UFC 134: Silva vs. Okami *spoil*


Jdi na stránku 1, 2  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - UFC 134: Silva vs. Okami *spoil*  Úvodní stránka -> Bojové sporty -> UFC 134: Silva vs. Okami *spoil*
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  

Anderson Silva vs. Yushin Okami
Anderson Silva
80%
 80%  [ 8 ]
Yushin Okami
20%
 20%  [ 2 ]
Celkem hlasů : 10

Autor Zpráva
DiMatteo


PříspěvekZaslal: pá srpen 26, 2011 4:55 pm    Předmět: UFC 134: Silva vs. Okami *spoil* Odpovědět s citátem





MAIN CARD (Pay-per-view)
Anderson Silva vs. Yushin Okami (for middleweight title)
Forrest Griffin vs. Mauricio "Shogun" Rua
Antonio Rodrigo Nogueira vs. Brendan Schaub
Edson Barboza vs. Ross Pearson
Luiz Cane vs. Stanislav Nedkov

PRELIMINARY CARD (Spike TV)
Spencer Fisher vs. Thiago Tavares
Dan Miller vs. Rousimar Palhares

PRELIMINARY CARD
(Facebook)
David Mitchell vs. Paulo Thiago
Raphael Assuncao vs. Johnny Eduard
Erick Silva vs. Luis Ramos
Felipe Arantes vs. Yuri Alcantara
Yves Jabouin vs. Ian Loveland

UFC 134: Rio preview i s tipama na hlavní zápasy
http://www.mma.cz/ufc/2011-08-26/ufc-134-rio-preview
_________________
http://www.mma.cz/ - novy web o mma, zamereny na ufc, strikeforce, komunitu a prehled ve svete bojovych umeni
http://www.youtube.com/watch?v=U030eKQp2Lc skromny, pracovity, nenamysleny, nejlepsi - pravy champion :)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
mirio
Moderátor


PříspěvekZaslal: so srpen 27, 2011 8:57 am    Předmět: Odpovědět s citátem

nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Douglas


PříspěvekZaslal: so srpen 27, 2011 9:12 am    Předmět: Re: UFC 134: Silva vs. Okami *spoil* Odpovědět s citátem

Spider, Shogun, BigNog, jinak nevim. A je to spis prani, nez typ, jako obvykle... :-D
_________________
Ty ses takova vecne pesimisticka a neprejici devka, ktera se tvari jako nejvetsi odbornik a pravej fanousek bojovejch sportu a navic jeste k tomu pametnik, takze mas vzdycky co rict.. Udus se tim hejtem.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Turakam


PříspěvekZaslal: so srpen 27, 2011 11:46 am    Předmět: Odpovědět s citátem

ja chcem nech ho Okami dá a big nog tiež, ale to sa mi javí ešte nereálnejšie a samozrejme Forrest Griffin all the way.
_________________
"I guess he’s taking Hunt to Takedown City, where the pain is free and the hits are plenty."
On to Turakam nemyslí zle, občas jsou ty jeho poznámky na ránu, ale většinou jsou dost na místě. To je takový náš Dr. House
"Conor Bless"
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
guruhonza
Anonymní


PříspěvekZaslal: so srpen 27, 2011 11:54 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Okami - ... pokud se něco naučil od Sonnena, tak ho snad díky svým klinčům dostane na zem.... a pak by měl šanci. Já v to věřím... a to možná i proto, jakej bordel by to udělalo.

Schaub - touhle výhrou by šel hoooodně nahoru. Já mu věřím. Tohle podle mě bude dost o lucku.... ale skončí to určitě TKO. V druhém kole.

Griffin - Shogunovi už opravdu nevěřím. Snad z toho Griffin neudělá nudnej zápas, ikdyž by to bylo v jeho zájmu... Griffin decision.
nahoru
DasCabbat


PříspěvekZaslal: so srpen 27, 2011 2:45 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Jestli si Anderson pohlídá TD defense, tak mu věřím a oni to kluci s Black house umí tu TD defense (viz JDS).
Shogun se hecne a TKO ve druhém kole.
Nogovi fandím, ale vůbec mu nevěřím. Na druhou stranu Schaub nic extra proti Crocopovi nepředvedl...nevsadil bych si na to.
_________________
"Stejně jako se pes vrací ke svým zvratkům, tak se i hlupák vrací ke své pošetilosti." Přísloví 26:11
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Hammer_Fist


PříspěvekZaslal: so srpen 27, 2011 4:29 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Okami, Griffin, Schaub...nikto z brazilcov mi nie je sympaticky a tak dufam, ze vsetci dostanu, hlavne Nog
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Martin.L


PříspěvekZaslal: so srpen 27, 2011 4:46 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Hammer_Fist napsal:
Okami, Griffin, Schaub...nikto z brazilcov mi nie je sympaticky a tak dufam, ze vsetci dostanu, hlavne Nog


jj mam to stejne. Ale realisticky to bohuzel vidim spis na max jednu prohru brazilcu...
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
8Shade


PříspěvekZaslal: so srpen 27, 2011 4:49 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Moje predikce je triple S, takže Silva, Shogun, Schaub.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mike Priest


PříspěvekZaslal: so srpen 27, 2011 6:18 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

guruhonza napsal:
Okami - ... pokud se něco naučil od Sonnena, tak ho snad díky svým klinčům dostane na zem.... a pak by měl šanci. Já v to věřím... a to možná i proto, jakej bordel by to udělalo.

Schaub - touhle výhrou by šel hoooodně nahoru. Já mu věřím. Tohle podle mě bude dost o lucku.... ale skončí to určitě TKO. V druhém kole.

Griffin - Shogunovi už opravdu nevěřím. Snad z toho Griffin neudělá nudnej zápas, ikdyž by to bylo v jeho zájmu... Griffin decision.

klinc je jedna ze silvovych mnoha prednosti a jak by ho dostal z klince na zem to si taky moc dobre neumim predstavit...navic silva ve stoje uplne nekde jinde...myslim,ze na zemi se moc dlouho kockovat nebudou a spider to brzo ukonci,okami pote odjede do japonskych lazni lecit sva zraneni...forrest ma sice srdce bojovnika,ale to je tak vsechno a oproti daleko tvrdsimu shogunovi nebude mit podle me moc velky sance,u noga vubec nevim,tam nelze ani tusit,jak na tom bude s formou,je to uz starsi pan,ale schaub mel na male i s filipovicem a vubec,je to arogantni kreten a potreboval by trosku zkrotit ...verim,ze vsechny 3 hlavni zapasy vyhrajou brazilci
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
poklop789


PříspěvekZaslal: so srpen 27, 2011 6:28 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Silva -Okami: Jasne predstaveni ze strany pavouka.
Shogun -Forest: Tady doufam ze to nebude vypadat jak prvni fight, nicmene forma shoguna je zase velka neznama, ale i tak mu verim.
Big Nog- Shaub : To bude celkem jasna zalezitost. Nog po 3 operacich "urychlil" zotavovani a jde do toho zapasu hlavne kvuli tomu ze to je v Brazilii. Rad bych se mylil, ale asi ne.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Bazzy


PříspěvekZaslal: so srpen 27, 2011 7:11 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Shogun ma formu jako prase
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
guruhonza
Anonymní


PříspěvekZaslal: so srpen 27, 2011 11:34 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

ti diváci, když se do toho obujou, tak je to šílenej kotel!
nahoru
DasCabbat


PříspěvekZaslal: ne srpen 28, 2011 1:42 am    Předmět: Odpovědět s citátem

nekdo stream prosim??
_________________
"Stejně jako se pes vrací ke svým zvratkům, tak se i hlupák vrací ke své pošetilosti." Přísloví 26:11
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
avartso55


PříspěvekZaslal: ne srpen 28, 2011 2:35 am    Předmět: Odpovědět s citátem

taky nemužu nic najit.kde to sledujete?
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - UFC 134: Silva vs. Okami *spoil* Jdi na stránku 1, 2  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: