TS-první objem


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - TS-první objem  Úvodní stránka -> Osobní tréninkové logy -> TS-první objem
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
TS


PříspěvekZaslal: út březen 13, 2012 7:35 am    Předmět: Odpovědět s citátem

12.3.2012

Zásilka z ronnie shopu opět zpožděna takže kreatin a spol jak dojdou.
Neměl jsem vůběc náladu na železo, tento týden musim bouchat přesčasy, ale do fitu jsem zašel alespoň zaběhat.

Byl jsem sám sebou mile překvapen: 9km (65min)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Tracey


PříspěvekZaslal: út březen 13, 2012 1:00 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

TS napsal:
12.3.2012

Zásilka z ronnie shopu opět zpožděna takže kreatin a spol jak dojdou.
Neměl jsem vůběc náladu na železo, tento týden musim bouchat přesčasy, ale do fitu jsem zašel alespoň zaběhat.

Byl jsem sám sebou mile překvapen: 9km (65min)


Myslím, že objemový trénink je spíš o objemu tréninku než o doplňcích, z běhání a kreatinu moc nenarosteš
_________________
Rozum a chtíč nemohou být v opozici natrvalo (Sigmund Freud).
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
TS


PříspěvekZaslal: út březen 13, 2012 1:08 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Tracey napsal:
TS napsal:
12.3.2012

Zásilka z ronnie shopu opět zpožděna takže kreatin a spol jak dojdou.
Neměl jsem vůběc náladu na železo, tento týden musim bouchat přesčasy, ale do fitu jsem zašel alespoň zaběhat.

Byl jsem sám sebou mile překvapen: 9km (65min)


Myslím, že objemový trénink je spíš o objemu tréninku než o doplňcích, z běhání a kreatinu moc nenarosteš


Taky prozatím kreatin nemám, jinak jak si můžeš všimnout základní cviky jako BP, MT, dřep apod v tréninku běžně jedu, trénuju 5x týdně a denně mám 203g bílkovin (150g plnohodnotných), 408g sacharidů (5g/kg) a 60g tuku.
To, že jsem si po několika měsících zaběhal, protože jsem měl chuť si zaběhat není snad nic proti objemu a kreatinu??
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Tracey


PříspěvekZaslal: út březen 13, 2012 1:41 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

TS napsal:

Taky prozatím kreatin nemám, jinak jak si můžeš všimnout základní cviky jako BP, MT, dřep apod v tréninku běžně jedu, trénuju 5x týdně a denně mám 203g bílkovin (150g plnohodnotných), 408g sacharidů (5g/kg) a 60g tuku.
To, že jsem si po několika měsících zaběhal, protože jsem měl chuť si zaběhat není snad nic proti objemu a kreatinu??


Já jen, že poslední trénink máš zapsaný 7.3. a od té doby nic, pak to vypadá, jako bys čekal jen na ty doplňky... Možná nezapisuješ každý den, možná i proto jsem třeba ty dřepy nikde nanašla...

BTW. jaký je tedy progres od začátku objemu?
_________________
Rozum a chtíč nemohou být v opozici natrvalo (Sigmund Freud).
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
TS


PříspěvekZaslal: út březen 13, 2012 1:55 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Všechno nezapisuju, pár dní se třeba na net nedostanu, hlavně přes víkend na to není čas, takže tam mám mezery.
Začal jsem zapisovat 22.2. kdy jsem začal i jet tu stravu co tu mám občas zapsanou, počáteční hmotnost byla 80kg, v pátek jsem měl 83kg, tedy +3kg a jedu 5xtýdně ráno rotoped abych měl i nějakou aerobku.
Číslo na váze až tolik neřešim, síla roste, cítim se podstatně lépe než předtím, to je pro mě hlavní.
Teď dám prostě zhruba 8týdnů kreatin se stravou a vším a pak rýsovačku.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
papaya


PříspěvekZaslal: út březen 13, 2012 2:14 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Dávat v objemovém tréninku 5 x týdně kardio je blbost.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
TS


PříspěvekZaslal: út březen 13, 2012 2:22 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

papaya napsal:
Dávat v objemovém tréninku 5 x týdně kardio je blbost.


Říkal jsem si, že by mi to pomohlo redukovat přibraný tuk, jsem endomorf.
Čemu to uškodí?
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
papaya


PříspěvekZaslal: út březen 13, 2012 2:46 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Buď máš vyšší příjem energie, než výdej --- nabíráš (samozřejmě za správného stravování, tréninku, odpočinku atd..)

Nebo máš ze stejných pravidel menší příjem energie, než její výdej --- tělo je v ,,deficitu,, a jelikož nemá energii odkud brát, pálí tuky. Velice jednoduše řečeno..

V podstatě buď prostě nabíráš, nebo hubneš. Nabírat svaly a zároveň hubnout tuk, jednoduše moc dobře nejde.

EDIT: A abych ti ještě odpověděl k tvojí otázce - čemu to uškodí? Ničemu, ale je to neefektivní pro účel spalovat tuky, když tam pak šoupneš 400 g sacharidů. Ale jestli to máš jen jako činnost, která tě baví, dělá ti radost, tak se to samozřejmě nevylučuje
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
TS


PříspěvekZaslal: út březen 13, 2012 2:53 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Že by mi dělalo radost ráno před prací šlapat ani ne, ale jsem pak přes den i míň unavenej.
Pokud svaly dostanou živiny, které potřebujou pro růst tak stejně nechápu čemu pravidelná aerobka v objemu vadí?
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
papaya


PříspěvekZaslal: út březen 13, 2012 3:03 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ničemu nevadí, už jsem ti to řekl jednou To, že ale tělo dostane živiny, neznamená, že si ty živiny vezmou pouze svaly, část se přemění - ať chceš nebo ne, v tuk. Prostě když jsi v objemu a hodně jíš tak je logické, že ti bude růst i břicho. Takže proto nechápu, proč chceš za každou cenu jezdit 5x týdně na rotopedu, když chceš přibrat.

Je to jako kdybys chtěl lámat rychlostní rekordy v autě a nechal si namontovat omezovač na 150 km/h. .. Prostě mi to nedává smysl.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
TS


PříspěvekZaslal: út březen 13, 2012 3:26 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Přece protože objem nerovná se pupek.
Chci přibrat svalovou hmotu, samozřejmě toho, že přiberu tuk ať chci nebo ne jsem si plně vědom, ale můžu přeci to množství ovlivnit aerobkou, zvlášť pokud jsem endomorf a tuk přibírám snadno.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Draper


PříspěvekZaslal: út březen 13, 2012 3:29 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Pokud to nebudes s aerobkou prehanet (delka, intenzita, frekvence), tak se ji vubec neboj ani v objemu. Naopak je to vyborny zpusob, jak zabranit zpraseni se.
_________________
CIZOPASNIK: Drapere, ty nejsi divnej, ty jsi z jiny galaxie a mam podezreni, ze te odtamtud vyhnali, protoze jsi byl divnej i na meritka mimozemstanu
http://mismasfitness.cz/
Nejlepsi trenink na svete? HPM - hlavne poradne makat!! (hovnival)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
TS


PříspěvekZaslal: út březen 13, 2012 3:31 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Draper napsal:
Pokud to nebudes s aerobkou prehanet (delka, intenzita, frekvence), tak se ji vubec neboj ani v objemu. Naopak je to vyborny zpusob, jak zabranit zpraseni se.


Dávám 15minut HIIT ráno před snídaní, právě o to nesprasení se mi šlo:)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Draper


PříspěvekZaslal: út březen 13, 2012 3:34 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

TS napsal:
Draper napsal:
Pokud to nebudes s aerobkou prehanet (delka, intenzita, frekvence), tak se ji vubec neboj ani v objemu. Naopak je to vyborny zpusob, jak zabranit zpraseni se.


Dávám 15minut HIIT ráno před snídaní, právě o to nesprasení se mi šlo:)


15 minut, i kdyz je to HIIT, je nic, pochybuji, ze se dostanes tak rychle do takoveho tempa, aby to byl opravdu HIIT, tzn. ze ty intenzivni minuty jsou opravdu na max, takze v tom klidne pokracuj. Ja osobne se do toho opravdu poradneho tempa dostavam az nejdrive po 15 minutach. Obcas to prostridej i klasickou aerobkou s nizsi intenzitou ale delsi dobu.
Opravdu bych se toho nebal, to uz by pak clovek v objemu nemohl ani nikam jit, aby nahodou neprisel o svaly.
_________________
CIZOPASNIK: Drapere, ty nejsi divnej, ty jsi z jiny galaxie a mam podezreni, ze te odtamtud vyhnali, protoze jsi byl divnej i na meritka mimozemstanu
http://mismasfitness.cz/
Nejlepsi trenink na svete? HPM - hlavne poradne makat!! (hovnival)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
papaya


PříspěvekZaslal: út březen 13, 2012 3:40 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Já spíš narážel na to, že si moc dobře neumím představit nabírání svalů a ztrátu tuků zároveň
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - TS-první objem Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: