Úchylky


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Úchylky  Úvodní stránka -> Kuchařka -> Úchylky
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
jachym


PříspěvekZaslal: út leden 28, 2014 4:24 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Bude to znít hodně uchylně... v době kdy sem omezoval sůl mi nic "nechutnalo" a začal sem používat hodně koření a nejvíc pak pálivé, začly mi hrozně chutnat omáčky, čím pálivější tím lepší - tabasco atd. Stačí pár kapek a je ochuceno, slzy neslzy :D No a dneska jsem si na to tak zvykl, že skoro nesolím, ale kapku tabasca nebo ještě něčeho pálivějšího dávám v podstatě do všeho, přidává to chuť i sladkýmu
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
coder


PříspěvekZaslal: út leden 28, 2014 6:54 am    Předmět: Odpovědět s citátem

jachym napsal:
Bude to znít hodně uchylně... v době kdy sem omezoval sůl mi nic "nechutnalo" a začal sem používat hodně koření a nejvíc pak pálivé, začly mi hrozně chutnat omáčky, čím pálivější tím lepší - tabasco atd. Stačí pár kapek a je ochuceno, slzy neslzy :D No a dneska jsem si na to tak zvykl, že skoro nesolím, ale kapku tabasca nebo ještě něčeho pálivějšího dávám v podstatě do všeho, přidává to chuť i sladkýmu
nezni to vubec uchylne ja taky skoro nesolim chilli pomalu davam i do caje ale v posledni dobe se to snazim trosku omezit protoze si pak na zachode trham vlasy
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Riku


PříspěvekZaslal: út leden 28, 2014 7:47 am    Předmět: Odpovědět s citátem

To je důvod proč nejím pálivý (mimo toho že mi tečou nudle) tak na záchodě je to pak pekl
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Seva98


PříspěvekZaslal: út leden 28, 2014 8:39 am    Předmět: Odpovědět s citátem

jachym napsal:
Bude to znít hodně uchylně... v době kdy sem omezoval sůl mi nic "nechutnalo" a začal sem používat hodně koření a nejvíc pak pálivé, začly mi hrozně chutnat omáčky, čím pálivější tím lepší - tabasco atd. Stačí pár kapek a je ochuceno, slzy neslzy :D No a dneska jsem si na to tak zvykl, že skoro nesolím, ale kapku tabasca nebo ještě něčeho pálivějšího dávám v podstatě do všeho, přidává to chuť i sladkýmu


Taky jsem sul nahradil chilli omackou, rano akorat premyslim, co jsem den predtim jedl
_________________
3x BW Deadlift (nakonec nepadlo, zraneni a pak Corona, nej 227 @ 79.7)
https://www.instagram.com/p/B5qIf6RAllb/?igshid=3ihnlexawod1

Moje CrossFit kalkulacka http://wodtimecalculator.com/
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mates90


PříspěvekZaslal: út leden 28, 2014 4:10 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

když už sem nevěděl jaké další koření použít na kuřecí prsa tak sem si udělal marinádu založenou na medu a granku, ale moc se to neuchitilo. Další věc co rád dělám je že v prsu udělám drážku kterou vyplním trochou arašídového másla a dám zapéct to je fajne!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
blikk


PříspěvekZaslal: út leden 28, 2014 4:35 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

co blbnete, trocha chilli do vanilkovýho (i jinýho) proteinu je přece lahoda a tu nudli u nosu vždycky přetrpím
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
MSG


PříspěvekZaslal: čt leden 30, 2014 10:05 am    Předmět: Odpovědět s citátem

K řadě jídel si dávám ještě chleba - ke špagetám, rejži s něčím, rizotu... a přítelkyni to děsně vytáčí.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
MAST3R


PříspěvekZaslal: út únor 25, 2014 7:18 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Moje úchylka je nejspíš "jíst očima", teď například v dietě do sebe cpu rýži s kuřecím, a když mi přijde, že to do sebe nenarvu, tak si otevřu google napíšu tam něco co bych si dal: hranolky, steak, brambůrky,... koukám na ty obrázky a u toho jím tu hnusnou rejži a kuře.
_________________
Do posilovny chodím jen proto, abych mohl říkat, že tam chodím.
Chvála je příjemná, kritika potřebná! - Jaromír Jágr 68.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
yura


PříspěvekZaslal: út únor 25, 2014 7:24 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

MAST3R napsal:
Moje úchylka je nejspíš "jíst očima", teď například v dietě do sebe cpu rýži s kuřecím, a když mi přijde, že to do sebe nenarvu, tak si otevřu google napíšu tam něco co bych si dal: hranolky, steak, brambůrky,... koukám na ty obrázky a u toho jím tu hnusnou rejži a kuře.

Ja jsem taky vždycky jedl očima, hlavne v obchodech, ale ted poslední dnz jsem uplne ztratil motivaci jist zdrave a muzu ti rict, ze je to hrozny nez si clovek vybere na co ma chut. Tech parku, klobas, salatu, druhu peciva, sladkosti no hruza.. Jinak ja ted mam silenou úchylku na sladke pecivo, hlavne makove a orechove zaviny, ale taky testoviny s makem a cukrem. Su zvedavej kdy me to prejde, asi az se s toho pobleju a poseru zaroven.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Pr!nc


PříspěvekZaslal: út únor 25, 2014 7:32 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Dříve jsem byl schopný jíst maso a k tomu jako sacharidovou přílohu ovesnou kaši nasladko (mlíko, kakao atd.)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
MAST3R


PříspěvekZaslal: út únor 25, 2014 7:32 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

To Ti možná i závidím, já vždycky vydržím jíst celkem dlouho "zdravě" (co je dneska zdravý, že? ), pak se rozhodnu pro volnej den, nakoupím hromadu jídla, s ním sotva půlku a ani si to nevychutnám, protože mi to prostě nechutná, jako by ty potraviny změnily chuť od mého dětství. Dost věcí, které jsem dříve jedl mi přijdou např. strašně sladké. Jako dítě jsem byl párkovej úchyl, jedl jsem hodně ty "svlékací" kuřecí (pěkné svinstvo), tenkrát jsem si je koupil po delší době, a když jsem je uvařil, tak se nafoukly (asi ta mouka v nich) a byly hnusné. Jediné co mi tak nějak furt vydrželo jsou brambůrky, ty mohu jíst pořád.
_________________
Do posilovny chodím jen proto, abych mohl říkat, že tam chodím.
Chvála je příjemná, kritika potřebná! - Jaromír Jágr 68.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mick994


PříspěvekZaslal: út únor 25, 2014 8:42 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Já jsem byl schopen jíst obrovská kvanta jídla,na jednu porci klidně půl kila ovesných vloček jen tak nebo pecny chleba, kilo masa ... Většinou jsem to vše pak vyběhal (Takovej ten pocit toho "Prohřešku" )
Ale pak jsem zapojil pevnou vůli a překonal jsem to, ale někdy mi ty časy kdy jsem snědl vše co jsem měl v dosahu ... i upřímě chybí
_________________
Nechci být Největší, ani nejrychlejší a už vůbec nejsilnější.
Můj ideál je zlatý střed, kde má mít tělo funkci, výkon i vhled zároveň.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
jachym


PříspěvekZaslal: st únor 26, 2014 4:45 am    Předmět: Odpovědět s citátem

půl kila vloček budiž, ale pecen chleba :D
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
yura


PříspěvekZaslal: st únor 26, 2014 7:01 am    Předmět: Odpovědět s citátem

jachym napsal:
půl kila vloček budiž, ale pecen chleba :D

Co je na tom? Me Prijde teda jako vetsi fuska sezrat 500g uvarenych vloček jako kase, nez krasne krupavej, cerstvej bochnik chleba. Ono je taky plno druhu, a ten mensi kulatej se sni raz, dva. Ja vždycky ten cerstvej chleba zral tak. Ze jsem skroupal tu křupavou kurku a s te "duziny" umackal malou kulicku.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Smile04


PříspěvekZaslal: st únor 26, 2014 7:27 am    Předmět: Odpovědět s citátem

MSG napsal:
K řadě jídel si dávám ještě chleba - ke špagetám, rejži s něčím, rizotu... a přítelkyni to děsně vytáčí.


tohle měl můj táta tuhle nemoc :D chytnul jí na vojně protože se prostě docpávali chlebem :D
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu AOL Instant Messenger Yahoo Messenger MSN Messenger
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Úchylky Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: