Uceni anglictiny


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Uceni anglictiny  Úvodní stránka -> Ostatní -> Uceni anglictiny
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Spazik


PříspěvekZaslal: út říjen 18, 2011 8:03 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

V BSplayeru taky jde posunout titulky myslím CTRL nebo SHIFT a + nebo - pro posun dopředu nebo dozadu.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
U.B0B


PříspěvekZaslal: čt říjen 20, 2011 3:50 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

sehnal nekdo ty Pratele Eng + CZ titulky ktere sedi? poustim v TV, tudiz BSplayer, Radlight a pod mi v tom nepomuze. Dik

EDIT: PM - viz prispevek nize


Naposledy upravil U.B0B dne čt říjen 20, 2011 4:27 pm, celkově upraveno 1 krát
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
CZEBLADE


PříspěvekZaslal: čt říjen 20, 2011 4:15 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ja sehnal jen ten serial bez titulku, ktere taky nemohu najit. Navic ten serial Kurz anglictiny jsem nenasel.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Spazik


PříspěvekZaslal: pá říjen 21, 2011 10:09 am    Předmět: Odpovědět s citátem

U.B0B napsal:
sehnal nekdo ty Pratele Eng + CZ titulky ktere sedi? poustim v TV, tudiz BSplayer, Radlight a pod mi v tom nepomuze. Dik

EDIT: PM - viz prispevek nize

Tak pusti každej díl jen na pár sekund v BSplayeru a stáhni si přes něj jen ty titulky.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
guruhonza
Anonymní


PříspěvekZaslal: pá říjen 21, 2011 10:33 am    Předmět: Odpovědět s citátem

http://www.addic7ed.com/show/182
Anglický titulky

... napravo multi download. Ještě loni jsem tenhle web používal ve škole, protože BS player nenašel titulky a já to sledoval už v 9 dopoledne. Na netu imho nikde nenajdeš titulky na seriál rychlejc.
Ale teď by měl BS player stačit, bs-subtitles jsou vedený fakt dobře + to hledá i na dalších serverech
nahoru
E.Leclerc


PříspěvekZaslal: pá říjen 21, 2011 4:57 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

guruhonza napsal:
http://www.addic7ed.com/show/182
Anglický titulky

... napravo multi download. Ještě loni jsem tenhle web používal ve škole, protože BS player nenašel titulky a já to sledoval už v 9 dopoledne. Na netu imho nikde nenajdeš titulky na seriál rychlejc.
Ale teď by měl BS player stačit, bs-subtitles jsou vedený fakt dobře + to hledá i na dalších serverech


Děkuji konečně titulky co sedí k DVDripu.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Darion


PříspěvekZaslal: ne říjen 23, 2011 4:22 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

AHOLA napsal:
ShawnRay napsal:
už tu takovej topic je.

Kde? Neviem ho najst

Inakmate tipy aj na nemcinu? Som teraz nuteny sa jej opat po rokoch venovat, mal som trochu nemciny na gympli, ale sabotoval som ju, ucil som sa ju len preto, aby som presiel, nie aby som sa ju naucil. Tak sa vraciam k zakladom a zacinam odznova
Hlavne privitam tipy co si stiahnut v nemcine, v AJ je toho viac, ale v original nemcine je to poslabsie... (prinajhorsom si budem musiet stahovat veci nadabovane v nemcine a k tomu nase titulky...).


Jo, s ni momentalne taky bojuju, pristi semestr si musim udelat C1 z obchodni nemciny
Docela se mi osvedcilo poslouchat podcasty treba z deutsche welle, tam toho clovek dost pochyta a pak samozrejme cist nemecky texty... mam jsem takovej sikovnej plugin do chromu, kterej byl schopnej prekladat oznaceny slovo v textu, takze se to clovek ucil daleko rychleji, ale mam ho bohuzel na druhym pocitaci, kterej je asi 800 km daleko, takze ted nemuzu slouzit:)
no, a pak samozrejme klasickej opruz v podobe nejaky memostation nebo keepinhead, coz je obdoba flash karticek... pro nekoho to funguje, ale ja musim rict, ze jsem tomu nikdy na chut neprisel, ja byl spis vzdycky na stary dobry hardcore uceni desitek slovicek najednou:)
_________________
"Sahni si na dickense, at poznas klasiku..." Jan Tomasik
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Darion


PříspěvekZaslal: ne říjen 23, 2011 6:13 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Jo, tak už jsem to našel. Jmenuje se to Bubble Translate a je to moc šikovná věcička:)
_________________
"Sahni si na dickense, at poznas klasiku..." Jan Tomasik
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
U.B0B


PříspěvekZaslal: so leden 07, 2012 2:47 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

neporadi mi nekdo anglictinu na PC, kde si muzu primo zadat slova ze kterych chci vyzkouset?
kdysi sem neco takoveho mel, ale uz nevim co to bylo. ted mam doma program se skousenim, ale slovicka jsou rozdelena podle lekci tohoto programu. potrebuju pro malyho skolaka presne ty slova, ktery se uci ve skole. ve skolni ucebnici slovicka nemaji ke kazde lekci a musi je vypisovat ze slovniku do sesitu. mladej, ale ve treti tride stale hrozne drape a napr. prepis vyslovnosti (se specialnima znakama) je defacto necitelny a je tezky se z toho potom ucit.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Seva98


PříspěvekZaslal: so leden 07, 2012 3:25 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Nevim zda tam jdou pripadavat vlastni slovicka, ale shodou okolnosti jsem dneska dopoledne najel na tohle http://www.memostation.net/ ,treba se bude hodit
_________________
3x BW Deadlift (nakonec nepadlo, zraneni a pak Corona, nej 227 @ 79.7)
https://www.instagram.com/p/B5qIf6RAllb/?igshid=3ihnlexawod1

Moje CrossFit kalkulacka http://wodtimecalculator.com/
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
U.B0B


PříspěvekZaslal: ne leden 08, 2012 11:36 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

koukal jsem na to. zadavat jsou, ale ... budto to sjede vsechny poporade. nebo se da rychly test, kde vybere nahodnych napr. 20 slovicek z celkove vybranych, ale zas tam nejdou (nebo sem na to zatim neprisel) natrvalo ty pozadovany slovicka zadat.
ale aspon neco. stejne musim mluvit s anglictinarkou ze skoly neb nevim jak si to ona predstavuje. deti si sami na poslednich stranach ucebnice musi najit slovicka k prislusne lekci. mladej se me doma porad pta "a jak se pise obraceny a , a jak se pise ae dohromady?" rikam, ze nevim a ze je to stejne jedno neb nikde v ty ucebnici neni vysvetleno jak se ty znaky vlastne vyslovuji. manzelka umi anglicky dobre, tak nam vyslovnost rekne, ale s deckama se ucim ja a anglicky neumim. a potom nevim jak se s mladym mam ucit, kdyz ani jeden nevime co se jak vyslovuje.:)
prognam na PC s napsanou i mluvenou vyslovnosti by byl idealni. sem myslil, ze v jednadvacatym stoleti uz sou takovydle veci zmaknuty - skola da deckam programek k dispozici a jedem ...
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
AHOLA


PříspěvekZaslal: út leden 10, 2012 8:44 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Darion - diky za tipy, ten Bubble Translate vyzera zaujimavo, asi ho odskusam. Mne sa inak osvedcili rakuske noviny, najma eroticka inzercia....vyrazy ako Omasex, Poposex, geile Studentin a pod. sa ucia velmi rychlo :)
_________________
drlift_: Mne vyhovuje bejt zatuhlej.
g_dgrim: uzka, kratka a makka, proste napicu
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Uceni anglictiny Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: