Tým Ronnie.cz - Spartan Race


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 28, 29, 30, 31  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Tým Ronnie.cz - Spartan Race  Úvodní stránka -> Osobní tréninkové logy -> Tým Ronnie.cz - Spartan Race
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
ALKAPONE


PříspěvekZaslal: po srpen 18, 2014 12:30 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

takze ste skoncili na 14. miste? z kolika tymu?
_________________
`Bolest, kterou cítíš dnes, bude síla, kterou pocítíš zítra…`
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Peter Ustinov


PříspěvekZaslal: po srpen 18, 2014 12:32 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

74
_________________
Padre vám možná řekne, co je peklo, ale já vám ho ukážu!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ALKAPONE


PříspěvekZaslal: po srpen 18, 2014 12:40 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

tvl to me pride jako hodne slusnej vysledek..
prece jenom je tady to forko o lidech ktery primarne zajima cviceni, jeslti chces byt v prvni trojce musis bezet v tymu ktery se zameruje v podstate jenom na beh
_________________
`Bolest, kterou cítíš dnes, bude síla, kterou pocítíš zítra…`
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Peter Ustinov


PříspěvekZaslal: po srpen 18, 2014 12:41 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

ALKAPONE napsal:
tvl to me pride jako hodne slusnej vysledek..
prece jenom je tady to forko o lidech ktery primarne zajima cviceni, jeslti chces byt v prvni trojce musis bezet v tymu ktery se zameruje v podstate jenom na beh

me staci byt v prvni desitce
_________________
Padre vám možná řekne, co je peklo, ale já vám ho ukážu!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Riku


PříspěvekZaslal: po srpen 18, 2014 12:56 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Moc se o spartan race nezajímám takže moc nevím jak to vypadá, ale o co tam hlavně jde v tom závodě? Vytrvalost v běhu? Jsou tam nějaký věci na který musí být člověk hodně silově nadupanej aby to dal, nebo je to spíš na vytrvalost?

Ne že bych tam chtěl jít, ale abych měl představu v čem je to asi nejtěžší :)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Peter Ustinov


PříspěvekZaslal: po srpen 18, 2014 1:12 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Riku napsal:
Moc se o spartan race nezajímám takže moc nevím jak to vypadá, ale o co tam hlavně jde v tom závodě? Vytrvalost v běhu? Jsou tam nějaký věci na který musí být člověk hodně silově nadupanej aby to dal, nebo je to spíš na vytrvalost?

Ne že bych tam chtěl jít, ale abych měl představu v čem je to asi nejtěžší :)

80% je o vytrvalosti v behu
tech zbylych 20% je o sile, sikovnosti, ohebnosti, rovnovaze...
_________________
Padre vám možná řekne, co je peklo, ale já vám ho ukážu!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Judson


PříspěvekZaslal: po srpen 18, 2014 1:14 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Jak dlouho takovej zavod trva ?
Vim, ze jeden z tech 3 typu je sprint, tam je to jasny, nekolik minut. Ale co dalsi ? Kdyz se rekne vytrvalostni predstavil bych si zavod aspon na 2h a vic. Cim vic tim lip, at to stoji za to.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Peter Ustinov


PříspěvekZaslal: po srpen 18, 2014 1:22 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Judson napsal:
Jak dlouho takovej zavod trva ?
Vim, ze jeden z tech 3 typu je sprint, tam je to jasny, nekolik minut. Ale co dalsi ? Kdyz se rekne vytrvalostni predstavil bych si zavod aspon na 2h a vic. Cim vic tim lip, at to stoji za to.

tohle byl beast cca 24km, nejrychlejsi ho mel 2h 28min, ja byl o hodinu pomalejsi, nejpomalejsi z tymu to mel za 5 hodin
_________________
Padre vám možná řekne, co je peklo, ale já vám ho ukážu!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Grimley


PříspěvekZaslal: po srpen 18, 2014 1:30 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ouč pět hodin? to měl nějaký zranění/ křeče, nebo si myslel, že to je závod pro panenky? Rozhodně vím, že shodou blbejch náhod se můžou dostavit křeče i když seš připravenej... Ale jestli má borec teď plnej fejsbuk selfíček na deset způsobů, tak bych mu dal přes držku

Přes něž tohohle důvodu taky soutěžím jen sám za sebe, nemám pak rád, když mám pocit, že jsem to někomu posral, připadne ten pocit, kdy ja do toho dám všechno a nekdo z týmu se na to vysere je taky k nezaplacení
_________________
[img:b9a3a7a497]http://forum.ronnie.cz/images/uploads/img_1290793266_1.jpg[/img:b9a3a7a497]
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
micus6
Poník


PříspěvekZaslal: po srpen 18, 2014 1:34 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Grimley napsal:
Ouč pět hodin? to měl nějaký zranění/ křeče, nebo si myslel, že to je závod pro panenky? Rozhodně vím, že shodou blbejch náhod se můžou dostavit křeče i když seš připravenej... Ale jestli má borec teď plnej fejsbuk selfíček na deset způsobů, tak bych mu dal přes držku

Přes něž tohohle důvodu taky soutěžím jen sám za sebe, nemám pak rád, když mám pocit, že jsem to někomu posral, připadne ten pocit, kdy ja do toho dám všechno a nekdo z týmu se na to vysere je taky k nezaplacení

Někdy taky chtě nechtě odejde i psychika a pak je teda radost kdyz jeste dostanes sodu no,...
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Peter Ustinov


PříspěvekZaslal: po srpen 18, 2014 1:41 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

krece jsem dostal taky
ale to chybelo do konce uz jenom asi 5km, takze jsem se kousl
selficka nema, ale nasel jsem fotku, kde se do kamery kreni, takze to asi uplne na krev nebylo
a pro micuse: i psychika odesla, ale sotva kilacek, to uz pak nejak das
_________________
Padre vám možná řekne, co je peklo, ale já vám ho ukážu!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Grimley


PříspěvekZaslal: po srpen 18, 2014 1:43 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Však jsem psal, že jsou věci co neovlivníš (psal jsem křeče, ptz to jednou potkalo mě i když jsme přípravě dal max...psychika je to samý)....pak už je na týmu jak tě hecne nebo pošle do prdele ....proto píšu, že je lepší si to kdyžtak posrat sám a těhle týmovejch soutěží, ještě ke všemu, když se tým skládá z cizích lidí , se neúčastním :)
_________________
[img:b9a3a7a497]http://forum.ronnie.cz/images/uploads/img_1290793266_1.jpg[/img:b9a3a7a497]
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Grimley


PříspěvekZaslal: po srpen 18, 2014 1:47 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ja křeče dostal na "branným závodu" a bylo to v prdeli :D bylo to cca na 20km a my jsme po pěti kilácích skvěle rozběhnutýho závodu spadli do ledovýho Labe (závod byl někdy v dubnu).... Naštěsti jsem nebyl sam kdo byl v prdeli s křečema :))


(Taky je pravda že se člověk musí hecnout...na vyvedení se hecnu vždycky i když vím, že už jsem na dně.... Loni jsem po dvou dnech bez jídla plnejch fyzický aktivity jeste zdolal 22m stěnu (jištěnej samozřejmě:D).... Měl jsem toho plný brejle, ale ten pocit je pak proste dokonalej
_________________
[img:b9a3a7a497]http://forum.ronnie.cz/images/uploads/img_1290793266_1.jpg[/img:b9a3a7a497]
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
DiamonD123
(ban)


PříspěvekZaslal: po srpen 18, 2014 3:17 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Grimley napsal:
Však jsem psal, že jsou věci co neovlivníš (psal jsem křeče, ptz to jednou potkalo mě i když jsme přípravě dal max...psychika je to samý)....pak už je na týmu jak tě hecne nebo pošle do prdele ....proto píšu, že je lepší si to kdyžtak posrat sám a těhle týmovejch soutěží, ještě ke všemu, když se tým skládá z cizích lidí , se neúčastním :)


Hele dneska jsem to diskutoval i s trenérem a když jsem mu říkal, že za celou tu dobu tam bylo cca. 4-5 občerstvovaček, tak říkal, že to je docela málo především, pokud člověk není zvyklý běhat takové dálky (Protože já rozhodně zvyklý nejsem). Takže mi říkal, že se ani nedivil, že mě potom neustále chytali křeče. Jinak já jsem třeba posledních 8 - 9 km chytal křeče neustále každý krok a psychicky jsem byl uplně v hajzlu a nejradši jsem se na to chtěl vysrat, lehnout si na zem a ležet. Ale snažil jsem se, protože jsem věděl, že to neběžím za sebe, ale za tým a nechtěl jsem to zbytečně kazit, takže i tak jsem se vydal. Schválně si to zkus zaběhnout, můj tip je, že pod 4 hodiny bys to rozhodně teď nedal
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
CZEBLADE


PříspěvekZaslal: po srpen 18, 2014 4:09 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

A co kompresní hadry? Nebo možná škoda si je ničit ... pohněte s reportem, chci vidět vítěze!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Tým Ronnie.cz - Spartan Race Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 28, 29, 30, 31  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: