý vyoutovaný hadry. Tepláky za 220 od vietkongu (už je mám rok a jsou jako nový -divím se ), starý vytahaný tričko, který bych si už normálně nevzal. Nechodím roztrhanej, ale kurvit si nový hadry neustálým odíráním, propocováním a následným praním - tak na to bohužel nemám. Nejvíc mě bavěj na novej rok ti 50kg týpci v novejch teplákovkách Uncle Sam nejmíň za 2k. Prvního února už tam ani jeden z nich není...
_________________
Šťasten ve svém šílenství hlupák objal Ďábla.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Draper


PříspěvekZaslal: pá září 03, 2010 4:34 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Nasser napsal:


Jinak mě třeba příjde divné, když někdo cvičí v roztrhaných hadrech, jak jsem někde četl... možná si hraje na hardcore styl, ale vypadá jak chudák bez peněz. Přeje jen v dnešní době ty fitka jsou veřejnou záležitostí a cvičit propocený v potrhaných hadrech patří někam do sklepa. To je můj názor


Ty roztrhane hadry celkem beru, ale co chces delat, kdyz se od prirody vice potis k tomu mas jeste tvrdy trenink pripadne i aerobku, cimz poceni umocnis a sebekvalitnejsi obleceni ti nepomuze? Ja jsem treba v posilce zpocenej behem chvilky a na konci po aerobce to uz me oblikani vazi o nekolik kg vice, jak je nasate :) a neni mne to moc prijemne vuci okoli, ale jsem tam, abych cvicil, tak na to kaslu.
_________________
CIZOPASNIK: Drapere, ty nejsi divnej, ty jsi z jiny galaxie a mam podezreni, ze te odtamtud vyhnali, protoze jsi byl divnej i na meritka mimozemstanu
http://mismasfitness.cz/
Nejlepsi trenink na svete? HPM - hlavne poradne makat!! (hovnival)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nasser


PříspěvekZaslal: pá září 03, 2010 4:40 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Draper napsal:

Ty roztrhane hadry celkem beru, ale co chces delat, kdyz se od prirody vice potis k tomu mas jeste tvrdy trenink pripadne i aerobku, cimz poceni umocnis a sebekvalitnejsi obleceni ti nepomuze? Ja jsem treba v posilce zpocenej behem chvilky a na konci po aerobce to uz me oblikani vazi o nekolik kg vice, jak je nasate :) a neni mne to moc prijemne vuci okoli, ale jsem tam, abych cvicil, tak na to kaslu.


Napsal jsem to nepřesně - myslel jsem propocené z minulých tréninků. Taky se hodně potím, ale když to oblečení je čisté, tak to nesmrdí. Sice na trénink sportřebuji průměrně 2 trika, ale to je jedno. Kritizoval jsem hlavně to zapáchající a roztrhané oblečení.
_________________
IMPOSSIBLE IS NOTHING
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
Draper


PříspěvekZaslal: pá září 03, 2010 4:43 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

To jo, ja bych si take nikdy nevzal tricko, ve kterem jsem minuly trenink cvicil
_________________
CIZOPASNIK: Drapere, ty nejsi divnej, ty jsi z jiny galaxie a mam podezreni, ze te odtamtud vyhnali, protoze jsi byl divnej i na meritka mimozemstanu
http://mismasfitness.cz/
Nejlepsi trenink na svete? HPM - hlavne poradne makat!! (hovnival)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
_Lundgren


PříspěvekZaslal: pá září 03, 2010 4:53 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Nasser napsal:
Draper napsal:
Nasser napsal:
potrpím si na GASPu

nj kdyz mas obchod hned pod posilkou, to ti je tam rovnou i perou ne? :)

To by mohli :) Ale už dlouho jsem si tam nic nekoupil, budu to muset změnit.

Jinak mě třeba příjde divné, když někdo cvičí v roztrhaných hadrech, jak jsem někde četl ... možná si hraje na hardcore styl, ale vypadá jak chudák bez peněz. Přeje jen v dnešní době ty fitka jsou veřejnou záležitostí a cvičit propocený v potrhaných hadrech patří někam do sklepa. To je můj názor

Jestli tak vpadám, tak mě to teda opravdu hrozně moc rve srdce
_________________
Ahoj, já jsem Lundgren a jsem vesloholik...
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Draper


PříspěvekZaslal: pá září 03, 2010 5:15 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Mozna trochu zalezi, kde cvicis. Asi bude rozdil cvicit napr. v Gold's Gymu nebo tamhle nekde v kolejnim fitku
_________________
CIZOPASNIK: Drapere, ty nejsi divnej, ty jsi z jiny galaxie a mam podezreni, ze te odtamtud vyhnali, protoze jsi byl divnej i na meritka mimozemstanu
http://mismasfitness.cz/
Nejlepsi trenink na svete? HPM - hlavne poradne makat!! (hovnival)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
_Lundgren


PříspěvekZaslal: pá září 03, 2010 6:31 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Draper napsal:
Mozna trochu zalezi, kde cvicis. Asi bude rozdil cvicit napr. v Gold's Gymu nebo tamhle nekde v kolejnim fitku


Jo, to rozhodně. Když jsem na cestách, tak všude možně (doma, škola, hotely atd..). Občas i poměrně dražší fitka. A cvičim všude v tom stejnym. Nemám to teda zase nějak extra potrhaný jako nějakej bezďák Prostě starší vytahaný oblečení z doby kdy jsem byl obézní (vyhovuje mi, že se v tom cítím volně a nikde to netahá).
Jinak je to spíš o tom, že absolutně neřešim v čem jdu. Jestli mi Ježíšek přinese supr čupr extra teplákovku Uncle Sam, budu chodit klidně v ní.
_________________
Ahoj, já jsem Lundgren a jsem vesloholik...
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
daymoon
Moderátor


PříspěvekZaslal: pá září 03, 2010 6:34 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

_Lundgren napsal:
Jestli mi Ježíšek přinese supr čupr extra teplákovku Uncle Sam, budu chodit klidně v ní.
nespoléhal bych. Je to lemra líná. Já už čekám pár let na spešl dárek a furt hovno. Asi si ho budu muset koupit nakonec sám.
_________________
Slunce je velký žlutý prášek od nebeských psychiatrů

*´¨)
¸.•´¸.•*´¨) ¸.•*¨)
(¸.•` (¸.•` *daymoon*´¨)¸.•´¸.•*´¨) ¸.•*¨)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lord_Martas


PříspěvekZaslal: pá září 03, 2010 7:17 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Draper napsal:
Mozna trochu zalezi, kde cvicis. Asi bude rozdil cvicit napr. v Gold's Gymu nebo tamhle nekde v kolejnim fitku
jaky je mezi tim rozdil? prece jen 20kg kotouc je vsude stejny ;-) tak proc byt obleceny jinak tam a nebo ve sklepni posilovne.


nosim roztrhane/stare triko nebo natelnik, zalezi co je na vrchu hromady hader ve skrini a na spodek nosim kratke nebo dlouhe elastaky
_________________
Můj tréninkový web:
http://treninkac.webnode.com/
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
grogy


PříspěvekZaslal: pá září 03, 2010 7:25 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Lord_Martas napsal:
Draper napsal:
Mozna trochu zalezi, kde cvicis. Asi bude rozdil cvicit napr. v Gold's Gymu nebo tamhle nekde v kolejnim fitku
jaky je mezi tim rozdil? prece jen 20kg kotouc je vsude stejny ;-) tak proc byt obleceny jinak tam a nebo ve sklepni posilovne.


nosim roztrhane/stare triko nebo natelnik, zalezi co je na vrchu hromady hader ve skrini a na spodek nosim kratke nebo dlouhe elastaky


protože golds gym je taková luxusní posilovna.. tak se čeká že tam je určitá úroveň
btw-vstup tam stojí tuším 300kč
_________________
"Jestli se té činky dotkneš, zabiju tě!"
Kirk Karwoski směrem ke spotterovi



"Vždyť je to jen bolest"



http://www.kstkurim.estranky.cz/
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Wojtkingson


PříspěvekZaslal: pá září 03, 2010 7:35 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

No_pain napsal:
...hlavně nesmím zapomínat hudbu do uší.. na té záleží nejvíc...


Teď jsem si rozstřelil sluchátka a cvičil jsem bez hudby, v tichu, sám, to prostě nešlo... Jinak nosím obyčejný tepláky a obyčejný triko z tesca (mají ho z celkem dobrýho materiálu a je levný) Jinak nedokážu si představit vzít si triko z minulýho tréningu...
_________________
The pain you feel today will be the strength you feel tomorrow
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lord_Martas


PříspěvekZaslal: pá září 03, 2010 9:54 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

grogy napsal:
Lord_Martas napsal:
Draper napsal:
Mozna trochu zalezi, kde cvicis. Asi bude rozdil cvicit napr. v Gold's Gymu nebo tamhle nekde v kolejnim fitku
jaky je mezi tim rozdil? prece jen 20kg kotouc je vsude stejny ;-) tak proc byt obleceny jinak tam a nebo ve sklepni posilovne.


nosim roztrhane/stare triko nebo natelnik, zalezi co je na vrchu hromady hader ve skrini a na spodek nosim kratke nebo dlouhe elastaky


protože golds gym je taková luxusní posilovna.. tak se čeká že tam je určitá úroveň
btw-vstup tam stojí tuším 300kč
ted si vyber: budes tam chtit samponka, co bude mit same znackove obleceni, vlasy nahrebelcovane podle nejnovejsi mody a vicemene tam spuli prdel a nebo kluka ve starych hadrech, ktery tvrde dre, aby se aspon z 1/10 podobal tem na obrazcich ...
_________________
Můj tréninkový web:
http://treninkac.webnode.com/
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
OndraR


PříspěvekZaslal: pá září 03, 2010 11:37 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

U nás v posilovně cvičim věčinu tréningu sám a nebou sou tam max 3 lidi Takže tam bych snad mohl chodit i nahatej
Jinak už je docela zima takže sem si vzal pěkně mikinu ještě docela ve slušným stavu a bylo to velice příjemný
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Triko "ARNOLD IS NUMERO UNO" aneb co nosíte vy? Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: