UFC 130: Rampage vs. Hamill *spoil*


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - UFC 130: Rampage vs. Hamill *spoil*  Úvodní stránka -> Bojové sporty -> UFC 130: Rampage vs. Hamill *spoil*
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  

Rampage -Vs- Hamill
Rampage
63%
 63%  [ 7 ]
Hamill
36%
 36%  [ 4 ]
Celkem hlasů : 11

Autor Zpráva
Majesty


PříspěvekZaslal: so květen 28, 2011 9:05 am    Předmět: Odpovědět s citátem

reegis napsal:
Majesty napsal:
deemao napsal:
Majesty napsal:
Nelson je tucna hromada sracek a doufam ze ho Mir sereze jak bigfoot fedora


Myslím si, že tento uživatel by si zasloužil ban.


Rofl, za ? za to ze jsem rekl neco co se ti nelibi a o co je neoddiskutovatelna pravda ? well, then i feel sorry for ya


Hochu ty jsi uplně mimo...je to tvůj názor, ale říct že Nelson je tučná hromada sraček je tak trošku mimo..ten by se na tebe jenom podíval a už by jsi měl nasrán. v kalhotech. A na to jak vypadá má kardio fakt výborné a jestli dostane mira na zem (což dostane velmi rychle), tak bude konec hodně rychle.

To je irelevantni argument, protoze to by tady mel kazdej, z kazdyho UFC fightera. A rict ze je tucna hromada sracek muze kdokoliv kdo videl jeho fotku ale to by mi bylo jedo kdyby se choval aspon normalne, vsak se podivej na UT10, tam jeste nebyl ani tak tlustej a stejne jsem ho nesnasel od prvni sekundy co otevrel pusu, protoze proste uplne mele trapny sracky, proste doufam ze ho Mir rozseka
btw Mir je porad nejlepsi grapler HW divize, takze ne

e: tyve3 jak se Rogan smal jak videl ty nesmysly co mel ten pasik ve vlasech hipik dementni


Naposledy upravil Majesty dne so květen 28, 2011 9:15 am, celkově upraveno 1 krát
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
reegis


PříspěvekZaslal: so květen 28, 2011 9:12 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Já sledoval každou sezonu TUF a choval se jako idiot ale můj názor je že Mir to nezvládne a myslím si že už sám ví, že to není to co to bývalo. Nemá cenu se tu dohadovat. Uvidíme jak to všechno dopadne.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Cmeni


PříspěvekZaslal: so květen 28, 2011 9:12 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Ten Mir je neskutečný hovado, pracky jak Reem a trochu mi přijde, že Nelson zhubnul, nebo to je možná tim, že Mir vyrost
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
reegis


PříspěvekZaslal: so květen 28, 2011 9:14 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Cmeni napsal:
Ten Mir je neskutečný hovado, pracky jak Reem a trochu mi přijde, že Nelson zhubnul, nebo to je možná tim, že Mir vyrost


Ano, ale to mu bude podle mě prd platné..Podle mě se Mir v prvním kole vyšťaví a pak nebude stíhat...ukočírovat tolik svalů nebude lehké. Zatímco Roy si to pohlídá a půjde na to takticky.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Majesty


PříspěvekZaslal: so květen 28, 2011 9:33 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak jako je pravda ze Mir nikdy nejaky uzasny kardio nemel, ale zas tak aby kvuli tomu prohraval fajty to neni. On nejlip fajtuje kdyz nedominuje, ve standupu proste zajimavej neni, ale kdyz se jde na zem tak z halfu a fullu dava sady, a myslim si ze to skonci podobne jako s Kongem - pecka, zem, uskrtit, jobs done
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
mirio
Moderátor


PříspěvekZaslal: so květen 28, 2011 9:59 am    Předmět: Odpovědět s citátem

260 liber je 260 liber. Já to vidím lehce pro Mira, tak 55 na 45. KO nebude, protože Nelson ustojí asi fakt všechno (viz. výprask od JDS), asi to bude submission.

Každopádně je pro mně main event toto, ne Rampage. Zvědav jsem i na Struveho.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Cmeni


PříspěvekZaslal: so květen 28, 2011 10:19 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak teď koukám, že fortuna vypsala


Jackson Q.-Hamill M. 1.35 2.7 29.5. 00:05

Mir F.-Nelson R. 1.67 1.95 29.5. 00:05

Struve S.-Browne T. 2.06 1.6 29.5. 00:05

Alves T.-Story R. 1.4 2.52 29.5. 00:05

Stann B.-Santiago J. 1.6 2.06 29.5. 00:05

Torres M.A.-Johnson D. 1.8 1.8 29.5. 00:05

Grove K.-Boetsch T. 1.67 1.95 29.5. 00:05

Tibau G.-Oliveira R. 1.25 3.21 29.5. 00:05

McDonald M.-Cariaso C. 1.25 3.21 29.5. 00:05

Barao R.-Escovedo C. 1.25 3.21 29.5. 00:05
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
deemao


PříspěvekZaslal: so květen 28, 2011 3:55 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Majesty napsal:
deemao napsal:
Majesty napsal:
Nelson je tucna hromada sracek a doufam ze ho Mir sereze jak bigfoot fedora


Myslím si, že tento uživatel by si zasloužil ban.


Rofl, za ? za to ze jsem rekl neco co se ti nelibi a o co je neoddiskutovatelna pravda ? well, then i feel sorry for ya


Za ty kecy, co tu dlouhodobě máš a které jsi tímto jen korunoval.
_________________
Phenom, Last Emperor, Hendo, Meathead.
Kevin Levrone, Frank Zane, Steve Reeves.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Paye


PříspěvekZaslal: so květen 28, 2011 4:05 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

kdo se jako dement narodil, tak i jako dement zustane... jediny radekalni reseni je lobotomie. Jinak s tim nikdo nic nenadela
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
8Shade


PříspěvekZaslal: so květen 28, 2011 4:06 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Abych řekl pravdu, tak doufam, že Hamill nevyhraje a to z jedinýho důvodu. Údajně když vyhraje, tak má bojovat o titul proti Jonesovi a na ten zápas bych se vůbec netěšil. Jones už ho jednou rozsekal totálně na sračky a pak dal jeden ilegall elbow, kterej by stejně na výsledku nic nezměnil a za to dostal diskvalifikaci (mimochodem jediná Jonesovo prohra). Takže Rampage GO!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
c87


PříspěvekZaslal: so květen 28, 2011 11:02 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

o kolkej zacina event? bude sa dat nejaky fajt card dat pozret aj na fb? ... THIAGO WAR
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ursus.


PříspěvekZaslal: ne květen 29, 2011 3:02 am    Předmět: Odpovědět s citátem

story pekne, alves je uz vysoka liga
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Majesty


PříspěvekZaslal: ne květen 29, 2011 4:24 am    Předmět: Odpovědět s citátem

deemao napsal:
Majesty napsal:
deemao napsal:
Majesty napsal:
Nelson je tucna hromada sracek a doufam ze ho Mir sereze jak bigfoot fedora


Myslím si, že tento uživatel by si zasloužil ban.


Rofl, za ? za to ze jsem rekl neco co se ti nelibi a o co je neoddiskutovatelna pravda ? well, then i feel sorry for ya


Za ty kecy, co tu dlouhodobě máš a které jsi tímto jen korunoval.

Neplakej [mimochodem to s tim Fedorem jsem napsal protoze je to zaprve pravda ze ho Bigfoot rozbil, to snad nikdo nemuze ani poprit, a za druhe protoze me bavi ty vase neustale obhajoby vasich idolu [i kdyz to paradoxne obcas delam taky], ale za to ze vim co je tady ozehave tema a kdy ho nacnout mi ban nikdo neda, to bych musel prudit vic, a to by ho takovej banan nebo paye meli taky [dle vasi logiky serou me jeho posty -> dame bu ban] Takhle to nefunguje chlapci

btw Mir vyhral, parada
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ursus.


PříspěvekZaslal: ne květen 29, 2011 4:32 am    Předmět: Odpovědět s citátem

travis brown aka superman punch, kks jak ho prehlo v krizoch az

roy sklamal, okrem pravacky nemal nic, ani to pomyselne kardio, mir jasna dominancia

rampage so zlomenou rukou, no, mattov shot jalovy, ani nahodou
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
DiMatteo


PříspěvekZaslal: ne květen 29, 2011 9:26 am    Předmět: Odpovědět s citátem

matt... nakonec se ukazalo, ze to byl pro neho opravdu velky skok a do top 10 se urco este delsi dobu nepodiva... rampage prekvapil - takedown defense ma opravdu vyborny a navic jak uz bylo receno s poranenou rukou - klobouk dolu

jinak alves opet predvedl, ze proti wrestlerum se mu proste nedari.. story je tank, jde dopredu cely match hlava nehlava... velka budoucnost pro tohoto kluka

brian stann - zapamatujte si to jmeno, jak se divam, tak se divam, tak tenhle byvaly top vojak se zlepsuje co zapas, trenovat s gregem jacksonem se proste vyplati.. navic ma fakt strasnou silu, docela bych ho rad videl s andersonem - by byla prestrelka aspon
_________________
http://www.mma.cz/ - novy web o mma, zamereny na ufc, strikeforce, komunitu a prehled ve svete bojovych umeni
http://www.youtube.com/watch?v=U030eKQp2Lc skromny, pracovity, nenamysleny, nejlepsi - pravy champion :)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - UFC 130: Rampage vs. Hamill *spoil* Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: