UFC 137: Penn vs. Diaz *spoil*


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - UFC 137: Penn vs. Diaz *spoil*  Úvodní stránka -> Bojové sporty -> UFC 137: Penn vs. Diaz *spoil*
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  

Nick Diaz vs. B.J. Penn
Nick Diaz
33%
 33%  [ 3 ]
B.J. Penn
66%
 66%  [ 6 ]
Celkem hlasů : 9

Autor Zpráva
c87


PříspěvekZaslal: ne říjen 30, 2011 6:22 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

dak Diaz je mozek az na konci druheho kola zistil ze je o hlavu vyssi, inak ten jeho boxing nic moc, dobre trafa ak je oponent staticky, v prestrelkach mal jasne navrch BJ
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Turakam


PříspěvekZaslal: ne říjen 30, 2011 7:36 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

http://www.bloodyelbow.com/2011/10/30/2524653/ufc-137-results-post-fight-press-conference-video#comments

odporúčam, one man nick diaz show, ako vážne si myslím, že by mal vyhladať pomoc odborníka,v hlave má totálny chaos, alebo ho z tých sračiek čo fajčí pekne preplo.
_________________
"I guess he’s taking Hunt to Takedown City, where the pain is free and the hits are plenty."
On to Turakam nemyslí zle, občas jsou ty jeho poznámky na ránu, ale většinou jsou dost na místě. To je takový náš Dr. House
"Conor Bless"
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
guruhonza
Anonymní


PříspěvekZaslal: ne říjen 30, 2011 8:43 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

PPV celkově nic moc

A moje tipy taky nic moc.
Cerrone skvělej ... a miluju ho prostě. Vždy ze sebe dá max a vždy chce fajtovat... hned v po fajtu řekl Roganovi, že by rád fajt ještě v prosinci. Sakra tj borec

Kongo vs Meathead - na tohle sem se těšil nejvíc a byla to nuda
Nelson mě potěšil, ale nečekal sem to. Snad ještě zhubne pár kilo tuku a nabere třeba 3kg masa, určitě by to pak bylo ještě lepší. Dostávalo mě,jak snadno dostal CroCopa na zem

Main event - wow... Diaz je opravdovej a já v něj nevěři. BJe je mi líto = ( Nečekal jsem to.

Bylo mi fakt divně, když hned dvě legendy ohlásili konec....
nahoru
Cmeni


PříspěvekZaslal: ne říjen 30, 2011 10:12 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Diaz je hroznej magor ale myslim, že proti GSP nemá vůbec šanci. GSP má jedno z největších rozpětí ve welteru a už se těšim až mu ten jeho vystrčenej ksicht rozbije. Na druhou stranu tohohle zápasu se asi jentak nedočkáme...

CC mě dost zklamal, bylo vidět, že je skvěle přepravenej ale čekal jsem, že konečně udělá něco s TD defense, protože už minulej zápas to bylo tragický. Potom jsem čekal, že trochu rozšíří seznam svých technik. Třeba nějakej Front/side/round...-kick. A kdyby levačku použil víckrát, tak je to taky jenom plus, protože jí použil dvakrát a dvakrát z toho byl pěkný zásah, kterej s Nelsonem dost zacloumal. Je to hrozná škoda, protože si myslim, že by ještě nějaký pěkný zápasy s "horšíma" bojovníkama mohl udělat...
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
guruhonza
Anonymní


PříspěvekZaslal: ne říjen 30, 2011 10:29 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Toho zápasu se dočkáme, Dana oznámil, že superbowl weekend = GSP vs Diaz
nahoru
Cmeni


PříspěvekZaslal: ne říjen 30, 2011 10:37 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

guruhonza napsal:
Toho zápasu se dočkáme, Dana oznámil, že superbowl weekend = GSP vs Diaz


Co bude s Conditem?
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
guruhonza
Anonymní


PříspěvekZaslal: ne říjen 30, 2011 10:42 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

ten souhlasil s tim, ze Diaz pujde proti GSPmu...

takže nejspíš počká na vítěze

edit - tak condit chce prej bojovat ve stejnym eventu, takže se snad najde soupeř (ellenberg? =) )... jen doufam, ze se zas neco neposere
nahoru
dabel


PříspěvekZaslal: ne říjen 30, 2011 11:15 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Diaze sem nikdy nemel rad a rikal si jakej to je kreten, ale cim vic sleduju to co rika, tim vic nabyvam dojmu, ze ten clovek ma nejakej problem. Neco co se s nim tahne celej zivot a on jen nevi jak se s tim poprat. V tom co dela je jeden z nejlepsich a z jeho zapasu by si mohli vzit priklad vsichni typu GSP, ktery svy zapasy chodej odbouchat "na jistotu". V tomhle smeru mu moc fandim a verim ze nam v UFC jeste hodne ukaze.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
c87


PříspěvekZaslal: ne říjen 30, 2011 11:17 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Cmeni napsal:
Diaz je hroznej magor ale myslim, že proti GSP nemá vůbec šanci. GSP má jedno z největších rozpětí ve welteru a už se těšim až mu ten jeho vystrčenej ksicht rozbije. Na druhou stranu tohohle zápasu se asi jentak nedočkáme...

CC mě dost zklamal, bylo vidět, že je skvěle přepravenej ale čekal jsem, že konečně udělá něco s TD defense, protože už minulej zápas to bylo tragický. Potom jsem čekal, že trochu rozšíří seznam svých technik. Třeba nějakej Front/side/round...-kick. A kdyby levačku použil víckrát, tak je to taky jenom plus, protože jí použil dvakrát a dvakrát z toho byl pěkný zásah, kterej s Nelsonem dost zacloumal. Je to hrozná škoda, protože si myslim, že by ještě nějaký pěkný zápasy s "horšíma" bojovníkama mohl udělat...


hadam si to nemyslel vazne
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Hammer_Fist


PříspěvekZaslal: ne říjen 30, 2011 11:22 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

inac ten diazov boxing je fakt nejaky divny, akoby sa do tych uderov vobec nevytacal, len vystieral ruky, vysype ich stovky, ale Ko power nula bodov, no neviem ako je mozne ze to furt funguje, cisto ucebnicovo by to mal byt fakt zly boxer, lebo to co on predvadza je uplne v rozpore so vsetkou technikou, aspon teda mne sa zda, ma velmi dobre oko, vymeranu vzdialenost atd, ale tie rany nemaju silu, fakt si neviem vysvetlit ako to, ze mu sa mu to furt podari, zatlaci supera do rohu a utlce ho
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
8Shade


PříspěvekZaslal: po říjen 31, 2011 12:29 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Hammer_Fist napsal:
inac ten diazov boxing je fakt nejaky divny, akoby sa do tych uderov vobec nevytacal, len vystieral ruky, vysype ich stovky, ale Ko power nula bodov, no neviem ako je mozne ze to furt funguje, cisto ucebnicovo by to mal byt fakt zly boxer, lebo to co on predvadza je uplne v rozpore so vsetkou technikou, aspon teda mne sa zda, ma velmi dobre oko, vymeranu vzdialenost atd, ale tie rany nemaju silu, fakt si neviem vysvetlit ako to, ze mu sa mu to furt podari, zatlaci supera do rohu a utlce ho


Ono dostat 150 ran do obličeje, to ti sebere tolik sil, že kolikrát padneš i po lehčí ráně, protože už to prostě nedokážeš snést. BJ Pen je známej tim, že nikdy nebyl knockoutován, takže jeho tim finišnout nedokázal (narozdíl od ostatních zápasů). Mně přijde, že on maskuje větší rány v tý kombinaci spousty lehčíma ranama. A jak je vidět, tak jeho styl taky funguje :)

Aneb když někdo dělá něco jinak než všichni ostatní, nemusí to znamenat, že je to špatně :)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Hammer_Fist


PříspěvekZaslal: po říjen 31, 2011 1:35 am    Předmět: Odpovědět s citátem

ved to je jasne, ze ked ich je 150 tak clovek proste padne, ale ako to, ze sa to k tej 150ke dopracuje? ved prve kolo vo vymenach BJ jasne dominoval o com svedci aj diazove oko, potom sa nieco stalo a uz isiel od 10 k 5...tak isto aj zapas s daleym, evangelista, KJ noons ho prve kolo dominoval...vzdy temer ten isty ucebnicovi priebeh ... ako je to mozne? :D to ma o triedu horsich superov alebo co?
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
guruhonza
Anonymní


PříspěvekZaslal: po říjen 31, 2011 7:05 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Sice ho nemám rád, ale jeho styl je prostě skvělej...
Zpochybňovat něco, co funguje a to tak, že byl champ v druhý největší organizaci a teď má (zas) domluvenej titulovej zápas. On využívá toho, že má absolutně úžasnou výdrž a místo 3 100% ran za minutu jich dá radši 40 80% a navíc i docela přesnejch. To jeho tělo-tělo-hlava pak zas tělo-hlava-tělo-hlava je furt efektivnější, než třeba... no pokusy Rampage o ty jeho pecky divoký.
Jinak Frankie Edgar je podle Dany jeden z nej boxerů v MMA není to dlouho, co ve svém druhém zápase zasebou prohrál první kolo 10-8 prakticky ve stand-upu. Nick to má třeba taky tak.... třeba tam má někde knoflík, kterej z 60% přehodí na 100%, třeba čeká a analyzuje soupeře... co kdo ví? Hlavní je, že to funguje.A jeho výkon v 2. a 3. kole proti BJovi, kdy BJ dostal tak moc, že místo tiskovky odjel do nemocnice, mluví sám za sebe. Diazův výkon mluvil sám za sebe.
nahoru
Hammer_Fist


PříspěvekZaslal: po říjen 31, 2011 11:24 am    Předmět: Odpovědět s citátem

ved ja to nespochybnujem, to sa hadam ani neda, kedze je ocividne, ze to funguje...ja sa len snazim prist nato, ako je to mozne, kedze by to podla "ucebnic boxu" nemalo byt dobre vobec
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
magion


PříspěvekZaslal: po říjen 31, 2011 11:36 am    Předmět: Odpovědět s citátem

nebude to tim, ze boxing pro mma je odlisny nez cisty boxing ?
_________________
Go For Your Dream..
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - UFC 137: Penn vs. Diaz *spoil* Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: