UFC 131: Dos Santos vs. Carwin *spoil*


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - UFC 131: Dos Santos vs. Carwin *spoil*  Úvodní stránka -> Bojové sporty -> UFC 131: Dos Santos vs. Carwin *spoil*
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  

Junior Dos Santos vs. Shane Carwin
Dos Santos
64%
 64%  [ 11 ]
Carwin
35%
 35%  [ 6 ]
Celkem hlasů : 17

Autor Zpráva
mirio
Moderátor


PříspěvekZaslal: po červen 13, 2011 10:09 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Můžou mu strhnout více bodů, jak už jsem psal...
http://www.ufc.com/discover/sport/rules-and-regulations#judging
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lunreal


PříspěvekZaslal: po červen 13, 2011 10:16 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Ok, díky moc.
_________________
Liftin: Sem slyšel, že Popi po tom co nedal základ, normálně zdrhnul a ani nikomu nic neřekl... :-D
Popshoit:Je to tak..Ten rozhodčí to nemohl myslet vážně...
BMW-fan:chtěl po tobě, abys to zvednul, co?:-D
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Majesty


PříspěvekZaslal: po červen 13, 2011 10:19 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Lunreal napsal:
A chapete nekdo to bodovani 30-27 atd? Mi prijde ze v tomhle zapase by to melo byt tak 30-5 pro jds :)

Tak zas takova dominance to nebyla, celej zapas byl hodne opatrnej a v kazdym kole mel i Carwin par peknych momentu.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lunreal


PříspěvekZaslal: po červen 13, 2011 10:26 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Je to skoda, JDS uz to mel po prvnim kole vpodstate jiste a jen si drzel svoji jab & run strategii, kdy carwin jen trefoval vzduch. Pro divaky trochu nuda, ale odejit z takovyho zapasu vpodstate bez modriny, to santosovi nikdo kritizovat nemuze :). Ale do zapasu s Cainem se doufam vrhne naplno a bude to poradna valka.
_________________
Liftin: Sem slyšel, že Popi po tom co nedal základ, normálně zdrhnul a ani nikomu nic neřekl... :-D
Popshoit:Je to tak..Ten rozhodčí to nemohl myslet vážně...
BMW-fan:chtěl po tobě, abys to zvednul, co?:-D
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mictian


PříspěvekZaslal: po červen 13, 2011 1:37 pm    Předmět: JDS Odpovědět s citátem

Mne osobně JDS mile překvapil těmi high kicky a takedowny. Už se nemůžu dočkat title fightu.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
guruhonza
Anonymní


PříspěvekZaslal: čt červen 16, 2011 6:48 pm    Předmět: Re: JDS Odpovědět s citátem

=) já to viděl až včera (zakázal sem si to kůli učení)
A podle mě parádní event....

Main event - ... za poznámku stojí jen to, že být konec o 10s pozdějc, tak by to bylo o dost zajímavější :D

Stout - absolutně brutální KO, sem čuměl s otevřenou držkou asi minutu

Herman x Einemo - na to, jací řízci to sou, tak si dali dost do těla... absolutně brutální fajt - válka.... a ty kolena!!!

Kenny Florian x Nunes - tenhle zápas sem si užil, to byla pecka... Kenny dominoval a já se těším, až si zabojuje o titul

Munoz x Maia - Maia po pěkném prvním kole v dalších kolech jasně ztrácel, ale pěknej match - zas
nahoru
Hammer_Fist


PříspěvekZaslal: čt červen 16, 2011 7:50 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

co sa inac main eventu tyka, asi je to takto lepsie, keby sa nahodou carwinovi podarilo subnut JDS bolo by to zasa plno kecov, ze lucky sub po trojkolovej dominancii
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mictian


PříspěvekZaslal: čt červen 16, 2011 8:52 pm    Předmět: Re: JDS Odpovědět s citátem

guruhonza napsal:
=) já to viděl až včera (zakázal sem si to kůli učení)
A podle mě parádní event....

Main event - ... za poznámku stojí jen to, že být konec o 10s pozdějc, tak by to bylo o dost zajímavější :D

Stout - absolutně brutální KO, sem čuměl s otevřenou držkou asi minutu

Herman x Einemo - na to, jací řízci to sou, tak si dali dost do těla... absolutně brutální fajt - válka.... a ty kolena!!!

Kenny Florian x Nunes - tenhle zápas sem si užil, to byla pecka... Kenny dominoval a já se těším, až si zabojuje o titul

Munoz x Maia - Maia po pěkném prvním kole v dalších kolech jasně ztrácel, ale pěknej match - zas



Podle mne JDS slysel cvakání 10s do konce a tak chtel jeste hodit bodiky a uz nehledel na to ze si najede do gilotinky, kdyby to tak nebylo, tak by byl opatrnejsi. Jinak jak se obrátil, tak mi prislo, ze Carwin uz tam tu ruku mel blbe na to, aby vyvinul nejakou vetsi silu na skrceni...
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Turakam


PříspěvekZaslal: čt červen 16, 2011 8:55 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

v post interview s Arielom, ktorý sa ho na to dotazoval vravel, že shane tam nemal žiaden tlak a boli to sekundy od záverečného zvonca, už to neriešil.
_________________
"I guess he’s taking Hunt to Takedown City, where the pain is free and the hits are plenty."
On to Turakam nemyslí zle, občas jsou ty jeho poznámky na ránu, ale většinou jsou dost na místě. To je takový náš Dr. House
"Conor Bless"
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - UFC 131: Dos Santos vs. Carwin *spoil* Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: