UFC 136: Edgar vs. Maynard III *spoil*


Jdi na stránku 1, 2  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - UFC 136: Edgar vs. Maynard III *spoil*  Úvodní stránka -> Bojové sporty -> UFC 136: Edgar vs. Maynard III *spoil*
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  

Frankie Edgar vs. Gray Maynard III
Frankie Edgar
42%
 42%  [ 3 ]
Gray Maynard
57%
 57%  [ 4 ]
Celkem hlasů : 7

Autor Zpráva
DiMatteo


PříspěvekZaslal: pá říjen 07, 2011 3:54 pm    Předmět: UFC 136: Edgar vs. Maynard III *spoil* Odpovědět s citátem



UFC 136: Edgar vs. Maynard III Countdown Show a předzápasové preview

http://www.mma.cz/ufc/2011-10-07/ufc-136-edgar-vs-maynard-iii-countdown-show-a-predzapasove-preview

MAIN CARD (Pay-per-view)
Champ Frankie Edgar vs. Gray Maynard
Champ Jose Aldo vs. Kenny Florian
Chael Sonnen vs. Brian Stann
Melvin Guillard vs. Joe Lauzon
Leonard Garcia vs. Nam Phan

PRELIMINARY CARD (Spike TV)
Demian Maia vs. Jorge Santiago
Anthony Pettis vs. Jeremy Stephens

PRELIMINARY CARD (Facebook)
Joey Beltran vs. Stipe Miocic
Darren Elkins vs. Tiequan Zhang
Eric Schafer vs. Aaron Simpson
Steve Cantwell vs. Mike Massenzio
_________________
http://www.mma.cz/ - novy web o mma, zamereny na ufc, strikeforce, komunitu a prehled ve svete bojovych umeni
http://www.youtube.com/watch?v=U030eKQp2Lc skromny, pracovity, nenamysleny, nejlepsi - pravy champion :)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
Majesty


PříspěvekZaslal: pá říjen 07, 2011 4:34 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Aldo by murder to je tak jedinej zapas ktery me zajima
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Turakam


PříspěvekZaslal: pá říjen 07, 2011 5:16 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

I believe in Chael Sonnen.
_________________
"I guess he’s taking Hunt to Takedown City, where the pain is free and the hits are plenty."
On to Turakam nemyslí zle, občas jsou ty jeho poznámky na ránu, ale většinou jsou dost na místě. To je takový náš Dr. House
"Conor Bless"
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
guruhonza
Anonymní


PříspěvekZaslal: pá říjen 07, 2011 5:27 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

UFC tenhle podzim je absolutní pecka!
Tenhle event a UFC 140 ještě... to je podle mě nádhera.
Tady sem hodně zvědavej jak na oba titulový zápasy... pak ale hlavně na Sonnena. Je to můj oblíbenej fajter. Fajt se Sonnenem bude určitě ukončenej a chlapi nenechaj výsledek na rozhodčích. Stann je taky zabiják!
Melvin Guillard podle mě do 2 minut zvládně KO... a pak snad dostane title shot.
nahoru
mirio
Moderátor


PříspěvekZaslal: so říjen 08, 2011 11:33 am    Předmět: Odpovědět s citátem

nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
8Shade


PříspěvekZaslal: so říjen 08, 2011 11:51 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Konečně card, kde jak na SPIKE TV tak na PPV jsou fighty, kde se v každym těšim alespoň na jednoho fightera. Snad bude hodně TKO/KO/Submission a né UD.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Turakam


PříspěvekZaslal: ne říjen 09, 2011 2:13 am    Předmět: Odpovědět s citátem

ako prelims + fb fights slušné, ale stále žiadny finish, holt začína ppv, tak sa s nimi hádam roztrhe vrece
_________________
"I guess he’s taking Hunt to Takedown City, where the pain is free and the hits are plenty."
On to Turakam nemyslí zle, občas jsou ty jeho poznámky na ránu, ale většinou jsou dost na místě. To je takový náš Dr. House
"Conor Bless"
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
DasCabbat


PříspěvekZaslal: ne říjen 09, 2011 2:27 am    Předmět: Odpovědět s citátem

pls stream ? :-)
_________________
"Stejně jako se pes vrací ke svým zvratkům, tak se i hlupák vrací ke své pošetilosti." Přísloví 26:11
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Turakam


PříspěvekZaslal: ne říjen 09, 2011 2:57 am    Předmět: Odpovědět s citátem

vyber si:
http://www.firstrowsports.tv/sport/boxing-wwe-ufc.html?game=boxing-wwe-ufc
_________________
"I guess he’s taking Hunt to Takedown City, where the pain is free and the hits are plenty."
On to Turakam nemyslí zle, občas jsou ty jeho poznámky na ránu, ale většinou jsou dost na místě. To je takový náš Dr. House
"Conor Bless"
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Turakam


PříspěvekZaslal: ne říjen 09, 2011 3:22 am    Předmět: Odpovědět s citátem

SPOIL:
Sonnen vs Stann: dominancia totálna zo strany amerického gangstra a dokonca s parádnym finišom + riadna výzva pre Andersona na záver - rick flair by mal radosť z chaela, heh, uvidíme, ako to nakoniec dopadne:)
_________________
"I guess he’s taking Hunt to Takedown City, where the pain is free and the hits are plenty."
On to Turakam nemyslí zle, občas jsou ty jeho poznámky na ránu, ale většinou jsou dost na místě. To je takový náš Dr. House
"Conor Bless"
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
mirio
Moderátor


PříspěvekZaslal: ne říjen 09, 2011 11:41 am    Předmět: Odpovědět s citátem

nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mictian


PříspěvekZaslal: ne říjen 09, 2011 1:31 pm    Předmět: Aldo vs Florian Odpovědět s citátem

Zápas Aldo vs Florian ve mně silně evokoval vzpomínky na zápas Overeem vs Werdum ... byla to doslova taková jeho pérová obdoba :) škoda. Event jsem sledoval online, čekal jsem celou noc na Alda, mého oblíbence, a pak tohle... Oba neukázali vůbec nic (snad krom skvělé TD defense Alda), a tak se není čemu divit, že pás zůstal Aldovi.

Sonnen vs Stann. To byla jiná paráda... Jak nemám Sonnena rád pro ty jeho řeči, tak schopnosti mu musím uznat. Výzva k Silvovi mi přišla trochu trapná, ale co. Snad se dočkáme rematche.

No a Edgar vs Maynard, to byla bitva až dokonce, v prvním kole mi bylo Edgara doslova líto, modlil jsem se, aby vydržel do gongu. Stalo se a vrátil se zpět v plné síle... no a ten závěr... moc hezké. Možná měl rozhodčí vteřinku počkat, ale na druhou stranu, Maynard měl hlavu na zemi a vůbec se nekryl, takže to rozhodnutí bylo právem správné, i když Maynard nevypadal úplně nadšeně.

Jinak nejlepším fightem eventu byl dle mne zápas N. Phan vs L. Garcia
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Hammer_Fist


PříspěvekZaslal: ne říjen 09, 2011 2:48 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

stan vs sonnen, wow, necakal som taku dominanciu, chcem rematch so Silvom uz len kvoli tym reciam co budu pred zapasom a ked niekto spidera sunda, tak silva a to bude bomba

main event super
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
DiMatteo


PříspěvekZaslal: ne říjen 09, 2011 9:20 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

UFC 136: Edgar vs Maynard III highlights + výsledkový souhrn
http://www.mma.cz/ufc/2011-10-09/ufc-136-edgar-vs-maynard-iii-highlights-vysledkovy-souhrn
_________________
http://www.mma.cz/ - novy web o mma, zamereny na ufc, strikeforce, komunitu a prehled ve svete bojovych umeni
http://www.youtube.com/watch?v=U030eKQp2Lc skromny, pracovity, nenamysleny, nejlepsi - pravy champion :)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
guruhonza
Anonymní


PříspěvekZaslal: ne říjen 09, 2011 9:39 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

.... OMFG event. Phan x Garcia, Sonnenova dominance.. 1. kolo main eventu a poté KO ....

Sonnen je momentálně můj nejoblíbenější ufc fajter a dneska to celý potvrdil, takhle se dělá show!
nahoru
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - UFC 136: Edgar vs. Maynard III *spoil* Jdi na stránku 1, 2  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: